Pierwsza tura nominacji do People's Choice Awards 2017

Nynaeve    16 listopad 2016    10
Właśnie ogłoszono pierwszą turę nominacji do People's Choice Awards 2017, a wśród nich nie zabrakło serialu "Pamiętniki wampirów" oraz jego obsady.


Serial "Pamiętniki wampirów" i obsada otrzymali nominacje w kategorii:

Favorite Network Sci-fi/Fantasy TV Show (Ulubiony serial z gatunku Sci-fi/Fantasy): The Vampire Diaries

Głosować na TVD możecie tutaj:

Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Actor (Ulubiona aktor telewizyjny z gatunku sci-fi/fantasy): Ian Somerhalder

Głosować na Iana możecie tutaj:

Głosować można codziennie.

W późniejszym czasie ukażą się także rozszerzone kategorie i nominacje. A kogo Wy chcielibyście nagrodzić z obsady TVD?

tvd, pamiętniki wampirów, nominacjeKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (10)
hopeless_penguin - 19 listopad 2016 o 11:45:59 - (338 dni temu)

Czy ja wiem? Ian się niezbyt stara i to widać. W sumie mu się nie dziwię i nie mam o to jakichś pretensji, ale nie nagradzałabym go za to ;p.

PaolaiAndrea - 19 listopad 2016 o 9:28:20 - (338 dni temu)

Pomimo, że serial w tej chwili nie jest najlepszy, to Ianowi należy się nagroda za podtrzymywanie go w ogóle przy życiu.

Jess - 17 listopad 2016 o 15:39:51 - (340 dni temu)

Przykro mi to mówić, ale to są wybory People nie Teen i żadnej kategorii typu najlepsza para czy ekranowa chemia tu nie ma :) Ciepło domowego ogniska nie zostanie nagrodzone :( Tu są tylko dwie tury: nominacje do nominacji i głosowanie finałowe :)

patixx - 17 listopad 2016 o 14:31:49 - (340 dni temu)

Fajnie by było zeby na koniec na ostatni koniec tego serialu <3 kazdy cos dostał oprócz wspaniałych chwil

patixx - 17 listopad 2016 o 14:31:48 - (340 dni temu)

Fajnie by było zeby na koniec na ostatni koniec tego serialu <3 kazdy cos dostał oprócz wspaniałych chwil

Adria - 17 listopad 2016 o 13:00:47 - (340 dni temu)

Nyn, hopeless, koniecznie napiszcie do PCA, by dodali te kategorie <3


i jeszcze: najlepsza symulacja obstrukcji jelit - Paul Wesley

Nynaeve - 17 listopad 2016 o 12:32:00 - (340 dni temu)

To jest dopiero pierwsza tura nominacji to jeszcze zdążą nominować Steroida i Bamona. Tak jak w zeszłym roku ;p
Jeszcze powinni dodać
Ulubiona aktorka w ciąży : Candice King
Najbardziej zeszmacona postać Sci-Fi/Fantasy: Damon Salvatore.
Producent który zeszmacił własny serial: Julie Plec.

Adria - 17 listopad 2016 o 12:25:23 - (340 dni temu)

ALE ŻE CANDICE NIE MA NOMINACJI?! A STEROID ZA NAJLEPSZY PARING?! OSZUSTWO I ZLODZIEJSTWO, UKŁAD I WSZYSTKO TAM USTAWIONE BY WYGRYWAŁY TAKIE SŁABE SERIALE JAK GRA O TRON CZY ORPHAN BLACK.

Ja bym głosowała na Stefana i Caro za największą chemię, Bamon najlepsza przyjaźń, małpiatki - najbardziej utalentowane aktorki młodego pokolenia i Syrenka jako najlepsze zło <3

hopeless_penguin - 17 listopad 2016 o 9:43:16 - (340 dni temu)

Powinni dac nowa kategorię: Serial z największą ilością ciepła domowego ogniska. TVD by wygrało ^^

sevendays - 17 listopad 2016 o 8:14:23 - (340 dni temu)

szMatta, taak, on jest moim idolem za całokształt. Oczywiście Steroid jako najlepszą parę wszechczasów od 1x01 Oraz Carric za parę wszechczasów domowego ogniska. Jesssusie no i oczywiście Małpiaty za zjadanie kanapek bez skórki!
Ale najlepszą zostawiłam na koniec: BEST DEAD EVER: Tyler!!!

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: