Kristen Gutoskie obiecuje, że prawdziwa tożsamość Seline zostanie wkrótce zdemaskowana

Nynaeve    18 listopad 2016    8
Kristen Gutoskie udzieliła wywiadu portalowi TV Guide na temat granej przez siebie postaci syreny Seline, jej relacji z siostrą, Alariciem oraz dlaczego interesuje się magicznymi bliźniaczkami.Po tym, jak w "Pamiętnikach wampirów" zarzucono przynętę i wydawało się, że to flirtująca studentka Alarica Georgie (Allison Scagliotti) była drugą syreną, okazało się, że prawda jest o wiele bardziej przerażająca. Seline (Kristen Gutoskie), na pozór niewinna niania bliźniąt Alarica (Matt Davis) i Caroline (Candice King), jest w rzeczywistości kanibalem i sługą Szatana. Zakładamy, że nie napisała tego w swoim C.V.

W obecnej sytuacji fani są jedynymi - nie licząc Sybil (Nathalie Kelley) oczywiście - którzy znają sekret Seline. Ale zgodnie z tym, co mówi Gutoskie, Seline nie będzie mogła długo tego ukrywać. Zobaczcie co jeszcze aktorka, wyjawiła w wywiadzie poniżej.

TV Guide: Seline jest drugą syreną! Teraz kiedy to zostało ujawnione co zobaczymy związane z Seline w odcinku z tego tygodnia?

Kristen Gutoskie: Seline pokaże trochę więcej swojej złej strony. Widzicie ją pocieszającą Alarica po śmierci Tylera (Michael Trevino) i grającą dwiema stronami medalu: jest wspierającą nianią, ale także interesuje się bliźniaczkami w inny sposób. Powiedzmy tak, jej niecny plan zawiera bliźniaczki. Tak, więc zobaczycie ją w kolejnym odcinku grającą dwiema stronami medalu i zaskakującą postać.

TVG: Jak sądzisz jak długo Seline może się ukrywać?

KG: Myślę, że szydło wyjdzie z worka bardzo szybko. Sądzę, że ona jest bardzo dobra w utrzymywaniu wszystkiego w sekrecie, ale nie uważam, by mogła to robić przez wieczność. Na szczęście nie będzie tak, że tylko widzowie o tym wiedzą i reszta postaci szybko dołączy do widzów.

TVG: Co możesz ujawnić o intencjach Seline względem bliźniaczek?

KG: Mogę ci powiedzieć, że ona się nimi interesuje, ponieważ one przypominają ją i Sybil. Są młode, mają nadprzyrodzone zdolności, są niezwykle potężne i to samo w sobie czyni je wyrzutkami. Sądzę, że to jest coś, co ją w nich interesuje, bo do tego się odnosi. Ale różnica jest taka, że one mają rodziców, którzy się o nie troszczą, podczas gdy Sybil i Seline były wyrzutkami w wieku nastoletnim. Sądzę, że ona chce je chronić. Niekoniecznie chce by, były wyrzutkami jak ona i jej siostra, ale myślę, że pragnie je uczyć pewnych rzeczy, których nauczono ją.

TVG: Jak zareagują Alaric i Caroline, kiedy się dowiedzą kim jest Seline?

KG: Sądzę, że tak samo, jak każdy rodzic. Zaczną wariować i robić wszystko by być pewnym, że ona nie zbliży się do ich dzieci.

TVG: Seline żywi głębokie uczucia do Sybil i nawet do bliźniaczek, ale czy darzy prawdziwym uczuciem kogoś jeszcze, czy tylko wykorzystuje Alarica i Caroline?

KG: Myślę, że lubi Alarica. Z Caroline jest nieco inaczej. Caroline nie dała jej żadnego ciepła, więc to jest trudniejsze. Ale sądzę, że jest skupiona na Alaricu, ponieważ on jest na Seline bardziej otwarty. Zdecydowanie sądzę, że darzy go uczuciem. Myślę, że ciągnie ją do tego jaką on jest osobą, jakim jest ojcem. Sądzę, że odpowiedzialna jest za to jej ludzka strona. Nie myślę by, miała co do niego złe intencje. Uważam, że nawet go lubi. Ale to nie oznacza, że robi same najlepsze rzeczy.

TVG: Zanim dowiedzieliśmy się, że Seline jest syreną, niektórzy ludzie parowali Alarica i Seline. Czy mogłabyś powiedzieć, że ta relacja została oficjalnie zniszczona czy też związek ciągle jest możliwy?

KG: Myślę, że musisz po prostu oglądać i sprawdzić, ponieważ teraz gdy Georgie nie żyje, Seline ma wolną rękę. Wielu ludziom podobał się wspólny scenariusz dla Georgie i Alarica myślę, że to niepokoiło Seline, ponieważ ona miała więź z Alariciem. Istnieje potencjał, ale myślę, że dowiesz się szybko czy Alaric będzie się interesował Seline, czy nie.

TVG: Czy uważasz, że to było słuszne, że Seline przyczyniła się do przemiany Sybil w syrenę?

KG: Dla mnie osobiście, to byłaby trudna sytuacja patrzeć, jak ktoś umiera, więc nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Sądzę, że Sybil była tego świadoma i one obie się na to zgodziły, więc nie sądzę, że Sybil jest większą ofiarą, niż sama z siebie robi. Ale nie sądzę byś kiedykolwiek, sprzedała dusze diabłu, gdybyś nie czuła się na siłach.

TVG: Sybil wyraziła szczery żal, że stała się syreną, ale jakie są uczucia Seline względem tego, że służy Cade'owi (Wolé Parks)?

KG: Myślę, że jest już tym zmęczona. To trwa tak długo. To dlatego ciągnie ją do Alarica i rodziny. Sądzę, że część jej chce normalnego życia. Ale kiedy żyjesz tyle lat, służąc diabłu i robisz te okropne rzeczy to, zaczynasz się do tego przyzwyczajać. Te syreny są potężne. Mogą iść do restauracji i nie muszą płacić za jedzenie, bierzesz, co chcesz! Tak, więc myślę, że to interesujące przyciąganie i odpychanie pomiędzy pragnieniem życia zwyczajnie i używaniem tej mocy z ich psychicznej energii.

TVG: Jak opisałabyś obecną relację Sybil i Seline?

KG: Teraz one walczą ze sobą. Teraz Sybil jest strasznie wkurzona na Seline, że ją zostawiła, ale myślę, że Seline starała się to naprawić, wysyłając Georgie by, wydostała ją z celi. Sądzę, że teraz to może się rozwinąć na dwa sposoby: mogłyby się pogodzić lub mogą nadal żywić do siebie urazę i sprawić, że to będzie dla nich jeszcze trudniejsze.

TVG: Sybil była uwięziona w Zbrojowni przez dekady. Co w tym czasie robiła Seline?

KG: Naprawdę nie mogę ci powiedzieć tego, co robiła bez zdradzania wątków fabuły, ale myślę, że próbowała normalnie żyć. Tylko nie wiem, czy to jej się udało.

TVG: Cade stworzył Piekło, czy to oznacza, że może być także niebo w wiecie "Pamiętników wampirów"?

KG: To byłoby fajne. To byłoby naprawdę fajne. Jest jeszcze wiele do nakręcenia w tym sezonie, więc to bardzo możliwe, ale nic o tym nie wiem.

TVG: Czy zobaczymy jakieś inne sposoby radzenia sobie przez postaci z ideą Piekła i byciem potępionym na wieczność?

KG: Myślę, że to pchnie wiele postaci do tego, by zadośćuczynić za swoje uczynki i odnaleźć odkupienie albo powiedzieć "pieprzyć to, jeśli idę do Piekła to, mógłbym tak dobrze zrobić jeszcze wiele diabelnych rzeczy". Zdecydowanie sądzę, że Damon (Ian Somerhalder) i Stefan (Paul Wesley) zostali zepchnięci na krawędź zarówno tego widma, jak i do własnych granic. Wiele postaci będzie się zachowywać ekstremalnie, ponieważ odkryją Piekło i to, co mogłoby się z nimi stać.

tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, spoileryKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (8)
ElenaSalvatore@ - 22 listopad 2016 o 18:10:35 - (514 dni temu)

Ja sądze że Elena wróci pod postacią anioła bo w książce tak jest więc skoro są te motywy niebo ,piekło to może i tak będzie

patixx - 19 listopad 2016 o 11:49:26 - (518 dni temu)

Co jak co ale jak na nią patrzę to widzę serial i sceny Kwarantanny

Kama - 19 listopad 2016 o 1:06:31 - (518 dni temu)

Tak wywiad z Kristen, ale jak czytam takie wypowiedzi o niebie w TWD, to wina Placekej

Annie1602 - 19 listopad 2016 o 0:38:54 - (518 dni temu)

Skoro poruszyli piekło, to o tej drugiej stronie też chyba muszą coś powiedzieć. To wywiad z serialowa Seline, a nie z plecowa...

Kama - 19 listopad 2016 o 0:36:07 - (518 dni temu)

Kurcze piekło, niebo. Jeszcze zaczną ujawniać się upadłe anioły. Zagrają w dwa ognie. Urządzą pląsy w kręgu, kółko graniaste czterokanciaste. Później zrobią wielkie bęc.
Plecozaur, niebo" fajnie by było" , ale ona JESZCZE o tym nic nie wie. Pieprzy jak potłuczona. Nie wiem co ona ćpa, że jej mózg zlasowało.
Na zdjęciu, wygląda, jakby Alarick trzymał biblie, odczytuje paciorki i nawraca Sybil. Fuck.
Agaa - 19 listopad 2016 o 0:27:26 - (518 dni temu)

wow! Syreny są potężne bo potrafią pójść do restauracji nie płacąc za nic!

Adria - 19 listopad 2016 o 0:23:22 - (518 dni temu)

hope, na to samo zwróciłam uwagę z całego wywiadu ;D

hopeless_penguin - 18 listopad 2016 o 23:38:30 - (518 dni temu)

"Caroline nie dała jej żadnego ciepła, więc to jest trudniejsze." kolejny mało lotny grubas, co to mu ciepła domowego ogniska brakuje, więc hejtuje Caroline ;// ;p

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
outfitypaznokcie
dobijacze
rym do

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi


Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2018 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone