Scena promująca odcinek 8.05-''Coming Home Was A Mistake''

Nynaeve    16 listopad 2016    23
Stacja CW opublikowała pierwszą scenę promującą odcinek 8.05 -''Coming Home Was A Mistake''.




Caroline: To nie sprowadzi go z powrotem.
Stefan: Tyler zasługiwał na więcej niż przypadkową śmierć w jakiejś grze, którą Sybil prowadzi z Damonem.
Caroline: Nawet nie pamiętam naszej ostatniej rozmowy. Nie rozmawialiśmy od miesięcy. Oboje byliśmy zbyt zajęci. Po tym wszystkim, co razem przeszliśmy, przypuszczam, że zawsze zakładałam, że on tam będzie.
Stefan: Przegrałem z Damonem. Nie wiem co mam z nim dalej zrobić.
Caroline: Być może najlepszą rzeczą do zrobienia jest opłakanie Tylera razem z twoimi przyjaciółmi. Wszyscy jesteśmy mu to winni.



tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, scena, 8.04, Kategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (23)
Adria - 17 listopad 2016 o 12:28:52 - (340 dni temu)

@sev - no z Damon usiądzie przy bocznym stole, wypiją kielicha na zgodę. ;ppp

@Buffy, harry - dokładnie. Niewdzięczna suka. Już serio Stefan, który wyraźnie nie znosił Tylera od 1x01, się odrobinę bardziej smuci i przejmuje. ;/ Przykro mi bardzo, zawsze shipowałam Forwood i myslałam, że chociaż po jego śmierci coś do tej ameby umysłowej dotrze. Najwyraźniej nie. ;/

PS Tyler oczywiście powinien trafić do piekła, za to, że kiedyś rzucił szklanką obok świętej Caro i jeszcze, o zgrozo, wypaplał Stefanowi o seksach na drzewie. Takie zbrodnie muszą zostać ukarane przez Murzyna Z Dwuzębem.

hopeless_penguin - 17 listopad 2016 o 9:47:51 - (340 dni temu)

Już lepszy trup Tylera, który sztywno leży/siedzi, niż duchw, który obserwuje z boku i sie szczerzy :D.

Buffy - 17 listopad 2016 o 8:35:42 - (340 dni temu)

Nie wierzę, Caroline która z Tylerem spędziła ponad 3 sezony mówi takie rzeczy? W dodatku bez emocji i z takim chłodem, to mnie przeraża i obrzydza jednocześnie. Gdyby nie Tyler to ta suka już dawno by nie żyła, tyle razy jej pomagał, brak słów.

sevendays - 17 listopad 2016 o 8:01:22 - (340 dni temu)

@Adria,na pewno nie posadzi go teraz przy głównym stole, bo taki zabalsamowany nie będzie pasował do wystroju no i wgle byłaby "sztywna" atmosfera xD

harry92 - 17 listopad 2016 o 7:17:17 - (340 dni temu)

Po obejrzeniu tej sceny, zaliczyłem tą z 3x02 albo 3 jak ja ratuje przed jej ojcem, bierze ja w ramiona i zakłada pierścionek. Dawno nie czułem takiego obrzydzenia...

Adria - 16 listopad 2016 o 22:48:12 - (341 dni temu)

Może go wypcha i zabalsamuje i posadzi gdzieś w trzeciej ławce, bo miał być na jej idealnym ślubie i nie ma, że umarł. ;p

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 22:34:28 - (341 dni temu)

No to chyba i tak lepsze, niż że wyobrażała go sobie na swoim ślubie ze Stefem.

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 22:31:18 - (341 dni temu)

@Adria Też to tak odbieram. Że jak się coś spierdoli to on tam będzie i mnie pocieszy.

Adria - 16 listopad 2016 o 22:21:16 - (341 dni temu)

@fly - ja raczej miałam wrażenie, że "on tam będzie" jako "gdzieś w świecie jako przydupas, którego wezwę w dogodnym dla siebie momencie do pilnowania małpiatek i jęczenia na cięzki los".

Adria - 16 listopad 2016 o 22:20:30 - (341 dni temu)

duszyczkę ciepłą jak te z "Intruza" świecące na srebrno robale. ;ppp

To fakt, odwalmy pogrzeb, odwalmy zamknięcie Damona, ślub czeka. ;/ Elka by zaczęła ryczeć po Tylerze, choć nie pierdoliła się z nim przez co najmniej rok czasu w każdym dostępnym miejscu. A jakby zmarł jej eks (nawet Matt), to by dostała spazmów. No ale Elka ma serce i wrażliwość, choć robi się z niej zimną zdzirę, a Caroline udaje dobra, a w rzeczywistości jest gorszą suką niż Kath.

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 22:13:47 - (341 dni temu)

Powtórzę pytanie - czy przez "on tam będzie" ona ma na myśli ślub? ://///////

Caroline w ogóle nie powinna brać udziału w jakichkolwiek scenach związanych ze zmarłymi, bo w jej wykonaniu to jest jakaś kpina i żenada. Począwszy od przynoszenia żarcia do domu, w którym unosił się smrodek rozkładającego się ciała Jeremy'ego, poprzez planowanie pogrzebu jeszcze żywej matki, a teraz to. Wygląda, jakby opłakiwanie Ty'a było kolejną rzeczą do odznaczenia na jej drodze do wiecznego szczęścia ze Stefanem. Tak samo podejście do Damona - co z tego, że jakaś wywłoka z morza mataczy mu w głowie, zmienia mu wspomnienia i zmusza go do zabijania i krzywdzenia bliskich mu osób. Caro ma zero empatii w sobie, a kreują ją na jakąś ciepłą duszyczkę. Obrzydliwe.

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 22:12:34 - (341 dni temu)

OK, dzięki.

Annie1602 - 16 listopad 2016 o 22:08:12 - (341 dni temu)

Czekałam aż to napiszesz, sprawdzałam rosyjskie tłumaczenie i tam jest, że nie pamieta :) jak dorwe się do laptopa to zmienię

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 22:06:08 - (341 dni temu)

@Annie Przesłuchałam kilka razy tę scenę promującą i Caro chyba mówi "Nawet nie pamiętam naszej ostatniej rozmowy". Jak możesz to popraw.

Annie1602 - 16 listopad 2016 o 21:57:47 - (341 dni temu)

pamiętam kiedys w polskiej telewziji zrobiona parodie z takiej telenoweli hiszpańskiej/meksykańskiej pt. Osaczona -La Maviuta https://www.youtube.com/watch?v=xqNtc7mvqi U TVD byłby idealnym do tego i zbyt wiele przerabiać by nie musieli...

patixx - 16 listopad 2016 o 21:54:35 - (341 dni temu)

Takie tam

Claire - 16 listopad 2016 o 21:50:21 - (341 dni temu)

Paul od dawna gra beznadziejnie, więc już przestałam zwracać uwagi na jego miny. Chociaż są śmieszne.

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 21:48:08 - (341 dni temu)

Może to jest protest ich wszystkich za taki chujowy sezon.


Vivienne - 16 listopad 2016 o 21:43:12 - (341 dni temu)

Jeszcze tylko brakuje, żeby powiedziała "we survive this" jak Elka do Damona w 3x09 (https://www.youtube.com/watch?v=3aA1e8S0r DI) - czyli gwałcenia scen kultowych w imię "uczczenia" ciąg dalszy - buuuueeechchchch...
Accola okropna, ale mina Paula - ta "jedna na cały serial" ostatnio "z różnymi odcieniami problemów obstrukcyjnych" - bezcenna ;ppppp

Claire - 16 listopad 2016 o 21:38:11 - (341 dni temu)

Adria, na to samo zwróciłam uwagę - Candice jak robot, żadnych emocji.

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 21:36:08 - (341 dni temu)

Oni już wszyscy przestali się starać w tym serialu.

Adria - 16 listopad 2016 o 21:32:19 - (341 dni temu)

Dabien - w tym jedną, gdzie Stefan wali go po mordzie. ;p

wgl super, że Caro nawet nie płacze, bo po co. To tylko former love of her life. Jej przyjaciel. "Nie rozmawiali od miesięcy".. haha, ciekawe, czemu? bo była zajęta pieprzeniem się z kolejnym facetem (już drugim/ trzecim po Tylerze). Chyba Stefan się bardziej martwi Tylerem niż ona, co za patologia.
No i ofc scena musi propsować steroida, choć w teorii powinna być forwoodowska. ja pierdolę. ;/

aha, dodam jeszcze jedno - wieki nie widziałam Accoli w akcji, ale ona jest tak sztuczna, jak ciążowy brzuch Hejli w TO. ;/ Ta scena jest tak nienaturalna, że zęby zgrzytają. Paul coś pokazuje, a ta siedzi, okropnie wygląda (włosy, brwi od szklanki, kiepski kolor różowiasty) i klepie z pamięci.

Dabien - 16 listopad 2016 o 21:15:35 - (341 dni temu)

A Stefan i Tyler to takimi wielkimi przyjaciółmi byli, że mieli chyba dwie czy trzy sceny sam na sam przez cały serial. Dziwi mnie to, że Jeremy na pogrzeb nie przyjechał.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: