Zdjęcia promujące 8.02 -''Today Will Be Different''

Nynaeve    14 październik 2016    75
Portal SpoilerTV opublikował dwa zdjęcia promujące odcinek 8.02- ''Today Will Be Different''.





tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, spoilery,zdjecia, 8x02, Today Will Be DifferentKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (75)
Dabien - 18 październik 2016 o 19:58:43 - (92 dni temu)

Nudzi się dziecku to wypisuje głupoty na stronie, nie zwracajmy uwagi to przestanie.

Nefin - 18 październik 2016 o 19:28:49 - (92 dni temu)

Nie jestem murzynem analfabetą ani 10 letnim dzieckiem, a Flasha oglądam xD Co prawda początek nowego sezonu dupy mi nie urwał, ale poziomem na pewno przebija to co ostatno dzieje się w TVD. Co w sumie wielkim wyczynem nie jest... :D

Annie1602 - 18 październik 2016 o 16:21:56 - (92 dni temu)

Uwielbiam Flasha na głowe bije arrowa, LOT i supergirl ;D Choc obecny nowy sezon słaby triche :D

Nynaeve - 18 październik 2016 o 14:36:19 - (93 dni temu)

Nie ma znaczenia kto to ogląda. Dla producentów i stacji liczy się, że ma sporą oglądalność i mogą na tym zarobić.

Tomcat - 18 październik 2016 o 14:22:06 - (93 dni temu)

a kto oglada flasha ?????chyba dzieci w wieku 10 lat i murzyni analfabeci bo tylko tacy moga zrozumiec taka zawila fabule ja obejrzalem tylko 2 odcinki i myslalem ze sie potne kartka papieru to najgorsza mutacja supermana jaka widzialem

Nefin - 18 październik 2016 o 11:01:05 - (93 dni temu)

Po wynikach oglądalność jednak widać, że ludzie chcą oglądać 'super idealnych bohaterów'.
Wiem, że do ciebie to jak grochem o ścianę, ale ogarnij, bo twoje jazdy są już nudne.

Dabien - 18 październik 2016 o 10:09:35 - (93 dni temu)

To nie ma sensu, my swoje, on swoje, nic do niego nie dociera.

Tomcat - 18 październik 2016 o 9:27:23 - (93 dni temu)

adria jaja sobie robisz ??????? kto chce ogdladac dziadostwa typu flash ludzie maja juz dosc super idealnych bohaterow
ludzie chca ogladac seriale o zimnych bezwzględnych zabojcach pracujacych dla sluzb bezpieczenstwa np.24 hours ,seriale typu gra o tron czy VD czy czysta krew czy star trek .ludzie potrzebuja urozmaicenia a nie klepania tego samego w 20 wersjach

hopeless_penguin - 17 październik 2016 o 22:37:47 - (93 dni temu)

Tomcat to chyba największy hejter na tym forum ;ppp.

Raven - 17 październik 2016 o 18:11:54 - (93 dni temu)

Bylo co bylo jest jak jest czekamy na ostatni sezon

Dabien - 17 październik 2016 o 18:03:29 - (93 dni temu)

Tomcat przyznaj się po prostu że jesteś jakimś Trollem i skońcmy ten temat bobto naprawdę nie jest zabawne.

Adria - 17 październik 2016 o 17:54:48 - (93 dni temu)

Jaką dużą oglądalność, człowieku, w jakich czasach Ty żyjesz, s1? ;p
porównaj oglądalność TVD i TO a np. Flasha. Teraz CW leci na superbohaterach, nie wampirach.

Tomcat - 17 październik 2016 o 17:49:12 - (93 dni temu)

dabien a jak roznica ????? stacja cw nie ma flagowych seriali ktore moga konkurowac z gra o tron,czysta krwia ,czy star trek zdejmowanie serialu ktory ma duza ogladalnosci i stalych fanow jest glupota a iana czy nine mozna bez problemu zamienic na innych aktorow i serial nuic nie straci

Dabien - 17 październik 2016 o 17:24:04 - (93 dni temu)

Wśród twórców i aktorów zapewne chodziły pogłoski, że serial skończy się na 8 sezonie, a plotki o tym były znacznie wcześniej niż jak Kat i Ian ogłosili, że odchodzą, a na Comic Conie tylko to potwierdzili.

Raven - 17 październik 2016 o 17:23:20 - (93 dni temu)

No ja nie wiem ale chyba nie wiedzieli ze to ostatni sezon jak oglaszali ze odchodza albo sie myle

Raven - 17 październik 2016 o 17:18:19 - (93 dni temu)

Przeciez powiedzieli ze po so 8odchodza no blagam

Life_Sucks - 17 październik 2016 o 17:17:06 - (93 dni temu)

Kurczę, bez 'nie' miało być.

Life_Sucks - 17 październik 2016 o 17:14:53 - (93 dni temu)

Bo jeszcze nie wiedzieli, że sezon 8 jest ostatnim. Teraz wiedzą, więc nie odchodzą.
Zresztą nie ty masz swoje zdanie, a ja mam swoje i tego się trzymajmy. :)

Raven - 17 październik 2016 o 17:08:05 - (93 dni temu)

Chyba zmienia dużo

Dabien - 17 październik 2016 o 16:30:58 - (93 dni temu)

Tomcat te seriale to tak zwane opery mydlane które mogą sobie przedłużać ile chcą.

Life_Sucks - 17 październik 2016 o 16:26:17 - (93 dni temu)

Było powiedziane i co z tego? To niczego nie zmienia.

Raven - 17 październik 2016 o 16:07:31 - (93 dni temu)

Odchodza po tym sezonie tak bylo powiedziane przed powiadomieniem o koncu serialu

Life_Sucks - 17 październik 2016 o 15:50:53 - (94 dni temu)

Nie mogą odejść jak kończy się serial. :D

Raven - 17 październik 2016 o 15:37:14 - (94 dni temu)

Tak i beda krecic serial o trojkacie caro alarika i stefka, kto by to ogladal jak wiafomo ze ian i kate odchodza

Tomcat - 17 październik 2016 o 13:04:17 - (94 dni temu)

debian np; kilka krotnie zapowiadano koniec mody na sukces ale zmieniano zdanie ,dynastia krecili dodatkowy sezon na zyczenie widzow jest wiele takich seriali nie ma sensu wszystkich wymieniac

flyhigh123 - 16 październik 2016 o 21:25:12 - (94 dni temu)

Taki był z niego ich ojczym, że Elena i Jer bardziej musieli go pilnować w S3, niż on ich ;p I pewnie właśnie byłoby powiedziane, że oczywiście, że Elena z radością donosi jego dzieci, bo co w rodzinie to nie zginie, no i on tyle dla nich zrobił, zasługuje na szczęście wreszcie, bla bla bla. Nie byłoby wątku ich narzeczeństwa i planowania ślubu, bo to byłaby przesada.

Adria - 16 październik 2016 o 21:17:15 - (94 dni temu)

a ja czasem myślę, że Plec miała takie chore rojenia z Eleną - inkubatorem i żadne tam problemy z Ianem ani wielka kariera Niny nie były powodem jej odejścia, tlyko zarys scenariusza na s7:
"no i wciśniemy płody do ciebie, i będziesz w ciązy z rickiem, i..."
"...
na szczęście podpisałam kontrakt na sześć sezonów, bye!"

Ale podobno już po s5 Dobrev powiedziała, że nie przedluża kontraktu, więc pewnie się mylę. -_-

Niemniej s7 to byłoby agresywne shipowanie Steroida przez Elenę i niańczenie dzieci.

Nynaeve - 16 październik 2016 o 21:10:26 - (94 dni temu)

Z ojczymem w ciąży? Ble... Nie chyba nie byłoby wcale wątku ciąży.

flyhigh123 - 16 październik 2016 o 21:09:13 - (94 dni temu)

* miało być, że w S6 była gadka o macierzyństwie Eleny, sorry

flyhigh123 - 16 październik 2016 o 21:08:38 - (94 dni temu)

Jakby Nina została w serialu to pewnie ona by została macochą bachorów nawet mimo ciąży Candice, bo raz, że byłaby przecież człowiekiem i główną żeńską bohaterką, a dwa, że cały S7 to gadka o tym, jak bardzo chce być matką. Także S7 opierałby się na dramie Deleny pt. "Ja cię kocham, a ty w ciąży z nim", co byłoby chyba sto razy bardziej żenujące, niż to co było teraz. Jeszcze by odseparowali Damona od Eleny, bo przeciez on jest niebezpiczny i jeszcze ja przez przypadek kopnie w brzuch i ona poroni cenny zmartwychwstały miot Alarica. Pewnie nawet tak by się skończył ten cały wątek, że przez Damona bachory by zginęły i byłaby musztarda po obiedzie, a cały finałowy S8 Damon starałby się odkupić winy albo zreanimować bachorzątka jeszcze raz.

Nynaeve - 16 październik 2016 o 19:43:58 - (94 dni temu)

A mnie ciekawi jak potoczyłby się 7. sezon gdyby Candice nie zgodziła się na pokazywanie swojego brzucha ciążowego w TVD. Na pewno dopóki nie dowiedzieli się o ciąży Candice to nie planowali ożywiać tych dzieciorów Alarica. Sezon 7. do połowy był w miarę w porządku, ale to tak zawsze jest, bo po połowie Plec traci pomysły i jest coraz gorzej.
Pisałam już o tym wiele razy, ale moim zdaniem Dobrev wróci na chwilę na ostatni odcinek, bo nie przepuściłaby tego szumu związanego z jej powrotem i możliwości udzielenie wywiadów, bo w tej chwili już nikt z nią ich nie przeprowadza na inny temat niż jakiego projektanta masz sukienkę.

Dabien - 16 październik 2016 o 18:43:02 - (94 dni temu)

Mnie też, nawet się ucieszyłam jak się okazało, że Nina odchodzi. Byłyby gorsze wątki, bo trzeba by było znów ratować Elenę tak jak co sezon, pewnie sprzeciwiłaby się śmierci Rayny bo widzi w niej dobro, pewnie zostałaby nianią bachorków, w końcu sama by ich pragnęła, nie byłoby Bonenzo, bo Damon by się nie zasuszył i nie byłoby przeskoku w czasie, a bez tego uczyniłoby to ten wątek kompletnie nie logicznym, wiec brk Eleny to zdecydowanie największy plus tego sezonu

hopeless_penguin - 16 październik 2016 o 18:31:15 - (94 dni temu)

Mnie w s7 brak Niny nie raził, wręcz dał dużo możliwości, które przez głupotę producentów nie zostały wykorzystane. S7 ma mnóstwo minusów, ale - wg mnie - brak Eleny absolutnie nim nie jest, już prędzej niewykorzystanie tego.

Dabien - 16 październik 2016 o 18:23:34 - (94 dni temu)

Ja jestem ciekawa jakby się potoczył 7 sezon gdyby Nina nie odeszła, bo nie wydaje mi, żeby był lepszy od tego co dostaliśmy.

harry92 - 16 październik 2016 o 18:22:38 - (94 dni temu)

Może w przyszłości - za 10 lat zrobią reunion czy coś w ten deseń, ale wtedy cała obsada będzie nosiła kilogram tapety, żeby dalej 17 grać

hopeless_penguin - 16 październik 2016 o 18:16:11 - (94 dni temu)

Właśnie, wystarczyło wywalić jedną scenę, ale im to na rękę. Żałosne, że promują serial aktorką, która z niego odeszła - cholernie dobrze, że to ostatni sezon, bo bałabym się zobaczyć jak nisko jeszcze upadnie.

Dabien - 16 październik 2016 o 18:07:51 - (94 dni temu)

Po co było mówić, że ona żyje w 7x13, Damon ją spalił koniec kropka. Ewentualnie mogą powiedzieć, że Enzo skłamał by ratować dupę.

hopeless_penguin - 16 październik 2016 o 17:58:39 - (94 dni temu)

Równie dobrze mogą po prostu pozbyć się w jakiś sposób ciała - jak dla mnie powinni zrobić to już w s7, ale skoro wolą promować serial Niną to ich problem ;p.

Dabien - 16 październik 2016 o 17:49:17 - (94 dni temu)

Tomcat po pierwsze zanim zainwestujesz w internet kup słownik, bo aż oczy bolą jak się czyta takie błędy.
Po drugie może wiedzą może nie czy Nina wróci, fakt czy się pojawi czy nie będzie świadczyć tylko o aktorce nie o twórcach czy pozostałych aktorach bo im to raczej obojętne, jak wymyślili jak umieścić ciąże Candice to wymyślą jak wytłumaczyć brak Niny ( Wytłumaczą, że Kai zrobił ich wszystkich w bambusa i Elena nie żyje, albo Bonnie zmieni się w wampira, a powinna umrzeć na stałe i definitywnie dlatego Elena się nie obudzi, coś wymyślą, wyobraźni do tworzenia głupot im nie brakuje).
Po trzecie podaj przykład serialu gdzie najpierw zapowiedzieli koniec a poten zrezygnowali, bo poza przykładem polskiego Rancza to żadnego nie znam

Tomcat - 16 październik 2016 o 17:12:33 - (94 dni temu)

nynaeve przeciez plecowa klamie caly czas czy ty myslisz ze ona nie wieczy czy nina wruci czy nie wie doskonale ale do odcinka 16 bedzie wciskac kit ze nie wiadomo tak jak klamala caly sezon 7 o mozliwosci powrotu eleny na odcinek finalowy sezonu w wielu serialach zapowiadano koniec a pozniej ztego rezygnowano a po zatym producentom bardziej oplaca sie ciagnac serial ktory na stala widownie niz ryzykowac i zaczynac nowy a jesli takie dziadowstwo jak ten supernatural ma ponad 11 sezonow to i VD na to zasluguje bo jest duzo lepszy

Dabien - 16 październik 2016 o 14:00:30 - (95 dni temu)

Candice dalej chce grać i co, specjalnie dla niej nie przedłużą.

Nynaeve - 16 październik 2016 o 13:22:17 - (95 dni temu)

@Tomcat Wiem, że żadne argumenty do ciebie nie trafiają, ale producenci już wielokrotnie potwierdzili koniec serialu. Robią to w każdym wywiadzie. A to czy Paul Wesley znajdzie sobie pracę to już nie ich problem i sam Wesley też nie ma wpływu na to czy serial zostanie zakończony nawet gdyby chciał w nim dalej grać.

Dabien - 16 październik 2016 o 12:53:20 - (95 dni temu)

Co to wogóle jest za koleś?

hopeless_penguin - 16 październik 2016 o 12:17:51 - (95 dni temu)

"taka super star jak on" jprdl płaczę XDDDDDDDDDDD

Tomcat - 16 październik 2016 o 12:13:17 - (95 dni temu)

ja tam nie wierze w bujdy o kanczeniu serialu to tylko pic na wode bo gdzie ci aktorzyni zarobia wiecej kasy oni pieprza o wlasnych projektach i nowych rolach !!!!!!!!!! podam przyklad kariery jak robi stefan w serialu 24 Hours sezon 7 i 8 gra tam maza corki agenta bauera jesli taka super star jak on czepia sie tak marnych i nic nie znaczacych rol to po cholere chce konczyc VD on powinien sie modlic zeby krecili ze 20 sezonow ja podejrzewam ze inni aktorzy z VD robia tak samo oszolomiajaca kariere

Adria - 16 październik 2016 o 11:40:49 - (95 dni temu)

"Trudno być idealną" + sugestia, że osoba przepraszana powinna się pokajać za wczesniejsze zachowanie, bo może gdyby go nie było, to u Caro by się nie pojawiła rysa na jej idealności. Mile widziane, by osoba przepraszana powiedziała kilka zdań na temat niesamowitości Caro. ;p

Nynaeve - 16 październik 2016 o 11:19:19 - (95 dni temu)

Jakby Caroline się do niej wtedy nie przypieprzała to nic by jej nie zrobiła, a Matt i Tyler nie zaczepiali Caroline, kiedy ta próbowała sprawić by siebie pozabijali nawzajem.
Przepraszanie w wersji Caroline to wygląda tak, że mówi, że trudno być idealną. Tak wytłumaczyła Tylerowi, że zerżnęła się z Klausem, bo pozazdrościła seksu Bonnie.

Adria - 16 październik 2016 o 11:08:24 - (95 dni temu)

A Caro nigdy w życiu jej nie podziękowała za milion razy, kiedy Elena, narażając siebie, ocaliła jej dupę. Przypominam choćby 3x21, kiedy dziękowała za to Klausowi (!), który palcem nie kiwnął, gdy Elka narażała życie, czy 4x08, gdy Elena proponowała, by Kim (hybryda) torturowała ją zamiast Caro. Caro nie przyszło do głowy zaprotestować. -_-
Więc w kwestii przepraszania i wdzięczności to nie Elena jest "tą złą". Zresztą, po włączeniu uczuć pokazali tylko odcinek, gdzie Elena nie jest w pełni normalna, bo wszystkie uczucia skupiła na zemście na Kath, nie w głowie jej było przepraszanie.

_Ola_ - 16 październik 2016 o 2:04:15 - (95 dni temu)

Z tego co pamiętam to Elena też nie przeprosiła Caro za to, że ją prawie zabiła...

Nynaeve - 15 październik 2016 o 22:35:54 - (95 dni temu)

Nie pamiętam tego, ale może i coś takiego było. No i co z tego? Przeprosiła Matta i Tylera? Jeszcze matkę powinna nad grobem przeprosić, że wolała flirtować ze Stefanem niż spędzać z nią ostatnie chwile życia.

Dabien - 15 październik 2016 o 22:15:43 - (95 dni temu)

Pszypadek nie sondze. Tosz to przeznaczenie. To dowód że Steroshit był sobie pisany od 1x01

Adria - 15 październik 2016 o 22:09:26 - (95 dni temu)

ZESZYT, czaicie? a Stefan miał listę ofiar na ścianie <3 soulmates <3 steroline <3

_Ola_ - 15 październik 2016 o 21:48:23 - (95 dni temu)

Nynaeve przecież była scena jak Caro siedziała na łóżku i miała książkę, czy tam zeszyt z nazwiskami swoich ofiar i ogólnie Caro rozpaczala... Jakoś tak to było

Adria - 15 październik 2016 o 17:12:31 - (95 dni temu)

Ja to rozumiałam właśnie tak, że owszem, laska zmarła, ale zdążyli zrobić cesarskie cięcie, tak chyba czasem przy wypadkach bywa, że z martwej kobiety ratują żywy płód.
Opcjonalnie Stefan wyszarpał Sarę z macicy niczym Edzio w Tłajlajcie. ;/

bo inaczej Stef nakarmiłby tę ledwo dychającą matkę krwią i problemu by nie było.

Nynaeve - 15 październik 2016 o 15:57:34 - (96 dni temu)

Zawsze mogą pogadać o tym, że Damon prawie zabił jej matkę gdy ona była w brzuszku. Napisałam prawie, bo jednak Stef zdążył ją dowieźć do szpitala, więc jeszcze dychała. To będzie zemsta Bonnie za to, że Damon nie dał jej wypróbować swojego penisa.
Nie pamiętam już, ale może ktoś przypomnieć jak to możliwe, że Stefan dowiózł matkę Sary na porodówkę, a nie mógł jej np. dać krwi by ją uzdrowić. No, bo raczej niemożliwe, że dziecko przeżyło samo tyle czasu w martwym ciele matki.

Adria - 15 październik 2016 o 15:47:55 - (96 dni temu)

Enzo leci na murzynki. Maggie, Sarah, Bonnie. ;D


Co do Caro, do niej nie wolno mieć pretensji - to nie jej wina, że jej matka umarła, a Stefan bezczelnie odmówił macania się nad jej trumną. Biedactwo MUSIAŁA wyłączyć uczucia, na szczęście ogarnęła się dzielnie i wszyscy powinni jej gratulować.

Ta zdzira Elka zaś histeryzowała nie wiadomo o co, że niby Dżer zdechł i śmierdzi rozkładem, i zabijała Bogu ducha winnych ludzi, a co gorsza - przez nią drużyna cheerleaderek Caro przegrała konkurs ;( a sama Święta Caroline walnęła łbem o ziemię, no jak tak można. ;/

Dabien - 15 październik 2016 o 14:35:46 - (96 dni temu)

Ale nawet oni bardzo do niej pretensji nie mieli. Przecież jak Elena pobiła Caroline i pogryzła Bonnie to soę trochę na nią gniewały, a przy Caroline od razu wszyscy się cieszyli, że się ogarnęła.
Mnie ciekawi o czym będą rozmawiały Sara i Bonnie, bo wygląda na to, że znajdą się w jednym pomieszczeniu. Czyżby obecna dziewczyna Enzo rozmawiała o nim z dziewczyną, która mu się kiedyś podobała.

Nynaeve - 15 październik 2016 o 14:19:37 - (96 dni temu)

Pamięta tylko będzie rżnąć głupa jak ze wszystkim. Nawet jej nie przyszło do głowy by przeprosić Matta i Tylera.

Dabien - 15 październik 2016 o 13:59:17 - (96 dni temu)

Ciekawe jaka będzie jej reakcja jak zobaczy Sarę, pewnie nawet nie pamięta co chciała jej zrobić.

Nynaeve - 15 październik 2016 o 13:53:29 - (96 dni temu)

To, że jej usunęli z wspomnień Kena to wiem ;p

A tak na marginesie jak Elena wyłączyła uczucia i zabiła tę kelnerkę to potem ryczała w miała wyrzuty sumienia, a Caro nigdy nie miała problemu z tym, ze kazała Kenowi operować na żywca Sarę i że zmusiła Matta by dziabnął Tylera.

Tak wiem czepiam się. Ale to są po prostu kolejne przykłady tego jak idealizowana jest Caroline.

Dabien - 15 październik 2016 o 12:27:22 - (96 dni temu)

Elka jej wyczyściła, że ten cały Liam próbował jej serce wyciąć. A Enzo obiecała, że nie będzie szukać Salvatorów i będzie żyła dalej swoim życiem, dlatego jej nie usunął wspomnień.

Adria - 15 październik 2016 o 11:30:53 - (96 dni temu)

Sarah musi wpaść, by jakiś Salvatore wreszcie wygrał tytuł Miss MF. Klausowi w s4 nie udało się zahipnotyzować jury, by dali koronę Stefanowi, więc pora na Sarę. ;p

TVD_TO - 15 październik 2016 o 10:19:47 - (96 dni temu)

Jak dużo.

Nynaeve - 15 październik 2016 o 2:15:58 - (96 dni temu)

Elka nic jej nie czyściła i Enzo chyba też nie, bo go poprosiła. Chociaż już nie pamiętam. To ona pewnie wróci, bo Enzo powiedział do niej Sarah Salvatore i ta zacznie szukać rodziny Salvatore. Telenowela. Ta cała Sarah to potrzebna była jak drzwi w lesie.

Life_Sucks - 15 październik 2016 o 0:24:38 - (96 dni temu)

Nie wiem. Nie pokazali, więc się nie wypowiem.

Annie1602 - 15 październik 2016 o 0:23:23 - (96 dni temu)

A czy przypadkowo elka nie wyczyścić jej pamięci?

Life_Sucks - 15 październik 2016 o 0:23:13 - (96 dni temu)

Ja uważam tak, ty uważasz inaczej - trudno.

Life_Sucks - 15 październik 2016 o 0:21:47 - (96 dni temu)

Ja się w ogóle zastanawiam gdzie ona była przez cały rok, po tym jak zniknęła w 6 sezonie :>
Wiem, szukała wampirów na całym świecie.

Annie1602 - 15 październik 2016 o 0:21:21 - (96 dni temu)

Nie nazwałbym tego gapieniem, tylko tym, że romysla sobie o swoim ukochanym (i tym którego mieć nie mogła, choć starała się dziewczyna). W zwiastunie bylo, że będzie trzymała się nadziei. Jeśli chodzi o sare ja bym powiedziała, ze to jej torba, ale odwróciła się, że bo ktoś przyszedł albo coś. Przeciez lepszych zdjęć nie dadzą, to SaMo tyczy się scen, zaraz dadzą kawałek Ricka, albo caroline I tyle

Nynaeve - 15 październik 2016 o 0:12:01 - (96 dni temu)

Ciekawa jestem czy Sarah będzie podbijała do Enzo, bo ewidentnie wcześniej miała ochotę.

Life_Sucks - 15 październik 2016 o 0:04:12 - (96 dni temu)

To się popisali zdjęciami. Nic ciekawego. Sara, która grzebie w czyiś rzeczach, a Bonnie gapi się jak sroka w gnat.

Adria - 14 październik 2016 o 22:06:03 - (96 dni temu)

Bonnie jaką ma ładną fryzurę. ;)

patixx - 14 październik 2016 o 21:35:27 - (96 dni temu)

tak Bonnie ładnie wyszła ale po za tym bardzo duzo zostało danych zdjęć

Nynaeve - 14 październik 2016 o 21:04:00 - (96 dni temu)

Cos czuje ze w tym sezonie zobaczymy zenujaca scene jak Damon kaja sie przed Sara.

crazolka - 14 październik 2016 o 20:43:52 - (96 dni temu)

Bonnie ładnie wyszła.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: