Zdjęcia promujące 8.03 -''You Decided That I Was Worth Saving''

Annie1602    27 październik 2016    22
Pojawiły się zdjęcia promujące 3 odcinek 8 sezonu Pamiętników wampirów.













tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, oficjalne zdjęcia promujące 8 sezon TVDKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (22)
Alison_Moranis - 4 listopad 2016 o 20:54:50 - (75 dni temu)

Biedny Enzo :C

karoq - 2 listopad 2016 o 1:59:08 - (78 dni temu)

Enzo ma w końcu jakiś sensowny wątek- szkoda jedynie, że i tak oparty o miłostki. Mimo wszystko lepsze to jak bieganie za lamusem Stefanem w poszukiwaniu jego złej natury, a przecież jasnym jest, że on jak i narzeczona Caroline aka Salvatore jest nieskazitelny jak pupcia wybryków natury Alarica. No do cholery jasnej nie sądziłam, że Pelc znów doprowadzi mnie do stanu irytacji :D

Alison_Moranis - 30 październik 2016 o 17:07:49 - (80 dni temu)

Enozo na pewno bedzie bronil Bonnie <333 do czasu az syrenka nie wejdzie w droge -,-

Nynaeve - 29 październik 2016 o 1:25:12 - (82 dni temu)

Albo panoramę NOLA i śpiące kochanki.

Adria - 28 październik 2016 o 21:51:56 - (82 dni temu)

nie, klaus rysuje albo abstrakcyjne bohomazy, albo renesansowe konie.

hopeless_penguin - 28 październik 2016 o 19:26:51 - (82 dni temu)

Łopatą też jej może walnąć, nie będę wybrzydzać ;p.

sevendays - 28 październik 2016 o 19:20:07 - (82 dni temu)

Łopatę, ale nie to mnie ciekawi najbardziej. Otóż moją uwagę przykuł obraz na ścianie na ostatnim zdjęciu xD Czyżby Klaus??? xD

Adria - 28 październik 2016 o 17:49:13 - (82 dni temu)

a może to dildo? ;/ Caro nie zaspokoi już nawet Magical Penis, wiecie.

kolina - 28 październik 2016 o 17:41:11 - (82 dni temu)

Co oni trzymają na drugim zdjęciu?

crazolka - 28 październik 2016 o 16:33:21 - (82 dni temu)

Ładnie ,ładnie

hopeless_penguin - 28 październik 2016 o 12:36:48 - (83 dni temu)

Chce zobaczyć jak Stefan jej wali kijem w łeb <3. A ponieważ Paul ostatnio fajnie gra ich wspólne sceny, liczę na ujrzenie satysfakcji na jego twarzy :DD.

Nynaeve - 28 październik 2016 o 12:14:53 - (83 dni temu)

Jeszcze dodatkowo zrobili z Damona szczyla co bazgrze sprayem po ścianach :/

Adria - 27 październik 2016 o 23:22:12 - (83 dni temu)

Nyn, mi to wygląda na Damona, który chce wkurzyć Tylera, bo to chyba ma być ten odc. z jego udziałem. ;p

Opcjonalnie Caroline uznała, że niewystarczająco pogrążyła jeszcze Tylera i upokorzyła. ;D

patixx - 27 październik 2016 o 23:13:47 - (83 dni temu)

no no mafia :D

Nynaeve - 27 październik 2016 o 22:51:59 - (83 dni temu)

Sybil chce przelecieć Stefana, a ponieważ on się opiera to Damon i Enzo muszą go dla niej przytrzymać ;p Ale wcześniej Sybil pomyślała, że Stefan zmięknie jak kaze Damonowi zabić Enzo.
Natomiast po tym jak Sybil już wlazła do głowy Stefana (nie wnikam gdzie jeszcze) kazała mu potraktować Caro szpadlem.

p.s. ktoś nabazgrał na logo Mystic Falls High School "Wolves Sucks". Ciekawe kto?

flyhigh123 - 27 październik 2016 o 22:38:26 - (83 dni temu)

Chyba takie jest założenie, że tak mają wyglądać.

gary - 27 październik 2016 o 22:19:21 - (83 dni temu)

Damon i Enzo przy niej wyglądają jak dwa tępe Goryle.

flyhigh123 - 27 październik 2016 o 21:38:13 - (83 dni temu)

Co oni robią w ogóle w tej budzie, Caro sobie chciała czasy swojej świetności przypomnieć czy co?

Annie1602 - 27 październik 2016 o 21:21:09 - (83 dni temu)

Słabo przy nich wygląda, pewnie tylko mądrzyć sie będzie i znajda jej słabą stronę. Mogliby wykombinować coś, co nie będą mogli pokonać.

Dabien - 27 październik 2016 o 21:19:29 - (83 dni temu)

Co ta laska się tak do Enzo przywaliła? Mało w Mystic Falls wolnych facetów? Jak chce jakiegoś zajętego to niech się Stefanem zajmie, ale niech zabierze swoje lepkie rączki z Enzo.

Nynaeve - 27 październik 2016 o 21:16:58 - (83 dni temu)

Wkurza mnie już ta laska. Nie chcę oglądać Denzo jako jej przydupasów na posyłki.

Adria - 27 październik 2016 o 21:16:28 - (83 dni temu)

wygląda, jakby Stefan przyjebał Caro kijem do krykieta w łeb. ;D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: