Zdjęcia promujące z 8.06 -"Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell"

Kama    23 listopad 2016    60
Portal Spoilertv opublikował zdjęcia do 6 odcinka 8 sezonu ''The Vampire Diaries'' pt. Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell.


















tvd,8.06-"Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell",zdjęciaKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (60)
sylwia333 - 3 grudzień 2016 o 11:52:24 - (259 dni temu)

czy ktoś wie po co syrenom córki Caro ?

Nikki02 - 1 grudzień 2016 o 0:07:34 - (261 dni temu)

Ale Pleck nigdy nie będzie miała dość wybielania jej...i pewnie nawet nie pomyśli że przesadziła i zrobiła z Plastic Fantastic totalną szmatę, największą w tym milenium.

Nynaeve - 30 listopad 2016 o 22:44:37 - (261 dni temu)

Wystarczy już, że jest idealną matką, przyjaciółką, dziewczyną, kochanką, byłą dziewczyną, córką, wampirzycą itp. Nie dodawajmy jej jeszcze innych mocy, bo nam mózg eksploduje od jej doskonałości ;p

Adria - 30 listopad 2016 o 22:44:11 - (261 dni temu)

Nie wolno tak źle życzyć Marcelowi, cokolwiek nie zrobił... Caro go jeszcze najpierw zgwałci, zabierze rezydencję, a potem zabije. ;(

Dabien - 30 listopad 2016 o 22:06:01 - (261 dni temu)

Ja polecam zrobić z Caroline bestię, niech pojedzie do No i wypije krew Marcela

Adria - 30 listopad 2016 o 22:01:29 - (261 dni temu)

Macocha i Nołpik muszą mieć te same super moce Mary Sue. ;p

Annie1602 - 30 listopad 2016 o 21:48:08 - (261 dni temu)

Heh no bez jaj z tym hybrydowstwem :) ale bycie hybryda wampira, wilka i czarownicy zostaw hope w the originals :)

Nynaeve - 30 listopad 2016 o 21:31:38 - (261 dni temu)

Szkoda, ze nie zabili go w 2. odcinku tego sezonu to chociaż Plec by go tak nie zeszmaciła, a ja mogłabym zakończyć oglądanie.

Nikki02 - 30 listopad 2016 o 20:50:03 - (261 dni temu)

*nawet

Nikki02 - 30 listopad 2016 o 20:49:27 - (261 dni temu)

Pewnie Pleck z pomocą jakiegoś cudownego sposobu, który uroi się w jej chorym umyśle sprawi że Caro zostanie hereotykiem, hybrydą lub lepiej - wampirem, czarownicą i wilkiem. W ten sposób zabiję Damona razem z Bon mającą orgazmy na myśl o zabiciu go, Mattem, który i tak go nie lubi, zmartwychwstałym Tylerem i Stefciem, który nie chce by dopadł Caro i małpiatki. Może awet Ric się przyłączy ?

Annie1602 - 30 listopad 2016 o 19:17:36 - (261 dni temu)

Tylko jakie zagrożenie robi caroline? Realnie to łatwo można ją będzie unieszkodliwic, w przeciwieństwie do damona. Ale chyba bym padła jakby kazali caro jakimś cudem zabić damona.

Nynaeve - 28 listopad 2016 o 10:18:36 - (264 dni temu)

A kiedy coś było jej winą? Aż dziw bierze, że pozwolili ostatnio Damonowi wytknąć Caro, że zabijała ludzi na imprezie w kampusie jak miała wyłączone uczucia.


joker - 28 listopad 2016 o 9:47:23 - (264 dni temu)

Wkurza mnie fakt że gdyby Caroline zabiła Damona to wszyscy (przypuszczam że Stefan też) by ją rozumieli bo zrobiłaby to w obronie małpiąt i powtarzaliby że to nie jej wina,bdyby Damon zabił Coroline wszyscy by go znienawidzili i wytykali życia Elena mu nie wybaczy...

Adria - 27 listopad 2016 o 20:33:54 - (264 dni temu)

Kwestia jest taka, że jak Elena była główną postacią, to komentarz odautorski nigdy nie był taki, że Elka jest święta. I sama elena często bardziej się zadręczała pewnymi rzeczami, niż to potrzebne (pomijając zabicie Kola w s4, bo to było OOC i jeszcze brak wyrzutów sumienia z jej strony). Dlatego elenę dalo się lubić, nawet jesli irytowała.

Caro natomiast przedstawiają jako idealną, ktora może wszystkim wytykać błędy i wypaczenia, bo ona jest "good vampire", cudowną dziewczyną, matką roku i córką tysiąclecia (wybierającą kwiaty na grób nim matka umarła i omawiająca życie uczuciowe nastepnie nad trumną matki ;p). Tymczasem Caro jest z nich wszystkich najgorsza. Może nie zabija tak często jak inni, ale robi wiele złego, w tym swoim przyjaciołom, jest skończoną egoistką i na dodatek zachowuje się często po chamsku.

Co do kwestii Forwood, to kurwica mnie trafia, jak słyszę, że Tyler mógł olać zemstę za zabicie matki i watahy i studiować socjologię, bo ta umysłowa ameba masturbowała się do wizji chodzenia z facetem z drużyny po college'u. ;/ Są chyba wazniejsze sprawy, jeśli ma się przed sobą wieczne zycie, niż pół roku w college'u.
A poza tym olanie Ty'a to jedno, a seks z Klausem (a właściwie - brak uznania, że to coś złego) to drugie. To już był cios poniżej pasa.
TC było długo najzdrowszym związkiem w TVD, niestety spieprzyli go dokumentnie. Niemniej na pogrzebie to Tyler chyba zasługiwał chociaż na chwilę płaczu?

Kiniaxx - 27 listopad 2016 o 20:19:59 - (264 dni temu)

no ale z nią tez się spotykał prawda?

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 20:08:08 - (264 dni temu)

Jeszcze z Rebeką.

Kiniaxx - 27 listopad 2016 o 20:05:50 - (264 dni temu)

Napisałeś, że Stefan nie był lepszy od Caro i przespał się z każdą oprócz Bonnie. Tylko z tego co pamiętam Stefan spał z Kath, Eleną, Valeri, tą laską z początku 7 sezonu idk jak miała na imię i Caro. I przypominam, że z każdą był w związku. Caro, najlepsza księzniczka i gwiazda serialu jest święta, co z tego, że daje dupy na prawo i lewo. Jej postać nie wnosi nic dobrego do serialu. Zamiast wspierać Stefana, który może stracić brata, to rozmyśla co zrobi Damonowi jak jej popsuje zjebany ślub. No wybacz, ale jeśli podzielasz jej zdanie to gratuluje XD Caroline jest NAJWIĘKSZĄ hipokrytką w tym serialu. Większą niż Elijah i Stefan razem. Jest tak bardzo zapatrzona w siebie i w swoje szczęście, że nie zauważa, że jej JEDYNA oddychająca i żyjąca przyjaciółka ma problemy. Obwinia każdego o wszystko, a sama gówno robi.

Kama - 27 listopad 2016 o 18:51:35 - (264 dni temu)

Przeglądając zdjęcia, mogę powiedzieć, że oglądnęłam cały 6 odcinek;D.

flyhigh123 - 27 listopad 2016 o 17:21:59 - (264 dni temu)

W sumie nikt chyba nie obwinia Caro za to, jak się potoczyła fabuła, bo ona akurat jest jedną z postaci, która gdzieś od 4-5 sezonu jest kompletnie niezaangażowana w akcję, jest gdzieś na boku, ględzi jakieś bzdury, ale jakby jej nie było, to by człowiek chyba nawet tego nie odczuł. Nawet teraz, gdy niby jest główną źeńską postacią, na jej temat piszę się w opisach odcinków jedynie wzmiankę, że "Candice King (Caroline) również występuje". Po prostu większość osób ma ją za skończoną hipokrytkę i idiotkę do potęgi ;p

PanCroft - 27 listopad 2016 o 15:14:19 - (264 dni temu)

@Nikki Oo i taką rozmowę rozumiem, żadnych złośliwości,ani gadania ze ja mam pretensje o to, ze krytykujecie Caroline. I z Tobą mozna rozmawiac ;)

PanCroft - 27 listopad 2016 o 15:11:09 - (265 dni temu)

Najlepiej na kogoś naskakiwać za to, że ma inne zdanie i od razu nazywać go ofiarą, nie robię z siebie ofiary z powodu jakieś postaci z serialu, moich poglądow nie zmienisz i tak, argumenty swoje podalem i bezsensu to drążyc skoro i tak kazdy stawia na swoim ;) Ja normalnie pisałem o tym wszystkim co sądzę na ten temat i tyle, byla opcja, żeby dać komentarz, to go dalem xd I nie mam pretensji za wasze zdanie, szanuje wasze zdanie jak najbardziej i mam inne problemy, niz czepianie się o takie cos hah :D

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 15:08:18 - (265 dni temu)

Racja, właściwie każdy poza Caroline w serialu jest znośny chociaż ale to ona jest święta :) Elce wytykała miłość do Damona a jak ona jej chyba w wannie powiedziała coś że sama przy pierwszej okazji mu do łóżka wskoczyła to wielki foch. Wtedy gdy Damon nią manipulował było mi jej szkoda a teraz myślę że jej nawet się to należało. I wkurwia mnie ta jej pewność siebie " jeśli Damon stanie pomiędzy mną a moimi dziewczynkami, zabiję go". To powodzenia bo on pierwszy zabiję ją. Ona ma ile ? 6 lat jako wampir ? On ma coś koło 160 więc już wiemy kto wygra. I w ogóle trzeba go zabić bo on jest dowodem jej puszczalstwa z 1 sezonu, i ona sama nie widzi że teraz jest jeszcze gorsza.

@PanCroft my tylko wyrażamy swoje zdanie, a to że my nie kochamy Caroline to już kwestia upodobań.

Dabien - 27 listopad 2016 o 14:54:53 - (265 dni temu)

@PanCroft nie zwalamy wszystkiego na Caroline, jak napisałeś to nie była wina Caroline, że Enzo poszedł do skarbca, ale jemu nie jest obce poczucie wdzięczności. Damon tam poszedł by ratować Bonnie i jego przy okazji, bo by go jego własna kobieta kołkiem przebiła. Damon często ratował Carolinowe dupsko i jeszcze nigdy mu za to nie podziękowała, a do obgadywania do i obwiniania o wszystko leciała pierwsza.

Nynaeve - 27 listopad 2016 o 14:53:44 - (265 dni temu)

Najlepiej robić z siebie ofiarę jak się nie potrafi obronić swoich argumentów.
Szkoda,ze zapomniałeś o tym co Klaus powiedział do Tylera, bo to akurat było bardzo ważne w tym przypadku.
A i jeszcze jedno być może wiele osób bardziej by tolerowało Caroline gdyby nie robiono z niej na siłę chodzącego ideału wytykającego każdemu wszystko co według niej jest złe. Ale to Caro przecież jest w tym serialu święta, a wszyscy są źli.

hopeless_penguin - 27 listopad 2016 o 14:52:09 - (265 dni temu)

Szkoda, że zawsze jak jest dyskusja to albo o to, że Caro jest super (osoby, które tak twierdzą zazwyczaj nawet porządnych argumentów nie mają ;//), albo że mamy czelność wyrazić swoje zdanie, które śmie nie być pozytywne :((

PanCroft - 27 listopad 2016 o 14:44:39 - (265 dni temu)

@Nnanyve Tak jestem tepy, gowno widzialem i w ogole nie mam pojecia co ogladam, bylem nachlany jak to ogladalem, pewnie Cie satysfakcjonuje taka odpowiedz ? Fakt, zapomnialem o tym, ze Klaus kazal mu sie wyniesc, ale od rau mowic, ze bez zrozumienia ogladam ten serial ? xd Moglem pominąc po prostu kilka faktow.

A nie bylo tak przypadkiem, ze Klaus z powrotem pozwolil wrocic Tylerowi ,a on nie chcial, bo nie chcial litosci od Klausa ?

Ale z tym wyborem sukni na drugi dzien po zareczynach ,to akurat racja hah xd Dobra mi na komorce niewygodnie sie tu pisze, ja pozostaje przy swoim zdaniu na Caroline i wedlug mnie ,to jest nie fair, zeby tylko na nią wszystko co zle zwalac. Milo bylo podyskutowac ;)

Nynaeve - 27 listopad 2016 o 14:31:18 - (265 dni temu)

@Pan Croft Co ty za głupoty piszesz? Jak Tyler miał z nią zostać skoro Klaus mu powiedział, że jak go jeszcze raz zobaczy to zabije? Oglądasz ten serial ze zrozumieniem? Wiem, że logika Julie jest chora, ale to akurat było proste. Po drugie to normalne, że Tyler chciał pomścić matkę, natomiast nie jest normalne, że Caro zerżnęła się z mordercą jego matki, którym zresztą gardziła. I nie pieprzyła się z nim, bo go kocha tylko dlatego, że akurat chwilę wcześniej pozazdrościła seksu Bonnie. A potem się wytłumaczyła, że nie każdy jest idealny. Tyler powinien ją za to znienawidzić, a i tak jeszcze utrzymywał z nią kontakt. Pewnie ze względu na dawne czasy.

Co do związku Stefana z Caro to od zawsze mówię, że on z nią jest z litości. Nie chciał jej i prawie wszyscy na siłę mu ją wciskali, bo Caro go kocha i daj jej szansę.

Jeśli chodzi o dzieci to Ric od nie nie wymagał opieki nad nimi. Sama się tam wprosiła no i do tego momentu mogę to zrozumieć. Powiedzmy, że jak je urodziła to je pokochała. Była dla nich matką przez 3 lata, a potem nagle je zostawia, bo ona bierze ślub i jest panią na włościach Salvatorów. I to jeszcze kiedy je zostawia? W momencie, gdy ktoś chce je pozabijać. No, ale teraz june wedding jest najważniejsze. Po co siedzieć z dziećmi jak na drugi dzień po zaręczynach już trzeba szukać suknię ślubną i planować wesele?

Zawsze tylko myśli o swojej dupie i żeby jej było najwygodniej i dla niej najlepiej. Tak samo jak teraz nie patrząc na to, że Stefan może stracić brata to ona próbuje przeforsować, żeby zabić Damona, bo zakłóca jej przygotowania do wesela.

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 14:26:29 - (265 dni temu)

* Kath - głupia autokorekta

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 14:24:57 - (265 dni temu)

Damon teraz jest chociaż postacią potrzebną, bez której serial by się nie odbył w przeciwieństwie do pustej blondi, której już nawet głos czy widok mnie wkurwia. Ona w całym serialu jest postacią zbędną od piątego sezonu, może gdyby w 5 sezonie ją uśmiercili nadalbym ją lubiła. Myślałam że Damon ją uśmierci już 2 sezonie i jak teraz na to patrzę to serialowi na dobrze by to wyszło, a Tyler nie zniszczył sobie tak długiego okresu życia z nią. I może teraz nam wcisną że już wtedy Stef gdy ją ocalił i jej pomógł coś do niej czół ?! Mam żal do Kathateny że ją wtedy przemieniła bo uniknelibyśmy wielu niepotrzebnych wątków.

hopeless_penguin - 27 listopad 2016 o 14:07:36 - (265 dni temu)

Akurat Stefan jest z Caroline, bo ona przez połowę sezonu 6 go do tego zmuszała swoimi fochami.
Poza tym - wg mnie - lepiej niż wszystko sprowadzało się do Eleny, miłości życia Damon, niż seksu (jak jest w przypadku Caroline).

Dabien - 27 listopad 2016 o 14:05:53 - (265 dni temu)

Damona przynajmniej da się oglądać, a na Caroline to większość nie może patrzeć i słuchać tych jej niby mądrości. Zamiast wspierać Stefana to mówi mu, że już stracił Damona I sugeruje, by zajął się nią, a do Bonnie miała pretensje, że ta śmiała ratować swojego chłopaka, bo przez to Caroline musiała siedzieć z kołkiem w plecach.

Nikki02 - 27 listopad 2016 o 14:05:09 - (265 dni temu)

Właśnie, Caroline od dwóch sezonów tylko pieprzy się że Stefciem. Gdy była w ciąży miała pretensje że wsadzili jej do brzucha nie jej dzieci i że nie może przez tak długi czas rżnąć się ze Stefanem, a teraz co ? Wzorowa mamuśka ! Już lepiej by było jakby je po urodzeniu porzuciła bo teraz byłyby mądrzejsze.

@PanCroft Jesteś dopiero na trzecim sezonie gdzie Caro była znośna ? Bo na to wygląda. Patrz Caro woli Magical penis od swoich dzieci, june wedding jest dla niej ważniejsze ponad wszystko. A w poprzednim sezonie jej jedynym zajęciem była zabawa Rockiem i Stefciam. Od początku tego idiotycznego wątku wiadomo było że weźmie Stefa bo ma większą wille i wygląda młodziej. Bo ona nigdy publicznie by nie powiedziała że jest w związku z takim staruchem, a co dopiero za 10,15 lat gdy by go ciągle zdradzała !?

PanCroft - 27 listopad 2016 o 14:03:58 - (265 dni temu)

Dobra, nie zabijcie mnie przypadkiem za to, ze nie lubię Damona, a lubię Caroline ;)

PanCroft - 27 listopad 2016 o 14:02:08 - (265 dni temu)

No kurde, ale gdybyście były w takiej sytuacji, to wam łatwo byłoby tak zostawić te dzieci i róbta co chceta z nimi Alaric ? xd

No tak, a ty byś zrezygnowała ze swoich planow zyciowych ? Gdyby Tyler ją kochal, to by z nią został i studiowal, co przypominal obiecał jej...A tak naprawde ją oszukiwał, bo chciał się zemścić na Klausie,,bo zabił jego matke. A Caroline oczywiscie winna, bo razem z nim nie ppjechala, mozna to odwrocic w drugą stronę, ze to on jej nie kochal ,bo on z nia nie zostal..A co do Damona z 7 sezonu, to byla ta afera z tym Julianem, tą calą rodzinką, no ale nie oszukujmy się, ze wszystko się sprowadzalo do jednej osoby - Eleny. I wszyscy się bili o ta trumnę. Stefan tez udawal niby, ze Elena, to jego milosc jedyna i nie zastapiona, a jest z Caroline, wiec czemu wszystko zwalacie na nią ? xd A to nie wina Caroline (znowu) ,ze Enzo zachcialo sie pojsc do armory kumpla ,ktory go kiedys wystawil jak sie ratiwali z tej celi augustine.A kto jej cytowac zabroni ? Hah :D Zyja w wolnym kraju, tam nie ma komuny. Dla mnie na silę jest tam Matt ze swoim tatusiem. Zresztą...Tą rozmowę mozna kręcic w nieskonczonosc, a i tak kazdy bedzie przy swoim. Najlepiej, zeby ta cala szopka skonczyla sie tak, ze ktos tam ich wszystkich pozamyka w wieziennym swiecie i bedzie spokoj i bedzie mozna w spokoju ogladac kolejny sezon pierwotnych :p

hopeless_penguin - 27 listopad 2016 o 13:55:53 - (265 dni temu)

"A co do Damona ,to jestem pewien, że gdyby nie syrena , to nadal na okrągło by pierdzielił o Elenie." - a gdybyś Ty myślał, to nie byłby Twój argument na to, dlaczego Damon JEST (nie BYŁBY) nudną postacią.

patixx - 27 listopad 2016 o 13:47:18 - (265 dni temu)

Fotki spoko ciekawo co będzie gdy siostry się spotkają

Dabien - 27 listopad 2016 o 13:23:11 - (265 dni temu)

Ja nienawidze postaci Caroline od momentu w którym przespała się z Klausem, bo pozazdrościła Bonnie i Stefanowi, że każdy w koło uprawia seks tylko nie ona. Niestety postać Caroline jest tak nudna, że nawet twórcy na nią pomysłu nie mają, że wciskają ją na siłę byleby tylko była. Dla niej ważniejszy jest Stefan niż dzieci, ale co tam lepiej się bawić w łóżku niż zmieniać pieluchy i prać majtki. Powinna sobie zdawać sprawę, że jej dzieciom grozi niebezpieczeństwo, skoro już raz zostały zaatakowane. A w następn odcinku zapewne będzie sobie siedziała na krzesełku i płakała,że dzieciaczkom stała się krzywda. Trzeba była siedzieć w domu i je pilnować skoro podjęła się opieki nad nimi, a nie latać po wesołych miasteczkach za Stefanowym Magical Penis. Caroline jest znakomitym przykładem kogoś kto nie powinnien mieć dzieci. Masz racje, że to nie jej wina, że satab wsadził jej te dzieci do brzucha, bardziej wina Candice, że zgodziła się grać w ciąży, bo wtedy nie mielibyśmy tego cyrku, ale Ric nie wymagał od niej by rzuciła wszystko i zamieniła się w matkę, to była jej decyzja i trzeba się z niej wywązywać, dziecko to nie zabawka którą można odstawić na półkę. Co do pożegnania Tylera to też nie okazała jakichkolwiek emocji, powinna płakać, a nie cytować słowa Klausa. Już chyba bardziej Enzo który miał z Tylerem raptem trzy sceny na krzyż wydawał się być bardziej przejęty jego śmiercią niż ona.

Nynaeve - 27 listopad 2016 o 13:16:08 - (265 dni temu)

Caroline nie cierpię od sezonu 4. jak nie robiła nic innego oprócz wpierdalania się w życie innych i podjudzania jednego na drugie. Także nie trafiłeś.
To nie Tyler ją opuścił, bo ona wybrała studia i potańcówki zamiast jechać razem z nim. Co zrobiłaby każda inna kochająca kobieta. A jak tylko wyjechał to zaraz przygruchała sobie murzyna, a potem wyruchała się na drzewie z Klausem i to tylko dlatego, że zazdrościła seksu Bonnie.

Dzieci jej porwali już po tym jak odbył się pogrzeb Tylera, więc nie przekręcaj faktów. I bynajmniej nie są jej życiem te dzieci, bo siedzi cały czas u Stefana, a dziećmi zajmuje się na zmianę Ric z nianią. A to, że ich nie widuje to jest jej wybór - wolała przeprowadzkę do swojej nowej rezydencji i zrezygnowała całkowicie z dzieci, bo ona teraz bierze ślub.
Nie przypominam sobie jak to przez cały sezon Damon pierdzielił o Elenie, bo miał ważniejsze sprawy: Swoją matkę, Juliana i heretyków oraz łowczynię, a potem Bonnie, które próbowała ich wszystkich wyrżnąć. Damon przynajmniej od kiedy jest z Eleną to się jej trzyma, a nie co chwila wynajduje drugie "największe miłości życia" i stawia własne ślubu ponad wszystko inne. Nawet Bonnie wygarnęła Caro, że obnosi się wszędzie ze swoim szczęściem nie widząc jak inni cierpią i jeszcze śmie im robić wyrzuty.
Caroline od dwóch sezonów nie ma żadnego wartościowego wątku, a już w obecnym sezonie to wciskają ją na siłę w sceny innych postaci i tylko przez to je psują.

PanCroft - 27 listopad 2016 o 12:55:09 - (265 dni temu)

Może w tym sezonie się zrobił ciekawszy Alaric, ale we wcześniejszych sezonach ? Na siłę ciegneli wątek z ta postacią. A co do Caroline, to ja mam wrażenie, że Wy jej nienawidzicie przez to,że ma te dzieci, a to nie jej wina, że jakis tam sabat wcisnal jej ich do brzucha. A po Tylerze nie ma co płakać, bo to on ja opuścił i w sumie nie zrobił nic takiego dla nich, żeby jakas jakoś bardziej go oplakac, a poza tym Caroline ma swoje życie , czyli dzieci, Stefana...No i chyba skoro jej te dzieci porwali, to nie ma czasu na oplakiwanie hmm ? Musi je ratować. A co do pokazywania zdjęć, to Ty byś się nie chwalila swoim przyjaciołom dziećmi po tak długim czasie nie widzenia się ? I równie dobrze można każdego w tvd oskarżać o puszczenie się, bo np. Stefan chyba już ze wszystkimi się tam przespal, poza Bonnie xd A co do Damona ,to jestem pewien, że gdyby nie syrena , to nadal na okrągło by pierdzielił o Elenie. Bo tak to 7 sezon Elena to, Elena tamto.

Nynaeve - 27 listopad 2016 o 12:09:34 - (265 dni temu)

Nie przypominam sobie, żeby Damon od dwóch sezonów pierdzielił o tym, że chce odzyskać Elenę, bo nawet nic nie zrobili, żeby ją z tego letargu obudzić, bo Kai im pogroził paluszkiem, że nie wolno. W tym sezonie powiedział tylko, że jej potrzebuje. To było jeden raz.

A pytanie brzmiało jakie ciekawe wątki miała Caroline, a nie co robił Damon. To ty twierdzisz, że ona jest taką ciekawą postacią lepszą niż Ric i Matt. Akurat jedną z niewielu dobrych rzeczy w tym sezonie jest ponowne zrobienie z Alarica ciekawej postaci. On jako jeden z nielicznych stara się doszukać czegoś by pokonać syreny i wyrwać z ich mocy Damona i Enzo przy tym w przeciwieństwie do Caro ma czas zajmować się córkami, a nie tylko chwalić ich zdjęciami na zmianę z szykowaniem wesela jako Caro.
Matt chociaż jest nieciekawy to w tym sezonie przynajmniej nie wkurwia i też z tego co widać dostanie w miarę wątek z przejęciem zadania Tylera by złapać syreny. I on w przeciwieństwie do Caro naprawdę żałował Tylera. Ją jakoś niezbyt obeszła śmierć jej niegdysiejszej "love of my life". Dzieci też obchodzą ją tylko wtedy jak już coś poważnego się im przytrafi, a tak to siedzi sobie w rezydencji Salvatorów i ma je w dupie.

PanCroft - 27 listopad 2016 o 11:40:42 - (265 dni temu)

No dobra, to co jest ciekawego w postaci Damona według was ? To, że pierdzielił ciągle o tym samym, czyli o Elenie, że musi ją odzyskać ? A w tym sezonie nic innego nie robi, tylko szlaja się niewiadomo gdzie i zabija tylko, to też jest takie ciekawe? xd I te jego kładzenie się na drodze przed zabójstwem kogoś..Takie banalne się zrobiło. Już 2 razy się położył, zobaczymy ile razy to jeszcze zrobi :P

hopeless_penguin - 27 listopad 2016 o 11:32:38 - (265 dni temu)

Ale o co Wam chodzi?! Caro jest najlepsza i jest super matką, Steroshit forever i wgl jest za dobra na ten serial!!! <3333333333333

flyhigh123 - 27 listopad 2016 o 11:28:33 - (265 dni temu)

Przecież w tym sezonie jej nikt jeszcze nie torturowal. No, może Damon trochę, ale dla mnie to się nie liczy :(( Wszyscy wiemy, że stać go na więcej.

sevendays - 27 listopad 2016 o 11:20:28 - (265 dni temu)

@Adria zapomniałaś o jęczeniu przy torturach. Przyznaj, że to akurat jest ciekawe. xD

Adria - 27 listopad 2016 o 8:56:53 - (265 dni temu)

ciekawych? co ona niby robi ciekawego? jaki jest jej wątak poza macankami,june wedding i pierdoleniem o skórkach chleba?

PanCroft - 27 listopad 2016 o 4:03:37 - (265 dni temu)

A ja tam lubie Caroline i nic do niej nie mam...Jedna z niewielu ciekawych postaci w tvd.No wedlug mnie promocja zdjec z Caroline jest dobra, gorzej gdyby byla z Mattem ,albo Alarikiem...

Nikki02 - 26 listopad 2016 o 23:17:57 - (265 dni temu)

Pleck dalej promuj Tvd Caroline to daleko na tym nie zajdziesz...choć już nie zachodzisz

flyhigh123 - 26 listopad 2016 o 21:47:42 - (265 dni temu)

I ten biedny króliczek, czymże on sobie na to zasłużył </3

Caro dalej ma ból części intymnych po zgonie tego Jessy'ego czy jak mu tam było, tylko czekać, aż weźmie Cade'a na jego obraz i podobieństwo XD

Adria - 26 listopad 2016 o 21:08:43 - (265 dni temu)

a nosiła? ;p

wgl Caro Matka Boleściwa, tuli misia po małpiatych, zamiast, ja wiem, iść wydrapać oczy Idealnej Opiekunce...

Cade wyględny! ;p

Nynaeve - 26 listopad 2016 o 19:43:45 - (265 dni temu)

Kazdy kto ma sprawnego penisa jest w typie Caro, a czarnego jeszcze nie miala ;p
Pewnie Caro poklocila sie ze Stefanem o to czy zabic Damona i w ramach buntu nie nosi pierscionka.

Dabien - 26 listopad 2016 o 19:23:33 - (265 dni temu)

Spełni w końcu swoje marzenie i zaliczy czarnego.

Claire - 26 listopad 2016 o 19:21:55 - (265 dni temu)

Fly, każdy kto ma penisa jest w typie Caro, więc to nie jest zaskoczenie ;p

Ultraviolence - 26 listopad 2016 o 18:29:02 - (265 dni temu)

Zapowiada się bardzo ciekawie!
Świetne zdjęcia :)

flyhigh123 - 26 listopad 2016 o 18:22:47 - (265 dni temu)

Damon to chyba dalej nastoletni bunt przeżywa i ich gimbazjalna przyjaźń na tym cierpi :(

My tu, że Sybil będzie wyrywać Stefana i to rozwali Steroida, ale tak patrzę na Cade'a, to szybciej Caro będzie chciała zostać jego królową mroku. Klaus to przy nim mały Miki, toć Cade to sam diabeł, w dodatku w jej typie, lepiej być nie mogło.

Alison_Moranis - 26 listopad 2016 o 18:12:35 - (265 dni temu)

W tym garniaku mu lepiej niz w tych szmatach które miał na sobie pare tysiecy lat temu XD #EfektGarnituru :D

sevendays - 26 listopad 2016 o 18:09:07 - (265 dni temu)

Oj nie ma Steroida!!! Moje serce krwawi!!! Caro nie ma pierścionka!!! Nie mam po co żyć! xD
Powiedzcie mi, że to tylko moje urojenia i Damon nie wykłóca się z Arielką o Małpiatki?!? Plus brązowa kurtka??? Fuuu


Dabien - 26 listopad 2016 o 16:08:23 - (265 dni temu)

Małpiatki są takie słodkie jak śpią.

Annie1602 - 26 listopad 2016 o 16:07:15 - (265 dni temu)

A moze seline ma cos z tym cadem? Na rysunku dziewczynek był cade, seline i dziewczynki= jedna wielka szczęśliwa rodzina? :D

Annie1602 - 26 listopad 2016 o 16:05:43 - (265 dni temu)

Cade'a jest całkiem, całkiem. Caroline by na niego poleciała :D

Szulu - 26 listopad 2016 o 16:01:55 - (265 dni temu)

Cade wygląda jakoś inaczej.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: