Sceny z 2.07 - Chasing The Devil's Tail

Mia    17 listopad 2014    14

Stacja CW udostępniła sceny z odcinka 2.07 - Chasing The Devil's Tail.


Klaus: Wiem, że  jesteś rozdarty. Nie ważne, jak głęboko sięgnęła nasza matka - po prostu słuchaj mojego głosu. Nasza matka myśli, że może wygrać, ponieważ zostawiła cię samego, ale nie jesteś sam. Wpuść mnie. Pozwól mi pomóc ci w cierpieniu, jakim cie obarczyła.
Hayley: Co ty wyprawiasz?




Cami: Nie zadzwonił. Myśli, że mnie chroni, ale ja nie chcę być chroniona. Szczerze mówiąc, chyba nie chcę juz przebywać w jego towarzystwie.
Vincent: Mamy postęp. Co ci chodzi po głowie?
Cami: Tak się zastanawiałam... Wiem, że to bardzo nieprofesjonalne, ale miałam nadzieję, że będę mogła zmienić promotora.
Vincent: Uważasz, że nasze sesje nie przynoszą efektów?
Cami: Nie, nie o to chodzi. Sesje są świetne, ty jesteś świetny i naprawdę zaczynasz mnie poznawać. Po prostu... ja też chciałabym cię poznać.


the originals, 2.07, Chasing the Devil’s Tail, scena, webclipKategoria:TheOriginals > TheOriginalsZwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (14)
Annie1602 - 17 listopad 2014 o 20:37:57 - (2745 dni temu)

Owszem jak sie chce oglądać na ustvnow to trzeba podać lokalizacje stany, ale to i tak się nie liczy.

syl - 17 listopad 2014 o 19:06:51 - (2745 dni temu)

mina Finna jak Cami wkręca go --no bezcenna :) hehhe

Katherinexdd - 17 listopad 2014 o 16:58:51 - (2745 dni temu)

Ja już chcę wtorek :D Nie mogę się doczekać tego odcinka ;>

syl - 17 listopad 2014 o 16:37:24 - (2745 dni temu)

ktos pisał że rejestrował sie na CW stronie i podawał lokalizacje jako USA :) może to działa?

Annie1602 - 17 listopad 2014 o 15:42:32 - (2745 dni temu)

@NiKlaus @szulu Aby mieć wpływ na oglądalność trzeb być w Stanach :D Tutaj co oglądamy online nic nie pomożemy.

YellowLedbetter - 17 listopad 2014 o 14:47:14 - (2745 dni temu)

Proszę o pomoc :(
http://vampirediaries.pl/forum/poszuku je/2-szukam-usunietego-filmiku

Evella - 17 listopad 2014 o 14:36:59 - (2745 dni temu)

Pamiętam jak w finale 2 sezonu TVD Klaus wbił Elijah sztylet w serce i wtedy ktoś na tej stronie napisał, że dla Klausa nie ma ratunku bo nie kocha i nie szanuje nawet własnej rodziny, a to jest przecież rzecz nadrzędna. Wtedy też tak myślałam, ale teraz patrząc na tą scenę widzę jak daleką zaszedł. To naprawdę wzruszające jak walczy o brata.

alice123s - 17 listopad 2014 o 14:31:40 - (2745 dni temu)

Już nie mogę się doczekać ;]

syl - 17 listopad 2014 o 13:59:08 - (2745 dni temu)

Hejli nieźle przywaliła Finnowi :) heheh

syl - 17 listopad 2014 o 13:55:47 - (2745 dni temu)

nie ma niestety wpływu, ale jak ktos nie może spac to czemu nie :)
ciekawe czy będzie jeszcze zapowiedz producentów?

szulu - 17 listopad 2014 o 13:40:57 - (2745 dni temu)

Oglądanie tutaj ma jakiś wpływ na wynik oglądalności?

NiKlaus - 17 listopad 2014 o 13:20:54 - (2745 dni temu)

ja zamierzam oglądać , trzeba pomóc w oglądalności

syl - 17 listopad 2014 o 11:32:12 - (2745 dni temu)

Klaus chce pomóc Elajszy, przydałaby się im normalna wiedzma :)
a Cami to kopie sobie grób łyżką ...serio, podrywać Finna? kazdy by sie domyślił o co chodzi, zwłasza w takim układzie

kivi - 17 listopad 2014 o 10:10:16 - (2745 dni temu)

Jeszcze tylko pare godzin :D kto dzis ze mna ogląda na żywo ?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: