Zwiastun 8.05 - ''Coming Home Was a Mistake"

Annie1602    12 listopad 2016    155
Stacja CW opublikowała zwiastun promujący odcinek 8.05 -''Coming Home Was a Mistake.''



Stefan: Nie wiem, co robić z Damonem. Musimy się go pozbyć.
W PIĄTEK
Caroline: Nikt cię tu nie chce.
Damon: Wybierajcie, ponieważ zakopie każdego z was.
BRACIA KRWI
Caroline: Potrzebujesz pomocy?
Stefan: Nie.
Caroline: Dwa wampiry to więcej niż jeden.
DO KOŃCA
Stefan: O co chodzi w byciu żywym?
Damon: No właśnie, bracie.
Stefan: Może mi nie wybaczyć po wszystkim. Mogę go stracić na zawsze.

tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, 8.05, zwiastunKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (155)
Ultraviolence - 18 listopad 2016 o 19:36:11 - (97 dni temu)

Nie mogę się doczekać odcinka! :)

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 20:42:27 - (99 dni temu)

Sybil mu powiedziała, że musi coś zrobić z tym by nie chcieli go z powrotem przywrócić do normalności, więc postanowił ich zabić.

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 20:36:27 - (99 dni temu)

Ciekawe tylko, czy happening Damona ma za zadanie pokazać "o jeju, spójrzcie, jaki jestem zły" czy też raczej "siema mordercy, muszę was wysłać do mojego szefa Lucyfera aka Cade'a"

Wiki_RoseS - 16 listopad 2016 o 19:13:04 - (99 dni temu)

gdyby Caroline była w TO to by się wtedy mogłaby postarać, a dziećmi opiekowała międzyczasie albo dała znowu Alaricowi pod opiekę, anyway szkoda ze Bonnie nie ma już maggi, ale może gdy będzie ratować Enzo to jej magia wróci. Jak by nie patrzeć nie tylko Matt zachowuje się jak zwykły człowiek, chodzi mi o porównanie. Po za tym ciekawe kto uratuje Klausa :D Wiem nie te forum aby mówić o TO, tęsknie za czasami gdy aktorzy z TO pojawiali się w TVD, gdyby znowu tak było to bym znowu była skłonna jeszcze bardziej oglądać TVD, szczerze mówiąc z Sybil zrobiło się ciekawe, ale gdyby aktorzy z TO pojawili się w TVD to serial byłby jeszcze bardziej ciekawszy. Szkoda ,że niektórzy zostali prawie uśmierceni w TO, wiec bardziej możliwe że gdy i niestety skończy się TVD to tylko niektórzy aktorzy może zgodzą się przejść do TO. A niby Elena miała się pojawić w TVD i jej nie widzę.

Dabien - 16 listopad 2016 o 18:51:02 - (99 dni temu)

Bonnie to się bez magii trochę bezużyteczna, tak jak w sumie w 5 sezonie, jak była kotwicą. Gdyby miała swoje moce, mogłaby zrobić więcej, ale i tak bardziej bezużyteczna jest Caroline, która poza uratowaniem swoich dzieci nie zrobiła nic. Nawet w poprzednim odcinku nie miała nic do roboty, była w jednej scenie tylko.

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 18:24:15 - (99 dni temu)

Syrena chyba nie dobierze się do głowy Stefana. Szef ma inny plan - jak powiedziała. Poza tym Stefan w tym sezonie jest naprawdę Super super Hero i nawet fajnie mu to wychodzi, bo jest bez tego dąsa co to mu się załączał we wcześniejszych sezonach. Na plus jest też to, że woli współpracować z Alariciem niż z Caroline i Bonnie. Bonnie w sumie ma wszystko w dupie od kiedy Stefan i Riciem odbili Enzo. Ogólnie żeńskie postacie z głównej obsady to nie wiem po co one są w tym sezonie, bo właściwie nie robią nic potrzebnego.

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 14:53:22 - (99 dni temu)

Oj tam, wystarczy sobie przypomnieć co Damon robił z Rayna w S7. Jego widok w tym rzeznickim fartuchu to była jedna z lepszych rzeczy jakie mnie spotkały w tamtym sezonie. Ale może Stefan się bał tam wejść, żeby go syrena nie zbałamuciła i żeby przypadkiem np. nie zapomniał o Caroline, ależ to była strata...

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 14:46:02 - (99 dni temu)

Pewnie tak, bo był już jakiś spoiler, że scena z Miss MF będzie zmieniona i nawet są zdjęcia zza kulis jak jest kręcona ta scena tylko nie widać nikogo ważnego. Śmieć mi się chciało jak Stefan na początku zaczął dokuczać syrenie tymi widełkami, a potem ona mu coś powiedziała i zrobił taką minę zawstydzoną jakby co najmniej ktoś go przyłapał na wyrywaniu niewinnemu motylkowi skrzydełek. Jakby to był inny serial to bohater wpadłby do jej celi i napierdalał tymi widłami po łbie ażby cofnęła wszystko co zrobiła z Damonem. No, ale Stefan się zawstydził, że ją "torturował" i teraz ona będzie sobie tam tylko siedziała i jeszcze im dogadywała, a oni pewnie będą jej jeszcze mięsko ludzkie podrzucać, żeby się nie zmieniła w tę poczwarę z sękatymi łapami.

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 14:34:57 - (99 dni temu)

Albo się okaże, że Sybil ma dostęp do jego umysłu nawet w czasie jak on jest w trumnie i zaserwuja kolejne gwałty na kultowych scenach Damona z innymi postaciami. W ramach oddawania hołdu przeszłości czy jak to było.

sevendays - 16 listopad 2016 o 14:32:25 - (99 dni temu)

Bossssze to to już będzie totalny szit!

Nynaeve - 16 listopad 2016 o 11:36:19 - (100 dni temu)

No to chyba oczywiste, że on je wykopał. A ta trumna do której zagląda Stefan to nie jest raczej trumna Eleny, która jest na Brookynie z tego co mówili na koniec sezonu 7. Bonnie i Enzo. Raczej Stefan zamyka w tej trumnie Damona. Widać w zwiastunie, że go złapali i zamknęli w The Armory, a skoro nie dalej nie mogli nad nim zapanować to położyli go spać. Poza tym z opisu 8.06 wynika, że Damona nie ma w tym odcinku. Nie jest nawet wspomniany, ani że Ian występuje. Zastanawiam się też co do odcinka 8.07, bo o ile jakieś tam zdjęcia zza kulis Iana są dostępne ze wszystkich kręconych dotychczas odcinków to z tych dwóch nie ma. Ale to już tylko moje domysły. Możliwe, że na aż dwa odcinki by go nie wykluczyli z serialu.

jou - 16 listopad 2016 o 11:36:17 - (100 dni temu)

samequizy. pl/ czy-przetrwasz-w-mystic-falls

flyhigh123 - 16 listopad 2016 o 9:00:29 - (100 dni temu)

Te doły to chyba Damon wykopal niby dla nich w ramach groźby.

sevendays - 16 listopad 2016 o 8:29:27 - (100 dni temu)

Ale groby są cztery wykopane. Czyli Bonnie tam nie ma wgle.

Dabien - 16 listopad 2016 o 8:02:54 - (100 dni temu)

Pogrzeb Tylera, a Bonnie albo nie widać albo została z Enzo.

sevendays - 16 listopad 2016 o 7:18:23 - (100 dni temu)

A ten pogrzeb to czyj?? Bo nie ma na nim Bonnie.
Czyżby Stefan faktycznie chciał uciec od Caro i chce się położyć z Eleną / pod nią / na niej ?? xD

sevendays - 16 listopad 2016 o 7:15:42 - (100 dni temu)

Co Stefan ma na myśli mówiąc: Może mi nie wybaczyć po wszystkim. Mogę go stracić na zawsze. ??? A potem zagląda do trumny z Eleną.

Dabien - 15 listopad 2016 o 22:21:36 - (100 dni temu)

Bo Stefan w końcu skreślił brata, co znaczy, że będzie miał czas na szeksy z nią.

Nynaeve - 15 listopad 2016 o 22:19:19 - (100 dni temu)

W sumie na tym zwiastunie to na szczególnie zdruzgotaną nie wygląda.

flyhigh123 - 15 listopad 2016 o 21:53:29 - (100 dni temu)

Jeju, trochę szacunku do zmarłych, w dodatku to biedny Tyler, on się już dość nacierpiał w życiu :( </3

Nynaeve - 15 listopad 2016 o 21:48:49 - (100 dni temu)

No tak, bo Caro nie robiła tego jeszcze z prawdziwym trupem ;p Pewnie dosiądzie Tylera przed pogrzebem.

tytoniowa - 15 listopad 2016 o 21:42:32 - (100 dni temu)

Yaaas Klefan i Forwood życiem

Adria - 15 listopad 2016 o 21:17:27 - (100 dni temu)

Podbijam, Klefan i Forwood <3

Kama - 15 listopad 2016 o 21:01:18 - (100 dni temu)

Chcę poznać szczególiki zdarzeń z Chicago. Czekam na Klefana *_*

hopeless_penguin - 15 listopad 2016 o 20:50:28 - (100 dni temu)

Ja czekam już tylko na Defana. Ewentualnie Stalerie :ppp

Nynaeve - 15 listopad 2016 o 19:52:57 - (100 dni temu)

Prędzej Stelena będzie niż Forwood. Są i tacy co od pierwszego sezonu czekają na Bamona ;)

flyhigh123 - 15 listopad 2016 o 19:31:11 - (100 dni temu)

Nie martw się, niektórzy wciąż czekają np. na Stelenę, grunt to mieć marzenia :D

tytoniowa - 15 listopad 2016 o 19:09:22 - (100 dni temu)

JA WCIĄŻ CZEKAM NA FORWOODXDDDDDD

patixx - 15 listopad 2016 o 18:05:22 - (100 dni temu)

Eh wy widzicie ile tu komentarzy ? wooow

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 23:03:03 - (101 dni temu)

Btw to ma być to obiecane zrezygnowanie z winy Damona? XD

sevendays - 14 listopad 2016 o 22:53:23 - (101 dni temu)

Stefan już był trzecią syrenką w H2O to ma wprawę xD

Adria - 14 listopad 2016 o 22:11:10 - (101 dni temu)

Albo Stefan i Damon zamiast małpiatek zostaną syrenkami, skoro potrzeba rodzeństwa. ;p Będą nosić peruki, mówić cienkimi głosikami "Cade, nasz szefie", szamać ludzkie mięcho i pojadą do NOLA, by Eliasz i Klaus zostali ich małymi niewolnikami. xD

sevendays - 14 listopad 2016 o 22:05:03 - (101 dni temu)

FUCK!

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 21:55:28 - (101 dni temu)

Obawiam się, że właśnie teraz się zacznie ratowanie małpiatek do końca sezonu. Zresztą przewidziałam to już wcześniej. Damon się poświęci i Plecarius aka Cade pożre jego duszę zamiast małpiatek. I to będzie jego odkupienie.

sevendays - 14 listopad 2016 o 21:32:38 - (101 dni temu)

Wracając do Małpiatych, to żeby się nie okazało, że Steroid to nie najgorsza rzecz jaka się mogła zdarzyć w TVD. Żeby nie było, że cały sezon będą ratować Małpiate przed Syrenim losem.
Damon to musi być #twojawina żeby los się dopełnił.

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 21:03:01 - (101 dni temu)

Też mi się tak kojarzy, pewnie to wszystko to te świeże pomysły i inne takie. To się wszystko kupy nie trzyma.

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 21:00:02 - (101 dni temu)

@fly To piekło co opisała Georgie to chyba Rose tak samo opisała Drugą Stronę. Coś tam było, że jest cały czas sama i takie tam.

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 20:58:45 - (101 dni temu)

Najpierw muszą ją znaleźć, a teraz chyba tylko Enzo wie gdzie ona jest. Ale one nawet nie wiedziały o jej istnieniu pomimo tego, że Sybil podrabiała jej głos. Dziwne, że Sybil nie wpierdzieliła Bonnie na oczach Enzo.

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 20:58:35 - (101 dni temu)

No one żarły ludzi, bo ta wyspa była trochę jałowa, a że polować sie nie chciało na dziki, to tak było łatwiej. I chyba też nie było powiedziane, że mają ich zjadać później dla Cade'a, tylko że mają mu te dusze dostarczać. Chyba chodzi o to, żeby było trochę creepy i o nic innego.

No i chyba też Georgie wyjaśniła, jak wygląda piekło, że to wieczne poczucie smutku i samotności czy coś koło tego, jest to dość depresyjne, ale chyba nie aż tak, żeby Damon miał sikać po nogach ze strachu, bez przesady. Chyba że Georgie miała wersję demo, a Damon jako winny wszystkiemu dostał wersję full.

sevendays - 14 listopad 2016 o 20:55:50 - (101 dni temu)

Ale Arielki mogą teraz wpierdolić na kolację Elenę (bo jest ludziem i zrobiła kilka złych rzeczy) iiii....błagam powiedzcie, że to nie dlatego Damon im tak wiernie służy.

Adria - 14 listopad 2016 o 20:37:55 - (101 dni temu)

Syrenki wpieprzały ludzi, zanim Hannibal stał się modnym fandomem. ;p hipsterki jebane. ;p


Mortycja - 14 listopad 2016 o 20:36:22 - (101 dni temu)

@nyn Jestem tak samo ciekawa, co zobaczył Damon. Do tej pory zastanawiam się dlaczego Damon trzęsie gaciami przed piekłem - o ile to jest piekło ^^

A Tyler umarł, bez sensu ale chyba naprawdę umarł, najsmutniejsze jest to, że pewnie w następnym odcinku nie zobaczymy Caroline, która naprawdę rozpacza po swojej starej miłości. Zapewne będzie zajęta wszystkim tylko nie Tylerem - bo kto by pamiętam o tym nic nieznaczącym przelotnym związku.

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 20:06:49 - (101 dni temu)

I jeszcze powiedziała, że Damon zgodził się służyć Cade'owi jak tylko się dowiedział co go czeka. W sumie to chciałabym w końcu zobaczyć co Zobaczył Damon, że taki silnie przestraszony jest. Bez tego sorry, ale jest to dla mnie historia z dupy. Na słowo nie wierzę.

@AdaMada Plec tak powiedziała, żeby nie wyjawić tego przed końcem odcinka. Na koniec już wiemy, że Tyler umarł.

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 20:04:23 - (101 dni temu)

Ale one wpieprzały ludzi jeszcze zanim Cade się tam pojawił to w sumie nie wiem co ma to z nim wspólnego. Widocznie on jest z nimi jakoś połączony, bo one znają jego plany. Sybil powiedziała coś, że szef ma inny plan.

Dabien - 14 listopad 2016 o 19:47:50 - (101 dni temu)

One dostały młodość i nieśmiertelność w zamian mają jeść złych ludzi, a duszę dostają się Cadowi

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 19:38:50 - (101 dni temu)

Ale w sumie ta ich niby mitologia nie wyjaśniła, czemu żrą ludzkie mięso, to znaczy zaczęły w sumie z czystej wygody, a później? Cade nałożył na nie jakąś klątwę, że jak nie będą jadły to zbrzydną czy co? Bo nie ogarnęłam tego. Tylko to, że w zamian za młodość i nieśmiertelność mają mu dostarczać tych dusz złoczyńców.

AdaMada - 14 listopad 2016 o 19:23:02 - (101 dni temu)

W zapowiedzi do odcinka 8x04 Plec mówi "Wydaje się, że właśnie zamordował Tylera Lockwooda na końcu poprzedniego odcinka."
Ważne jest tu słowo "wydaje się"...może Tyler jednak żyje :)

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 19:14:46 - (101 dni temu)

Dlatego są idealnymi kandydatkami.

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 18:52:32 - (101 dni temu)

Właśnie, przecież one krzyczały i zakrywaly uszy jak slyszaly ten (nie)trojzab XD.

Szulu - 14 listopad 2016 o 18:43:28 - (101 dni temu)

W sumie widełki na nie działają.

sevendays - 14 listopad 2016 o 18:30:24 - (101 dni temu)

Małpiaty będą syrenami!!!

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 18:24:40 - (101 dni temu)

Mnie tam bardziej ciekawi czy mięska ludzkiego dodawała. Ona wycinała w gwiazdki, żeby małpiatki chętniej jadły. I pewnie tak pałaszowały, że nawet nie wyczuły, że tam jakieś inne mięsko jest ;p

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 18:03:13 - (101 dni temu)

Albo części ciała :pp

sevendays - 14 listopad 2016 o 17:50:31 - (101 dni temu)

A z innej beczki ciekawe jest to, że Seline wycinała kanapki w gwiazdki a nie w marynarzy i statki xD

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 17:49:38 - (101 dni temu)

No i znowu, co to oznacza "słaby złoczyńca"? Jak sobie Julie wymyśla własny świat to niech przynajmniej go dopracuje i nam to objaśnieni.

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 16:33:54 - (101 dni temu)

No akurat ta dziewczyna nie poszła do syreny, ale oni gadali między sobą, że przyprowadzaja jej ostatnio słabych tych złoczyńców i ze pewnie niedługo się o to wkurzy.

Szulu - 14 listopad 2016 o 15:23:30 - (101 dni temu)

Tak. Chyba że Julie pasuje inaczej.

harry92 - 14 listopad 2016 o 15:18:16 - (101 dni temu)

Czyli nawet jak ktoś przejdzie na czerwonym świetle, zapali papierosa przed 18 i okradnie rodziców z dolara idzie do piekła?

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 15:04:59 - (101 dni temu)

Ale to nie ma znaczenia skoro Sybil mówi, że Damon tam pójdzie, a przecież jego jeść syrena nie będzie. One wpierdzielają tylko ludzi.

sevendays - 14 listopad 2016 o 14:55:08 - (101 dni temu)

Tylera też nie:/

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 14:36:22 - (101 dni temu)

Ta laska nie poszła do syreny tylko Enzo ją zabił do syreny poszedł tylko ten chłopak co ukradł babci leki przeciwbólowe na raka i sprzedał w necie.

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 14:05:56 - (101 dni temu)

Katherine nie zjadła syrena :p

sevendays - 14 listopad 2016 o 13:57:28 - (101 dni temu)

A może tam trafiają tylko ci zjedzeni przez syreny?

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 13:51:04 - (101 dni temu)

Przecież Enzo i Damon w pierwszym odcinku przyprowadzili nawet laske, która zdradziła chłopaka, ona chyba tez poszła na spotkanie z Cadem

sevendays - 14 listopad 2016 o 13:36:26 - (102 dni temu)

Aaaaaa czyli jednak coś mi umknęło hahahaha sorki
Teraz wpadłam jeszcze na to, że The Other Side była dla nadprzyrodzonych a do Świata Wg Cade'a trafiają wszyscy i ludzie i wampiry, tu jest różnica ale nie wnosi ona zbyt wiele do tego za co się tam trafia xD

Szulu - 14 listopad 2016 o 13:31:21 - (102 dni temu)

Yyy, Seline skręciła jej kark i ją zjadła?

sevendays - 14 listopad 2016 o 13:31:10 - (102 dni temu)

Do tego Świata Wg Cade'a idzie się za złe uczynki jak do zwykłego piekła. Więc wszyscy którzy zrobili coś złego idą właśnie tam. A może wszyscy którzy kogoś zabili niewinnego? Wtedy miałoby to jakiś sens. Ale moim zdaniem każdy wampir przecież zabił kogoś, więc wszyscy powinni tam być, nie tylko Katherina ale i Kol i Lexi. Może Jenna nie. To jest jakieś bez sensu. The Other Side była lekkim piekłem a Świat Wg Cade'a jest piekłem o zaostrzonym rygorze???

sevendays - 14 listopad 2016 o 13:16:27 - (102 dni temu)

No ale Georgie żyje! To jak to żywą do piekła? Katherina była martwa, chciała przejść przez Bonnie i wtedy ją wciągnęło. A Georgie żyje, czy ja coś przegapiłam? Przyznam się, że nie oglądałam uważnie.

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 12:42:03 - (102 dni temu)

No Georgie zabiła po pijaku czy była naćpana jakąś koleżankę.

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 12:25:35 - (102 dni temu)

Chociaż w sumie oni nie wyjaśnili za co dokładnie się idzie do piekła. Jesteś zły to idziesz. Cokolwiek "zły" wg nich znaczy.

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 12:24:21 - (102 dni temu)

Każdy wampir, który choć raz pił ludzką krew powinien trafić do piekła, skoro Gorgie wciągnęło.

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 11:36:49 - (102 dni temu)

Bo Plec nie zdążyła go jeszcze zeszmacić wystarczająco.

A co do Lexi to za samo okłamywanie Stefana, że Damon go zostawił powinna trafić do tego piekła.

Szulu - 14 listopad 2016 o 11:27:28 - (102 dni temu)

Katherine wciągnęło zanim tos zaczęła się rozpadać. Więc czemu nie wciągnęło wtedy Damona, skoro on taki potępiony?

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 10:49:33 - (102 dni temu)

No tak było, chyba że ja wywalilo do jakiegoś alternatywnego świata gdzie ćwiczy podrywanie Damona na przyszłość czy coś w tym stylu.

harry92 - 14 listopad 2016 o 10:43:57 - (102 dni temu)

Jak się nie ma co się lubi...

Przecież w finale zamiast ją wciągnąć tornado to zniknęła w świetle. :P

Nynaeve - 14 listopad 2016 o 10:29:00 - (102 dni temu)

Silas z Katherine się nie spiknął, bo sam mówił, że się nią brzydzi. Nie każdy leci na kurwę, bo jest ładna.

Gdzie było powiedziane, że Lexi odnalazła spokój? Ja tylko takie coś słyszałam o babce Bonnie. Lexi na pewno już daje swoje nauki Cade'owi "Good vampire, bad vampire" Dziwne, że taka światłodupa Lexi jeszcze go nie nawróciła.
A ponoć Jenna nigdy nie trafiła na TOS, a według logiki syren każdy co zrobił coś złego powinien tam trafić, a Jenna przecież zaatakowała tę wiedźmę od Klausa i chciała ją zabić. Założę się, że tatuś Eleny też nie trafił do piekła Cade'a pomimo tego, że robił eksperymenty na wampirach. No tak, ale przecież on chciał dobrze - nie ważne, że nic z tego nie wyszło.

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 10:10:34 - (102 dni temu)

Dla mnie fabuła S5 i ta cała intryga pozostaje wielka zagadka do tej pory.

Sev, Lexie na pewno nie ma w piekle, przecież ona była bardziej święta od papieża.

harry92 - 14 listopad 2016 o 9:57:30 - (102 dni temu)

Tessa stworzyła ToS i wszystkie nadprzyrodzone dziwadła tam trafiały, kiedy Marcos "wydostał" się z TOSa zaczął się on rozpadać i wszystkie nadprzyrodzone dusze trafiały albo do piekła albo na górę.
Dalej nie rozumiem wymówki "Marcos wsysze4dł to TOS zaczął się rozpadać" a co z Tessą, Jeremym, i tak dalej?

sevendays - 14 listopad 2016 o 9:33:36 - (102 dni temu)

Ale skoro ten świat tego Cade'a to takie rozkoszne piekiełko dla evilów to dlaczego wcześniej trafiali na The Other Side? Nie wierzę, że tylko Katherina zasłużyła na Świat Wg Cade'a. Kol chyba był gorszy?
Ale to jest Plecoversum tego nie ogarniesz.

harry92 - 14 listopad 2016 o 8:58:54 - (102 dni temu)

Nie zapominajcie o Vicky :d, daje w piekle komu popadnie, a Matt ma o niej takie zdanie :P. Marcos - shipuje Silasa z Kath pytając się Nadi o randkę marzeń matki. Mikael, Finn i Sage bawią się w rodzinkę. Niezłą imprezę mają w tym piekle...

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 8:45:12 - (102 dni temu)

#kaimusisz :DD

Adria - 14 listopad 2016 o 8:21:10 - (102 dni temu)

Lexi nie, bo znalazła spokój podobno. :p Damon utłukł milion postaci xD jakieś kopnięte lub utopione szczeniaki pewnie teź sie pojawią ;D podoba mi sie opcja z Kaiem,Elke niech budzi,ale przy okazji może zajebie małpiatki,przez pamięć starych czasów xD

sevendays - 14 listopad 2016 o 7:42:20 - (102 dni temu)

Zapewne ten świat tego Cade'a to będzie coś w rodzaju the other side. I pewnie tam czeka Tyler. Na bank. Damon się odkupi i "wskrzesi" wszystkich których ubił. Tym samym zobaczymy Kaia, który cofnie zaklęcie łączące Bonnie i Elene i będzie happy ever after. Ciekawe tylko kto tam jeszcze może być. Oby nie Lexi. Zapewne Katherina. Kai, Katherina, byłoby super.

Szulu - 13 listopad 2016 o 22:58:51 - (102 dni temu)

A Sybil nie powinna zacząć się marszczyć w tej celi z braku ludzkiego mięsa? W ciągu kilku dni chyba zacznie głodnieć.

Skoro taka kochająca siostrunia Seline był cały czas na wolności, to czemu nie uwolniła Sybil z Armory, tylko pozwoliła jej schnąć przez 200 lat? Przyszła ją uwolnić kiedy właściwie nie ma zagrożenia, a wtedy co robiła?

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 22:22:57 - (102 dni temu)

Pokażą, żeby jeszcze Caro zaświeciła jaśniej na jej tle ;p

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 22:15:58 - (102 dni temu)

A to nie powinni go właśnie pokazać w nagrodę za to? XD

Adria - 13 listopad 2016 o 22:11:49 - (102 dni temu)

Vaughna za to nie pokażą, bo wyzwał Elkę od dziwek. xD

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 21:57:30 - (102 dni temu)

To chyba nawet nie była jego żona, może Damon dbał o czystość rodu, jak to tak, Salvatore z nieprawego łoża ;/////////

Logana Fella, te wszystkie wampiry z grobowca, łowcę Alexandra i tak dalej. Same gwiazdy.

Adria - 13 listopad 2016 o 21:52:46 - (102 dni temu)

może jeszcze Logana Fella, jak przypominamy the best of. ;ppp w końcu on przypierdolił głową Caroline o szybę auta, zawsze bardziej zasługuje na pamięć niż ta pipa Zach, co własnej żony nie umiał upilnować.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 21:49:58 - (102 dni temu)

No to już wystarczy mu. Nabył się dosyć.

Dabien - 13 listopad 2016 o 21:45:47 - (102 dni temu)

Wujek Zach byl w 6 sezonie jak Damon opowiadał Kaiowi i Bonnie jak zabił tą ciężarną.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 21:38:55 - (102 dni temu)

To niech wybiorą inną winę Damona. Tyle ich było, a nie jakiegoś dupka co go nikt nie pamięta. Ale kiedyś w 5. sezonie Plec też się pluła, że będą super postacie przypomniane i dała: wujka Johna i Vicki czyli tu pewnie Zach Salvatore się załapie :/ Proponuję jeszcze na dokładkę "przyjaciela" Damona, Henry'ego.

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 21:26:28 - (102 dni temu)

Jak to po co? #winaDamona sama się nie przypomni

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 21:11:08 - (102 dni temu)

Nie no bez jaj, a po ten cieć?

Ja chcę zobaczyć Rose. Może ona by płynęła na Damona.

hopeless_penguin - 13 listopad 2016 o 21:05:06 - (102 dni temu)

Ciekawe czy pokażą Zacha Salvatore, tak btw xd.

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 20:45:44 - (102 dni temu)

Wcale mnie to nie zdziwi, jak nagle wyciągną wszystkich z tego piekła we wielkim finale, a przynajmniej spróbują. Ostatecznie każdy, kto się przewinął przez TVD i umarł powinien tam wylądować, może oprócz Jenny i babci Bennett. Chociaż teoretycznie nikogo z nich tam nie powinno być, skoro Cade "żywi" się duszami, chyba że to nie chodzi o dosłowne żywienie się i unicestwianie ich, tylko jakieś czerpanie siły z ich obecności tam. Wcale się nie zdziwię, jak powtórzy się motyw z S4, gdy dusze przeniknęły do świata żywych i np. Damon wtedy dogadał się z Masonem. Trzeba będzie tylko zanucić "ale to juz byłoooo".

reden9595 - 13 listopad 2016 o 19:58:48 - (102 dni temu)

Jak mozna bylo ubic Tylera!? Care juz dostala kompletnej amnezji? Forwood mieli zwroty i upadki! Ale wracali do siebie i sie kochali. Nagle plec uroila sobie potencjalne uczucie pomiedzy Stefanem a Caroline. Powstala jakze epicka steroida . Nie mozna zniesc tych glupot. W tym jednym absurdzie swiatelko widze w Bonenzo ,bo Damon juz stracilismy. Przyjazn ich to juz bylo przegiecie ale to? Na to nie ma juz okreslen. To jest obrzydliwe,niesmaczne i niepowazne. Chwalilam serie za nie wprowadzenie cudow ze Zmierzchu ale jednak inspiracja jest! Dzieci nie powinny zaistniec w swiecie potworow. Nie skomentuje nawet egzystencji Donovana i jego bardzo interesujacego rodzica. ( Watek zapchaj dziura) a na dodatek Care ktora bardziej bedzie pochlonieta slubem i igraszkami ze swoim perfekcyjnym hero.Co Jera tez sprowadza aby go zamordowac? Niech Kai wbije i kazdego zalatwi.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 19:54:26 - (102 dni temu)

Może jak Salvatorowie zstąpią do piekieł to wyciągną stamtąd Tylera? I tak się Damon odkupi.

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 18:54:31 - (102 dni temu)

No cóż, on przynajmniej umarł i ma już spokój, a zeszmacaniu ulegają wszyscy inni z odcinka na odcinek - z Damonem na czele.

marise - 13 listopad 2016 o 18:24:50 - (102 dni temu)

Czyli na prawdę zabili Tylera. Nie rozumiem jak można tak zeszmacić jakąkolwiek postać...

Adria - 13 listopad 2016 o 18:20:12 - (102 dni temu)

Niestety wątpię. ;/ Pewnie o tyle, o ile jego pogrzeb zabierze jej miejscówkę ślubną.

tytoniowa - 13 listopad 2016 o 17:49:29 - (102 dni temu)

Jestem ciekawa, czy Caroline w jakiś sposób będzie cierpiała po stracie Tylera

Dabien - 13 listopad 2016 o 17:37:41 - (102 dni temu)

A on nie będzie siedział w celi w Armory?

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 17:08:24 - (102 dni temu)

Nie kojarzę książek, ale ona lubi czasem wyciągać jakieś motywy z nich, więc to byłoby nawet prawdopodobne.

Może go faszerować codziennie werbeną, albo spuścić z niego krew i go wysuszyć ;p

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 16:53:59 - (102 dni temu)

Ale w książkach Damon, Elena i Bonnie zeszli do jakiś piekielnych podziemi może Plec zasugerowała się tym?

Ciekawa jestem jak Stefan ma zamiar utrzymać Damona w tej trumnie, żeby z niej nie wylazł.

Adria - 13 listopad 2016 o 15:14:02 - (102 dni temu)

"Stefanie, dlaczego jeszcze nie zabiłeś Ricka, żebyś mógł adoptować małpiatki?"
"Stefanie, dlaczego nie zaakceptowałeś jeszcze menu weselnego?, które wysłałam Ci mailem już godzinę temu?"
"Stefanie, dlaczego na listę gości wpisałeś Damona?"
"Stefanie, wyrzuciłam już zawszone szmaty twojego brata z tego ładnego pokoju, w którym bedą mieszkać dziewczynki"
"Stefanie, myślisz że Cade ma większego niż ty, hehehe?"

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 14:56:00 - (102 dni temu)

No to by była gruba podróba Winchesterow, ale jak się wzorować, to na najlepszych. Zresztą, to by było całkiem niezłe zakończenie TVD - wbijają Dean i Sam cali na biało i wszystkich wysyłają na tamten świat </3 Ale jak jest opcja pokazania wyprawy Defanów do piekła to ja jestem za, to ma spory potencjał imho.

Może wzorem starych dobrych sezonów TVD, na wyspie obejrzymy jakąś dramatyczną rozmowę Steroszitu - "STEFANIE, DLACZEGO MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO NASZEGO SZCZĘŚCIA W PATCHWORKOWEJ RODZINIE?!?!"

Adria - 13 listopad 2016 o 14:50:24 - (102 dni temu)

"ma czarną skórę = jest magiczny"
fly <3
jest czarny, to czaruje, i na ch*j drążyć temat - Julie Plec ;D

Jakby Defany psozły do piekła zbawiać świat, to chyba śmierdziałoby mocno SPN, ale lepsza podróba Winchesterów w akcji niż podróba "Pełnej chaty" ze ślubem i małpiatkami wokól Stefana.


znając życie, to biedny Plecarius jest zamknięty we własnym kotle ze smołą, a Kath popija margherity, patrząc na jego cierpienia. ;p

hopeless_penguin - 13 listopad 2016 o 14:38:22 - (102 dni temu)

Liczę na zobaczenie Kai'a ;D. Chris gra w shitowych produkcjach to pewnie mu się nudzi ;p

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 14:31:59 - (102 dni temu)

Kat to pewnie już dawno robi za materac Cade'a, bo tylko tak mogła się wkupić w jego łaski.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 14:31:15 - (102 dni temu)

Julie zrobi, że na wyspę też pojadą, bo to będą nawiązania do wcześniejszych sezonów. Bla bla bla.

patixx - 13 listopad 2016 o 14:30:20 - (102 dni temu)

Ja juz mam w głowie scenę w piekle gdzie są wszyscy z Cade na czele i kiedy stefan przychodzi go zabić' spotyka KATH <3

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 14:30:16 - (102 dni temu)

Damon i Stef pójdą do piekła, bo mamy zobaczyć też tych wszystkich martwych.

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 14:29:35 - (102 dni temu)

No właśnie ta wizja trochę mnie martwi, przecież to już było. Zresztą te odcinki w S4 na wyspie były moim zdaniem strasznie słabe, no ale tam chociaż była Rebeka i ten koleś, co wyglądał jak Shrek i mamrotał pod nosem, więc przynajmniej można było się z niego pośmiać. A teraz... Strach się bać. Gorzej jak się okaże, że ta wyspa to jakieś miejsce potępienia, to już będzie żenada absolutna.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 14:25:00 - (102 dni temu)

Moim zdaniem ten Cade mieszka na tej wyspie, bo przecież był martwy i tam przylazł do tych Syren. Pewnie na wyspę pojadą.

patixx - 13 listopad 2016 o 14:20:41 - (102 dni temu)

Zwiastun jakiś taki sobie taki byle jaki ale odcinek poprzedni i ta scena wow czekam na kolejny

flyhigh123 - 13 listopad 2016 o 13:56:20 - (102 dni temu)

Ale wątek tego Cade'a (i w ogóle backstory syrenek) jest tak debilny na wielu płaszczyznach, że to aż smutne. On stworzył piekło czy jakiś tam drugi świat dla dusz złoczyńców, no ale w jaki sposób? Przecież nie był czarownikiem, bardziej czymś w rodzaju medium. Chyba że dla Plec działają automatyzmy typu "ma czarną skórę = jest magiczny" i stwierdziła, że nie będzie o tym nawet wspominać.

W ogóle ta jaskinia, w której schowane były te szkielety mi przypominała bardzo jaskinię Silasa, więc to w sumie kolejny odgrzewany kotlet. Oby się nie okazało, że muszą tam zorganizować wycieczkę krajoznawczą i pojadą tam całą ekipą.

Ciekawe, czy "zabicie" Cade'a będzie się wiązało z koniecznością śmierci - np. Stefan umiera, idzie do "piekła" i tam się z nim rozprawia, czy właśnie będą musieli go jakoś ściągnąć na ziemię. Ciekawsza byłaby chyba opcja pierwsza - Stefek zabija Damona, popełnia sepuku i razem idą uratować świat ;p To byłby kolejny odgrzewany kotlet w stosunku do S5, no ale może wyszłoby ciekawie.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 13:30:07 - (103 dni temu)

Może go zabiją, ale Ian nadal pracuje na planie ;p

Szulu - 13 listopad 2016 o 13:03:08 - (103 dni temu)

Albo zginie i trafi do piekła, a potem będzie akcja zabicia Cada i uwolnienia duszyczek.

hopeless_penguin - 13 listopad 2016 o 13:02:33 - (103 dni temu)

A, to ja lepiej pamiętam tę przeróbkę.

Jeśli go zabiją, to na koniec. Nie ma mowy, że tak w połowie sezonu.

Dabien - 13 listopad 2016 o 12:59:24 - (103 dni temu)

Watpie by go zabili, jakby tak było to już nikt by nie obejrzał TVD.

Szulu - 13 listopad 2016 o 12:57:44 - (103 dni temu)

A może go zabiją? Miał paść ktoś z głównej obsady. Stawiałem ma Enzo, ale skoro Julie aż tak nie lubi Damona, to jest to możliwe. Skoro serial się kończy to ona ma już totalnie w dupie fanów i robi co chce.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 12:52:00 - (103 dni temu)

W tym odcinku TO to był Stefan, Damon i Elena.
Ja tylko mówię, że nie ma Damona w opisie, a Iana nie wymieniono nawet, że występuje.

Dabien - 13 listopad 2016 o 12:49:54 - (103 dni temu)

Wtedy Też był https://youtu.be/GYsDaTiYcso

Szulu - 13 listopad 2016 o 12:49:29 - (103 dni temu)

W tym odcinku też byli Ian, Paul i Nina (jako Kath), potem jak przerobili to ich wycięli.

Szulu - 13 listopad 2016 o 12:48:19 - (103 dni temu)

Marcel też występował we wszystkich odcinkach TO,ale zrobił sobie jeden przerwy i nic się nie stało.

hopeless_penguin - 13 listopad 2016 o 12:46:40 - (103 dni temu)

We wszystkich? A co z tym odcinkiem tvd, który przerobili na 1x01 TO? :p

Dabien - 13 listopad 2016 o 12:41:42 - (103 dni temu)

Damon raczej się pojawi, ale nie jako realna postać, tylko będzie pewnie w umyśle Enzo ( będzie tak jak z Klausem w odcinku gdzie go zasztyletowali że był ). Ian oprocz Paula to jedyna postać, która wystąpiła we wszystkich odcinkach, więc raczej tego nie zmienią.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 12:29:27 - (103 dni temu)

Zamknie Damona w trumnie, bo nie będzie go w odcinku 8.06. Nie ma go w opisie i nawet nie ma, że występuje.

crazolka - 13 listopad 2016 o 12:25:53 - (103 dni temu)

Stefan pogrzało cię do reszty?!
No chyba ,że faktycznie schowa się z Damonem w trumnie przed Caro.

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 12:24:39 - (103 dni temu)

Nie ma to jak karać kogoś kto zrobił coś złego samemu będąc jeszcze gorszym. Nie wiem czy on je zjada, ale chyba nie skoro ten ktoś ma wieczność spędzić w cierpieniu.

Dabien - 13 listopad 2016 o 12:19:29 - (103 dni temu)

A on te dusze przypadkiem nie pożera czy coś, coś było, że karze złych ludzi za to co mu zrobili

Nynaeve - 13 listopad 2016 o 12:14:18 - (103 dni temu)

Czyli cały sezon będzie o Damonie bezwolnym golemie syreny, a Placek myśli, że jak na koniec coś naprawi to i zmieni wszystkim myślenie o tym szambowatym sezonie.

Poza tym skoro ten Arcadius dla przyjaciół Cade (bo przecież każdy w tym serialu musi używać imienia w zdrobnieniu i syrenki też są jego przyjaciółkami skoro mówią o nim tylko Cade) stworzył jakiś "świat" dla dusz złych istot to jako diabeł to powinien się tam z nimi kumplować, a on ich tam męczy za złe czyny. Coś mi tu nie gra.

Katherine1358 - 13 listopad 2016 o 10:30:47 - (103 dni temu)

A ja myślę, że Damon dopiero się zmieni na koniec sezonu i nie zdziwiłoby mnie to gdyby Elena się pojawiła on napiłby sie z niej krwi i jednoczesnie eleksiru i stajac sie czlowiekiem wrocił do normalnosci xD hahaha albo opcja druga wszyscy sie zabija pójdą do "piekła" spotkac Cade'a zabiją go i wrócą spowrotą tak jak było z druga strona haha :D nie zdziwiłoby mnie to też xD

Nynaeve - 12 listopad 2016 o 23:56:10 - (103 dni temu)

@szulu Dokładnie. Pisałam to już wcześniej chyba pod dyskusją. Plec musiała wybrać kogoś jednocześnie ważnego i kogoś kto według niej nie jest już potrzebny w serialu.

Szulu - 12 listopad 2016 o 23:47:30 - (103 dni temu)

Damon musiał kogos zabić, więc czemu nie Tylera, którego i tak nie ma?

hopeless_penguin - 12 listopad 2016 o 23:20:22 - (103 dni temu)

No to mogli to tak zostawić i go nie przywracać, skoro i tak go nie było. Po jaką cholerę go przywracać tylko po to, żeby go zabić?

jokerquin_20 - 12 listopad 2016 o 23:10:27 - (103 dni temu)

właściwie to Tyler już zdawkowo występował w tvd więc nie czuje jakiegokolwiek braku z jego powodu

flyhigh123 - 12 listopad 2016 o 22:45:41 - (103 dni temu)

Caro zrobi wydarzenie na fejsie, after party w Mystic Grillu, żyć nie umierać XD

hopeless_penguin - 12 listopad 2016 o 22:38:11 - (103 dni temu)

"W poniedziałek wielkie wydarzenie. Niepowtarzalna okazja na obsikanie grobu Damona Salvatore. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12 w lesie. Na miejscu będzie można zaopatrzyć się w przekąski i papier toaletowy. Ryzyko złapania wszy. PRzychodzisz na własną odpowiedzialność."

Nynaeve - 12 listopad 2016 o 22:34:17 - (103 dni temu)

Wszyscy jak jeden mąż naszczają na jego grób.

flyhigh123 - 12 listopad 2016 o 22:33:28 - (103 dni temu)

Tak, i nasika na jego grób.

Tfu, jaki grób, wyrzucą go na wysypisko. Rozdziobią go kruki (ironicznie), wrony.

Mortycja - 12 listopad 2016 o 22:09:22 - (103 dni temu)

Nie, nie, Damona przetrzymają do końca sezonu, będzie zabijał co popadnie i kiedy tylko się nadarzy okazja a w ostatnim odcinku powstanie Elena zobaczy wszystkie jego winy i sama go zaciupie i napluje jeszcze mu w twarz. <3

Adria - 12 listopad 2016 o 22:07:11 - (103 dni temu)

wtedy go zaciuka Stefan osobiście, zapewne. ;/

flyhigh123 - 12 listopad 2016 o 22:03:39 - (103 dni temu)

Jeszcze zakopią tego biednego Tylera w lesie, jak, nomen omen, psa </3 :(((

W ogóle nie rozumiem zachowania Damona w tym sezonie, ciężko stwierdzić, jaka jest jego motywacja. Chyba Plec na pałę wciska mu wszystkie najgorsze rzeczy, jakie mógłby zrobić. Gorzej jak się okaże, że ostatecznie nie zginie przy próbie ratowania małpiatek, ale właśnie próbując je zabić, jako ostateczny akt potępieńca. No i wtedy ktoś go zaciuka w imię dobra ludzkości i ochrony życia poczętego.

hopeless_penguin - 12 listopad 2016 o 22:02:46 - (103 dni temu)

A nie miał się kłaść na Elenie? W sensie doszłyśmy do tego, że obok albo pod nią chyba? XDD

Mortycja - 12 listopad 2016 o 21:57:02 - (103 dni temu)

Tak jak pisałam, promo wygląda zachęcająco - zobaczymy co z resztą 39 minut. Tak sobie myślę, że Stefan wciśnie w Damona lekarstwo z Eleny żeby stał się człowiekiem.No chyba, że go złapie i wysuszy żeby biedaczek już nie zniszczył życia całemu team'owi.

Tyle decyzji do podjęcia - współczuje Stefanowi i martwię się już co Julie i reszta scenarzystów dla niego przyszykowała.

flyhigh123 - 12 listopad 2016 o 21:54:05 - (103 dni temu)

Cicho, może zgodnie z naszą rozmową kiedyś na czacie Stefan położy się na Damonie i będzie się ukrywał w trumnie przed Caro XD #StefanMusisz

hopeless_penguin - 12 listopad 2016 o 21:52:32 - (103 dni temu)

"Nobody wants you here" - moja pierwsza myśl: "Ciebie też nie." ;/

Dopiero zdążyłam pochwalić Stefana za ostatni odcinek, a on już ;/. Siebie tam zamknij, debilu.

inka980 - 12 listopad 2016 o 21:23:09 - (103 dni temu)

Zmienię odrobinę napis w tłumaczeniu.

Caroline, nikt cię tu nie chce.

XKagomeX - 12 listopad 2016 o 21:22:30 - (103 dni temu)

Czy ktoś mi powie kiedy pojawi się Elena?! bo ja mam słabą cierpliwość ps wie ktoś co to bylo za piosenka z tego odc?jesli tak to proszę napisz to w komie :) ps KOCHAM TĘ SERIĘ!!

Adria - 12 listopad 2016 o 20:58:43 - (103 dni temu)

Caro okazuje się pomocna tylko wtedy, kiedy przychodzi do atakowania Damona. ;p Stefan powinien się zastanowić, czy chce poślubić to potworne alter-ego Julie.

natev18 - 12 listopad 2016 o 20:57:27 - (103 dni temu)

SZUKAM MELODII Z ODCINKA.
Jak ktoś zna, lub znalazł, dajcie znać! :)

Nynaeve - 12 listopad 2016 o 19:56:15 - (103 dni temu)

Raczej wszyscy chętnie zarąbaliby Damona na miejscu, więc Stefan i tak robi mu przysługę.

Dabien - 12 listopad 2016 o 19:42:48 - (103 dni temu)

Raczej nikt nie wybaczy Stefanowi, jeśli będzie chciał zaklatkować Damona tylko po to, by mógł sobie spokojnie wziąć ślub z Caroline i wychowywać na spółke z Rickiem dzieci.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: