Już wiemy, kiedy będzie finał ostatniego sezonu ''Pamiętników wampirów''!

Annie1602    16 listopad 2016    61
Pojawiła się oficjalna data finałowego odcinka, ostatniego sezonu ''Pamiętników wampirów''.


Kanał CW ogłosił, że finałowy odcinek 8 sezonu ,,Pamiętników wampirów'' zostanie wyemitowany w piątek 10 marca 2017 roku.

Co oznacza, że 4 sezon ''The Originals'' będzie miał swoją premierę 17 marca 2017 roku!

tvd, the originals, 4 sezon, 8 sezon, finał pamiętników wampirówKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (61)
djbasstronic - 20 grudzień 2016 o 14:01:14 - (185 dni temu)

@flyhigh123 gdzie niby jest odpis tego odcinka? bo jakoś znaleść nie mogę

flyhigh123 - 18 listopad 2016 o 22:37:35 - (216 dni temu)

Właśnie przeczytałam opis tego odcinka, bo wcześniej zerknęłam tylko na tytuł, i czuję, że po tym doświadczeniu kwatera na cmentarzu chyba mi się przyda.

Może chociaż Damon pożyczy świąteczny miecz sprawiedliwości od Klausa :(((((

Vivienne - 18 listopad 2016 o 22:30:00 - (216 dni temu)

*pochowaj - sorry - sprzęt nie współpracuje;)

Vivienne - 18 listopad 2016 o 22:28:34 - (216 dni temu)

*deportować ;)
ps. jestem ateistką - feministką, nie wyznaję żadnych wartości i nie znam konstytucji ;p

fly - zostawię Ci miejsce na cmentarzu - główna aleja, jak zostajesz pochować się z kim chcesz ;)

Vivienne - 18 listopad 2016 o 22:24:05 - (216 dni temu)

A ja z innej beczki - dokąd się chcecie deportacji? O ile wgle - ale żal nie skorzystać XD Szansa na podróż za darmoszkę i to jeszcze w jedną stronę ;))) Ja - Kanada, Cuba, Jamaica, Karaiby, Wyspy Zielonego Przylądka, Meksyk, Australia, Czechy - choć to ciut za blisko, Japonia, no i moje ukochane Juesej ost. ale stamtąd też się chcą deportować ; ((( ;)

Nynaeve - 18 listopad 2016 o 19:19:48 - (216 dni temu)

Ciekawe czy Stefan przebierze się za św. Mikołaja by wręczyć prezenty małpkom?

Adria - 18 listopad 2016 o 18:29:23 - (216 dni temu)

nie, no, kurwa, tu diaboł-murzyn, tu syrenki, a ten odpierdala Steroidową gwiazdkę.
Stefanowi padło na łeb, to pewne.

hopeless_penguin - 18 listopad 2016 o 17:55:44 - (216 dni temu)

Błagam, niech to nie będzie kwestia Steroida, błagam niech to nie będzie kwestia Steroida.

Claire - 18 listopad 2016 o 17:35:44 - (216 dni temu)

To cytat ze sceny Steleny z 1x20 https://www.youtube.com/watch?v=U9bQykHtnE 4

flyhigh123 - 18 listopad 2016 o 17:31:50 - (217 dni temu)

Słabe te niektóre cytaty powybierali. Myślałam, że to będą jakieś kultowe teksty, a w sumie są takie kompletnie od czapy. Ten z siódmego odcinka pewnie padł jeszcze kilka razy na przestrzeni całego serialu. Ja tego nawet nie kojarzę tak szczerze :/

flyhigh123 - 18 listopad 2016 o 17:27:45 - (217 dni temu)

To może ona po prostu taka jest na co dzień.

Claire - 18 listopad 2016 o 17:08:24 - (217 dni temu)

Opis i tytuł 8x07 http://www.spoilertv.com/2016/11/the-vampi re-diaries-episode-807-next.html

Nynaeve - 18 listopad 2016 o 14:29:26 - (217 dni temu)

No tak tylko, że w przeciwieństwie do Paula i Iana, którzy narzekają na swoje postacie to Candice uwielbia swoją postać i w wywiadach mówi, że ona sama jest taka jak Caroline. Ciągle to gadała w wywiadach na Comic Con. Skoro tak uwielbia swoją postać to powinna się bardziej angażować w jej granie, bo to dla niej sama przyjemność.

flyhigh123 - 18 listopad 2016 o 14:21:16 - (217 dni temu)

Jakbym ja miała grać Caroline to tez bym położyła na to laskę XD

Nefin - 18 listopad 2016 o 14:10:15 - (217 dni temu)

Po samej scenie z 8x05 widać, że kładzie lache. I tu nie można zasłonić Candice kiepskim scenariuszem ;p
Śmieszy mnie ten jej niby smutny wyraz twarzy.

Annie1602 - 18 listopad 2016 o 13:47:07 - (217 dni temu)

Cokolwiek nie powiem, lub spróbuję pokazać to z drugiej strony, wiecie swoje... żyjcie sobie dalej spokojnie z ta wiedza.

Adria - 18 listopad 2016 o 13:44:09 - (217 dni temu)

nikt jej nie namawia do tego, by grać kiepsko. ;p Nawet ze złym scenariuszem można się chociaż postarać, a ona sobie w kulki leci. Scena promująca z 8x04? to jest masakra, nie granie. A wszyscy wiemy, że Candice UMIE grać, tylko najwyraźniej jej się nie chce.
I nie jest to wina scenariusza, bo zawsze można dać z siebie wszystko i wtedy trochę ratować sceny. mimo że np. wątek parkwood był idiotyczny, a tej laski grającej Liv podobno nie lubił, to Trevino starał się grać najlepiej jak potrafił, bo za to mu płacą i tego oczekują widzowie.
Accola najwyraźniej poczuła się już taką gwiazdą, że nic nie musi - ciepłą posadkę w TO ma już zapewnioną, to po co się starać. ;p

Annie1602 - 18 listopad 2016 o 13:32:05 - (217 dni temu)

Adria w ogole nie pasujace porównanie, wrecz nijak sie ma do tego... jak ktoś chce zarabiać pieniądze to obojętne mu jest co gra. Przeciez do przestępstwa accoli nie namawiają. .. juz bez przesady. Sadzisz, że Candice wymyśliła steroline i inne bzdury. Albo Paul by grać tępego jak przez ostanie sezony, a może Ian by ciągle to była #jego wina...

Adria - 18 listopad 2016 o 12:02:58 - (217 dni temu)

bo Candice jest nietykalna jak Caroline. ;p To nie Candice odwala lipę, to scenariusz jest zły. ;p
To nie Stalin chciał mordować, tylko wrogowie ZSRR go do tego zmusili swoim zdradzieckim zachowaniem. xD

Nynaeve - 18 listopad 2016 o 7:35:38 - (217 dni temu)

Ale to aktor ostatecznie decyduje jak zagra daną scenę, a jeśli reżyserowi zależy to będzie go cisnął, żeby pokazał to jak najlepiej. Akurat Candice miała co grać w pierwszych odcinkach po wyłączeniu przez Caro uczuć. No, ale najlepiej zwalmy wszystko na scenariusz.

Annie1602 - 17 listopad 2016 o 23:47:00 - (217 dni temu)

Przecież mi to obojętne, ale jak Candice ma w scenariuszu bzdury, to cud malinki z tego nie będą. Ta różnica scenariuszy była bardzo widoczna dla mnie.

Nynaeve - 17 listopad 2016 o 23:36:39 - (217 dni temu)

No chyba jednak miało, bo to Graham mówiła, że Ian je cisnął, żeby dały z siebie wszystko. Jemu zależało, żeby jego debiut reżyserski był na dobrym poziomie. Dziwne, że zaraz w kolejnym odcinku Candice już grała na pół gwizdka, a scenariusz wcale nie był tam akurat taki zły.

Annie1602 - 17 listopad 2016 o 23:27:46 - (217 dni temu)

Cisnienie kogoś niema tu nic do rzeczy, tak samo jak Ian. Po prostu scenariusz był lepszy i tyle. Jak piszą, tak grają.

Jess - 17 listopad 2016 o 23:09:20 - (217 dni temu)

A Gilles się w Kanadzie nie urodził? A później mieszkał w Nowej Zelandii. Ale śmiejecie, jak ich stacja przyciśnie to mogą dać TO nowy sezon i przenieść produkcje do Vancouver :) I Wszyscy będą w Kanadzie :)

Nynaeve - 17 listopad 2016 o 22:35:50 - (217 dni temu)

Nie wyjechała, bo jej kazali promować goła dupą "xXx"

Dabien - 17 listopad 2016 o 22:30:19 - (217 dni temu)

A propo Kanady, Nina już wyjechała?

flyhigh123 - 17 listopad 2016 o 22:27:04 - (217 dni temu)

Nie zapominajmy, że Gillies chciał do Kanady zanim to było modne!!!

Adria - 17 listopad 2016 o 22:17:22 - (217 dni temu)

@hopeless - miało to być coś prawdopodobnego, a prawda jest taka, że JoMo zdradził sprawę klefana już dawno. Gillies za to hejci Tonkin i podrywa Wesley'a, to jasne. ;p

hopeless_penguin - 17 listopad 2016 o 22:10:46 - (217 dni temu)

@Adria niesamowite, że napisałaś, że z Danielem, a nie z JoMo :DD Wszystko okej? XD

Lexi123 - 17 listopad 2016 o 22:06:11 - (217 dni temu)

To więc tak: po pierwsze uważam że 8 sezonów to za dużo bo jak wiadomo z coraz większą liczbą odcinków wyczerpują się pomysły co naprawdę widać na ekranie aczkolwiek nie mówię że ten sezon jest jakiś tragiczny, bo nawet historia syren byłaby ciekawa gdybyśmy bardziej w to wszystko zostali wtajemniczeni a nie tylko pobieżnie, bo trzeba wiedzieć skąd ta Sybil się wzięła itp.. no i dalej kontynuujemy czasy obecne.
A co do TO to pytam: WHY? :( Czemu musimy aż tyle czekać, jejciu, i jeszcze mamy dostać mniej odcinków- to bardzo źle. Mam nadzieję jednak że skoro jest mniej tych odcinków to sezon będzie m.e.g.a! Liczę na to :))

Adria - 17 listopad 2016 o 22:02:09 - (217 dni temu)

na codzień to Accola zabawia swojego bachorka, małpiatki biegają po planie, Wesley smsuje pod stołem z Danielem Gilliesem, a Davis podlizuje się Plec.

flyhigh123 - 17 listopad 2016 o 21:59:27 - (217 dni temu)

Strach pomyśleć, co tam się dzieje na tym planie na co dzień, skoro oni spinają dupska do grania tylko jak ich kolega z planu przyciśnie :/

Nynaeve - 17 listopad 2016 o 21:28:37 - (217 dni temu)

Ona tylko fajnie zagrała bez uczuć w odcinku Iana 6x16, który ponoć mocno cisnął zarówno Accolę jak i Graham. Potem to już słabe było to jej bez uczuć zwłaszcza jak nie pozwalała Stefanowi zabić Enzo i Rica? chyba.

Annie1602 - 17 listopad 2016 o 21:22:31 - (217 dni temu)

Dodam, że fajnie by było zobaczyć caro bez uczuć na dłuższą metę, lecz dobrze napisand teksty i w innej sytuacji.

Annie1602 - 17 listopad 2016 o 21:20:41 - (217 dni temu)

Nawet oni nie są chyba aż tak zdesperowani... choć drugiej strony okazało się ze ric pokaże się w TO, wiec chyba najgorsze możemy zakładać.

flyhigh123 - 17 listopad 2016 o 20:50:31 - (217 dni temu)

Ja zaczynam mieć przeczucie, że Stefan jednak kopnie w kalendarz i po raz kolejny zobaczymy show pt. Caroline bez człowieczeństwa na wycieczce do NOLA.

hopeless_penguin - 17 listopad 2016 o 20:38:17 - (217 dni temu)

Teraz nawet nie można sobie pomarzyć, że to się okaże jakimś złym snem.

Nynaeve - 17 listopad 2016 o 19:57:46 - (217 dni temu)

Tu link jak ktoś chce poczytać. Matt dostarczy Elijahowi jakiś artefakt:
http://tvline.com/2016/11/17/ the-originals-crossover-season-4-spoilers- alaric-vampire-diaries/

Mnie też w sumie los Alarica zwisa, ale nie daje się takich spoilerów przed zakończeniem TVD.

flyhigh123 - 17 listopad 2016 o 19:29:52 - (217 dni temu)

PS. Poza tym co to za spoiler, chyba nawet psa z kulawą nogą nie interesuje, czy Ric przeżyje, czy nie. Chociaż trzeba przyznać, że jego wersja w S8 jest znośna i sympatyczna, no ale w porównaniu z S6 czy S7 to już gorzej być nie mogło, nie ukrywajmy.

flyhigh123 - 17 listopad 2016 o 19:18:29 - (217 dni temu)

A kto liczył na to, że Ric umrze, przecież Davies by znowu roboty nie mógł znaleźć, a Plec by na to nie pozwoliła ;p

Adria - 17 listopad 2016 o 18:48:05 - (217 dni temu)

@szulu - gruby kretyn o imieniu Julie, jak mniemam, by dać już nadzieję na klaroline. ;p


Na moje to uśmiercą Stefana, może na June wedding i Caro jako biedna wdowa pojedzie się pocieszać Klausem. ;p Ciekawe, czy będzie opłakiwać Stefana równie "mocno", co Tylera? ;p

szulu - 17 listopad 2016 o 18:43:27 - (217 dni temu)

Co za kretyn wypuścił taki spoiler przed końcem tvd?

Nynaeve - 17 listopad 2016 o 18:40:16 - (217 dni temu)

No i mowilam ze Alaric pojawi sie w 4 sezonie TO! Jest juz news ze pojawi sie w odcinku 4x08. Czyli Ric na pewno nie umrze w TVD.

Agaa - 17 listopad 2016 o 18:36:34 - (217 dni temu)

Smutno, że za 4 miesiące już koniec serialu z którym jestem od początku. Smutno, że już nie zobaczy się wszystkich tych postaci razem, tego miejsa-Mystic Falls, niektórych par, które shippowałam, całej tej ich histori, nowych problemów etc.
I jeszcze tak długo trzeba czekać na Pierwotnych i w dodatku tylko 11 odcinków jak i może nie będzie to ostatni sezon ;/

Agaa - 17 listopad 2016 o 18:30:06 - (217 dni temu)

Tak się zastanawiam jak zakończą TVD, Caroline ma wyjechać do NOLA i zostawi przyjaciół i swoją "jedyną miłość" od początku serialu i wyjedzie od tak do Orleanu? To by był kolejny absurd, a też nie chce mi się wierzyć, że każdy zginie i ona jedyna przeżyje i nagle sobie przypomni o Klausie.

Chyba ona jedyna przechodzi do TO? Bo czytałam coś jeszcze, że Alaric ma się pojawić.

crazolka - 17 listopad 2016 o 18:25:33 - (217 dni temu)

W sumie i dobrze i źle.

hopeless_penguin - 17 listopad 2016 o 16:15:53 - (218 dni temu)

@Always_bad czasem lepiej się z czymś pożegnać niż patrzeć, jak jakas durna baba to niszczy. Ja żałuje, że nie przestałam oglądać tego dawno temu. Może wciąż miałabym dobre zdanie o postaciach, które wymieniłas, a przy rewatchu pierwszych sezonów nie byłoby mi przykro, że takie gowno zrobili z takiego fajnego serialu.

Adria - 17 listopad 2016 o 16:12:40 - (218 dni temu)

Eleny i Tylera już raczej i tak nie zobaczymy. ;p

Jeśli jest się prawdziwym fanem serialu i widzi się, jak został zeszmacony, to człowiek czuje wyłącznie ulgę, że to koniec, a nie żal.

Always_bad - 17 listopad 2016 o 15:34:38 - (218 dni temu)

Szkoda , że cieszycie się z tego , że TVD się kończy.. Nie wiem jak wogole możecie się cieszyć .. Tyle lat z serialem , aktorami , bohaterami , z Mystic Falls .. Ja nie mogę się pozbierać .. Trudno zakodowac sobie w głowie , ze to już koniec .. Już nigdy nie zobaczymy Stefana , Damona , Eleny , Bonnie , Enzo , Caroline , Tylera, Matta , Jeremiego , Alarica i wielu innych postaci , które przewiajaly się przez serial i zotawaly w naszych sercach . Tak łatwo się z tym pożegnanie .. ?

Diablicaaaa161 - 17 listopad 2016 o 15:31:15 - (218 dni temu)

16 marca mam urodziny, The Originals dzień później... nawet spoko ;) Choć trochę się zdziwiłam, bo premiera miała być w styczniu...

patixx - 17 listopad 2016 o 14:30:16 - (218 dni temu)

10 marca masakra ;( jak to zobaczyłam az łezka w oku się zakręciła.
Nadal nie wierzę ze to koniec, koniec mojego ulubionego serialu nawet jeśli był fatalny w niektórych momentach a wiec 10 marca będzie koniec tego wszystkiego nwm jak się pozbieram po tej premierze

hopeless_penguin - 17 listopad 2016 o 9:41:45 - (218 dni temu)

Szkoda, że TO tak późno :/. Miałam nadzieję, że w lutym najpóźniej :/.

Cassandra - 17 listopad 2016 o 0:25:26 - (218 dni temu)

Jakże się cieszę... Nie mogę znieść tego jak tak dobry serial można było tak zepsuć... Trzeba było zakończyć to minimum 3 lata temu i zaoszczędzić sobie wstydu. Oby TO nie zostało tak do cna zniszczone, proszę...

Claire - 16 listopad 2016 o 23:04:33 - (218 dni temu)

The Originals dopiero w marcu? To chyba żart jakiś.

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 22:47:33 - (218 dni temu)

Przecież ona tego nieszczęsnego TVD już nawet za bardzo na swoim Twitterze nie promuje, więc może jednak trochę jej wstyd. Albo położyła na to lachę, grunt, że hajsiwo się zgadza.

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 22:33:11 - (218 dni temu)

Ona tylko czuje chcicę jak ta syrenka :/

Annie1602 - 16 listopad 2016 o 22:31:11 - (218 dni temu)

*kobieta

Annie1602 - 16 listopad 2016 o 22:30:18 - (218 dni temu)

Sadzisz, że plec czuje coś takiego jak wstyd? Ta obie chyba już nic nie czuje...

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 22:27:45 - (218 dni temu)

Cieszyłam się na 8. sezon a tu takie gówno dają.
Kończ Plec, wstydu oszczędź. Sobie.

Vivienne - 16 listopad 2016 o 22:21:10 - (218 dni temu)

A ja się cieszę - szybciej się skończy ta męczarnia ;/ bo już myślałam, że z przerwami "świątecznymi" przeciągną to do maja - nie daj Bóg - nie ma co ;ppp