Czy Katherine jest w piekle?

Nynaeve    23 listopad 2016    43
Portal EW opublikował spoiler dotyczący postaci Katherine Pierce oraz głównego motywu 8 sezonu "Pamiętników wampirów".


Śmierć Georgie w "Pamiętnikach wampirów" przypomniała mi o śmierci Katherine. Czy to oznacza, że moglibyśmy zobaczyć znów Katherine w piekle? - Jules.

Nic nie uszczęśliwiłoby mnie bardziej niż ujrzenie znów Katherine w ostatnim sezonie. I wygląda na to, że to nie jest całkiem wykluczone. Gdy zapytaliśmy, czy Katherine jest w piekle, producentka Julie Plec powiedziała, "Niczego nie potwierdzę, ale wizualne podobieństwa nie są przypadkowe." Czy to oznacza, że jest nadzieja? Może. Jedno jest pewne: Piekło jest punktem ogniskowym tego, co nadchodzi. "Wielką niewiadomą tego sezonu jest: Jak nasze postacie odnajdą się w tym świecie?" mówi Plec. "Czy wszyscy są potępieni? Czy jest szansa na odkupienie? Czy można zapracować sobie na drogę powrotną z Piekła? I czy nawet te postacie, które były bohaterami, czy oni też są naznaczeni? Jeżeli tak, to co do cholery oni z tym zrobią?


tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, spekulacje, spoileryKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (43)
Nynaeve - 28 listopad 2016 o 21:09:06 - (209 dni temu)

To chyba była taka przykrywka, żeby Elena tak myślała, a potem jak Ric go odprowadzał to się okazało, że on jedzie polować na wampiry.

gary - 28 listopad 2016 o 20:52:28 - (209 dni temu)

Nynaeve@ w sumie możliwe, ale mi się coś przypomina, że do jakiejś szkoły wyjechał.

Nynaeve - 28 listopad 2016 o 0:29:37 - (210 dni temu)

Jeremy wyjechał polować na wampiry przecież.

gary - 27 listopad 2016 o 23:13:21 - (210 dni temu)

natalie_01@ o ile się nie mylę to wyjechał i 'chodzi' do jakieś szkoły czy coś takiego.Btw lepiej żeby Kat nie wróciła bo jeszcze ją zjebią jakby było mało zniszczonych postaci..

gary - 27 listopad 2016 o 23:13:21 - (210 dni temu)

natalie_01@ o ile się nie mylę to wyjechał i 'chodzi' do jakieś szkoły czy coś takiego.Btw lepiej żeby Kat nie wróciła bo jeszcze ją zjebią jakby było mało zniszczonych postaci..

natalie_01 - 27 listopad 2016 o 21:50:36 - (210 dni temu)

btw. może mi ktoś powiedzieć co się w końcu stało z Jeremym? Bo jakoś mi to umknęło

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 21:00:15 - (210 dni temu)

@Tomcat a podaj chociaż dwóch gości z Tvd, którzy mają obcisłe gacie, a może ci przyznam rację :3

Kiniaxx - 27 listopad 2016 o 20:38:07 - (210 dni temu)

Barry Allen- najszybszy człowiek w obcisłych gaciach!
O tak! To się nadaje na czołówkę. Czekam aż coś takiego powstanie.

flyhigh123 - 27 listopad 2016 o 20:29:22 - (210 dni temu)

Tomcat, jesteś najlepszym trollem, jakiego w życiu widziałam, naprawdę, dozgonny szacunek. O ile jesteś trollem.

PS. Czemu jeszcze nie widziałam serialu, w którym faceci noszą obcisłe gacie? DAWAĆ LINKI!!!!!1111 #ZdesperowanaGrubaska

Adria - 27 listopad 2016 o 20:18:59 - (210 dni temu)

Ale Flasha to ty szanuj ;D

na dobrą sprawę TVD jest teraz serialem o kolesiach z kłami, którzy boją się murzynów i pływaczek. ;p I o cieple domowego ogniska. xD

Kiniaxx - 27 listopad 2016 o 20:17:53 - (210 dni temu)

@Tomkat ale czemu ty obrażasz moje słoneczko- Allena?
"kretynski serial o czlowieku w obcislych gaciach ktory zasuwa po niebie jak kometa" XDDDDDDDDD
Zauważ, że w tym "kretyńskim serialu" nie ma aż tak bardzo dużo niedociągnięć jak w TVD, brak tam takiej typowej Caroline (Iris to przy niej jest genialna), fabuła +/- zgadza się z komiksami, a nie to co tutaj, bo z tego co zauważyłam z książek są wzięte pojedyncze postacie, a niektóre mają pozmieniane nazwiska. The Flash>>>>>>>>TVD bądźmy szczerzy.
A co do wątku Kath, to ja nei chce aby ona ani Elena się pojawiła. Nie chce widzieć księżniczki Niny w tym serialu, gdyż ona zagwiazdorzy, pobawi się i będzie udawała największa gwiazde serialu, mimo to, że nie było jej przez 2 sezonu. No błagam ja nie wiem jak oni niby Kath i Elene wcisną do serialu. Bez nich jest lepiej.

Diablicaaaa161 - 27 listopad 2016 o 19:49:24 - (210 dni temu)

Chyba każdy podejrzewał, że bez Kath się nie obejdzie ten sezon ;) Tylko ciekawe w jakim kontekście? Będą sceny "w Piekle" czy może ją przywrócą "do żywych"? A tak nawiasem mówiac to chyba Nina na około 3 odcinki się pojawia.

Dabien - 27 listopad 2016 o 18:43:23 - (210 dni temu)

@Tomkat wiesz co mi się w serialu nie podoba. Nina Dobrev mi się nie podoba. Oby jej w jak najmniej była najlepiej wcale i będzie to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, bo serial tylko traci przez te kretynke

hopeless_penguin - 27 listopad 2016 o 17:35:02 - (210 dni temu)

"kretynski serial o czlowieku w obcislych gaciach ktory zasuwa po niebie jak kometa" <333333333333333333333

Life_Sucks - 27 listopad 2016 o 17:27:58 - (210 dni temu)

Uparty jest chłopina, nie ma co. :D
Ja się zastanawiam jak ty sobie w szkole radzisz z takimi błędami i w ogóle, co? Albo nie, wiesz? Lepiej nie mów, bo nie chcę umrzeć z nudów, a już tym bardziej ze śmiechu.

Tomcat - 27 listopad 2016 o 16:32:24 - (210 dni temu)

Nynaeve nie badz taka naiwna juz ponad rok zabiega i nic tu nie chodzi o kase bo 100 tys dolcow w te czy w tamta strone to zaden problem dla wytworni po prostu jest jakis konflikt miedzy nina i plecowa lub kims innym z obsady moim zdaniem nina nie chce wrucic nie zpowodow finasnowych tylko osobistych
debien jak ci sie niepodoba serial to po co go ogladasz idz ogladac flesha lub jakis innych kretynski serial o czlowieku w obcislych gaciach ktory zasuwa po niebie jak kometa

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 14:16:00 - (210 dni temu)

Ja też ale nie po to aby ją dodatkowo zniszczyli :)

PanCroft - 27 listopad 2016 o 14:04:55 - (210 dni temu)

No z Katherine było dużo emocji, też chętnie bym ją z powrotem zobaczył :)

patixx - 27 listopad 2016 o 13:46:17 - (210 dni temu)

Jeśli zobaczę Katherine to chyba posikam się z radości bo to jest moje wielkie słoneczko w całym serialu <3

LoveMikaelson - 27 listopad 2016 o 13:33:12 - (210 dni temu)

Nina chyba terez będzie jeździć po świecie promować ten nowy film z Vinem Dieselem

sassycassie - 27 listopad 2016 o 13:16:58 - (210 dni temu)

Wolałabym powrotu Kath niż Eleny. Może z takiego względu, że nie jestem fanką Deleny tylko Steleny, a wiem że ona i Stefan nie wrócą do siebie, więc w sumie mi to wszystko jedno. A skoro zrobili wątek o piekle i Nina podobno pojawi się pod koniec serialu to może coś z tego będzie.

Nynaeve - 27 listopad 2016 o 11:57:34 - (210 dni temu)

@hopeless_penguin W translatora wrzuca i jak mu przetłumaczy tak rozumuje potem ;p

@Tomcat Jak do tej pory to Plec zabiega o powrót Niny, a nie odwrotnie, więc jakby tamta chciała wrócić na cały sezon to Plec by aż ze szczęścia tymi grubymi nóżkami przebierała.

hopeless_penguin - 27 listopad 2016 o 11:31:38 - (210 dni temu)

Nie wierzę, że z taką pisownią w języku polskim, jesteś w stanie zrozumieć cokolwiek z amerykańskich stron XDD

Dabien - 27 listopad 2016 o 11:11:30 - (210 dni temu)

Gościu wyjdż stąd albo przestań pisać głupoty, bo aż się tego czytać nie chce. Nie będzie 9 sezonu, a Dobrev gówno obchodzi czy zagra w całym odcinku czy tylko w jednej scenie, byle jej się hajs zgadzał.

Tomcat - 27 listopad 2016 o 10:23:34 - (210 dni temu)

juz dawno na amerykanskich stronach pisali ze nina nie wruci w sezonie 8 bo postawila plecowej warunek albo gra w calym sezonie albo wcale i ze ona nie ma zamiaru pojawiac sie tylko na pare scen a plecowa sie na to nie zgodzila
w stanach kraza tez plotki ze damon zginie w tym sezonie ...........i trafi do piekla i tam spotka catrine ale dopiro w sezonie 9 bede razem kombinowac jak nawiac z tego piekla

Adria - 27 listopad 2016 o 8:55:23 - (210 dni temu)

juz w s4 płaszczenie sie przed Eliaszem było slabe,ale s5 ją dokumentnie zeszmacił. chyba wolę by nie wracala -zwlaszcza gdyby miala sie podniecac june wedding..

Nikki02 - 26 listopad 2016 o 23:49:36 - (211 dni temu)

Prawda.Zwłaszcza pisaniem Pamiętniki Eleny.
" Drogi Pamiętniki,moje życie jako Eleny Gilbert jest wspaniałe".
Wcześniej jakoś nie zwracała na to uwagi. Katherine Pirce zasługiwała na spektakularniejszą śmierć :3

Nynaeve - 26 listopad 2016 o 23:38:25 - (211 dni temu)

@Nikki02 Jeśli masz na myśli Katherine to ona według mnie zeszmaciła się już w połowie sezonu 4. a 5. to już zrobił z niej dno.

Nikki02 - 26 listopad 2016 o 23:24:37 - (211 dni temu)

Racja.Mam tylko nadzieję że Pleck nie zniszczy jedynej fajnej (poza Bex) postaci w Tvd i jeszcze nie zniszczonej choć w 5 sezonie już zaczynali szmacić tę postać

Nynaeve - 26 listopad 2016 o 23:22:24 - (211 dni temu)

W sumie to jak dla mnie mogli zakończyć na odcinku 5x22. Co prawda byłoby mi szkoda kilku momentów, ale mimo wszystko to nie byłby najgorszy pomysł.

Natomiast przywracanie Eleny na jeden czy dwa odcinki jest żenujące. Powinna wrócić w połowie sezonu. A takie pierdololo na finał jakie chce dać nam Plec to niech sobie wsadzi w swój tłusty zadek. Myśli, że jak rzuci na koniec taki ochłap to każdy będzie ją za to wielbił.

hopeless_penguin - 26 listopad 2016 o 21:55:19 - (211 dni temu)

Ja tam bym ją zabiła już w 6x22. Wyobrażacie sobie ile żenujących sytuacji byśmy uniknęli? Podpalenie Eleny, pamiętnik, "bo powiem Elenie, że jesteś zły" ;/

flyhigh123 - 26 listopad 2016 o 21:52:19 - (211 dni temu)

Może sposobem na odkupienie Kath będzie wyrwanie Stefana ze szponów Caro ;p

Elena nie zasługuje na takie szmaciarskie zakończenie, 15 minut na chybcika, w finale sezonu, który póki co ma mało sensu. Była za dobrą postacią, serio. Nie trzeba jej jeszcze mieszać w tę patologię. Byłam całym sercem za powrotem Niny do TVD, ale tak na 2-3 odcinki co najmniej. No, nawet na jeden cały chociaż, gdyby serio miała zawalony grafik, ale wiemy, że jej to nie grozi.

crazolka - 26 listopad 2016 o 21:40:49 - (211 dni temu)

Cieszy mnie bardzo perspektywa powrotu Katherine ,mimo ,że ją niezbyt lubiłam. Teraz to nawet Steferine by mnie ucieszyło.

Nynaeve - 26 listopad 2016 o 21:04:42 - (211 dni temu)

Ciekawe ile będzie widać te dwie postaci skoro Dobrev jeśli wróci to tylko na finał.
Obecnie kręcą chyba odcinek 8x12, a Dobrev na planie nie ma - kręci filmiki na insta i z tego powodu nie może dograć grafiku z TVD, bo na żadnym planie filmowym nie jej już od dawna. Była na planie "Workaholics" chyba jeden dzień, więc to nawet się nie liczy.
Pewnie przejadą kamerą w tym piekle po twarzach wszystkich zmarłych postaci - większość z nich wkleją ze starego materiału, żeby Plec nie musiała płacić aktorom. A Elena obudzi się na ostatnie 15 minut odcinka.

Lexi123 - 26 listopad 2016 o 20:31:02 - (211 dni temu)

Przewidywałam to, że jeśli Nina ma wrócić to właśnie w postaci Kath (z czego się bardzo cieszę :D), aczkolwiek dobrze by było gdyby historia Eleny również miała jakieś zakończenie, zresztą nie bez powodu nie zabili jej i dali szansę na wybudzenie. Mam nadzieję, że wątek z Katherine będzie tak samo ciekawy jak poprzednie wątki z nią :)

delena7 - 26 listopad 2016 o 20:30:38 - (211 dni temu)

pewnie Damon coś spierdoli xd

Annie1602 - 26 listopad 2016 o 20:11:22 - (211 dni temu)

Elka za zawal dednie, a jak poczyta te pamietniki to juz w ogóle.

Nynaeve - 26 listopad 2016 o 19:49:04 - (211 dni temu)

Jak ma sie spotkac z Elena tylko po to, zeby sie tlumaczyc co odpierdalal w tym sezonie to niech sie z nia wcale nie widzi.

hopeless_penguin - 26 listopad 2016 o 18:52:03 - (211 dni temu)

Śmiesznie by było ;DD

flyhigh123 - 26 listopad 2016 o 18:34:09 - (211 dni temu)

Plec już widzę na tyle nie ogarnia, że sama zadaje sobie pytanie, podpisuje je swoim imieniem i jeszcze sama na nie odpowiada. Ostateczny dowód na to, jak funkcjonują te wywiady :p

Ciekawe, co będzie, jak wpadną na "genialny" pomysł, że Nina wróci tylko po to, by zagrać Katherine, żeby broń Boże nie grać żadnych miłosnych scen z Ianem. Fani Deleny ich chyba wtedy zamordują.

Ultraviolence - 26 listopad 2016 o 18:29:49 - (211 dni temu)

Ja również chciałabym obie zobaczyć! :)

Alison_Moranis - 26 listopad 2016 o 18:10:33 - (211 dni temu)

Oczywistym jest że jak pojawi się Katherine to pojawi się też Elena w końcu to jedna i ta sama aktorka :D Chciałabym zobaczyć obie :D

Karolinaxd - 26 listopad 2016 o 17:22:00 - (211 dni temu)

Stara dobra Katherine <3
Byłoby fajnie ją zobaczyć, ale zapewne jeśli się pojawi, to Plec zjebie i tę postać.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: