Paul Wesley o zaręczynach Steroline i ich niepewnej przyszłości

Claire    30 listopad 2016    19
Portal TVLine opublikował informacje dotyczące Steroline.


Czy zobaczymy jak Caroline Forbes oficjalnie, staje się Panią Salvatore w 2017 roku? Nie pytajcie o to Paula Wesleya...

Aktor udzielił wywiadu portalowi TVLine, w którym podzielił się swoimi odczuciami na temat „Steroline”.

Paul, pomimo bycia gwiazdą, producentem oraz reżyserem Pamiętników Wampirów, nie jest pewny co, czeka Stefana i Caroline.

„Nie wiem jak, to się skończy” - przyznaje. „Myślę jednak, że fani mają wielki wpływ na ten serial, więc jeśli chcą czerwcowego wesela, prawdopodobnie je dostaną”.

Ale ponieważ to Pamiętniki Wampirów, Wesleya nie przekonuje pomysł zakończenia rzeczy tak mocnym akcentem. „Nie sądzę, że powinni żyć długo i szczęśliwie, ale to miłe oderwanie od rzeczywistości... od tych wszystkich okrucieństw, które przez lata popełnił Stefan.'' (Wydaje się, że Wesleyowi bardziej podoba się pomysł Iana Somerhaldera, w którym Damon i Stefan ściągają swoje pierścienie na tropikalnej wyspie i odchodzą w blasku chwały).

Co do samych oświadczyn, Paul nie był tak zaskoczony, jak widzowie w domach – głównie dlatego, że Candice King wygadała się („Jesteśmy zaręczeni!”), zanim miał nawet szansę przeczytać scenariusz odcinka.

„Pomyślałem, że to było słodkie” - mówi na temat tego wielkiego momentu. „To uczłowieczyło trochę rzeczy. To był uroczy, ludzki moment”.

A jakie wy macie nadzieje, jeśli chodzi o „Steroline”? Podzielcie się tym w komentarzach!



tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, spoilery,Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
sassycassie - 4 grudzień 2016 o 0:02:03 - (82 dni temu)

Najlepiej XD

hopeless_penguin - 3 grudzień 2016 o 23:50:37 - (82 dni temu)

Ja wciąż liczę na wspólną śmierć Defana na koniec, jebać Deleny i Steleny ;p.

sassycassie - 3 grudzień 2016 o 23:34:15 - (82 dni temu)

Ja Stefana jakoś specjalnie nie shipowałam z Valerie, ale skoro tak to wolałabym gdyby już został sam. Wszystko tylko nie Caroline. A co do tego przyciągania sobowtórów to mogłam czegoś zapomnieć lub po prostu niedokładnie obejrzeć. Mój błąd :x

AdaMada - 3 grudzień 2016 o 21:41:08 - (82 dni temu)

Dabien, a czy to ważne kto odpowiadał? było powiedziane, że cała ta historia z ich przyciąganiem się była wymyślona

Adria - 3 grudzień 2016 o 21:37:43 - (82 dni temu)

Ale po co w ogóle szczęśliwe do porzygu endgame'y? niech Caro zdechnie, a Defany pojadą w świat razem <3

Dabien - 3 grudzień 2016 o 21:31:44 - (82 dni temu)

@AdaMada nie wiem jak oglądałaś serial, ale to Marcos odpowiadał za przyciąganie się sobowtórów, nie Silas.

AdaMada - 3 grudzień 2016 o 21:11:18 - (82 dni temu)

Tak Stelena...te romantyczne spacery wokół MF i trzymanie się za rączki ;) może to jest fajne, ale dla małżeństwa z trzydziestoletnim stażem : ))) a nie dla pary w serialu młodzieżowym : )))
To był najnudniejszy paring ever : )))
P.S. co do przyciągania się sobowtórów to przecież podobno ściema wymyślona przez Silasa :)) mówił o tym w którymś odcinku : ))

hopeless_penguin - 3 grudzień 2016 o 16:55:41 - (82 dni temu)

Ale koniec Steroida nie równa się Steleną. Co byłoby takiego złego w samotnym Stefanie albo np. Stalerie?
Jako wierna fanka Steleny śmiem twierdzić, że świństwem byłoby robienie z nich endgame po tym wszystkim, co wydarzyło się od s4...

sassycassie - 3 grudzień 2016 o 16:20:09 - (82 dni temu)

Może i byłoby to bez sensu, ale ja szczerze chcę Stelenę bo nie mogę patrzeć na Caro i Stefana, więc może po prostu Elena zda sobie sprawę, że to jej jedyna big love i będą razem. Wiecie, sobowtóry zawsze się łączą to może jednak na koniec tak będzie.

hopeless_penguin - 3 grudzień 2016 o 15:56:57 - (82 dni temu)

A Stelena niby nie byłaby beznadziejna po tym wszystkim z Damonem? Ludzie, szanujmy się i Stefana XDD.

Kiniaxx - 3 grudzień 2016 o 13:04:09 - (83 dni temu)

Czy tylko ja tak bardzo liczę na to, że gdy Elena się obudzi zniszczy Steroline i będzie Stelena?

Steroshit to jeden z najgorszych wątków w tvd, serio

lewaa16 - 3 grudzień 2016 o 12:47:37 - (83 dni temu)

Js chce Stelene!!!!! Według mnie Stefan owiele ładniej wyglądał z Elena niż Caroline :)

crazolka - 3 grudzień 2016 o 12:47:07 - (83 dni temu)

Biedny Paul :(

patixx - 3 grudzień 2016 o 12:31:49 - (83 dni temu)

A moze on nie chce :D hahah

Buffy - 3 grudzień 2016 o 11:50:21 - (83 dni temu)

To zabawne jak Paul o tym mówi, ma totalnie wyrąbane i sprawia wrażenie zażenowanego, znudzonego całym tym gównem, cóż nie dziwię mu się to parodia starego dobrego TVD, sad.

hopeless_penguin - 2 grudzień 2016 o 23:40:59 - (83 dni temu)

oooo! Nawet nie musi to być Stefan (choć byłoby super) - ktokolwiek! ale z Plec to możemy tylko o tym pomarzyć :(

Nynaeve - 2 grudzień 2016 o 23:34:22 - (83 dni temu)

Ja bym chętnie posłuchała jak Stefan wygrania jej cała hipokryzję, egoizm i kurewstwo.

hopeless_penguin - 2 grudzień 2016 o 23:25:06 - (83 dni temu)

"A jakie wy macie nadzieje, jeśli chodzi o „Steroline”? Podzielcie się tym w komentarzach!" - ja to bym najbardziej chciała zobaczyć, jak Stefan, z pomocą Damona, ją zabija, ale w sumie koniec Steroline mi wystarczy ^-^.

Wgl wyobraziłam sobie Candice, która przylatuje do Paula i jara się zaręczynami, a on robi jedną z tych min, które nam zaprezentował podczas scen Steroline w s8 ;pp.

flyhigh123 - 2 grudzień 2016 o 23:03:14 - (83 dni temu)

Modelowy przykład aktora, który podchodzi z entuzjazmem do odgrywania perypetii swojej serialowej postaci. Pawelku, jesteśmy z Tobą, trzymaj się!!!

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: