Oficjalny opis 6.09 - I Alone

Mia    20 listopad 2014    22

Portal KSiteTV opublikował oficjalny opis 9 odcinka 6 sezonu Vampire Diaries zatytułowanego "I Alone", którego premiera odbędzie się 4. grudnia.


PAKT Z DIABŁEM - Damon (Ian Somerhalder) znajduje się w tarapatach po tym, jak realizuje plan wymagający niechętnego udziału Alarika (Matt Davis). Elena (Nina Dobrev) dzieli się z Jeremym (Steven R. McQueen) dobrą wiadomością na temat Bonnie (Kat Graham) i jest zaskoczona jego reakcją. Liv (gościnnie Penelope Mitchell) pomaga Damonowi i Elenie w ich planie sprowadzenia Bonnie z powrotem, ale gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót to sama musi dokonać trudnego wyboru. Gdzieś indziej Matt (Zach Roerig) bierze sprawy w swoje ręce gdy Enzo (Michael Malarkey) przesadza ze swoimi działaniami, a istnienie Kaia (gościnnie Chris Wood) wciąż jest zagrożone.


Paul Wesley (Stefan) i Michael Trevno (Tyler) także występują w odcinku. Kellie Cyrus wyreżyserowała odcinek, do którego scenariusz napisali Brian Young i Holly Brix.


tvd, 6.09, i alone, opis odcinkaKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (22)
_Damon_ - 23 listopad 2014 o 12:45:43 - (1824 dni temu)

Wydaje mi sie, ze Delena trafi do 94'.. Moge sie mylic, ale tak cos przeczuwam

_Ianowa_ - 22 listopad 2014 o 15:38:21 - (1825 dni temu)

gdyby teraz Jeremy nagle nie chciał Bonnie to było by wgl głupie xD bo przecież każdy widział, że on z smiercią Bonnie sie nie pogodził czemu w sumie nie ma się co dziwić.

immortal - 22 listopad 2014 o 12:08:53 - (1825 dni temu)

A może Jeremy domyślał się, że Damon kłamie?
Po tym jak spotkali się w pokoju Eleny, Jeremy przyznał się Damonowi, że codziennie dzwoni do Bonnie i Damon stwierdził, że on też sobie zadzwoni. Na koniec odcinka pokazane jest, że Jeremy stara się dostać do telefonu Bonnie, ale zapomniał pinu. Może chciał odsłuchać co takiego nagrał Damon?
I możliwe, że kiedy Elena powie mu, że Bonnie żyje jego reakcja bedzie w stylu: "wiedziałem!"

_Ianowa_ - 22 listopad 2014 o 10:39:55 - (1825 dni temu)

może i o to chodzi, że po prostu jej nie uwierzy.

asiaa22 - 22 listopad 2014 o 10:31:50 - (1825 dni temu)

Wydaje mi się że Jeremy będzie mega zły i rozżalony w stosunku do Bonnie i po prostu nie będzie się cieszył w stylu Eleny. Albo po prostu nie uwierzy że Bonnie żyje. Brakowało mi wogóle Jeremiego w ost odcinku:/

_Ianowa_ - 21 listopad 2014 o 21:05:46 - (1825 dni temu)

I dobrze, że Liv zyje. :D jejkuś nie mówcie, że Jeremy odwali jakąś kite, i nagle Bonnie chciał nie będzie czy coś w ten deseń.

pszczolka1207 - 21 listopad 2014 o 19:21:52 - (1825 dni temu)

chyba raczej "istnienie Kaia jest nadal zagrożeniem" a nie jest zagrożone...

aqatka - 21 listopad 2014 o 18:23:31 - (1825 dni temu)

Dlaczego odcinek będzie dopiero za dwa tygodnie?

julia1995 - 21 listopad 2014 o 16:56:02 - (1826 dni temu)

No to ciekawe co nas czeka.
Myślę że DE trafi do 94 roku z tym misiem (mocą) no i Boni ściągnie ich wszystkich xd
tylko Ciekawe kiedy

Vanpaia - 21 listopad 2014 o 15:48:39 - (1826 dni temu)

opis 6x10
SAM W BOŻE NARODZENIE — Wraz ze zbliżającymi się
świętami Bożego Narodzenia, Bonnie postanawia kontynuować
coroczne świąteczne tradycje, w między czasie wspominając
dawne i szczęśliwsze czasy spędzone z przyjaciółmi. Nie mogąc
wrócić do Mystic Falls o swojej ulubionej porze roku, Caroline jest
zaskoczona kiedy szeryf Forbes przenosi świąteczny nastrój do
Whitmore College. Tymczasem, po odkryciu, że Jo zniknęła,
Alaric zwraca się do Eleny i Damona po pomoc, podczas gdy
Liv i Luke będą się kłócić kiedy Tyler przyjdzie do nich z ryzykownym
planem. Gdzie indziej, Jeremy pomaga Mattowi w wdrożenia planu
zniszczenia Enzo, ale zaczyna się martwić kiedy Matt posuwa się
za daleko. Wreszcie, Stefan jest zmuszony do poinformowania
Caroline o strasznych wiadomościach.

zrodlo : vampirediaries24

Mam nadzieje ze koncowka tyczy sie Matta a nie Enza..

Illyria - 21 listopad 2014 o 8:16:56 - (1826 dni temu)

u mnie też opis wchodzi pod czat. dzięki ewakaaaa za ponowne dodanie opisu odcinka:)

Adria - 20 listopad 2014 o 22:48:29 - (1826 dni temu)

Matt się w ogóle jakiś problemowy robi... ;/

Jak już gdzieś pisałam - wg mnie Damon i Elena "zamienią się" na miejsca z Kaiem i Bonnie, bo tego pewnie wymagać będzie zaklęcie Liv - równowagi w naturze...

Katherine_Queen - 20 listopad 2014 o 22:40:37 - (1826 dni temu)

Stefan występuje w odcinku? Oh to kamień z serca, bo ostatnio to go coraz mniej w nich więc bałam się, że wgl go nie będzie. Tak na serio to ogarnijcie dupe scenarzyści, nie wszystko krąży wokół Deleny. Przypominam, że to jest historia Stefana, a coraz bardziej go spychają na drugi plan.

delena_4_ever - 20 listopad 2014 o 22:26:17 - (1826 dni temu)

Liv pomaga Damonowi i Elenie... Ciekawe jak...
Nic o Steroline... Tak :)
Jeremy nie chce Bonnie?
A Enzo kocham miłością szczerą i bezgraniczną. I jesli Matt ma do niego pretensje,że zachowje się jak na wampira przystało to cóż,jego problem <3

Adria - 20 listopad 2014 o 21:36:36 - (1826 dni temu)

"jest zaskoczona jego reakcją" - znaczy co, Jer już nie chce Bon-bon? ;/ biedna. Z drugiej strony, to otwiera nam drogę do Bonkai, więc... hm... no ale byłoby mi jej szkoda. ;(
Liv nadal żyje. Gorzkie rozczarowanie.
Będzie Dalaric! <3
Enzo z kolei postępuje zapewne jak prawdziwy wampir, więc Matt ma pretensje. ;p Chyba zaczynam znowu lubić Enza.
Nic o Steroline w opisie, jupi! ;)

ewakaaaa - 20 listopad 2014 o 20:52:00 - (1826 dni temu)

PAKT Z DIABŁEM - Damon (Ian Somerhalder) znajduje się w tarapatach po tym, jak realizuje plan wymagający niechętnego udziału Alarika (Matt Davis). Elena (Nina Dobrev) dzieli się z Jeremym (Steven R. McQueen) dobrą wiadomością na temat Bonnie (Kat Graham) i jest zaskoczona jego reakcją. Liv (gościnnie Penelope Mitchell) pomaga Damonowi i Elenie w ich planie sprowadzenia Bonnie z powrotem, ale gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót to sama musi dokonać trudnego wyboru. Gdzieś indziej Matt (Zach Roerig) bierze sprawy w swoje ręce gdy Enzo (Michael Malarkey) przesadza ze swoimi działaniami, a istnienie Kaia (gościnnie Chris Wood) wciąż jest zagrożone.

Magii - 20 listopad 2014 o 20:00:34 - (1826 dni temu)

Bo powinno być, że istnienie Kaia jest zagrożeniem (w sensie że dla paczki Bon Bon) a nie zagrożone, przynajmniej tak mi się wydaje.

sarita - 20 listopad 2014 o 19:49:11 - (1826 dni temu)

Dziwne że Elena nie jest zła na Damona za to że niepowiedział prawdy o Bonnie.

lanfear - 20 listopad 2014 o 19:38:39 - (1826 dni temu)

Chyba chodziło o to, że istnienie Kaia jest zagrożeniem.

sarita - 20 listopad 2014 o 19:36:46 - (1826 dni temu)

Pewnie chodzi o to że jak Kai się wydostanie razem z Bonnie to wciąż będzie zagrożeniem dla paczki Bonnie.

Annie1602 - 20 listopad 2014 o 19:35:07 - (1826 dni temu)

U mnie opis włazi pod czat, chyba cos trzeba edytować, albo to u mnie problem jest?!

highway_to_hell - 20 listopad 2014 o 19:33:00 - (1826 dni temu)

"istnienie Kaia wciąż jest zagrożone"? Nie rozumiem tego zdania.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: