Zwiastun 6.09 - I Alone

Mia    23 listopad 2014    29

Stacja CW opublikowała zwiastuny odcinka 6.09 - I Alone. Odcinek zostanie wyemitowany 4. grudnia.


Elena: Chodzi o Bonnie. Damon robi wszystko co w jego mocy, by sprowadzić ją z powrotem.
Damon: Chodźmy po nią.
Stefan: Naprawdę nie chciałbym dzisiaj sprzątać dwóch ciał.
Enzo: Jestem Brytyjczykiem.
Elena: Przepraszam, że pozbyłam się moich wspomnień. Tylko w połowie były moje.
Damon: Stworzymy nowe.




Elena: Chodzi o Bonnie. Damon robi wszystko co w jego mocy, by sprowadzić ją z powrotem.
Damon: To dzięki niej uszedłem z życiem. Chodźmy po nią.
Bonnie: Nie wierzę, że słyszę twój głos.
Elena: Wracasz do domu.
Stefan: Naprawdę nie chciałbym dzisiaj sprzątać dwóch ciał.
Enzo: Jestem Brytyjczykiem.
Elena: Przepraszam, że pozbyłam się moich wspomnień. Tylko w połowie były moje.
Damon: Stworzymy nowe.


tvd, 6.09, i alone, zwiastun, promoKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (29)
sunrise - 3 grudzień 2014 o 19:17:39 - (1780 dni temu)

Ciekawie się zapowiada.

asiaa22 - 2 grudzień 2014 o 16:09:20 - (1781 dni temu)

Nie moge sie juz doczekac!!!

ange31 - 28 listopad 2014 o 11:10:17 - (1785 dni temu)

Enzo. Nareszcie <3

_Ianowa_ - 26 listopad 2014 o 18:17:07 - (1787 dni temu)

Właśnie. Wg. mnie to też może o to chodzić. To byłaby zła wiadomość dla Caro i Stefana. Ja własnie obstawiam, że tam wylądują Damon z Elką.

delena_4_ever - 26 listopad 2014 o 12:52:06 - (1787 dni temu)

Ma ktos link do tego dłuższego zwiastuna?

asiaa22 - 26 listopad 2014 o 9:31:03 - (1787 dni temu)

Dla tych którzy chcą zobaczyć foty zamieszczam link http://moviepilot.com/posts/2014/11/25/if- all-you-want-for-christmas-is-bonnie-your- vampire-diaries-dreams-might-just-come-tru e-2461061?lt_source=external,manual

asiaa22 - 26 listopad 2014 o 9:29:26 - (1787 dni temu)

Znalazłam :)
Boże Narodzenie zbliża się szybko postępować w The Vampire Diaries Bonnie i oddanych fanów będzie czuć się w świąteczny nastrój, kiedy w końcu zobaczyć ją świętować wraz z resztą obsady!

Ok, więc jest to tylko w retrospekcjach, ale musimy wyrwać, co możemy dostać Jeśli chodzi o naszej ulubionej czarownicy w tym sezonie!

Jedna rzecz jest pewna, Katerina Graham musi być zachwycona, by w końcu dostać szansę działać obok jej dobrymi przyjaciółmi Nina Dobrev i Candice Accola raz jeszcze!

asielolo - 26 listopad 2014 o 0:13:36 - (1787 dni temu)

Rozszerzony zwiastun jest niedostępny, ma ktoś link jakiś?:)

breathless - 25 listopad 2014 o 17:07:36 - (1788 dni temu)

Enzo <3 I jego akcent <3 W końcu <3

Tempest - 24 listopad 2014 o 22:56:55 - (1788 dni temu)

"Wreszcie, Stefan jest zmuszony do poinformowania
Caroline o strasznych wiadomościach" ciekawe co to będą za wiadomości

asiaa22 - 24 listopad 2014 o 14:54:34 - (1789 dni temu)

Moim zdaniem moze chodzic o to że Elena i Damon utkną w 94 albo jeszcze gdzie indziej.

ewa_302 - 24 listopad 2014 o 13:43:37 - (1789 dni temu)

Obawiam się o co chodzi w odcinku 06x10 bo pisza teraz ze "Liv pomaga Damonowi i Elenie w ich planie sprowadzenia Bonnie z powrotem, ale gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót to sama musi dokonać trudnego wyboru." - No wlasnie martwie sie ze ich przeniesie nie wydostana Bonnie bo Kai wyjdzie i ona tam zostanie sama ,
bo w odcinku 06x10 jest juz taki opis:
SAM W BOŻE NARODZENIE — Wraz ze zbliżającymi się
świętami Bożego Narodzenia, Bonnie postanawia kontynuować
coroczne świąteczne tradycje, w między czasie wspominając
dawne i szczęśliwsze czasy spędzone z przyjaciółmi. Nie mogąc
wrócić do Mystic Falls o swojej ulubionej porze roku, Caroline jest
zaskoczona kiedy szeryf Forbes przenosi świąteczny nastrój do
Whitmore College. Tymczasem, po odkryciu, że Jo zniknęła,
Alaric zwraca się do Eleny i Damona po pomoc, podczas gdy
Liv i Luke będą się kłócić kiedy Tyler przyjdzie do nich z ryzykownym
planem. Gdzie indziej, Jeremy pomaga Mattowi w wdrożenia planu
zniszczenia Enzo, ale zaczyna się martwić kiedy Matt posuwa się
za daleko. Wreszcie, Stefan jest zmuszony do poinformowania
Caroline o strasznych wiadomościach. "

-No i o to chodzi stefan zmuszony jest o poinformowaniu o strasznych wiadomosciach moze takich ze Kai cos zrobil Liv czy i nie bedzie mogla wykonac zaklecia zeby uwolnic Bonnie ;/

julia1995 - 23 listopad 2014 o 20:34:05 - (1790 dni temu)

Elena: Przepraszam, że pozbyłam się moich wspomnień. Tylko w połowie były moje.
Damon: Stworzymy nowe.
o jej :*

Delena@love - 23 listopad 2014 o 15:59:35 - (1790 dni temu)

Enzo będzie w tym odcinku cudownie. Damon i Elena jak słodko stworzymy nowe <3. Nie mogę się doczeka 4 grudnia .

Andziula11@ - 23 listopad 2014 o 15:53:47 - (1790 dni temu)

Miedzy Elcią a Demonkiem

Andziula11@ - 23 listopad 2014 o 15:53:06 - (1790 dni temu)

Uuuu chyba coś się wydarzy <3

Karolinaxd - 23 listopad 2014 o 15:07:27 - (1790 dni temu)

@Mia
Dzięki za wytłumaczenie :* xD

sarita - 23 listopad 2014 o 14:55:41 - (1790 dni temu)

zgadzam się z lanfear że Bonnie tak szybko nie wróci ,Elena i Damon pewnie na chwilę tylko przeniosą się do 1994 i niezdąrzą zabrać Bonnie z powrotem.A szkoda bo myślałam że już w tym odcinku wróci natomiast widzę że Enzo narozrabia.

Nisia@ - 23 listopad 2014 o 14:36:34 - (1790 dni temu)

też tak myślę, Enzo musi być!

Annie1602 - 23 listopad 2014 o 14:33:08 - (1790 dni temu)

potrzebuję Enza w odcinku :D kazda sekunda bez niego jest stracona.

Mia - 23 listopad 2014 o 14:30:42 - (1790 dni temu)

@agatka, @Karolinaxd: Bo w przyszły czwartek w US wypada Święto Dziękczynienia i nie będzie TVD.

gabi1991 - 23 listopad 2014 o 14:25:48 - (1790 dni temu)

enzo made my day haha

lanfear - 23 listopad 2014 o 14:05:41 - (1790 dni temu)

Bonnie nie wróci tak szybko bo w opisie 6.10 jest, że spędza święta sama. Wydaje mi się, że Liv przeniesie Damona i Elenę do 1994 ale za szybko ich zabierze i nie zdążą zabrać Bonnie: "Liv pomaga Damonowi i Elenie w ich planie sprowadzenia Bonnie z powrotem, ale gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót to sama musi dokonać trudnego wyboru."

Karolinaxd - 23 listopad 2014 o 13:40:05 - (1790 dni temu)

@aqatka Też się właśnie zastanawiam dlaczego :P

aqatka - 23 listopad 2014 o 13:36:53 - (1790 dni temu)

Ktoś mi powie dlaczego odcinek wyemitują dopiero 4 grudnia?

Karolinaxd - 23 listopad 2014 o 13:14:47 - (1790 dni temu)

@SidejkaXD
Wydaje mi się, ze to Alaric z Jo się całują :P

Karolinaxd - 23 listopad 2014 o 13:13:20 - (1790 dni temu)

*
Elena

SidejkaXD - 23 listopad 2014 o 13:12:35 - (1790 dni temu)

kto z kim sie całuje? OMG Bonnie wraca. Ale sie ciesze :)Już nie moge sie doczeakac ¦

Karolinaxd - 23 listopad 2014 o 13:11:06 - (1790 dni temu)

"Jestem Brytyjczykiem." xD
0:21 Elana z Damonem pewnie w magiczny sposób odwiedzą Bon Bona :)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: