Zdjęcia promujące odcinek 8.01 - ''Hello Brother''

Nynaeve       44
Portal E!Online opublikował pierwsze zdjęcia promujące odcinek 8.01 ''Hello Brother''.
vampire diaries, sezon 8 , 8.01 Hello BrotherKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (44)
flyhigh123 - o - (0 sekund temu)

Hahaha, ta mina Caroline w tym promo <3333 Brakuje tylko "Seriously?!?!?!?!"

Adria - o - (0 sekund temu)

ona nie potrzebuje planu, Julie jej nie da zginąć. ;p

msbeti - o - (0 sekund temu)

Mnie się wydaje, że ona po Comic Conie, jak już ogłosili, że to ostanti sezon - zaczęła nagle latać dookoła wszystkich, z każdym sobie zdjęcia robiła... ;p Z tego co mi wiadomo, to każdy ma jakiś plan po TVD, oprócz niej oczywiście.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Candice wreszcie poczuła, że może po TVD zostać bez pracy dlatego tak nadrabia promując serial.

Dabien - o - (0 sekund temu)

https://youtu.be/p1DRo8EQojk pierwsze promo nowego sezonu

Adria - o - (0 sekund temu)

ona ma dziwne jazdy, najpierw tyle czasu hejtowała KC, potem zaczęła ich shipowac, jak powalone fanki klaroline jej wypisywały bzdury na twitterze, potem się jarała, bo liczyła, że przejdzie do TO. -_- A potem jak zaczęło być steroline na tapecie w s5 to nagle zaczęła dużo o tym gadać i teraz jest chyba fanką tego poronionego shipu. ;/

Claire - o - (0 sekund temu)

Na Comic Conie hejtowała pomysł Caroline w TO, ale gdy zaproponują jej przejście, to się zgodzi bez mrugnięcia okiem. Nienawidzę takiej hipokryzji, obecnie jest chyba najbardziej irytującą osobą z obsady.

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Właśnie tak mi się wydaje, że to dopiero teraz zaczęło jej odwalać.

Adria - o - (0 sekund temu)

Candice teraz cały czas wrzuca fotki z planu TVD (bodaj jako jedyna z aktorów^^), więc chyba chce wycisnąć ze swojej "kariery" jak najwięcej. Serio, ona kiedyś nie była taka powalona. ;/

Jak jej zaproponują przejscie do TO, to się posika z radości. ;p Wreszcie znowu będzie ulubienicą klarolinersów. xD

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

A Miley jest jaka jest, ale głosem Candice jej do pięt nie dorasta. Chciała śpiewać to było iść do musicalu (na CW jest teraz jakiś czy mi się wydaje?), a nie serialu do wampirach.

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Jestem b. ciekawa co Candice zrobi po TVD, o ile nie przejdzie do TO. Szczerze mówiąc spodziewam się, że gdyby to zaproponowali Ian'owi bądź Paul'owi, to bardzo możliwe, że by odmówili, ale nie wyobrażam sobie, żeby Candice mogła to zrobić. Przykre, że jest aż tak mało ambitna. Skoro tak, to w ogóle mogła odejść przed porodem, oszczędziłaby nam magicznej ciąży, a co jej robi rok w tę czy we w tę.

A te zdjęcia sugerują, że nowym celem Julie jest spieprzenie miłych wspomnień o fajnych scenach ze starych sezonów. Thx Juls, widocznie to, że już nawet rewatchu się nie da zrobić jej nie wystarcza ;/.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Może i coś nagrała, ale nigdy o tym nie słyszałam czyli lipa z tego wyszła.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Ten kontrakt to pewnie tak samo dobry jak ta jej "kariera aktorska" ;p Tylko zmarnowali na nią czas, bo nic nie nagrała.

Jess - o - (0 sekund temu)

Ona nagrała płytę w 2006 roku, pewnie wtedy jeszcze go nie znała :D Pewnie był wtedy żonaty jeszcze :D

Adria - o - (0 sekund temu)

Kontrakt dostała, bo pewnie Joe King załatwił w wytwórni, co trzeba. ;) Skoro to gitarzysta The Fray, to ma na bank wtyki. ;p

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Ja bym jej płyty za darmo nie wzięła. Głos przeciętny do bólu - w tych wszystkich programach typu Idol, The Voice czy X Factor śpiewają o niebo lepiej. Mogłaby sobie najwyżej w barze karaoke pośpiewać albo w filmach dla nastolatków. Poza tym nie wystarczy ładnie śpiewać jeszcze by się własny repertuar przydał dobry.

Jess - o - (0 sekund temu)

Ahh, nie chodzi mi o Miley samą, tylko że zadaniem chórków jest wspomagać artystę, więc muszą to być wyszkoleni ludzie. Bo jednak często trudno jest śpiewać, tańczyć, łazić po scenie i śpiewać czysto, chórek jest żeby właśnie wtedy pomóc, zwykle też są to trzy, cztery osoby. A Candice dostała kontrakt muzyczny zanim zaczęła karierę aktorską, co nie jest wcale takie łatwe, więc na czymś się opierali. A jej płyta to bardzo przyjemny pop, dziwię się, że się nie zdobyła popularności, i że w sumie Candice rzuciła prawie całkowicie śpiewanie.

Adria - o - (0 sekund temu)

Ej, co by nie mówić, Miley Cyrus ma fajny głos i jest wyszkolona muzycznie, pomijam styl jej piosenek, ale nie potrzebuje chórków, bo niedomaga, bez przesady. ^^

Dabien - o - (0 sekund temu)

Candice na laurach spoczeła i wydaje jej się, że w TVD będzie grała wiecznie i będzie sobie tam śpiewać. Inny szukają sobie alternatyw po TVD tak ona nie robi nic. Z tego co pamiętam to ich tam całkiem sporo śpiewają, teraz już tylko chyba Kat i Michael Malarkey.

Jess - o - (0 sekund temu)

Może i ciekawsze, ale być może ma dobrze opanowaną technikę, w końcu robiła chórki Hannie Montanie, a do tego trzeba mieć umiejętności, bo chórek musi pomóc jak artysta niedomaga :D Barwa głosu to połowa sukcesu, trzeba też dużo ćwiczyć. Szczerze mówiąc to nie wiem po co Candice śpiewa w serialu, mogłaby po prostu nagrywać jakieś piosenki prywatnie, a oprócz jednej płyty i dwóch piosenek nic nie ma.

Adria - o - (0 sekund temu)

Najgorsze jest to, że Accola naprawdę przeciętnie śpiewa. Przyjemnie, ale przeciętnie. Połowa ludzi próbujących się dostać do X-factora ma ciekawsze barwy głosu. ;p

Dabien - o - (0 sekund temu)

Deficyt czarnych w serialu musi być. A piosenka Kat do tej sceny akurat się wpasowała.

maladict - o - (0 sekund temu)

Piosenka Kat Graham "Only happy when it rains" była tłem do sceny Tylera, Matta i Caroline w 2x10.
https://www.youtube.com/watch?v=L Sq-liUhQm0

Claire - o - (0 sekund temu)

Kat spotkałaby się z odmową, bo jest czarna, a Julie jest przecież rasistką xd A Candice jest białą szczupłą blondynką i w dodatku Julie się identyfikuje z Caroline to wiecie xd

Dabien - o - (0 sekund temu)

Raczej Kat spotkałaby się z odmową " Sory Kat ale Candice musi zaśpiewać, a na piosenkę dla ciebie nie starczy czasu antenowego". Candice jest już nudna ze śwoim śpiewaniem.
Gdzieś czytałam bodajże na tumbrl wiec nie wiem czy to prawdziwy spoiler, ale ma ponoć być wspomnienie Enzo w 1 odcinku jak on i Bonnie robia razem muzykę, wiec Kat wtedy mogłaby špiewać.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Niby tak, ale gdyby poprosiła to Plec mogłaby gdzieś coś wcisnąć np. do odcinka 6.16 jak są na tej imprezie studenckiej. Tylko Plec musi podkreślić, że jej idolka Caro tańczy, śpiewa i recytuje i dlatego jej wycie wciska na siłę.

Dabien - o - (0 sekund temu)

Kat się nie pcha, bo sama kiedyś powiedziała, bodajże na zeszłorocznym Comic Conie, że jej muzyka nie jest odpowiednia do serialu.
https://youtu.be/hewWoFckCD0 4.32 jak zaczyna o tym mówić

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Enzo z gitarą to był chwilę, a Caro wyje już któryś raz z rzędu. W samym sezonie 6. chyba trzy razy śpiewała. Pominę to, że głos ma przeciętny. Plec chyba nie pojmuje, że o ile za pierwszym razem to było fajne, za drugim uszło to za trzecim to już przegięcie. Cale szczęście, że jeszcze Kat Graham nie pcha się ze swoim śpiewaniem do serialu. Nawet chyba nie dali nigdy żadnej jej piosenki do odcinka w tle.

Annie1602 - o - (0 sekund temu)

Ja tez Lubie jak caro śpiewa, ale Enzo z gitara był ok, tylko Lily przeszkadzała.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Ja się do tych wszystkich nie zaliczałam.

Adria - o - (0 sekund temu)

no weźcie, wszyscy chcieli "powrotu do korzeni" - to mają. ;p

fotka ze zwłokami i workami przypomina mi s4, jak Kol wykończył wszystkie wampiry, na które miał polować Dżer.

Stefan zmartwiony, bo Damon znowu coś złego zrobił. Opcjonalnie bliźniaczki się sfajdały na zielono i dzwoni do Klausa, spytać co to znaczy, a Klaus nie odbiera. ;p

Dabien - o - (0 sekund temu)

Ja nie, jak już ktoś ma śpiewać to niech śpiewa Enzo. Bardzo lubię głos Michaela.

szulu - o - (0 sekund temu)

Ja tam lubię jak Caro śpiewa.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Ciekawa jestem ile razy Caroline zaśpiewa w tym sezonie?

Dabien - o - (0 sekund temu)

W Ameryce szaleją za tym. Mówią, że uwielbiają leżenie na asfalcie, bo asfalt u nich bardzo czysty.

Ultraviolence - o - (0 sekund temu)

Macie rację :/ Raczej nie przyciąga to całe powtarzanie tego co było!

Mortycja - o - (0 sekund temu)

Enzo leży na ulicy..jak Damon miliard razy wcześnie. Eh, skoro są opętani przez to całe zło, mogliby inaczej zabijać, 8 sezon ma kończyć serial a nie pokazywać triki używane w 1-3 sezonach :(

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

To nie jest Elena tylko ta nowa niania od Alarica. Kevin to chyba tylko ten filmik z nią nagrał na Comic Con, bo nigdzie nie widzę jego wypowiedzi na temat sezonu i jeszcze jakiś inny producent wykonawczy Chad Fiveash udzielił niedawno wywiadu na temat ósmego sezonu.

patixx - o - (0 sekund temu)

Kiedy na pierwszy rzut oka widzisz Elene choć nie jest to możliwe w 1 odc.:D Zdjęcia jak zdjęcia nigdy mi nic nie mówiły ...... :D

TVD_TO - o - (0 sekund temu)

No nie wiem co tu jest takiego zachęcającego do oglądania 8 sezonu.

Life_Sucks - o - (0 sekund temu)

Mam nadzieję, że w tych workach nie ma ludzi. Strasznie to wyglądałoby wtedy.. Cóż, po zdjęciach widać, że Julka stara się podciągnąć oglądalność odgrzewanymi kotletami.
Nuda, całe szczęście, że to ostatni sezon :)

inka980 - o - (0 sekund temu)

Mam wrażenie, że każda scena na tych zdjęciach wydarzyła się przynajmniej z 10 razy ;p

Nefin - o - (0 sekund temu)

Jedna wielka beznadzieja. Sztuczka z leżeniem na ulicy to porażka, Stefan ma minę jakby stawiał klocka i ta laska. Kim ona w ogóle jest?xD W pierwszej chwili myślałem, że to Elena, wtf ;D

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Sezon odgrzewanego kotleta. Czy Plec zna takie powiedzenie, że co za dużo to niezdrowo? Nie ona zaraz powie, że mamy teraz epic analogię do tego jak Damon robił swoją sztuczkę z zabijaniem przypadkowych kierowców och... ach...

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2020 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.