Zwiastuny 6.11 - Woke Up With a Monster

Mama    12 grudzień 2014    50

Stacja CW opublikowała zwiastun odcinka "Woke Up With a Monster" (pl. "Obudzić się z potworem"), który zostanie wyemitowany 22. stycznia 2015 i będzie do pierwszy odcinek w nowym roku. Jest wyreżyserowany przez Paula Wesley, grającego Stefana Salvatore.



"Woke Up With a Monster" to piosenka amerykańskiego zespołu Cheap Trick i opowiada o sypianiu z aniołem, lecz budzeniu się z potworem. https://www.youtube.com/watch?v=QRTgQ4cx5ik



Lektor: W czwartek, 22 stycznia...
Elena: Co ja tutaj robię, Kai?
Lektor: ...Pamiętniki Wampirów powracają.
Damon: Gdzie jest Elena?
Kai: Mam gościa.
Lektor: To Nowy Rok... Całkiem nowe odcinki...
Damon: Powinienem wybić mu te oczka, kiedy miałem okazję!
Kai: Zaczynam dostrzegać, czemu Damon cię lubi...





Stefan: Co ty tutaj robisz?
Lektor: W czwartek, 22 stycznia...
Enzo: Nazwij mnie staromodnym, ale nie popieram sekretów między braćmi.
Lektor: ...Pamiętniki Wampirów powracają.
Elena: Co ja tutaj robię, Kai?
Lektor: To Nowy Rok...
Damon: Powinienem wybić mu te oczka, kiedy miałem okazję!
Lektor: Całkiem nowe odcinki...
Damon: Gdzie jest Elena?
Lektor: Nowa krew...
Stefan: To córka Zacha Salvatore, co oznacza, że jest moją bratanicą. Oto mój wielki sekret.
Enzo: Tylko czemu tak się z tym kryjesz?


tvd, 6.11, Woke Up With a Monster, zwiastun, promoKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (50)
darcyparcy - 6 styczeń 2015 o 15:01:57 - (1804 dni temu)

Tak więc znowu ratujemy Elenkę! Niech ona już umrze...Chcę Defana :((

shannaro - 3 styczeń 2015 o 12:07:50 - (1807 dni temu)

Dawno Eleny nie ratowali ...

sarita - 31 grudzień 2014 o 17:54:24 - (1810 dni temu)

Nierozumiem czemu to Stefan ukrywa fakt że Sara jest jego bratanicą co boi się że jak Damon się dowie to ją zabije.

sarita - 31 grudzień 2014 o 17:51:33 - (1810 dni temu)

I tak jak zwykle trzeba będzie ratować Elenkę , jakież to już jest wkurzające.

turlamsie - 26 grudzień 2014 o 18:04:57 - (1815 dni temu)

@vani no,chyba nie? sezon 5 do 5x15 był całkiem znosny i mi sie podobał,a później to jakas klapa i ty masz racje ;-)

_Ianowa_ - 19 grudzień 2014 o 14:44:32 - (1822 dni temu)

I dobrze, że Ian nie jest już z Niną. Oni mieli inne priorytety i podejście do życia. Ja się ciesze, że Ian znalazł Sobie kogoś kto jest pod tym względem do Niego podobny. Jak jest szczęśliwy to dobrze. :)

Mama - 19 grudzień 2014 o 11:32:44 - (1822 dni temu)

@Rei, mam mieszane odczucia ;)

Rei - 19 grudzień 2014 o 10:34:09 - (1822 dni temu)

najnowsze wiadomości:

Ian Somerhalder idzie w ślady Paula Wesley'a i będzie miał swój debiut reżyserski podczas kręcenia odcinka 16 w 6 sezonie TVD "The Downward Spiral" – info pochodzi od IS na Instagramie.

Adria - 18 grudzień 2014 o 21:48:37 - (1823 dni temu)

podobno widziano Somerhaldera oglądającego pierścionki zaręczynowe. ;/

Btw, ta cała Nikki fatalnie grała w Tłajszicie i jest dużo brzydsza od Niny. ;/

Julitka1 - 18 grudzień 2014 o 19:00:52 - (1823 dni temu)

No juz lepszy Kai niz Liam

Julitka1 - 18 grudzień 2014 o 0:11:38 - (1823 dni temu)

No ja tez i nie moge patrzec na ta nowa dziewczyne Iana -ta cala Niki Reed,ale coz raczej jest nie mozliwe by Nina i Ian byli znow razem,Nina i Chris sa para ale podobno oboje nie szukaja powaznego zwiazku na stale narazie.

Adria - 17 grudzień 2014 o 22:58:18 - (1824 dni temu)

A kto mi wypominał Kai x Elena...? ;ppp Mówiłam, że chemia jest. ;D

Chociaż nigdy nie odżałuję Niana. ;(

Julitka1 - 17 grudzień 2014 o 22:52:53 - (1824 dni temu)

Hej wiecie ze Nina Dobrev spotyka sie w pradziwym zyciu z Chrisem Wood czyli -Kai.Wlasnie przeczytalam o nich.

Julitka1 - 16 grudzień 2014 o 21:47:35 - (1825 dni temu)

A co do Eleny i jej usmieszkow to sie zgadzam i to zostaje:)

Julitka1 - 16 grudzień 2014 o 21:46:05 - (1825 dni temu)

Buffy tecza i jednorozce to tyczylo sie Stefana (wyrezyserowal odcinek 5sezonu o Elenie i sweet rodzince czyli "tecza i jednorozce",teraz rezyseruje kolejny czyli pewnie znowu "tecza..."Elena z Damonem to nigdy nie tecza i jednorozce nawet jak sa w pelni szczesliwi bo do nich to raczej pasuje cos niebezpiecznego ale szalonego i prawdziwego ,(nie umie teraz znalezc porownania )

vani - 16 grudzień 2014 o 14:48:37 - (1825 dni temu)

W porównaniu do ostatnich 2 sezonów, a szczególnie 5 - i nudy z Silasem i tymi całymi podróżnikami i duetu Katerina&Nadia ten sezon jest zdecydowanie lepszy, ciekawy z fajną akcją i oby go nie popsuli! Mam tylko nadzieje, że nie zrobią ze Stefana i Caroline pary, bo to bedzie najgorsze co zrobią - przyjeciela jak najbardziej - para - zdecydowanie nie! Juz bym wolala zeby byla z Enzo.
@Dzoanah: Sarah nie jest córką Stefana, wampiry nie maja dzieci.

ange31 - 15 grudzień 2014 o 20:28:52 - (1826 dni temu)

Elena & Kai ? Matko, chomik się niektórym przegrzał :-)

_Ianowa_ - 15 grudzień 2014 o 10:33:53 - (1826 dni temu)

A tam Stelena, Delena powoli mnie to denerwuję mimo, że uwielbiam ta drugą parę. Chcę Defana i najlepiej <3

eliza626 - 15 grudzień 2014 o 0:04:29 - (1826 dni temu)

tyle czekać..

shannaro - 14 grudzień 2014 o 11:44:15 - (1827 dni temu)

Tak długo czekać, gdzie tam do 22 stycznia ! :c

Adria - 13 grudzień 2014 o 22:10:50 - (1828 dni temu)

Tylena zawsze, gary^^

Kai x Elena, co chcecie, Nina na pewno będzie mieć z Chrisem chemię, bo ona ma chemię z każdym. A Elka x Wielkie Zło sezonu się sprawdzało w chemicznych scenkach - elejah, klaulena, kolena... :D
Zresztą, ja miałam na myśli raczej podrywkę ze strony Kaia, bo wiadomo, że Elka to tylko Damona widzi..

gary - 13 grudzień 2014 o 19:57:46 - (1828 dni temu)

Kai i Elena hhahhhhhhhhhhaaaaaa ale dojebałyście nie jestem ani za Steleną ani Deleną wręcz wolę gdy Damon jest sam i taki jak 1 i 2 sezonie ale Kai i Elena śmieszne trochę to już tyler byłby lepszy xd

MagicalVampires - 13 grudzień 2014 o 14:28:47 - (1828 dni temu)

Ooooo tak czekam na Kaia i Elene razem :DDDD
Po za tym zauważyliście że pod koniec 1 zwiastunu gdy Kai mówi do Elki,ona ma taki zły wyraz twarzy, znaczy chodzi mi o taki jakby była zła. A tak szczerze to widzę chemie między nimi ;))
Ciekawo o co chodzi z tą Sarhą :)

aqatka - 13 grudzień 2014 o 14:22:10 - (1828 dni temu)

Podoba mi się złączenie Kaia i Eleny. Było by ciekawie.. Ból dupy Delenwców za ...3...2...1

Mama - 13 grudzień 2014 o 12:40:21 - (1828 dni temu)

No dobra, on to mówi do Damona, okej, my bad. Myślałam, że rzuca te słowa od tak, przed siebie.

Mama - 13 grudzień 2014 o 12:37:57 - (1828 dni temu)

I have a guest - chodzi mu o gościa jako Elenę, tudzież o tego na stole, zabitego. "I have a guess" nie pasuje tutaj, choć nawet odrobinę tak słychać...

DelenaForever - 13 grudzień 2014 o 12:27:23 - (1828 dni temu)

Kai w pierwszym zwiastunie powiedział: "I have a guess", nie "I have a guest"... Czyli nie "Mam gościa" tylko "Mam przypuszczenie/pomysł" -,- Kto to tłumaczył?

cami_angel - 13 grudzień 2014 o 9:42:52 - (1828 dni temu)

Sarah jest piękna pewnie Enzo się w niej zabuja :-) Kai mimo iż jest zły to jest przy tym uroczy :-)

Natalie___ - 13 grudzień 2014 o 8:57:58 - (1828 dni temu)

Kai i Elena hahah, o matko. Jak to by się nazywało? Klena XD? Ale tak na serio, to Kai rzeczywiście może zarywać do Elki. Ale to w sumie nawet fajne i zabawne. W końcu coś nowego, bo jeszcze tego nie było żeby jakikolwiek czarny charakter sezonu podbijał do Eleny ;) I tak pewnie będą mieli fanów, tak jak każdy możliwy ship.

buffy - 13 grudzień 2014 o 2:10:31 - (1828 dni temu)

"Obudzić się z potworem" - Yup, Kai & Elena spędzą upojną noc, to jest dokładnie to @Adria :).

Adria - 13 grudzień 2014 o 1:03:37 - (1828 dni temu)

Jest jeden pozytyw - tytuł nie odnosi się do Caro wyłączającej uczucia, tylko do Elki z Kaiem.
Może Kaiowi się spodobała, biedak jakieś 18 lat kobiety nie miał...

buffy - 13 grudzień 2014 o 0:48:52 - (1828 dni temu)

Julitka1 - Lmao, piszesz "O kruca czyli tęcza i jednorozce. ..będę nuda" a po chwili "a te jej uśmiechy jak patrzyła na Damona coś chyba jej serce mięknie" przeczysz sama sobie.

buffy - 13 grudzień 2014 o 0:47:52 - (1828 dni temu)

@Claire - Niby nie ale może dzięki niemu to jakoś się będzie prezentowało, nie oczekuje cudów ale gorzej na pewno nie będzie.

Wampirka15 - 12 grudzień 2014 o 23:44:35 - (1828 dni temu)

Stefan <3

mariojuty - 12 grudzień 2014 o 23:44:29 - (1828 dni temu)

Szkoda, że znowu jest przerwa..

lovedelenforever - 12 grudzień 2014 o 23:42:04 - (1828 dni temu)

Mięknie, mięknie jak przeglądali księgi wzroku nie mogła oderwać.

Julitka1 - 12 grudzień 2014 o 23:35:41 - (1828 dni temu)

Szkoda ze Elena była niewidzialna może by coś się wykroiło, a te jej uśmiechy jak patrzyła na Damona coś chyba jej serce mięknie

Julitka1 - 12 grudzień 2014 o 23:31:53 - (1828 dni temu)

No masz rację Claire

Julitka1 - 12 grudzień 2014 o 23:30:40 - (1828 dni temu)

Blee nuda

Julitka1 - 12 grudzień 2014 o 23:30:11 - (1828 dni temu)

O kruca czyli tęcza i jednorozce. ..będę nuda

Claire - 12 grudzień 2014 o 23:29:21 - (1828 dni temu)

Reżyseria nie ma nic wspólnego ze scenariuszem. Paul tego nie uratuje.

Dzoanah - 12 grudzień 2014 o 23:19:36 - (1828 dni temu)

Sarah to pewnie corka Stefana :DDDDDDDDDDDDDD

lovedelenforever - 12 grudzień 2014 o 22:27:53 - (1829 dni temu)

Ten co Stelena była sweet rodzinką.

Julitka1 - 12 grudzień 2014 o 22:11:59 - (1829 dni temu)

Który odcinek w 5 sezonie reżyserowal Paul?

Julitka1 - 12 grudzień 2014 o 22:10:01 - (1829 dni temu)

No juz to widzę co się będzie działo jak wyjdzie na jaw to ze Damon zabił Sarah rodzicow zaś będzie masakra a nie lubię takiego przeciągania, Elena chciała coś powiedzieć to Kai ja porwał i teraz znów trzeba ja uratować i zaś w kółko

syl - 12 grudzień 2014 o 22:04:14 - (1829 dni temu)

Sarah pewnie Enzo znajdzie i przemieni.

Katherine_Queen - 12 grudzień 2014 o 21:49:46 - (1829 dni temu)

O kurde! Może wreszcie będzie trochę więcej Stefana w odcinku w przeciwieństwie jak to było w ostatnich.. Sarah, taka piękna <3 ciekawe czy zagości dłużej w TVD.

kolina - 12 grudzień 2014 o 21:49:00 - (1829 dni temu)

@aqatka, kiedy ją zobaczyłam, pomyślałam o tym samym ;).

buffy - 12 grudzień 2014 o 21:28:23 - (1829 dni temu)

Wyreżyserowany przez Paula? To będzie najlepszy odcinek w sezonie, tak jak to było w przypadku 5 :).

aqatka - 12 grudzień 2014 o 21:24:43 - (1829 dni temu)

Sarah jest piękna!

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: