Zdjęcia promujące z 8.05 - "Coming Home Was a Mistake"

Kama    3 listopad 2016    25
Portal Spoilertv opublikował zdjęcia do 5 odcinka 8 sezonu ''The Vampire Diaries''.



tvd,8.05 - Coming Home Was a Mistake, zdjeciaKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (25)
reden9595 - 5 listopad 2016 o 12:31:16 - (138 dni temu)

Moment Defana <3 Ciesze sie ile moge. Pewnie beda kilkusekundowym dodatkiem w odcinku. Glowny watek fabularny ,budowanie wspanialej ,patologicznej rodzinki Steroline

Adria - 5 listopad 2016 o 11:44:32 - (138 dni temu)

wtedy by jej nie zabili ;(

Nynaeve - 5 listopad 2016 o 9:56:58 - (138 dni temu)

Szkoda, bo już by nie żyła.

Adria - 4 listopad 2016 o 23:08:45 - (139 dni temu)

dobrze, że Caro nie okazała się Sarą Salvatore. ;p

Claire - 4 listopad 2016 o 22:56:57 - (139 dni temu)

Steroline is incest #potwierdzoneinfo

harry92 - 4 listopad 2016 o 22:44:19 - (139 dni temu)

Błagam tylko nie to. Julie wpadnie na pomysł incest wtedy.

Adria - 4 listopad 2016 o 22:32:38 - (139 dni temu)

Tak poważnie, to rodzeństwem może nie, ale Founding Families się krzyżowały między sobą - bardzo możliwe, że Stefan i Caro mają wspólnego przodka. ;p
bo zachowują się jak rodzeństwo, z tych mniej udanych.

Annie1602 - 4 listopad 2016 o 22:02:13 - (139 dni temu)

Heh Claire:) daj boże by tam było ;)

Claire - 4 listopad 2016 o 21:57:49 - (139 dni temu)

Ja myślę, że to się dzieje na ostatnim zdjęciu:
Caroline: Ale to nie może być prawda...
Alaric: Wyniki nie kłamią. Ty i Stefan jesteście rodzeństwem.

Adria - 4 listopad 2016 o 21:41:20 - (139 dni temu)

Defan - fotka przypominająca stare dobre czasy <3
caric - "no ale jak to podpisałaś bez rezydencji? kurwa, kobieto, a Lizzie i Josie to za co studia opłacimy, jak nie za chałupę Defanów?"
steroid - bueeeh. Stefan ma minę a'la Cullen ("bolesna obstrukcja jelit nr 2"), a Caro robi tę okropną minę z ustami "wciup", co jeszcze bardziej upodabnia ją do Mamy Muminka.
(jak zgwałcą moją ukochaną scenę z diabielskim młynem, to nie popuszczę!)
fryzura ricka - chyba mu któraś bliźniaczka usiadła na głowie.

crazolka - 4 listopad 2016 o 21:09:04 - (139 dni temu)

Zostawcie wreszcie Stelenę w spokoju!!!

Alison_Moranis - 4 listopad 2016 o 20:50:25 - (139 dni temu)

Chyba Alaric i Caroline coś w koncu odkryja szkoda tylko ze to bedzie za 2 tygodnie :C

Dabien - 4 listopad 2016 o 20:38:48 - (139 dni temu)

Mnie to obojętne.

Annie1602 - 4 listopad 2016 o 20:22:58 - (139 dni temu)

Ale nie obrazcie sie, jezeli odcinek bedzie o 2

Dabien - 4 listopad 2016 o 20:18:24 - (139 dni temu)

To było chyba do sceny jak jej twarz jarała się od słońca, bo ka chyba tą samą sukienkę na sobie.

flyhigh123 - 4 listopad 2016 o 20:18:14 - (139 dni temu)

Annie, nie rób mi nadziei :(

Annie1602 - 4 listopad 2016 o 20:16:08 - (139 dni temu)

Candice chyba publikowała zdjecie całe w kropkach, któe niby robi sie do tego, gdy wysuszają wampira, przy grafice pomaga. Moze cos w tym jest??? Oby...

Nynaeve - 4 listopad 2016 o 20:02:03 - (139 dni temu)

Na tym zdjęciu ze Stefanem Caro wygląda jakby była śmiertelnie chora.
A Stalaric pewnie dostał list od Damona, że porwał małpiaty. Przecież syrena je chciała. Tak mówiła ta wariatka z rodziny Enzo co odgryzła sobie język.

_Ola_ - 4 listopad 2016 o 19:45:58 - (139 dni temu)

Hopeless też mam takie spodnie, na szczęście już w nich dawno nie chodziłam.

patixx - 4 listopad 2016 o 19:41:21 - (139 dni temu)

Kiedy wyślesz zdjęcia a inni to opublikują za punkty hahahah a tak poza tym to foty są spoko

klausmikaelsonsfan - 4 listopad 2016 o 19:33:21 - (139 dni temu)

Taak, jasne. Niszczcie mi pamięć o najlepszych scenach Steleny. Jasne :(

harry92 - 4 listopad 2016 o 19:30:20 - (139 dni temu)

Czekam, aż wciągnie ją na diabelski młyn i wyzna miłość i coś w deseń: "Miło widzieć cie szczęśliwą".
Tego jeszcze nie było w serialu...

flyhigh123 - 4 listopad 2016 o 19:28:32 - (139 dni temu)

Alaric ma fryz a'la detektyw Rutkowski trochę ;p A na ostatnim zdjęciu Caroline może dostała propozycję intercyzy - okazało się, że jednak nie ma rezydencji.

Claire, na pewno tak będzie, nawet widać w tle ten diabelski młyn. Ta scena była, jaka była, no ale czym sobie zasłużyła na takie traktowanie? </3

hopeless_penguin - 4 listopad 2016 o 19:23:46 - (139 dni temu)

Mam w szafie takie dżinsy jak niania z pierwszego zdjęcia ;/. Chyba pora się ich pozbyć XD.


Claire - 4 listopad 2016 o 19:22:07 - (139 dni temu)

Zakład, że w tym odcinku Julie też zgwałci sceny Steleny i przerobi je na sceny Steroline.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: