Oficjalny opis odcinka 8.07 -"The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You"

Nynaeve    20 listopad 2016    92
Portal SpoilerTV.com opublikował oficjalny opis odcinka 8.07 pt. "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You” (Następnym razem kogoś skrzywdzę, to możesz być ty).


DIABEŁ MINIONEGO BOŻEGO NARODZENIA - Mierząc się z rezultatem swojej interakcji z Cadem (gościnnie Wole Parks), Stefan (Paul Wesley) jest zdeterminowany by zrobić jedną rzecz właściwie - wigilię z Caroline (Candice King). Jednakże, gdy Damon (Ian Somerhalder) i Sybil (gościnnie Nathalie Kelley) niszczą ich świąteczny obiad, który dzielili wspólnie z Alariciem (Matt Davis), Mattem (Zach Roerig) i Peterem (gościnnie Joel Gretsch), wszystko szybko bierze mroczny obrót. Tymczasem, w serii wspomnień z przeszłości Stefana, Cade usiłuje zwabić go by dołączył do jego tajemniczego planu, pozostawiając Stefana mierzącego się z niewyobrażalną decyzją.


Kat Graham i Michael Malarkey także występują.

Odcinek wyreżyserowała Tanya Hamilton, a scenariusz napisał Shukree Hassan Tilghman.
Premiera: 09.12.2016.



Tytuł "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You" jest cytatem z wypowiedzi Stefana z odcinka 1.20 pt. "Blood Brothers", gdzie Stefan próbuje się zabić, a Elena go przed tym powstrzymuje.

Oto ta scena:



tvd, 8 sezon, opis odcinka 8.07, The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be YouKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (92)
siwy355 - 4 grudzień 2016 o 19:38:01 - (203 dni temu)

q.gs/15270653/twd ktoś czytał ten wpis o powrocie Dobrev w 12 odciku?

Nynaeve - 26 listopad 2016 o 14:30:06 - (211 dni temu)

Stefan też już chyba wpierdziela krew z torebek. Przeciez niby już ogarnął Rippah. Tak mówił do Klausa kiedyś. 4. sezon chyba.

Adria - 26 listopad 2016 o 13:35:45 - (211 dni temu)

pewnie bloodbags, bo:
hi, I am Caroline. I'm a good vampire..

Frela - 26 listopad 2016 o 13:13:41 - (211 dni temu)

A ja mam pytanie, czym żywi się Caroline? Wiadomo Stefan lata po lesie za króliczkami, Damon teraz żywi się ludźmi (jak na wampira przystało), a Caro? Biega razem ze Stefanem? Wykrada krew ze szpitala? Żywi się małpiatkami?

flyhigh123 - 25 listopad 2016 o 22:48:46 - (212 dni temu)

Gary, myślę, że język nie ma żadnego znaczenia. Wampiry operują raczej na poziomie podświadomości, np. są w stanie "włożyć" komuś do głowy jakąś wizję, a podświadomość raczej nie operuje żadnym ludzkim językiem. Wiadomo, że w serialu oni mówili w czasie hipnotyzowania ludzi, żeby widz wiedział, o co chodzi, ale myślę, że byliby wstanie równie dobrze kogoś zahipnotyzować bez użycia słów. To tak na logikę, nie wiem, jaką wizję na to ma Plec, ale zapewne nikt z nas woli nawet nie wiedzieć ;p

Nikki02 - 24 listopad 2016 o 22:56:54 - (213 dni temu)

PS. To zdanie to chyba je motto życiowe ?

Nikki02 - 24 listopad 2016 o 22:54:46 - (213 dni temu)

Na yt w piszcie sobie : Caroline Forbes Sex i kliknięcie pierwsze wideo. Po obejrzeniu tego i myślach że to tylko z początków myślę że Caro spokojnie by mogła robić za prostytutkę :3

gary - 24 listopad 2016 o 22:53:59 - (213 dni temu)

Czy ktoś się kiedyś zastanawiał co by się stało gdyby wampir próbował zahipnotyzować osobę która nie mówi w jego języku?

flyhigh123 - 24 listopad 2016 o 22:22:31 - (213 dni temu)

Mam ciarki, jak o tym pomyślę ;p

Nynaeve - 24 listopad 2016 o 22:09:05 - (213 dni temu)

Do konca sezonu by po niej plakali.

flyhigh123 - 24 listopad 2016 o 22:05:27 - (213 dni temu)

Przecież jakby Caro odwaliła zgona to by był taki ryk, że scena Deleny z 5x22 byłaby najbardziej nieczułym i bezemocjonalnym pożegnaniem w historii telewizji. Tych japońskich lampionów na jej cześć to by wypuścili tyle, że cały ruch lotniczy w USA zostałby uziemiony na kilka godzin.

Dabien - 24 listopad 2016 o 21:51:12 - (213 dni temu)

Dołączą Caroline do piosenki Dumb Ways to Die

Nikki02 - 24 listopad 2016 o 21:49:45 - (213 dni temu)

Proszę niech blondi uwierzy w siebie i zechce SAMA go zabić. To będzie dobra okazja by Damon wyzwolił się od syrenki i uratuje brata od tej tapeciary. Będzie okazja by kopła w kalendarz <3

flyhigh123 - 24 listopad 2016 o 21:45:33 - (213 dni temu)

W następnym odcinku dopiero będą problemy w raju, Caro chce zabić Damona, przy jej poziomie intelektu to najwyżej sobie nogi połamie próbując, a Stefan będzie jej musiał dupę ratować. Swoją drogą bardzo mi się podoba robienie z niej silnej żeńskiej postaci - jak powiedziała do Damona na tym cmentarzu "Idź stąd, nikt cię tu nie chce" to brakowało mi tylko, żeby go szturchała gałęzią w międzyczasie, jak na tym memie ("Idź być bratem mojego narzeczonego ze zwichrowaną psychiką gdzie indziej").

Adria - 24 listopad 2016 o 21:30:08 - (213 dni temu)

Ma w życiu priorytety. ;p

Nynaeve - 24 listopad 2016 o 21:10:45 - (213 dni temu)

Już się fochała jak wspominała Tylera, a Stefan powiedział, że nie wie co zrobić z Damonem. I jeszcze na stypie coś, że Damon sobie będzie latał i robił co chciał (czytaj: zajebmy go jak najszybciej).
A co Do Tylera to mówiła, że nie miała czasu do niego zadzwonić, ale napisać w pamiętniczku do Eleny, że wprowadza się do swojej nowej rezydencji u Salvatorów to już czas miała.

hopeless_penguin - 24 listopad 2016 o 20:58:48 - (213 dni temu)

A co takiego zrobił Stefan w wyemitowanych do tej pory odcinkach, co by pokazało, że stawia Caroline wyżej niż Damona? Bez przesady. Nawet w spoilerach było, że Caroline będzie się o to fochać - czekam na to prawie tak bardzo, jak na zdradę z syrenka ;p.

Nynaeve - 24 listopad 2016 o 19:55:50 - (213 dni temu)

Bo cała reszta mu nie wyszła ;p I z opisu wynika, że ta wigilia też mu nie wyjdzie ;p

Nikki02 - 24 listopad 2016 o 19:45:03 - (213 dni temu)

Nyn :"Stefan jest zdeterminowany by zrobić jedną rzecz właściwie - wigilię z Caroline".

Nynaeve - 24 listopad 2016 o 19:17:30 - (213 dni temu)

@szulu Bo tak się zachowuje jakby ją cipa swędziała.

Dabien - 24 listopad 2016 o 18:33:09 - (213 dni temu)

Lepsze określenie, że jest napalona. Cisnęło ją do Enzo, do Damona i w końcu do Stefa ją musi, dlatego pojawi się na wigilii, by powiedzieć Caroline że chce zaliczyć jej faceta.

szulu - 24 listopad 2016 o 18:28:09 - (213 dni temu)

Ta syrena jeszcze z nikim się nie przespała, jakim cudem jest puszczalska?

Dabien - 24 listopad 2016 o 17:58:49 - (213 dni temu)

Może nie najważniejsza, ale druga w kolejności.

Nynaeve - 24 listopad 2016 o 17:18:02 - (213 dni temu)

No juz bez przesady po prostu Stefan musi jakos okielznac Damona. Jedyna fajna rzecz w tym sezonie to ze Stefanowi i Ricowi naprawde zalezy na odbiciu Damona tej puszczalskiej syrenie.

Nikki02 - 24 listopad 2016 o 14:50:30 - (213 dni temu)

Po prostu dla Stefcia sex z tempą blondi jest już ważniejszy od brata. No i oczywiście małpiatki :3

agstkd - 23 listopad 2016 o 23:22:32 - (214 dni temu)

Damon zwariował, wszystko jest nie tak jak powinno, a Stefan urzadza świeta, wtf o.O

Nikki02 - 23 listopad 2016 o 22:34:20 - (214 dni temu)

Ja mam szacunek do Iana, Paula, Kat, nawet Candice i innych, którzy grają cały serial. Bo ja odeszłabym już po 6 a może i 5 sezonie.

Nynaeve - 23 listopad 2016 o 22:10:58 - (214 dni temu)

Ja też uważałam ją za dobrą aktorkę, ale teraz zmieniłam zdanie. Być może się jej nie chce być może się wypaliła, ale efekty są opłakane. Może myśli, że sama jej obecność na planie to już wystarczy i nie trzeba się do niczego przykładać.

flyhigh123 - 23 listopad 2016 o 21:52:55 - (214 dni temu)

Swoją drogą to nawet myślę, że jakby faktycznie miała powalczyć w 2017 roku o Oscara to miałaby dużo więcej pokory w sobie i dystansu do tego wszystkiego.

flyhigh123 - 23 listopad 2016 o 21:51:30 - (214 dni temu)

Ja nie odbierałam nigdy jej odejścia jako braku szacunku dla fanów, nawet w pewien sposób podziwiałam jej decyzję, bo jednak było to dość odważne, żeby opuścić stabilne TVD i wyruszyć w wielki świat ;p Trzymałam kciuki za nią i miałam nadzieję, że wykorzysta swoją popularność i przede wszystkim swój TALENT, którego jej nie brakuje, i się świetnie rozwinie przez te lata i faktycznie jej powrót kiedyś do TVD chociaż na sam koniec będzie z jej strony jakimś miłym gestem dla fanów. No, ale jak patrzę na to, w jaki sposób ona prowadzi swoją pożal się Boże karierę, to nic, tylko usiąść i załamać ręce. No i to, jakie ona ma podejście do siebie, sodówa chyba ostro uderzyła i coś jej się poprzestawiało nie w ten sposób, jak powinno. Grywa jakieś żenujące epizody w dennych produkcjach, a zachowuje się, jakby co najmniej zimą miała powalczyć o Oscara.

Claire - 23 listopad 2016 o 21:48:17 - (214 dni temu)

Nina sama jest żenadą, więc występ w TVD nie zaszkodzi jej wielkiej hollywoodzkiej karierze. Teraz robi z siebie idiotkę i udaje, że TVD nie istnieje, ale i tak wróci, nie przepuści takiej okazji.

Dabien - 23 listopad 2016 o 21:44:26 - (214 dni temu)

Nina się raczej nie będzie przejmować czy to żenada czy nie, ważne jest dla niej, by o niej mówili i by była w centrum uwagi, co zapewne będzie jak wróci. Niestety ucierpią na tym inni, zwłaszcza Ian i Paul, którzy sami od dawna myśleli o porzuceniu serialu, ale jednak tego nie zrobili, bo zapewne sobie zdają sprawę, że to dzięki TVD mają swoich fanów, bo przedtem nie byli znani praktycznie w ogóle. Mimo tego, że grają to co grają to mają szacunek do serialu i do fanów, i to im powinno się przyznać najwięcej uwagi za to, że zostali, a także pozostałym czyli Candice Kat Zachowi Michaelowi i Mattowi, a o Ninie powinna byc tylko wzmianka.

flyhigh123 - 23 listopad 2016 o 21:36:59 - (214 dni temu)

Aaa, w ten sposób, to jasne, ja w ogóle uważam, że za siódmy i ósmy sezon to oni powinni dostać jakaś nagrodę specjalną i odszkodowanie za szkody na psychice (ale im chociaż za to płacą) ;p Też sądzę, że oni mają gdzieś jej powrót, bo atmosfera na planie chyba bardzo siadła, o ile kiedyś mieli ze sobą dość przyjacielskie/rodzinne relacje, o tyle od jakiegoś czasu tego prawie w ogóle nie widać. No ale psychofanki Niny na pewno rozkręcą jakąś histerię, skoro one się wzniecają zdjęciem jej dupska, to strach pomyśleć, co się będzie działo, jak ogłosi swój powrót. Ja jej się wcale nie dziwię, że jej się nie chce wracać do tej żenady, ale jeśli rozkręci wokół swojego powrotu jakąś gównoburze to bardzo mnie to będzie bawiło, bo ostatecznie wszyscy wiemy, jakie ma do tego podejście.

Dabien - 23 listopad 2016 o 21:12:41 - (214 dni temu)

Nawet na AMA Kat Graham nie zapytali o TVD, czy o jakieś spoilery czy jak wygląda praca nad końcowym sezonem, a każdy kto podszedł do Niny pitał ją czy wraca do TVD, a ona odpowiadała za każdym razem to samo.

Nynaeve - 23 listopad 2016 o 21:10:32 - (214 dni temu)

@Dabien Dokładnie o to mi chodzi.

Dabien - 23 listopad 2016 o 21:05:55 - (214 dni temu)

Słusznie ktoś kiedyś zauważył, że obsadzie nie powinno tak zależeć na powrocie Niny, bo oni się napracują cały sezon ( wymienieni u Fly Ian Paul Michael i Kat, ja dorzuciłabym jeszcze do tej puli Matta Davisa, bo ten sezon jest udany dla niego i jego postaci), a gwiazdeczka Nina pojawi się na kilka minut i zbierze wszystkie laury, które jej się nie należą, na imprezie zakończeniowej to ona będzie błyszczała.

Nynaeve - 23 listopad 2016 o 21:00:01 - (214 dni temu)

Może powiem tak bardziej chodzi mi o to, że na koniec gratulacje powinni zbierać aktorzy, którzy zostali do końca, a nie ktoś kogo nie było dwa sezony i przyjdzie na koniec spijać śmietankę. Nina miała już swoje pożegnanie jak odchodziła z serialu. Teraz jest tylko gościem.

flyhigh123 - 23 listopad 2016 o 20:56:40 - (214 dni temu)

Jak przyćmi taką Candice, to nawet mi jej nie będzie żal, raz, że na Caro się nie da patrzeć, a dwa, że i tak Candice nic nie gra. Zresztą jedyne ostatnie światełka aktorskie w TVD obecnie to Ian i Paul, i to tylko pod warunkiem, że grają scenę ze sobą. Ewentualnie jeszcze Kat i Michael (i to też tylko razem), ale jakoś wątpię, żeby sami producenci traktowali ich wątek poważnie, niestety :/ Chyba że faktycznie im bliżej finału tym bardziej będą się spinać, ale jak scenariusz będzie do bani, to z pustego i Salomon nie naleje.

Nynaeve - 23 listopad 2016 o 20:41:41 - (214 dni temu)

Jak tylko Dobrev pojedzie do Atlanty to będzie wiadomo. No chyba, że rzeczywiście zagra 15 minut to może nikt nie zauważy, że tam pojechała. Ewentualnie dogra sceny gdzie indziej, a tamci tylko ją wkleją. Moim zdaniem ona się pojawi, bo już za dużo spoilerów się pojawiło typu, że Katherine jest w piekle, że Nina chce wystąpić i takie tam. No i najważniejsza motywacja dla Dobrev, która jest straszną attention seeker, ze powrót da jej dużo artykułów na portalach, a tego nie sądzę żeby przepuściła. Najgorsze jest to, że portale pewnie tak podniecą się jej powrotem, że to zepchnie całą resztę obsady na dalszy plan, a Dobrev pojawi się na 15 minut i będzie błyszczeć ich kosztem.

flyhigh123 - 23 listopad 2016 o 20:25:18 - (214 dni temu)

Wiedzieć to oni wiedzą od dawna. Ciekawe tylko, czy będą chociaż się starali to utrzymać w tajemnicy, czy zaraz wyciekną jakieś zdjęcia z planu i inne. Pewnie to drugie, trzeba będzie jakoś ratować oglądalność.

Ja Deleny raczej nie widzę po tym wszystkim, lubię ich razem, ale aż strach się bać, co wymyślą na ich reunion po tej całej patologii S8 i winie Damona :/ Nie wspominając już o akcji z S6, chęci bycia ludźmi razem, posiadania gromadki dzieci i domu z ogródkiem. Gdzie jest teraz na to miejsce? Chyba że znajdą kolejny magiczny sposób na zrobienie z Eleny wampira, niby to niemożliwe (chociaż w sumie nie próbowali), ale logika w tym serialu już od dawna się lekko prowadzi, także będę w stanie to zaakceptować.

sevendays - 22 listopad 2016 o 23:46:03 - (215 dni temu)

Chciałabym DE na koniec <3
Myślę, że oni już wiedzą na 100 % czy Nina wróci czy nie. To tylko taka gra pozorów, mi się wydaje. Chcą dotrzeć do końca a potem niech się dzieje co chce. Zwyczajnie, ona nie chce wrócić a oni, zwyczajnie ją oleją i zrobią zakończenie typu coś jak w Armory. Zaskrzypi wieko od trumny, Damon się odwróci i powie: Elena? I napisy końcowe:) o ile Damon dożyje końca ale innej DE na koniec bym się nie spodziewała. Chyba, że ciepło domowego ogniska, niczym opowieść wigilijna, zdziała cuda :D

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 22:08:56 - (215 dni temu)

I zapomniałaś jeszcze o Bonnie, która teraz nie może przeboleć, że Sybil nie zabiła Damona po tym jak ona wybrała Enzo. Ciekawa jestem czy po tym jak już odzyskała Enzo to będzie chciała pomóc Damonowi skoro jest taką jego wielką przyjaciółką czy może powrócił foch z poprzedniego sezonu? Nie żeby tęskniła za ich "przyjaźnią", ale skoro Plec tak na siłę nam ją wciskała to ciekawe czy coś z niej zostało teraz.

flyhigh123 - 22 listopad 2016 o 21:31:39 - (215 dni temu)

Tak, Damon będzie padał przed wszystkimi na kolana, Elena będzie stała za nim, a Caroline będzie wyliczać wszystkie jego grzechy, począwszy od "przespałeś się ze mną bo sama tego chciałam, tfu, znaczy mnie gwałciłeś". I to wszystko w 15 minut. Da radę. Na końcu Elena może powiedzieć po tym spektaklu "I don't know what I feel", żeby klasyki stało się za dość.

Ultraviolence - 22 listopad 2016 o 21:26:43 - (215 dni temu)

Ja tam chciałabym DE <3
Czekam na ich szczęśliwy koniec!

Adria - 22 listopad 2016 o 21:24:12 - (215 dni temu)

niemniej trzeba przyznac ze trojkat DES byl najmniej zenujacym z trojkatow w tvd xD pomyslmy o KCT, o CAS.. ;p
chcialabym DE na koniec bo ich uwielbiam ale smierc defanow tez bd ok -byleby nie w obronie malpiatek.

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 21:18:07 - (215 dni temu)

Trójkąt to już dawno został zakończony. Po tym jak Elena wybrała Damona to już nie miała ciągot do Stefana. Nawet jak wymazała sobie pamięć.

@fly Jeszcze przed 15 minutami Deleny na koniec zobaczymy żenujący spektakl kiedy Damon włączy uczucia i będzie się kajał przed wszystkimi za to co robił.

Nikki02 - 22 listopad 2016 o 21:09:40 - (215 dni temu)

Ja po prostu po 6 sezonach chcę zobaczyć koniec historii Elki i Wielkiego trójkąta - Elena, Damon i Stefcio

flyhigh123 - 22 listopad 2016 o 20:34:41 - (215 dni temu)

Jak tak patrzę na Damona w tym sezonie to nie jestem do końca pewna, czy chcę zobaczyć Delenę. Zwłaszcza jeśli to będzie zrobione na odwal się, 15 minut w odcinku, żeby fani mieli "radochę". Będzie żenująco.

hopeless_penguin - 22 listopad 2016 o 19:43:55 - (215 dni temu)

Jedyne co mnie obchodzi to śmierć Defana - Niny do tego nie potrzebuje.

Dabien - 22 listopad 2016 o 19:38:58 - (215 dni temu)

Dla mnie może nie wracać, mogli ją uśmiercić i tak by było najlepiej.

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 19:33:27 - (215 dni temu)

Mnie to zwisa. Nic na siłę.

Nikki02 - 22 listopad 2016 o 19:21:16 - (215 dni temu)

Jeśli ona rezygnuje z udziału w finale to ja też zrezygnuje z oglądania go. Przeczytam streszczenie i tyle !!!

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 18:09:36 - (215 dni temu)

Wątpię by Bonnie przemieniła się w wampira. Ona pewnie planuje, że Enzo będzie z nią aż ona się zestarzeje i umrze.
A to, że Kai powiedział coś tam to nie znaczy, że tak musi być. Zwłaszcza, że oni nawet nie próbowali wybudzać Eleny. Pewnie się okaże, że w składzie The Armory znajduje się specjalny artefakt, który może ją wybudzić. Ewentualnie jeśli Dobrev nie wraca to nie ma w ogóle problemu.

Dabien - 22 listopad 2016 o 15:30:20 - (215 dni temu)

Ale coś muszą z nią zrobić, by przywrócić Elenę, a było wspomniane, że jak będą próbować magii to obie umrą ( choć Julie może już o tym nie pamiętać ). Prędzej ją w wampira przemienią, bo jest teraz z Enzo, więc to będzie najłatwiejsze wytłumaczenie.

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 14:17:55 - (215 dni temu)

Moim zdaniem ani nie uśmiercą Bonnie ani nie będzie ona wampirem. Po prostu okaże się, że ktoś tam wie jak zdjęć to zaklęcie.

ragazza2401_ - 22 listopad 2016 o 14:08:03 - (215 dni temu)

Tak się zastanawiam... jeśli Bon Bon zostałaby wampirem, po tym jak napije się krwi, musi umrzeć. Więc czy to nie byłoby jednoznaczne z powrotem Eleny? Czy to nie wystarczy? :p

Nikki02 - 22 listopad 2016 o 12:43:19 - (215 dni temu)

Może Bon zostanie wampirkiem i to będzie ten happy end bonenzo

Kate@1224 - 22 listopad 2016 o 12:35:19 - (215 dni temu)

Ja jestem ciekawa, czy Dobrev wróci a jak wróci to w jaki sposób uśmiercą Bonnie. Po tym jak uśmiercili Tylera to się wszystkiego można spodziewać

Mirimirimiri - 22 listopad 2016 o 11:51:12 - (215 dni temu)

Sądzicie że dobrev wróci?

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 11:42:40 - (215 dni temu)

Ja nie widzę na koniec ani Deleny ani tym bardziej Steleny skoro na chama promowany jest Streoshit. Plec z tego nie zrezygnuje. A jak mam oglądać pół odcinka końcowego z Deleną, gdzie pewnie większość czasu Damon będzie się tłumaczył z tego co zrobił to też dziękuję za taki scenariusz.
Chociaż pewnie śmierć braci to najpewniejszy i najlepszy scenariusz to jednak mimo wszystko chciałabym, żeby przeżyli

gawi123 - 22 listopad 2016 o 10:40:55 - (215 dni temu)

Wiecie co wiem ze swoim komentarzem naraze się wszystkim fanom steleny ale jesli producenci i scenarzysci postanowia zakonczyc serial wlasnie tym parringiem to będzie to kompletna katastrofa. Albo delena albo smierc obu braci. Mowie o smierci obu bo nie chcę aby biedny Stefan skonczyl z przyglupia blondyna,ktora jak to fajnie okreslil Damon jest pusta i plytka.

Nynaeve - 22 listopad 2016 o 10:03:10 - (215 dni temu)

Myślę, że już same ich pojawienie się zepsuje im świąteczny nastrój. A biedna syrenka-kurewka pewnie szuka ciepłą domowego ogniska. A i tam spotka Matty'ego, a przecież Zach i Nathalie są parą, więc może i tutaj konar zapłonie ;p

kolina - 21 listopad 2016 o 23:13:51 - (216 dni temu)

,,Jednakże, gdy Damon i Sybil niszczą ich świąteczny obiad..." władują się na imprezę i zabiorą prezenty niczym Grinch, tylko że nie ruszy ich sumienie i ich nie oddadzą?

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 22:11:28 - (216 dni temu)

Haahahahahha nie mogę ;)

Szulu - 21 listopad 2016 o 21:51:02 - (216 dni temu)

Hahaha

Adria - 21 listopad 2016 o 21:39:38 - (216 dni temu)

przepraszam, tak mi się jakoś nasunęło.. ;/ już nie będę, obiecuję.

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 21:34:12 - (216 dni temu)

To była najgorsza rzecz, jaką przeczytałam w tym roku, dziękuję. Ten rok już może się skończyć w tej chwili dla mnie.

Adria - 21 listopad 2016 o 21:18:24 - (216 dni temu)

do szopy, hej małpiatki, do szopy, bo tam cud!
Ca-roline Przenajświętsza chce zbawić Stefcia fiut!



flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 20:17:12 - (216 dni temu)

"Lulajże małpiatko, moja perełkooo"

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 19:58:27 - (216 dni temu)

Nie strasz!

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 19:32:10 - (216 dni temu)

To Caro będzie miała okazję, żeby pośpiewać kolędy.

crazolka - 21 listopad 2016 o 19:26:28 - (216 dni temu)

Stelena <3

Claire - 21 listopad 2016 o 19:21:51 - (216 dni temu)

Tylko, że w opisie wyraźnie jest "Christmas Eve" a to Wigilia ta chrześcijańska.

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 18:45:56 - (216 dni temu)

Bo tam Świeta to teraz "Winter Holiday", a ostatnio w jakimś stanie USA zmienili nazwę Wielkiego Piątku na coś tam z wakacjami wiosennymi. Chociaż w sumie to i tak lepsze takie zmienianie nazw, niż ateiści świetujący Boże Narodzenie ;p

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 18:34:46 - (216 dni temu)

To się nazywa hipokryzja ;p
Małpiatki pewnie żyją, ale niekoniecznie je odbito.

Claire - 21 listopad 2016 o 18:34:03 - (216 dni temu)

Wiem, chodzi bardziej o tradycję niż o wiarę, ale to i tak żałosne, jeśli chodzi o TVD.

Dabien - 21 listopad 2016 o 18:19:49 - (216 dni temu)

W Polsce też ateiści święta obchodzą

Claire - 21 listopad 2016 o 18:17:51 - (216 dni temu)

Czy oni w ogóle wierzą w Boga, że robią Wigilię? Żenada.

Dabien - 21 listopad 2016 o 18:16:25 - (216 dni temu)

Uhonorujmy małpiatki jedząc te kolacje .

Adria - 21 listopad 2016 o 18:11:47 - (216 dni temu)

no jak ricka zaprosili,to malpiatki zyja :/
chyba ze Caro tak by po nich rozpaczala jak po Tylerze ;p

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 17:11:01 - (216 dni temu)

Jakoś tak automatycznie założyłam, że skoro chcą robić Wigilię, to muszą mieć powody do świętowania i dzieciaki będą z nimi, ale zapomniałam, że to przecież Steroszit, czyli najbardziej socjopatyczny pairing jaki powstał.

hopeless_penguin - 21 listopad 2016 o 16:54:15 - (216 dni temu)

Czemu obrażają Stelene odcinkiem z tą patolą na wigilii? :///

patixx - 21 listopad 2016 o 16:40:41 - (216 dni temu)

Stelena <3 uuu

sevendays - 21 listopad 2016 o 16:01:52 - (216 dni temu)

Nie wierzę, że Caro zrobi wigilię bez Małpiat!! W sumie to czemu niby nie wierzę? Jeśli chodzi o nią to już mnie nic nie zdziwi, ale niech nie pierdoli, że zabije Damona jak stanie pomiędzy nią a Małpiatami.

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 15:50:52 - (216 dni temu)

No właśnie o małpiatkach ani słowa, więc nie wiadomo czy je uwolnił skoro chce zrobić choć jedną rzecz dobrze to z tym ratowaniem mogło być różnie.

Nikki02 - 21 listopad 2016 o 15:49:36 - (216 dni temu)

"Stefan jest zdeterminowany by zrobić jedną rzecz właściwie - wigilię z Caroline". To już przegięcie, jeszcze dwa odcinki temu był tak zdeterminowany by wyzwolić brata :3

Dabien - 21 listopad 2016 o 15:12:01 - (216 dni temu)

Też przeczytałam erekcji. Każdy widzi to co chce.
Czyżby Bonnie i Enzo nie byli zaproszeni na Wigilie? Znów Caroline będzie pierdolić, że jest złą przyjaciółką.

Always_bad - 21 listopad 2016 o 14:54:04 - (216 dni temu)

Stara kochana Stelena <3 Jak ja tęsknię za tym parringiem <33

Adria - 21 listopad 2016 o 13:16:41 - (216 dni temu)

sev, rezultat erekcji Stefana będzie się nazywać Little Rippah Mikaelson ;D

Ja już wczesniej pisałam o tym opisie, ale.. kurwa... nie podaruję sobie i napiszę raz jeszcze:
jak, w obliczu Diaboła - psychopaty, piekła, dwóch syrenek i cholera wie czego jeszcze, ktoś może w ogóle myśleć o urządzaniu Gwiazdki?
I jeszcze ta patola Donovanowie u jaśniepaństwa salvatore'ów na obiedzie. Chyba Caro za bardzo się wczuła w rolę pani dziedziczki na plantacji bawełny.

sevendays - 21 listopad 2016 o 12:56:50 - (216 dni temu)

Bardzo przepraszam ale przeczytałam "Mierząc się z rezultatem swojej EREKCJI Stefan..." nie wiem dlaczego :D
Oczywiście wigilia w patolowym kółeczku. Nie dziwię się Damonowi, że miał ochotę im przerwać. Też chciałabym uratować brata od takiej żenady :)
Naprawdę mam nadzieję, że ostatecznie Damon rozpie*doli june wedding.

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 12:02:46 - (216 dni temu)

I tak długo nam oszczedzili tej przyjemności. Ale debilne są te opisy. Juz wiadomo, że dzieciaki uwolnili od Cade'a. Nie to, żeby mnie to zbytnio obchodziło, ale może jakoś element zaskoczenia? To chyba będzie odcinek z retorsami do Monterrey, to może być duży plus.

hopeless_penguin - 21 listopad 2016 o 11:19:36 - (216 dni temu)

Wyczuwam pierwszą scenę Stefana z malpiatkami ://

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: