Debiut reżyserski Iana Somerhaldera

Mama    20 grudzień 2014    33
Podczas, gdy fani z niecierpliwością oczekują na Nowy Rok i nowe odcinki The Vampire Diaries, gwiazdy nie odpoczywają. Zapewne na upragnione święta pojadą dopiero w przyszłym tygodniu, tymczasem niektórzy z nich próbują swoich sił w nowych sferach.


Tak więc właśnie Ian Somerhalder pójdzie w ślady Paula Wesley'a i będzie miał swój debiut reżyserski podczas kręcenia 16 odcinka w 6 sezonie The Vampire Diaries o tytule "The Downward Spiral". Aktor poinformował o tym fanów poprzez umieszczenie zdjęcia pierwszej strony scenariusza tego odcinka na instagramie.




Źródło: http://instagram.com/p/ww2inHKJyw/


Co o tym sądzicie? Czy Ianowi pójdzie lepiej od kolegi i odcinek okaże się ogromnym sukcesem? Piszcie swoje opinie w komentarzach.

Vampire Diaries Ian SomerhalderKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (33)
Vampire_Ian - 7 styczeń 2015 o 15:38:58 - (1564 dni temu)

Ten odcinek będzie ULUBIONYM <333 ¦

Kisses_A - 1 styczeń 2015 o 22:15:44 - (1569 dni temu)

Nie mogę się doczekać tego odcinka!

Menevieve - 30 grudzień 2014 o 21:05:41 - (1571 dni temu)

Oho! :D

NataSzmont - 24 grudzień 2014 o 22:52:57 - (1577 dni temu)

Ułożenie swoją drogą.
Ale mnie najbardziej wkurza to, że w każdym serialu jaki oglądałam reżyser często nie potrafi dopilnować szczegółów. Kręcą scenę, później następną, a później wracają jakby do sceny po tej pierwszej, i mimo że na początku było pięknie słonecznie, to nagle okazuje się że mimo że minęło kilka minut to nagle zrobiło się czarno. Bardzo mnie to drażni.

Enzolover - 22 grudzień 2014 o 22:11:16 - (1579 dni temu)

A czy tylko na planie mogą się uczyć? Chyba mogą to robić też na własną rękę w innych miejscach. Chodzi mi po prostu o to, że jest głupotą wypowiadać się na temat tego co oni wiedzą albo nie wiedzą na temat reżyserii, bo takiej wiedzy nie mamy. I nadal podtrzymuję, że nie pozwoliliby im tego robić gdyby byli całkowicie zieleni na ten temat. Oczywistym jest też to, że cały zespół będzie im pomagał gdyby nagle zaczęli robić coś bezsensownego.

Rei - 22 grudzień 2014 o 20:43:28 - (1579 dni temu)

Thanks, Mama

Błędy reżyserskie można znaleźć na przykład w odcinku 10 i 2. Reżyser decyduje m.in. o tym z jakich kamer robione są ujęcia, jak są one prowadzone, w 10 odcinku pomiędzy dwoma kwestiami Damona "Well, Bevis and Butthead are on the lookout" i "Anyone else brimming with confidence?" w przerwie pomiędzy nimi następuje zmiana kamery i zdecydowanie coś tu nie gra, jest widoczny przeskok i wygląda to bardzo nienaturalnie, ewidentnie reżyser czegoś tu nie dopilnował. Gdzieś jeszcze w innym odcinku był taki przeskok, jakby zły montaż, albo właśnie zła zmiana kamer, teraz nie pamiętamn w którym... W 2. odcinku w końcowej scenie Alarica i Eleny, Matt Davis znalazł się w pewnym momencie gdzieś poza zasięgiem mikrofonu i jego głos był przez chwilę słabo słyszalny - też niedopatrzenie ze strony reżysera zapewne.

Annie1602 - 22 grudzień 2014 o 20:13:34 - (1579 dni temu)

*przebywają

Annie1602 - 22 grudzień 2014 o 20:13:17 - (1579 dni temu)

Znaczy tyle ile oni przybywaja na planie to chyba czegos się uczą.

shannaro - 22 grudzień 2014 o 19:39:15 - (1579 dni temu)

@gary , nie, pomyłka. Niby dlaczego ?

_Ianowa_ - 22 grudzień 2014 o 12:36:08 - (1580 dni temu)

Świetnie ! bardzo się cieszę, ciekawe jak mu to wyjdzie ;)

Vinga - 21 grudzień 2014 o 23:41:49 - (1580 dni temu)

A mi się wydaje, że już całej ekipie po pięciu sezonach nudzi się praca na planie, więc szukają urozmaiceń. Jakoś nie przypominam sobie, żeby odcinek reżyserowany prze Paula różnił się czymś istotnym od innych, ale dla ludzi pracujących przy tym serialu była to pewnie jakaś odmiana i odstępstwo od rutyny. Nowy reżyser musi się trzymać scenariusza, który powstał na kilka przyszłych odcinków, więc sądzę, że odcinek Iana też nie będzie wyróżniał się niczym szczególnym. Aczkolwiek jestem ciekawa, jak mu pójdzie.

Enzolover - 21 grudzień 2014 o 23:18:11 - (1580 dni temu)

@Claire A co ty możesz wiedzieć o ich wiedzy na ten temat? Skąd wiesz czy się tego uczyli czy nie? To, że ktoś nie trąbi o czymś na prawo i lewo nie znaczy, że się tym nie interesuje i że nie ma żadnej wiedzy na ten temat. A doświadczenie najlepiej zdobywa się w praktyce. Nie sądzę, żeby Paula i Iana dopuszczono do tej pracy gdyby nie mieli o tym zielonego pojęcia. Poza tym Ian już jakiś czas temu mówił, że chce po TVD kręcić filmy dokumentalne, więc na pewno uczył się czegoś w tym kierunku czy po prostu obserwował i uczył się na planie TVD tak jak Paul.

Claire - 21 grudzień 2014 o 23:05:55 - (1580 dni temu)

@Annie, nic o tym nie wiedziałam. W takim tempie niedługo każdy członek obsady wyreżyseruje odcinek bez żadnego doświadczenia i wiedzy.

Adria - 21 grudzień 2014 o 20:59:21 - (1580 dni temu)

harry - może się okazać, że Pinokio lepiej sobie poradzi z reżyserką (bo gorzej niż z graniem to nie ma opcji, by sobie poradził.. ;p)

gary - 21 grudzień 2014 o 20:45:56 - (1580 dni temu)

shannaro @ mam takie pytanie czy masz konto na jakimś forum o nazwie "Himere" ?

DelenaForever - 21 grudzień 2014 o 20:11:39 - (1580 dni temu)

A ja tam się cieszę :P Mam nadzieję, że mu się uda :)

buffy - 21 grudzień 2014 o 17:21:52 - (1581 dni temu)

shannaro: albo okaże się najsłabszym.

shannaro - 21 grudzień 2014 o 16:37:33 - (1581 dni temu)

Szesnasty odcinek będzie bił rekordy oglądalności...

sevendays - 21 grudzień 2014 o 16:20:28 - (1581 dni temu)

@tpiapiac you make my day!!!! hahahaha

harry92 - 21 grudzień 2014 o 8:23:49 - (1581 dni temu)

Chcą ich udobruchać, aby zgodzili się na siódmy sezon ;D, stąd niedługo nawet PinokioSteven bedzie reżyserował :P

Lorenzo_Enzo - 20 grudzień 2014 o 23:41:00 - (1581 dni temu)

http://Klarolineloveisforever.blogspot.com /

Annie1602 - 20 grudzień 2014 o 23:38:16 - (1581 dni temu)

@Claire a ja myślałam, ze wiesz, iż Plec bedzie reżyserować, wiec ja myślałam, ze ty tylko tak przypominasz. :S

Claire - 20 grudzień 2014 o 23:19:29 - (1581 dni temu)

SERIO? Mój komentarz miał być ironią, a okazało się, że to prawda. Straciłam wiarę w ten serial.

tpiapiac - 20 grudzień 2014 o 22:39:02 - (1581 dni temu)

Portretu od Niny raczej nie dostanie...
hue hue hue :D

buffy - 20 grudzień 2014 o 22:35:12 - (1581 dni temu)

Czekamy tylko aż Nina będzie miała swój debiut, potem Candice i możliwe iż Katerina :).

jula_loveian_ - 20 grudzień 2014 o 22:28:17 - (1581 dni temu)

Świetnie :*

Annie1602 - 20 grudzień 2014 o 21:44:00 - (1581 dni temu)

@Claire moim zdaniem nie tyle reżyserowanie w wykonaniu JP jest złe, co pisanie kwestii blondi i ogolnie scenariuszy do odcinka.

Mama - 20 grudzień 2014 o 21:38:32 - (1581 dni temu)

Fakt, reżyseruje, tyle, że to powód do rozpaczy, niżli do chwalenia się...

evilll - 20 grudzień 2014 o 21:37:25 - (1581 dni temu)

@Claire Julie wyreżyseruje 15 odcinek :D jest podane : http://funkyimg.com/i/RYFD.jpg

Claire - 20 grudzień 2014 o 20:43:31 - (1581 dni temu)

Niedługo Julie wyreżyseruje odcinek.

gary - 20 grudzień 2014 o 19:44:07 - (1581 dni temu)

Lepiej więcej akcji z Stefan'em i Damon'em niż Delena za dużo teraz tych "związków" Stef Caro , Damon Elena itd.

kolina - 20 grudzień 2014 o 18:44:16 - (1581 dni temu)

Odcinek wyreżyserowany przez Iana? Cudnie! @Katherine_Queen, reżyser chyba nie może za bardzo zmieniać scenariuszu, więc jeśli zostały napisane sceny z Deleną, musi się ona pojawić... Mimo to nie pogardziłabym Defanem; ten z ostatniego odcinka był naprawdę boski ;).

Katherine_Queen - 20 grudzień 2014 o 17:40:41 - (1582 dni temu)

Myślę, że odcinek będzie udany, może wreszcie będzie miał jakąś akcję. Z tego co czytałam to Ianowi źle się gra sceny miłosne z Niną odkąd zerwali więc liczę na mniej Deleny, a więcej Defana.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: