Pierwsze zdjęcie z 8.04- ''An Enternity Of Misery"

Annie1602    4 listopad 2016    11
Pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące 8.04 pt. ''An Enternity Of Misery".




Zdjęcie przedstawia nową postać- Petera Maxwella, o którym wspominaliśmy wcześniej tutaj.

Oficjalny opis 8.04 znajdziecie tutaj.

tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, 8.04, An Enternity Of MiseryKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (11)
I_always_win - 6 listopad 2016 o 15:07:17 - (137 dni temu)

dokladnie, ta stylowa mowi sama za siebie

Mortycja - 6 listopad 2016 o 13:31:25 - (137 dni temu)

Ojciec Matta Donovana wchodzi do gry! przewiduję, że jego śmierć, która pewnie nadejdzie w tym samym odcinku będzie #winaDamona ^^

Nella - 5 listopad 2016 o 17:36:02 - (138 dni temu)

To zdjęcie promuję odcinek??XD

reden9595 - 5 listopad 2016 o 12:32:33 - (138 dni temu)

Dobre :D Ma nawet podobna stylowe do synalka.

sevendays - 4 listopad 2016 o 22:04:26 - (139 dni temu)

Adria xd

Adria - 4 listopad 2016 o 21:36:09 - (139 dni temu)

"Ziemianie, przybywam w pokoju!"

Kama - 4 listopad 2016 o 21:19:14 - (139 dni temu)

Broni się Peter broni. Tylko nie wiadomo, czy przed Damonem, czy przed informacją, że jego porzucony synalek mieszka w MF.

crazolka - 4 listopad 2016 o 21:06:11 - (139 dni temu)

@patixx - najprawdopodobniej Vati Donovan.

Annie1602 - 4 listopad 2016 o 20:13:05 - (139 dni temu)

przeciez napisalam kto to...

patixx - 4 listopad 2016 o 19:42:31 - (139 dni temu)

Co to za ziom ?

flyhigh123 - 4 listopad 2016 o 19:16:47 - (139 dni temu)

No cóż, dla mnie ewidentnie z tego zdjęcia aż bije genami Donovanów ;p Albo koleś czaruje, albo jest w trakcie wygłaszania uspokajającej gadki do synalka (?) - "nie martw się, to, że Twoi przodkowie byli potworami jeszcze o niczym nie świadczy!!"

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: