Jaki cel miała podróż Matta?

Nynaeve    6 listopad 2016    47
Portal EW opublikował spoiler dotyczący Matta Donovana.


Jakieś wieści z "Pamiętników wampirów" na temat Matt w 8. sezonie? Czy będzie podróżował przez cały sezon? - Jaime

Nie martw się, Matt odnajdzie drogę powrotną do Mystic Falls. "Koniec końców, on wróci w miły zaskakujący sposób," mówi producentka TVD Julie Plec. "Ruszył dalej ze swoim życiem i stara się odnaleźć siebie i być mężczyzną, zrozumieć kim jest, skąd pochodzi i jak odnajdzie się z dala od tego całego gówna związanego z Mystic Falls." Ale podróż Matta, by odnaleźć siebie, nieuchronnie sprowadzi go z powrotem do naszego ulubionego małego miasta w Wirginii. Jak mówi Plec, "Mystic Falls jak rozpustna kusicielka nieustannie wabi ludzi z powrotem."



tvd, the vampire diaries, pamiętniki wampirów,Kategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (47)
hopeless_penguin - 9 listopad 2016 o 22:37:14 - (281 dni temu)

Może to i lepiej XDDD

flyhigh123 - 9 listopad 2016 o 22:05:49 - (281 dni temu)

Nie będzie miał czego kręcić, bo cała ekipa wyjedzie razem z nią ;p

Adria - 9 listopad 2016 o 21:01:17 - (281 dni temu)

Czy jak Julie ucieknie do Kanady, to nie nakręci TVD i zostawi je Kevinowi do ocalenia? ;p

Adria - 9 listopad 2016 o 20:59:22 - (281 dni temu)

no jak to, pojechał pewnie do Pragi z nadzieją (pun intended xD) na kolejny wampirzy trójkącik. xD

kolina - 9 listopad 2016 o 18:43:59 - (281 dni temu)

Aha, czyli po prostu uznał, że potrzebuje nowego początku...
Mam nadzieję, że coś z nim zrobią, bo coś za długo utrzymuje się ten jego człowieczy status...

Nynaeve - 9 listopad 2016 o 18:18:58 - (281 dni temu)

No tu jest napisane: "Ruszył dalej ze swoim życiem i stara się odnaleźć siebie i być mężczyzną, zrozumieć kim jest, skąd pochodzi i jak odnajdzie się z dala od tego całego gówna związanego z Mystic Falls."

kolina - 9 listopad 2016 o 17:43:10 - (281 dni temu)

,,Mystic Falls jak rozpustna kusicielka nieustannie wabi ludzi z powrotem."
Nie wiem dlaczego, ale bawi mnie ten fragment xd
A teraz tak na poważnie, co go wywiało z MF?

flyhigh123 - 9 listopad 2016 o 16:43:48 - (281 dni temu)

Julie jest w żałobie XD brakuje tylko żeby napisała, że wyjdzezdza z tego kraju XD swoją drogą, ona nazywająca kogoś rasista, coś wspaniałego <3

Nynaeve - 9 listopad 2016 o 14:42:28 - (281 dni temu)

No, ale według Plec Caro jest ideałem, więc pasuje na Hillary, która też jest ideałem w oczach Plec.

Szulu - 9 listopad 2016 o 12:46:22 - (281 dni temu)

Nie zrobiliby Hillary takiej krzywdy, przecież ją mają reklamować.

Nynaeve - 9 listopad 2016 o 11:12:52 - (281 dni temu)

A Caroline to Hillary ;p

flyhigh123 - 9 listopad 2016 o 10:40:06 - (281 dni temu)

Czy w związku z wynikiem wyborów w USA możemy liczyć na kolejne odcinki TVD, czy obsada jest w zbyt dużym szoku?

PS. W którym odcinku padnie stwierdzenie, że Damon jest alter ego Trumpa? Przyjmuje zakłady XD

Adria - 8 listopad 2016 o 21:11:05 - (282 dni temu)

Kto nie próbował zabić Dżera, niechaj pierwszy rzuci kamień. ;ppp



Matt był w tym mieście nikim, jego matka i siostra też. Teraz nagle czuje się ważny, a jak zobaczy dawcę spermy dla Kelly to pewnie zaraz bedą we dwóch szeryfować. ;/

Nynaeve - 8 listopad 2016 o 9:16:40 - (282 dni temu)

szMatt sam siebie poniewiera, bo niby tak nienawidzi wampirów, a lata za nimi jak wściekły. Życiowy nieudacznik. Nawet własną narzeczoną zabił, bo tak mu było śpieszno polować na wampiry i jeszcze obwinił o wszystko Stefana. Trzeba było myśleć zanim się pociągnęło za spust. Poza tym te jego śmieszne gadanie, że to jest jego miasto - co się produkował do Stefana. Jego rodzina nawet nie była wśród założycieli w przeciwieństwie do Salvatorów.

harry92 - 8 listopad 2016 o 7:02:25 - (282 dni temu)

Może za to ciągłe poniewieranie przez Damona to jakby miał zdechnąć, to Matt go zabije? hehe

martiinka - 8 listopad 2016 o 1:00:36 - (282 dni temu)

Artykuł powinien byc zatytułowany ' jaki cel jest trzymać Matta w serialu i czemu on wciąż żyje ' :/

Nynaeve - 7 listopad 2016 o 23:07:45 - (283 dni temu)

Nikt nie pamięta, że Enzo prawie zabił Jera, bo przecież wszyscy obwinili za to Damona, którego tam nie było.

Adria - 7 listopad 2016 o 22:32:02 - (283 dni temu)

pies jego i Kola, porzucony w Denver, pamięta. xD

flyhigh123 - 7 listopad 2016 o 22:27:49 - (283 dni temu)

Jeju, a kto nie próbował zabić Jera, wielkie mi halo, kto to w ogóle jest Jeremy, odkąd Elena jest w trumnie to nawet pies o nim nie pamięta </3

Dabien - 7 listopad 2016 o 22:12:10 - (283 dni temu)

To Bonnie musiałaby mieć pecha, najpierw jeden chłopak zdradza ją z duchem, a potem matka odbija drugiego. W sumie to chciałabym zobaczyć minę Jera na widok Bonnie i Enzo razem.

Adria - 7 listopad 2016 o 22:03:36 - (283 dni temu)

oj tam, oj tam. Elena spotykała się z Damonem, który raz go zabił. xD Caro przespała się z facetem, który zabił Elenę i Jennę i starą Lockwoodową. Stefan też z nim sypiał. ;D
jakby się mieli takimi drobiazgami przejmować, to by tam nikt z nikim nir mófł współżyć. xD

PS a może matka Bon odbija jej Enza? Enzo lubi starszawe xD

Dabien - 7 listopad 2016 o 21:56:06 - (283 dni temu)

Może ją dadzą, by pokazać jak Enzo żyje z teściową. Swoją drogą to jestem ciekawa czy Jeremy wie, że jego była dziewczyna obecnie spotyka się z gościem, który próbował go kilka razy zabić?

Adria - 7 listopad 2016 o 21:12:59 - (283 dni temu)

przyjedzie na ślub Caro i małpiate z niej wyssą magię. Nie zdążyła się mocno postarzeć jak wampir.

Nynaeve - 7 listopad 2016 o 21:09:33 - (283 dni temu)

Jakby mieli ją tam dać to już by ją dali. Jakby jeszcze była wiedźmą to mogliby ją wcisnąć jakoś, ale jako wampira? Wątpię.

Adria - 7 listopad 2016 o 21:04:49 - (283 dni temu)

Ale Julie mówiła, że śpi w trumnie w ciężarówce, z Julie się kłócisz? ;D przecież to, co pokazali w serialu się nie liczy. ;ppp


(a Persię na bank wcisną do TO, mogę się założyć o co chcecie)

Nynaeve - 7 listopad 2016 o 20:49:52 - (283 dni temu)

Klausowi to wystarczy wyciągnąć z klaty ostrze Papa Tunde. Każdy może to zrobić.

Adria - 7 listopad 2016 o 20:47:18 - (283 dni temu)

matka Bonnie raczej pomoże w s4 TO budzić Klausa ;D

Nynaeve - 7 listopad 2016 o 20:38:11 - (283 dni temu)

No Lexi to na 100% procent się pojawi dead or alive.
A co do Kena to obawiam się, że ludzka Elena może skończyć przy jego boku, bo że nie przy boku Damona to oczywiste.

flyhigh123 - 7 listopad 2016 o 20:30:10 - (283 dni temu)

Mogą jeszcze wskrzesić Lexie i zabić ją jeszcze raz, ale nic nie sugeruję ;p

Zapomnieliście o Kenie, takiego talentu aktorskiego aż żal nie wykorzystać </3

Nynaeve - 7 listopad 2016 o 20:25:13 - (283 dni temu)

Ją to powinni dać do NOLA, żeby szukała Rebeki ;p

Dabien - 7 listopad 2016 o 20:14:25 - (283 dni temu)

@Nynaeve zapomniałaś o najważniejszej - April

Nynaeve - 7 listopad 2016 o 19:46:16 - (283 dni temu)

No to teraz będą sprowadzać te wszystkie postaci, żeby je uśmiercać co odcinek? Kto tam jeszcze został z żywych? Pierwotnych nie liczę, bo są w śpiączce. No to mamy Jera, Valerie, matkę Bonnie, Meredith, matkę Matta i nie wiem kto tam jeszcze z takich co to mieli jakiekolwiek znaczenie.

Mortycja - 7 listopad 2016 o 19:33:49 - (283 dni temu)

Może właśnie zaskoczeniem serialu będzie śmierć Matta, który po 8 sezonach dzielnej walki o przetrwanie, w końcu zejdzie z tego świata - raz i na zawsze. :D

harry92 - 7 listopad 2016 o 10:44:23 - (283 dni temu)

Matta szanuje bardziej od Damona więc jakiś szacunek jest. :P

reden9595 - 7 listopad 2016 o 10:38:42 - (283 dni temu)

Tyle ma fanow :D Taki heroizm trzeba czcic .

reden9595 - 7 listopad 2016 o 10:38:35 - (283 dni temu)

Tyle ma fanow :D Taki heroizm trzeba czcic .

sevendays - 7 listopad 2016 o 10:17:23 - (283 dni temu)

Proszę, proszę, kto by pomyślał, że szMatt jest tak popularny! A jednak! 10 komentarzy, sporo:D

Life_Sucks - 6 listopad 2016 o 22:52:37 - (284 dni temu)

Błagam! Niech mu ktoś w końcu urwie ten głupi łeb, albo chociaż serce wyrwie. Wyczekuję tego momentu i chyba nigdy się nie doczekam.

marthie - 6 listopad 2016 o 20:45:55 - (284 dni temu)

ogromnie się cieszę <3

crazolka - 6 listopad 2016 o 20:40:20 - (284 dni temu)

O jak miło :)

flyhigh123 - 6 listopad 2016 o 20:36:34 - (284 dni temu)

Dajcie mu spokój, jakbyście nie mieli kilku lepszych postaci w tym sezonie do obrzucania gównem ;pppp Jeszcze Wam się paliwo do hejtu skończy XD

Victoria_Somerhalder - 6 listopad 2016 o 19:48:27 - (284 dni temu)

Czy tylko mi się wydaje czy kolega Matt cierpi na dwubiegunowość xD Co swoja drogą jest trochę irytujace ale mimo to nawet w miare lubię jego postać xd

Elen213 - 6 listopad 2016 o 19:13:29 - (284 dni temu)

... :)

reden9595 - 6 listopad 2016 o 18:50:57 - (284 dni temu)

Nasz pogromca wampirow,wrocil <3

patixx - 6 listopad 2016 o 18:11:52 - (284 dni temu)

hahahahah no tak dziwnie bez niego :D

sevendays - 6 listopad 2016 o 18:05:37 - (284 dni temu)

Mój ukochany szMatt <3 już myślałam, że nigdy nie wróci i nie będę miała na kim wieszać obelg ^^

TVD_TO - 6 listopad 2016 o 17:34:45 - (284 dni temu)

No po prostu nie mogę się doczekać momentu, kiedy zobaczę ten krzywy ryj z powrotem.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: