Zwiastun 8.06 "Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell"

Nynaeve    19 listopad 2016    19
Stacja CW opublikowała zwiastun promujący odcinek 8.06 -"Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell".




Alaric: Seline, gdzie one są?
Seline: Są bezpieczne ze mną.
PIĄTEK, 2 GRUDNIA
Caroline:
Jeśli Damon stanie między mną i moimi dziewczynkami, zabiję go.
Damon: Witajcie dzieciaki. Pamiętacie mnie?
DIABELSKA ROBOTA
Cade:
Powiedz, co mnie tu sprowadziło?
TO DZIECIĘCA ZABAWA
Dziewczynki:
Incendio.
Damon: Mała rada: zabij go, zanim on zabije cię.
Stefan: Nie rób tego Damon.
Damon: Kolejna rada. Odwróć się. Teraz.

tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, zwiastunKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
StelenaAlwaysForever - 23 listopad 2016 o 0:09:25 - (269 dni temu)

Niech Katherine wróci! !!

crazolka - 22 listopad 2016 o 21:52:14 - (269 dni temu)

Napisałam to zanim się dowiedziałam. Sorrki

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 20:00:06 - (270 dni temu)

Ile razy jeszcze padnie to pytanie na tej stronie? Bo jest Święto Dziękczynienia w Hameryce i jest inny program w TV.

crazolka - 21 listopad 2016 o 19:19:42 - (270 dni temu)

@patixx - no właśnie?

patixx - 21 listopad 2016 o 16:38:04 - (270 dni temu)

Ej czemu 2 grudnia ? wft

crazolka - 21 listopad 2016 o 15:41:04 - (270 dni temu)

@flyhigh123 - jest tak do tej pory. Moje pierwsze skojarzenie też było takie.

Nefin - 21 listopad 2016 o 15:01:55 - (271 dni temu)

Z tym indykiem to niegłupi pomysł. Skoro mają wracać różne postacie to osobiście wolałbym Sammy'ego niż taką Lexi, czy zdzirowatą siostrę Matt'a :v

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 14:52:21 - (271 dni temu)

Niedlugo w TVD bedzie wigilia to moze Sammy przemowi ludzkim glosem i to dzieki temu Damon wlaczy uczucia.

Mortycja - 21 listopad 2016 o 13:56:27 - (271 dni temu)

Postać Damona jest nie do zniesienia! Na dodatek to "przez Damona" Stefan wyłączy człowieczeństwo, fuck my life, rzygam tym serialem - naprawdę nim rzygam. :< Jest mi przykro.

Plus Caro mówiąca do Stefana: "Jeśli Damon stanie między mną i moimi dziewczynkami, zabiję go. HAHAHAHAHAHAHAHAHA - PRZEZABAWNE! Chciałabym żeby to on załatwił ją, postać blondyny przechodzi sama siebie - mam nadzieję, że wraz z końcem serialu zostanie uśmiercona [można pomarzyć]

Adria - 21 listopad 2016 o 13:13:54 - (271 dni temu)

INDYK WŁĄCZY DAMONOWI CZŁOWIECZEŃSTWO <3

parafrazując klasyczną scenę DE:

Stefan: Jeśli włączy uczucia, to nie zrobi tego dla mnie. Zrobi to dla ciebie.
Sammy: *guulp...?*


sevendays - 21 listopad 2016 o 12:29:04 - (271 dni temu)

A na talerzach Małpiatek co?? BANANY :D:D:D:D

hopeless_penguin - 21 listopad 2016 o 12:26:32 - (271 dni temu)

Ciekawe czy Sammy jest w piekle. Jak tak to mogliby go wyciągnąć, ostatni sezon - TRZEBA uhonorować ulubionego indyka Damona. ;D

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 11:59:58 - (271 dni temu)

I to jak on łazi z ta Sybil pod rękę tez jest straszne. Za moich czasów to najlepsze frendzie się tak prowadzaly po szkole, ale to było na przełomie podstawówki i gimba, może teraz moda się zmieniła.

flyhigh123 - 21 listopad 2016 o 11:58:25 - (271 dni temu)

Munchinks brzmi podobnie do malpiatki, przypadeg? Naprawdę nie sondzem.

Damon jest straszny. Niech mu nawet przyprowadza tego indyka z zaświatów. Cokolwiek, byle nie ta jego bezmyślna wersja. Ale najpierw niech skopie dupe Caro, bo na to, że ja zabije to nawet nie liczę.

hopeless_penguin - 21 listopad 2016 o 11:16:02 - (271 dni temu)

Caroline jak zwykle popisala się inteligencją. Stefan, weź jej jebnij ode mnie.

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 10:33:27 - (271 dni temu)

Jeszcze można zmienić na "Witajcie małpiatki" ;p

Annie1602 - 21 listopad 2016 o 10:22:04 - (271 dni temu)

nyn lepiej chyba jest jak jest :D

Nynaeve - 21 listopad 2016 o 10:10:54 - (271 dni temu)

Niech już włączy te uczucia i będzie normalny, nawet jeśli zrobi to pod wpływem małpiatek.

P.s. On chyba mówi tam witajcie krasnoludki (munchkins). Jak zwykle doszłam do tego już po wysłaniu newsa. Uroki tłumaczenia ze słuchu ;p

sevendays - 21 listopad 2016 o 9:25:52 - (271 dni temu)

Może Cade nie umie rozpalić pod kotłem i Małpiatki są jego zapałkami??
Nie podoba mi się ten wyraz twarzy Damona jak zobaczył Małpiate. Jakiś taki zmartwiony? Nooooł.
Ciekawe co to za jeden, co chce zabić Stefana. Posłaniec Cade'a? Może to Tyler?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: