Wyniki oglądalności 8.04- '' An Eternity of Misery.''

Annie1602    12 listopad 2016    15
Portal SpoilerTv opublikował ostateczne wyniki oglądalności 4 odcinka 8 sezonu The Vampire Diaries.


Najnowszy odcinek obejrzało 1.00 miliona widzów (wskaźnik 0,4 w grupie demo), czyli więcej niż poprzednio. Dla przypomnienia, 3 odcinek 8 sezonu przyciągnął przed ekrany telewizorów 0.94 miliona widzów (0,4 w grupie demo).

Zestawienie wyników, ze wszystkich poprzednich sezonów tutaj.

tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, wynii ogladalnosci, 8.04Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (15)
Tomcat - 16 listopad 2016 o 11:39:14 - (274 dni temu)

ja wam podpowiem zakonczenie sezonu 9 ...........podwujny slub damon z elena i stefan z blondyna i nie mowcie ze nie mam racji

Nynaeve - 15 listopad 2016 o 21:46:59 - (275 dni temu)

Może oprócz produkowania chciałby też się pokazać na ekranie żeby o nim ludzie nie zapomnieli.

Ostateczny wynik to 1.00

Adria - 14 listopad 2016 o 20:58:58 - (276 dni temu)

jak to po co, by JoMo i Gillies mieli co macać zamiast anorektycznej Tonkin. ;p

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 12:26:47 - (276 dni temu)

Poza tym wydaje mi się, że Paul po tym kontrakcie z WB nie będzie się nudził, więc po co by się do TO pchal.

flyhigh123 - 14 listopad 2016 o 10:47:56 - (276 dni temu)

No ja też tak myślę, Stefek jakiś za bardzo skupiony na Damonie w tym sezonie jest, jakby miał skończyć z Caro to nic by go nie powstrzymało i miały Damona gdzieś. Pewnie to będzie takie smutne zakończenie dla Caro. Ciekawe tylko czy Ric znajdzie sobie inną macoche dla dzieciaków i tak się skończy ten wątek, czy też wykorkuje i Caro pojedzie z nimi szukać szczęścia do NOLA.

hopeless_penguin - 14 listopad 2016 o 8:50:43 - (276 dni temu)

Myślę, że Stef nie wyjedzie :p. A że Candice się do TO wybiera to pewnie Stefana ubija tez.

Vivienne - 13 listopad 2016 o 19:21:14 - (277 dni temu)

Kama - dokładnie to samo chciałam napisać - ludzie chcieli sprawdzić, jak daleko Jul się posunie i CZY NAPRAWDĘ TO ZROBIŁA^^ zrobiła sobie taki haczyk w środku sezonu, jak bywał w pierwszych sezonach na koniec - żyje/nie żyje
nie do uwierzenia - ale to zrobiła - ciekawe co na to fani, bo jednak ten 1 mln. to pewnie najwierniejsze jądro fandomu - będą oglądać?
chyba nigdy dotąd nie posunęła się tak daleko - Kath odeszła bo to był ciąg zdarzeń, który ją do piekła doprowadził - naprawdę ludzi wkurzyła na koniec podszywając się pod Elkę i niszcząc Delenę - mało kto jej żałował, ale jakies epickie - godne siebie zakończenie miała, Liz zmarła w chwale, spokoju i szacunku (pomijając ekscesy Caro), na raka - płakałam jak się żegnała z Damonem i nawet przy rozpaczy głupiej wyrodnej Caro, jak za późno o matce sobie przypomniała w ferworze przygotowań do jej (PRZYSZŁEGO!!! ;OOO) pogrzebu - ale to! co ona zrobiła z postacią Taya i Damona jednocześnie - Taylera - niegdyś kluczową postać potraktowała jak śmiecia - ludzie pewnie nie mogli uwierzyć i w to, że pozwoli, żeby Damon tego dokonał - jak ona ma teraz zamiar zakończyć wątek Deleny "epicko" - przecież elka nie będzie mogła nad TYM przejść do porządku - niezależnie od tego, co Damonem kierowało
ja to nie wiem - Julka ma tylko jeden cel - wybić wszystkie postaci w tym serialu - poza tymi, co przeniesie do TO - żeby już nikt nie mógł tego serialu kiedyś dokręcić - end i koniec i spalona ziemia po niej?

teraz kolej na Jera
szMatta
ojca szMatta
matkę szMatta
matkę Bon
Bon Bon i Enza - nie wiem w jakiej kolejności
Rica
trumnę z Elką
a wszystkiemu kto winien - #Damon!
na końcu Stef, Caro i małpiaty pojadą do Nola wieść "szczęśliwe życie" - bez Damona ;p

marise - 13 listopad 2016 o 18:35:05 - (277 dni temu)

A umarł bezsensowną śmiercią. Nie zdziwię się, jeżeli kolejny odcinek będzie miał poniżej miliona.

Kama - 13 listopad 2016 o 18:29:05 - (277 dni temu)

Większa oglądalność, chyba dlatego, że widzowie chcieli sprawdzić, czy Tyler przeżył!!

TVD_TO - 13 listopad 2016 o 14:33:41 - (277 dni temu)

Powyżej miliona. Naprawdę wow.

patixx - 13 listopad 2016 o 13:21:16 - (277 dni temu)

Łał

Dabien - 12 listopad 2016 o 20:13:32 - (278 dni temu)

To już chyba po aktualizacji, wcześniej było chyba 0.94.

Ultraviolence - 12 listopad 2016 o 19:48:36 - (278 dni temu)

O ile nie spadnie po aktualizacji xD

Claire - 12 listopad 2016 o 19:40:54 - (278 dni temu)

Szaleństwo.

Dabien - 12 listopad 2016 o 19:37:03 - (278 dni temu)

Ponad milion, tego się chyba nikt nie spodziewał.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: