Plakaty promujące sezon 8 ''Pamiętników wampirów''

Nynaeve    22 październik 2016    75
W sieci ukazały się nowe plakaty promujące 8 sezon The Vampire Diaries.
























tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, oficjalne zdjęcia promujące 8 sezon TVDKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (75)
Nefin - 27 październik 2016 o 11:45:07 - (294 dni temu)

Do połowy s7 oglądalność wiele nie różniła się od tej z drugiej połowy s6, kiedy postać Eleny była na chodzie. Później było trochę gorzej, ale jak widać odejście Niny nie spowodowało nagle nie wiadomo jakiego spadku. Co mnie nie dziwi, bo początek s7 był naprawdę spoko, a zniknięcie Dobrev wyszło jak dla mnie na plus.
Z s8 jest tak, że ludzie zniechęcili się przez magiczną ciążę, Caricka i dramy Steroline w s7 i cały czas odczuwamy tego skutki.

Tomcat - 27 październik 2016 o 11:25:31 - (294 dni temu)

dabien nie wazne kto wazne zeby laska byla bardzo sexy,bardzo goraca i namietna no i musi miec charakterek sterej eleny
nefin od poczatkow sezonu 7 ogladalnos tak jebla ze do tej pory nie moze sie podniesc ludzie tak sie zniechecili do serialu ze juz ich bardzo nie interesuje " finalowy sezon" to swiadczy jak ten serial nisko upadl

harry92 - 26 październik 2016 o 20:21:11 - (295 dni temu)

Kim Kardashian byłaby świetna jako Elena.

Dabien - 26 październik 2016 o 16:35:52 - (295 dni temu)

I kogo byś na przykład dał do roli nowej Eleny?

Nefin - 26 październik 2016 o 16:35:21 - (295 dni temu)

Oglądalność po odejściu Niny niewiele się zmieniła, więc przestań pisać bzdury.
Dodatkowo zacznij używać przecinków i kropek, bo nie da się tego czytać.

Tomcat - 26 październik 2016 o 16:24:46 - (295 dni temu)

ciebie nic nie przekona co nie zmienia faktu ze VD z nowa elena mialy by wieksza ogladalnosc niz z trumna eleny przynajmniej zycie damona mialoby jakis sens i przestal by jeczyc elena,elena

Dabien - 26 październik 2016 o 16:12:32 - (295 dni temu)

W To masz przykład innego aktora w miejsce starego. O ile przypadku Kola dało radę, bo są fani Daniela Shermana, to w przypadku aktorki co grała Rebekah już nie, bo fani ciągle skamleli o Claire Holt.
I naucz się proszę pisać poprawnie, bo nawet z przepisanie nazwy stanowi problem.

Tomcat - 26 październik 2016 o 11:10:20 - (295 dni temu)

debien gosciu !!!!!! zrozum wrescie ze jak aktor odchodzi a grana przez niego postac zostaje w sreialu to wprowadza sie na jego miejsce nowego aktora takie trzymanie eleny w trumnie bardzo szkodzi serialowi zniecheca do niego rzesze fanow eleny lepsza jest zla decyzja niz trzymanie postaci w zawieszeniu plecowa celowo szkodzi serialowi zobacz co ona zrobila z damonem w sezonie 7 zdegradowala go do roli maminsynka ktory nie radzi sobie z zyciem myslisz ze to nie wkurza jego fanow i nie ma wplywu na ogladalnosc sezon 7 byl katastrofa do ktorej plecowa doprowadzila celowo czy ty na prawde nie widzisz co ona zrobila z tym serialem to juz nie jest VD tylko chuj wie co

harry92 - 25 październik 2016 o 20:02:30 - (296 dni temu)

Dabien, odpuść - nie karm trolla.

Dabien - 25 październik 2016 o 19:54:40 - (296 dni temu)

Gościu ile Ci trzeba tłumaczyć, że Julie nie kładłaby Niny do trumny gdyby Nina nie odeszla z serialu. Masz naprawde jakiś problem z przyswajaniem informacji.

Tomcat - 25 październik 2016 o 18:40:26 - (296 dni temu)

cassandra nie tylko groteskowo ale i kretynsko widzialem wyniki ogladalnosci pierwszego odcinka mniej niz milion ale to mnie nie dziwi ta krowa plecowa caly sezon 7 robila wszystko zeby zniszczyc ten serial a po oberzeniu pierwszego odcinka mam wrazenie ze sezon 8 bedzie powturka sezonu 7 takie sa skutki trzymania eleny w trumnie

Cassandra - 25 październik 2016 o 15:47:40 - (296 dni temu)

Czy tylko dla mnie ta trumna wygląda groteskowo?

harry92 - 25 październik 2016 o 15:47:08 - (296 dni temu)

jeszcze jedno @tomcat - podam Ci trzy seriale, gdzie finał był bez głównego bohatera:
- house - aktorka grająca Cuddy odeszła, i co? na nic zdały się skamlania owieczek Huddy (nie rozumiem jak ktoś mógł lubić ten beznadziejny ship) aby pojawiła się w finale - była? nie.
- One Tree Hill - Luke odszedł po 6 sezonie, a nakręcili ich 9
- czarodziejki - Shannen, która grała główne skrzypce - Prue odeszła po 3 sezonie, a powstało 8.
I co? Pojawili się w finale? Ba, nawet seriale świetnie sobie radziły bez tych postaci.
reszty seriali nie kojarzę aż tak dobrze, ale na pewno ktoś inny mnie wspomoże w liście.

Dabien - 25 październik 2016 o 15:14:47 - (296 dni temu)

To nie zależy od twórców tylko od Niny, czy zechce zagrać czy nie, twórcy raczej będą chcieli by zagrała w finale, nawet na parę odcinków więcej, ale ja nie będzie chciała to nie zagra, nikt jej nie zmusi, a nie zrobią specjalnie dla niej kolejnego sezonu.

harry92 - 25 październik 2016 o 14:47:32 - (296 dni temu)

W sumie masz trochę racji o dziwo. Nina lubi grać pierwsze skrzypce. A teraz główna gwiazda kobieca jest wspaniała i niezastąpiona Candice. Nawet jak Nina wróci i odcinek skupi się na Elenie, to i tak będą się na nią krzywo patrzyli, bo raczyła odejść. Druga sprawa jest to że nie jest już w stałej obsadzie i będzie oznaczona jako "guest star" co oznacza że w pewnym sensie została wykluczona z serialu.

Tomcat - 25 październik 2016 o 14:06:39 - (296 dni temu)

wiecie co ja nie ogladam duzo seriali ale nigdy nie widzialem finalowego sezonu bez glownego bohatera a w tym serialu glowni bohaterowie to damon,stefan i elena po zatym zaden sznujacy sie aktor nie przyleci zeby zagrac kilku scen w koncowym odcinku bo to jest obrazliwe dla niego wiec nina wystapi w calym sezonie albo wcale a damon bedzie bzykal trumne i nie cjodzi tu wcale o kase bo 100tys dolarow w ta czy tamta strone to zaden wydatek
mortycja przy takiej konkurencji kazda stacja musi dbac o to zeby widz byl zadowolony widz zawiedziony finalem serialu moze sie przerzucic na seriale konkurencji a co do chwytow marketingowych jesli mowimy ze to sezon finalowy to przyciagnie to wiecej widzow nawet tych ktorzy czasowo przestali ogladac serial bo zalamal ich sezon 7

Dabien - 25 październik 2016 o 11:03:23 - (296 dni temu)

Chyba tylko duża kasa by ją zmusiła, pewnie spodziewała się stawki odcinkowej a nie gościnnej, która jest znacznie mniejsza.

Mortycja - 25 październik 2016 o 10:41:39 - (296 dni temu)

Oczywiście zupełnie nie liczy się oficjalne ogłoszenie zakończenia serialu - przecież to tylko trick marketingowy. A co do występu Niny, jej obecność w finale wystarczy i nikt już nie patrzy na "oczekiwania widzów" pod względem pojawienia się Niny bo ona sama nie chce wystąpić a niczym jej nie zmusisz.

Dabien - 25 październik 2016 o 9:18:42 - (296 dni temu)

Proszę Cię zacznij pisać ze słownikiem, bo to aż męczy jak się czyta z takimi błędami. Oczy mnie bolą. Nina ma ponoć problem żeby wystąpić w finale skoro trzeba było z nią negocjować, więc nawet 5 ninitowy występ za który zgarneła by stawkę odcinkową by ją zadowolił.

harry92 - 25 październik 2016 o 9:17:06 - (296 dni temu)

Nie pomyślałem. Przepraszam.

Tomcat - 25 październik 2016 o 9:09:01 - (296 dni temu)

po pierwsze nina nie pojawi sie w sezonie 8 inaczej bylaby na wszystkich plakatach i reklamowkach bo nie mozna zastapic jednej z glownych postaci trumna
po drugie nie wstawiali by archiwalnych scen z elena gdyby miala sie pojawic w serialu bo taka "gwiazda " jak ona nie zadowolilaby sie kilkoma scenami w ostatnim odcinku
po trzecie zeby zakonczyc serial zgodnie z oczekiwaniami widzow trzeba nakrecic z 5-10 odcinkow z elena pojawienie sie jej na 20 min niczego nie rozwiaze a tylko wzbudzi niezadowolenie i zlosc fanow
po czwarte jak sie zaczynal sezon 7 wiele osob klucilo sie ze mna ze to ostatni i kto mial racje
po piate ogladacie tyle seriali a dajecie sie nabrac na stare sztuczki nie trzeba miec dostepu do jakis super informacji wystarczy torche pomyslec

Dabien - 25 październik 2016 o 6:41:55 - (296 dni temu)

Kurcze to ja będę czekać na te 40 sezonów.

harry92 - 25 październik 2016 o 6:01:42 - (296 dni temu)

Podsumowując, jesteście wszyscy zwyczajnie zazdrośni, że @tomcat ma takie wiadomości i dostęp do mediów społecznościowych obsady o których nikt inny na świecie nie wie. Ba! Założę się że zna Paula i Nine osobiście i powiedzieli mu jako jedynemu, że będzie 40 sezonów. Biedak stara się nas przekonać, a wy co?
Zawiść was pożre...

harry92 - 25 październik 2016 o 5:52:34 - (296 dni temu)

Oj przestańcie (zwracam się do użytkowników starego forum). Przyznam szczerze, że paintowe pracę tuci biły niejednego grafika na stronie, a ludzie się z niej śmiali. Nie umieli dostrzec prawdziwego talentu jakim jest prostota i potęga painta. Pracę sou i innych były mizerne w porównaniu do tych paintowych serduszek nad klaroline. Czysta poezja.

Adria - 24 październik 2016 o 21:42:33 - (297 dni temu)

będziemy odszczekiwać, jak będzie s9 ;D;D;D

nie, to nie może być troll, nikt nie osiąga takiej perfekcji w trollowaniu. ;p

Dabien - 24 październik 2016 o 21:10:05 - (297 dni temu)

Kiedyś to może było śmieszne, ale teraz mnie irytuje.

sassycassie - 24 październik 2016 o 20:47:11 - (297 dni temu)

Tomcat chyba jednak się nie uspokoi, bo siedzi tu już od dłuższego czasu i cały czas jest to samo. Ale chociaż można się pośmiać. xd

Dabien - 24 październik 2016 o 20:31:42 - (297 dni temu)

Tomcat to najprawdopodobniej jakis troll, nie należy zwracac na niego uwagi to się uspokoi, na starej stronie też było paru takich co negowali wszystko co sie napisalo.

Mortycja - 24 październik 2016 o 18:29:22 - (297 dni temu)

@tomcat Mam wrażenie, że zaklinasz rzeczywistość. Plus tak jak @dabien napisała wyżej nie porównuj takiego tasiemca jakim jest Moda na sukces do kilku sezonowych Pamiętników.

Nie będzie kolejnego sezonu i tyle, ciesz się tym co jest. @Adria Tak naprawdę to już widziałam wywiady z całą obsadą w tym Niną i wszyscy potwierdzili, że będzie 9 sezon, ba nawet dojdą do 12 żeby pokazać jak Elena i Damon tworzą własne małpiatki i starzeją się razem - dostaniemy zestaw całego cyklu ich ludzkiego życia, wow! już nie mogę się doczekać xd

Adria - 24 październik 2016 o 17:20:44 - (297 dni temu)

Mortycja, nie cwaniakuj, Danielle Campbell i Riley Volke ostatnio mi na asku pisały, że będzie s5 TO, a Nina, że s9 TVD i wraca do regularnej obsady, więc wiesz. :D:D:D

Dabien - 24 październik 2016 o 16:48:45 - (297 dni temu)

Tomcat ty nie porównuj Mody na sukces z Pamietnikami.

Tomcat - 24 październik 2016 o 16:36:05 - (297 dni temu)

mortycja a o co chcesz sie zalozyc nie dawno dowiedzialem sie ze kreca kolejne odcinki mody na sukces a mieli dawno zakonczyc raz na zawsze

Mortycja - 24 październik 2016 o 16:29:29 - (297 dni temu)

@tomcat ogarnij się, 9 sezonu nie będzie.

Plakat z trumną bardzo fajny i te z pęknięciami też. Do tej pory podobały mi się tylko te robione w pierwszych trzech sezonach ale muszę przyznać, że te są całkiem niezłe.

Tomcat - 24 październik 2016 o 9:46:48 - (297 dni temu)

to jak chca zakonczyc watek elena & damon ......pubicznym spaleniem trumny eleny zobaczycie ze bedzie sezon 9 bo ona nie pojawi sie w swzonie 8 i plecowa powie ze trzeba zakonczyc watek damon& elena zgodnie z oczekiwaniem widzow dlatego kreca dodatkowy sezon 9

Elen213 - 23 październik 2016 o 21:16:17 - (298 dni temu)

ten drugi platkat ze wszystkmi jest czadowy oprócz Ricka i Matta :)

Nynaeve - 23 październik 2016 o 19:09:59 - (298 dni temu)

Ten znak nieskończoności jest na wszystkich plakatach.

@Tomcat Dobrev nie ma bo musieliby jej zapłacić za uczestniczenie w nowej sesji, a Plec musi oszczędzać na jej gaże za finałowy odcinek. Taka "mega gwiazda" jaką się stała po TVD z pewnością będzie chciała gwiazdorską stawkę ;p

flyhigh123 - 23 październik 2016 o 18:20:53 - (298 dni temu)

Plakaty świetne. Znalazło się nawet miejsce dla moich ukochanych, nieśmiertelnych czarnych krawatów, ale w sumie to niby pogrzeb, więc mogą być. Ale o tym, co się wydarzyło na głowie Zacha to można by chyba nakręcić co najmniej osobny odcinek. Taki ładny chłopiec był, co poszło nie tak?

W sumie ciekawe jest to, że ósemka jest odwrócona w znak nieskończoności. Po próbach interpretacji serwetkowych plakatów z S4 i ich wpływu na fabułę już dam sobie siana z takimi dywagacjami, no ale doceniam ;p

Dabien - 23 październik 2016 o 17:46:07 - (298 dni temu)

@Tomcat Elena właśnie jest w trumie to chyba dobrze, poza tym Niny na razie nie ma w serialu, więc na zwykłą sesje by nie przyjeżdżała, skoro ponoć jej ciężko przyjechać na finał.
O Boże znów to robię, znów narzekam.

Tomcat - 23 październik 2016 o 17:41:42 - (298 dni temu)

ja pierdole .........zamiast eleny wstawili trumne !! ta plecowa juz nizle pojebalo pod kopula

crazolka - 23 październik 2016 o 15:49:44 - (298 dni temu)

harry92 - XD

Dabien - 23 październik 2016 o 9:58:55 - (298 dni temu)

Nasrałby jej na szczęście.

Nynaeve - 23 październik 2016 o 9:20:47 - (298 dni temu)

To by raczej było co Damon myśli o Elenie jakby kruk nasrał na trumnę.

harry92 - 23 październik 2016 o 0:12:16 - (298 dni temu)

Szkoda, ze kruk nie nasrał na trumne, plakat byłby bardziej wyrazisty i wymowny: co Nina myśli o TVD :P

sevendays - 22 październik 2016 o 23:27:21 - (298 dni temu)

Ale ja nie piszę o Dobrev tylko o samej trumnie. Niech wie dziewczyna, że trumna może ją zastąpić xd

Adria - 22 październik 2016 o 23:07:41 - (299 dni temu)

Bo Dobrev nie chciała wziąć udziału w sesji. ;( A nie mogli przecież dublerki do trumny wsadzić, bo to oszustwo. xD

sevendays - 22 październik 2016 o 22:56:39 - (299 dni temu)

Ale w sumie to dlaczego nie ma zdjęcia trumny z pęknięciami i na różowym tle???

maladict - 22 październik 2016 o 21:38:51 - (299 dni temu)

Cztery wampiry, jedna wiedźma bez mocy, dwójka ludzi i jedna Śpiąca Królewna :D

Adria - 22 październik 2016 o 21:12:02 - (299 dni temu)

@maladict - także tylko jedna osoba czarna, wszystkie hetero i (poza Mattem) reprezentujące białą klasę średnią. Typowa produkcja Julie. w TO jest to samo. ;p

niemniej zgadzam się z hope i dabien, bez tych dwóch (i najlepiej jeszcze bez ricka i Matta) byłoby lepiej.

hopeless_penguin - 22 październik 2016 o 19:52:00 - (299 dni temu)

Ja bym się nie obraziła, gdyby nawet tych dwóch nie było :DD

Dabien - 22 październik 2016 o 19:33:23 - (299 dni temu)

@maladict a na co więcej?

maladict - 22 październik 2016 o 19:20:12 - (299 dni temu)

Zauważyliście dysproporcję ? Na siedem osób tylko dwie kobiety. Chyba, że dodać Elkę w trumnie, ale wtedy też facetów jest więcej.

Annie1602 - 22 październik 2016 o 18:44:12 - (299 dni temu)

Ja by powiedziała, że rick patrzy w stronę trumny.

msbeti - 22 październik 2016 o 18:11:41 - (299 dni temu)

Caroline nie ma tyłka. Chyba, że liczy się wklęsły :D

hopeless_penguin - 22 październik 2016 o 18:08:04 - (299 dni temu)

Nie mogę pozbyć się wrażenia, że Alaric patrzy na tyłek Caroline ;pp

sassycassie - 22 październik 2016 o 17:51:58 - (299 dni temu)

Ten wspólny plakat jest najlepszy. Stefan patrzy na trumnę z Eleną i wygląda jakby Caro go nie obchodziła, a Matt i Alaric stoją gdzieś na uboczu. Może to i lepiej. :)

StelenaAlwaysForever - 22 październik 2016 o 16:12:55 - (299 dni temu)

Gdzie można obejrzeć sezon 8 odcinek 1 z polskimi napisami

hopeless_penguin - 22 październik 2016 o 15:41:40 - (299 dni temu)

Też mi się te pęknięcia tak skojarzyły ;p. Ale może ma to związek z tym, że wg Plec sezon ma się opierać na tym całym odkupieniu po śmierci?

Darkhope - 22 październik 2016 o 15:29:41 - (299 dni temu)

@sevendays - też się ostatnio zastanawiałam nad możliwym zakończeniem i śmierć ich wszystkich byłaby sprawiedliwa. xD

sevendays - 22 październik 2016 o 15:29:04 - (299 dni temu)

Nareszcie doczekałabym się śmierci szMatta :D

sevendays - 22 październik 2016 o 15:27:40 - (299 dni temu)

No nie wierzę. Chyba paint im padł i postarali się o coś lepszego :)
Podobają mi się :)
Te pęknięcia skojarzyły mi się ze śmiercią ich wszystkich, dziwne...może dedną wszyscy??? I taki będzie koniec. Bez happy endu?

Darkhope - 22 październik 2016 o 15:26:52 - (299 dni temu)

W końcu znalazł się hajs na porządną sesję zdjęciową i grafika. :D Te z pęknięciami na twarzy są najlepsze. ;p

Jess - 22 październik 2016 o 14:58:15 - (299 dni temu)

Te różowe będą w sam raz na walentynki :D Na tym wspólnym chyba najbardziej wyfotoszopowali Candice, ale i tak jak na The CW to mało poprzerabiali.

harry92 - 22 październik 2016 o 14:55:08 - (299 dni temu)

Elena jakaś zamknięta w sobie na tym plakacie - bam bum tsss. sory, musiałem.
ale macie racje, plakaty genialne, przypomina się klimat 2 sezonu. W piątym tez były spoko, tylko mogliby dodać tło, a nie jak do paszportu.

Life_Sucks - 22 październik 2016 o 14:54:44 - (299 dni temu)

No fakt, tym razem są lepsze od poprzednich. Postarali się, a to duży plus. :D

msbeti - 22 październik 2016 o 13:53:48 - (299 dni temu)

Te z pęknięciami super, a te drugie dziwne... Kat wygląda ładnie, reszta tragicznie, a już szczególnie Zach :D

Ultraviolence - 22 październik 2016 o 13:36:42 - (299 dni temu)

Te plakaty są świetne! :3
Postarali się tym razem!
Plakat na którym są wszyscy razem po prostu bomba!

klausmikaelsonsfan - 22 październik 2016 o 13:26:40 - (299 dni temu)

Najlepiej w garniturze ze wszydtkich wygląda Paul. Amen

inka980 - 22 październik 2016 o 13:14:12 - (299 dni temu)

W końcu przyzwoite plakaty!! Nawet znaleźli miejsce dla Eleny we wspólnym zdjęciu :P

Claire - 22 październik 2016 o 13:14:09 - (299 dni temu)

Brwi i kilometrowe czoło mojej idolki Candice <3
Podoba mi się to, że na plakacie Caroline jest taka skupiona na Stefanie, a on wygląda jakby chciał, żeby wreszcie dała mu spokój.

Dabien - 22 październik 2016 o 13:13:02 - (299 dni temu)

Plakat grupowy jeden z lepszych w całej historii serialu, te z pęknięciami na twarzach też świetne.

Nynaeve - 22 październik 2016 o 13:07:04 - (299 dni temu)

Plakaty rewelacyjne. Oczywiście te z pęknięciami, bo te różowe to trudno plakatem nazwać.
Wreszcie się postarali jak za dawnych czasów. Już się bałam, że pozostaną przy klejeniu starych sesji.

Adria - 22 październik 2016 o 12:57:35 - (299 dni temu)

Nie wiem o co cho z tymi pęknięciami, ale Malarkey wyszedł genialnie *__* jak za bardzo nie jestm fanką jego urody, to tu naprawdę mniam.

Nie podobają mi się te ostatnie plakaty z jasnym tłem.

hopeless_penguin - 22 październik 2016 o 12:54:28 - (299 dni temu)

W końcu porządne plakaty :D

Annie1602 - 22 październik 2016 o 12:33:20 - (299 dni temu)

Kocham te plakaty ;)

patixx - 22 październik 2016 o 12:25:28 - (299 dni temu)

smute plakaty jak na koniec dające mi nadzieje

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: