Zdjęcia promocyjne z 6.17 - A Bird in a Gilded Cage

Kama    26 luty 2015    38

Portal Spoiler TV opublikował zdjęcia promocyjne z odcinka 6.17- A Bird in a Gilded Cage.

Opis odcinka: tutaj.







tvd, 6.17, A Bird in a Gilded Cage, zdjęcia promocyjneKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (38)
tpiapiac - 6 marzec 2015 o 17:06:37 - (1413 dni temu)

Ciekawe ile jeszcze osób w tym akademcu ma prywatny kominek (pimijam oczywiście pomieszczenia, które znajdują się nad i pod pokojem klusek, bo to ten sam komin).

Nynaeve - 6 marzec 2015 o 16:58:18 - (1413 dni temu)

Przecież nawet producentki się śmiały, że zaszalały z tym pokojem w akademiku.

tpiapiac - 6 marzec 2015 o 16:19:22 - (1413 dni temu)

@Syl, z tego co zdążyłem zobaczyć u przyjaciół, oni tez nie bardzo, ale może płacą zbyt mało XD
Ja dojezdny. 60 kilosów na uczelnie w obie strony, także kominek mi zbędny, gdy ogrzewanie w pikaczento działa :D

loira - 6 marzec 2015 o 16:17:38 - (1413 dni temu)

W moim tez nie bylo kominka. Ale podobno ktos kiedys sobie ognisko w pokoju rozpalil :D

syl - 6 marzec 2015 o 14:39:56 - (1413 dni temu)

ja nie wiem jak wy ale ja w akademiku to kominka nie miałam :) hehehe

tpiapiac - 3 marzec 2015 o 23:43:43 - (1416 dni temu)

Rozpieprzą ten akademik w pizdu ;D
Bonnie, ratuj odcinek, bo od patzrenia na resztę postaci jest mi smutno, tak się stoczyli. Caro "Ja robot" WTF XD Ta mina Paula, boże... On ma strasznie upośledzoną mimike twarzy. Jak K. Stewart, śmieje się czy jest zły, zawsze wygląda tak samo i macha paluchami przed oczami innych...

ange31 - 3 marzec 2015 o 22:20:40 - (1416 dni temu)

Pan Zdzisio? Może być i Zdzichu. Co on trzyma? Jakiś kołek? A raczej kawałek drewna? Care nareszcie jakoś wygląda, bo ostatnio jej wygląd to jakaś porażka.
Damon prosi Bonnie o pomoc. Chce żeby go przeniosła do świata matki. Stąd ta mina. Może nie chodzi jej o to, że ktoś znowu chce ją wykorzystać, albo, że spędziła tam tyle czasu, że nie chce tam wracać, a zwyczajnie wkurwia się na Damona, że chce tam wrócić i narazic swoje życie. Zwyczajnie boi się o niego. Boże wszędzie widzę Bamona i snuje te swoje pokichane teorie :-).

brokrens - 3 marzec 2015 o 17:10:57 - (1416 dni temu)

Mam dość Caroline i mam dość Eleny. Obie zachowują się jak puste, niepełnosprawne umysłowo idotki. Steroline to jakaś żenada. Nie oglądam tego serialu dla rozterek miłosnych. Zgadzam się z teorią zmiany Bonnie chociaż nie jestem do końca pewna czy chcę ją w tej wersji, ale jeśli to sprawi, że będzie jej więcej na ekranie to jestem za.

shannaro - 3 marzec 2015 o 15:40:25 - (1416 dni temu)

@NataSzmont ja na przykład! xd . Nie popisali się charkteryzatorzy tym razem. Za to z Caroline nie jest tak źle.

NataSzmont - 3 marzec 2015 o 12:42:01 - (1416 dni temu)

Ej ale czy ktoś podziela moje spostrzeżenie co do Stefana, że ubrany jest jak jakiś nie wiem np 'Pan Zdzisław' xD źle wygląda

Annie1602 - 3 marzec 2015 o 12:37:27 - (1417 dni temu)

Co jak co, ale kocham te zdjęcia Steroshitu :D To wygląda super :D czuje, ze bede się skręcała ze smiechu tak jak z większości ich scen, ta bedzie wyjatkowa, cos czuje :D

NataSzmont - 3 marzec 2015 o 12:31:31 - (1417 dni temu)

No fakt, anioły z Mystic Falls <3

Nynaeve - 3 marzec 2015 o 12:11:28 - (1417 dni temu)

Prawdopodobnie masz rację tylko patrząc na te zdjęcia, gdzie Bonnie ma focha, to opierdol za wszystko tradycyjnie zbierze Damon. A cała reszta z Eleną na czele będą ją ściskać i gdakać jak to się cieszą, że ona wróciła.

NataSzmont - 3 marzec 2015 o 12:02:16 - (1417 dni temu)

Nynaeve myślę, że to właśnie poprowadzi ją do zmiany charakteru ;) Każdego ratowała, a ją? Jedna jedyna osoba :) Reszta zapomniała.

sevendays - 3 marzec 2015 o 8:35:47 - (1417 dni temu)

Co to za mina Bonnie?

Nynaeve - 3 marzec 2015 o 0:13:31 - (1417 dni temu)

Przeprosić za co? Że jako jedynemu zależało mu żeby ją wydostać z 1994?
Najlepiej to potraktował ją Alaric mówiąc Jo coś w stylu, że zrobi co zechce nawet jeśli będzie to poświęcenie tych wszystkich więźniów, w tym Bonnie dzięki, której ten pajac wrócił do żywych. Enzo też się nie popisał, ale jemu to już całkiem zryło mózg. Tyler myśli tylko o Liv. Matt to nie wiem co on robi. Stefan zwątpił. Jer olał sprawę, a Elena sama nic nie wymyśliła tylko czepiała się pomysłów Damona jakby to były jej własne.

ange31 - 2 marzec 2015 o 23:39:22 - (1417 dni temu)

Mina Bonnie?
-Czego chcesz?
Mina Damona?
-Przyszedłem przeprosić.

Margaret - 2 marzec 2015 o 23:22:47 - (1417 dni temu)

Największą hipokryzją będzie jeśli poproszą Bonnie o pomoc w sprowadzeniu matki D i S z zaświatów, skąd biedaczka ledwo wróciła. Chyba że to będzie ten prezent, który ma podarować Damonowi.

Kama - 2 marzec 2015 o 22:50:21 - (1417 dni temu)

Woow Caro jak Lara Croft hihihi. Strzelba dwururka. Ciekawe czy to półautomat na kołki. Zwinęła chyba Alarikowi. Co to za różowo biała szmata jej wystaje. Caro zuła, że Stefan się nie zdeklarował przy trumnie mamuśki. Mina Stefana mówi dobij, dobij mnie, bo nie zdzierżę więcej tego szajsu. Opiekować się obiecałem. Dobrze że Liz nie przygwoździła mnie obietnica ślubu z Caro na łożu śmierci.
Badas Bonnie łykam, bo miała już takie chwile, 2x21. Podróże do więziennych światów mogą przyspieszyć jej zmianę charakteru.

nataszmont - 2 marzec 2015 o 22:48:00 - (1417 dni temu)

Kiedys elena grala pierwsze skrzypce. A teraz faktycznie i ona jest pominieta. Chociaz smutno mi jedynie tylko ze wzgledu na brak Bonnie

flyhigh123 - 2 marzec 2015 o 22:07:34 - (1417 dni temu)

Damon pewnie mówi Bonnie, że chciałby się wyprawić do 1903, a ona mu mówi, że jest durny.

Albo mówi jej, że będą potrzebowali pomocy Kaia, a Bonnie zgrywa niedostępną.

Na żałobę po Jeremym mi to nie wygląda :D

Adria - 2 marzec 2015 o 21:46:12 - (1417 dni temu)

@nataszmont - taka smutna prawda, że Bonnie traktują w tym serialu jak popychadło, dają jej gorsze wątki, mniej czasu antenowego itp. ;/ Natomiast Caro to święta krowa i wszystko sie kręci wokoł niej - bardziej niż wokół eleny. ;/

@brokrens - pełna zgoda xD one są przezabawne. Oby steroshit się skończył.

Martwi mnie mina Bonnie... ;/

nataszmont - 2 marzec 2015 o 21:01:23 - (1417 dni temu)

Kurde swoja droga to Bonnie ma z dupy te wlosy ulozone, a Caroline to chyba ukladali je kilka godizn zeby kazda fala byla idealna

Lea - 2 marzec 2015 o 20:46:37 - (1417 dni temu)

Nie powiem, że 3 pierwsze zdjęcia mi się nie podobają. Mam nadzieję, że wątek Steroid'a nigdy więcej nie wróci, albo żeby go już nie kontynuowali.

Margaret - 2 marzec 2015 o 18:11:36 - (1417 dni temu)

Bonnie pięknie wygląda, mam nadzieję, że będzie dużo scen z nią.

Julitka1 - 2 marzec 2015 o 18:03:05 - (1417 dni temu)

Stefan znowu będzie chciał ratować Tym razem Caro. On zawsze wszystkich chce uratować tak jak Elene ratował i innych, śmieszne to dla mnie

brokrens - 2 marzec 2015 o 17:47:15 - (1417 dni temu)

Zdjęcia z Caroline mnie śmieszą.

Claire - 2 marzec 2015 o 17:33:38 - (1417 dni temu)

Tak Caro, zabij Stefana i uwolnij go od tego bullshitu!

KluskaXD - 2 marzec 2015 o 16:44:19 - (1417 dni temu)

Zero Eleny i jej pięknej mordki :3
Na plus :D A z tą Caro to już Masakra ...
Hahahahah Bamon <3

Corka_Nocy - 2 marzec 2015 o 15:06:34 - (1417 dni temu)

Caro jaki bad ass ;) Dorwała się do strzelby, ciekawe tylko czy umie się nią posługiwać...

Widzę Bamon się szykuje :D

NiKlaus - 2 marzec 2015 o 14:34:32 - (1417 dni temu)

jest nadzieja że jeden z tych kołków wyląduje w sercu blondi ?

nataszmont - 2 marzec 2015 o 13:09:08 - (1417 dni temu)

Ej no Bonnie ma po prostu normalne dziewczece ubranie i normalna ladna dziewczeca figure ktora wlasnie pokazali :) wszystko jest gicik moim zdaniem :p

Nynaeve - 2 marzec 2015 o 12:19:00 - (1418 dni temu)

Blondyna myśli, że jak założyła kurteczkę skórzaną to już jest twardzielką ;p
Stefan chyba raz oberwał, bo ma krew na koszulce. Skoro jej plan ma się obrócić przeciwko niej to pewnie skończy się tak, że Stefan ją potraktuje tymi kołkami.

flyhigh123 - 2 marzec 2015 o 10:36:53 - (1418 dni temu)

Jeszcze ze sobą nie są a już się tłuką, bardzo ładnie :D

syl - 2 marzec 2015 o 10:34:00 - (1418 dni temu)

raczej co to za kurtka z obrożą u Caro :) hehehe

Kadom93 - 2 marzec 2015 o 10:19:55 - (1418 dni temu)

Co to za ubrania Bonnie?!

syl - 2 marzec 2015 o 9:37:31 - (1418 dni temu)

heheheh a mówiłąm ze Caro Stefka ustrzeli - no nie strzała amorka ale drewniane kołki -taki wampirzy folklor :)

EmilkaDel - 2 marzec 2015 o 7:43:59 - (1418 dni temu)

Caro chyba przeorała Stefa przez schody bo poręcz jakaś taka naruszona,ale on jest twardy i nawet strzelba mu nie straszna.Miłość go uskrzydla :)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: