Zwiastun 2.07 - Chasing the Devil's Tail

Mia    11 listopad 2014    17

Stacja CW opublikowała zwiastun odcinka 2.07 - Chasing the Devil's Tail.


Kaleb: Chcesz pozbyć się Klausa, tak? Przez lata chciałem tylko jednego - wbić sztylet prosto w jego serce.
Lenore: Chcę mieć ten kołek, nie obchodzi mnie co będziesz musiał zrobić by go zdobyć.
Klaus: Nasza matka myśli, że może wygrać.
Hayley: Obierzemy jej wszystko, co kocha.
Klaus: Jesteś ze mnie dumny, ojcze?


the originals, 2.07, Chasing the Devil’s Tail, zwiastun, promoKategoria:TheOriginals > TheOriginalsZwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (17)
agniesszka19991 - 16 listopad 2014 o 21:49:18 - (2746 dni temu)

Ojj będzie się działo.... ;)

syl - 16 listopad 2014 o 21:38:38 - (2746 dni temu)

Cami w 07 leży z rozwalona szyja wiec jest dla ciebie nadzieja ;)

k_morgan - 16 listopad 2014 o 19:38:02 - (2746 dni temu)

czy tylko ja żyje nadzieją że Cami kiedyś umrze..

julson1029 - 14 listopad 2014 o 18:51:30 - (2748 dni temu)

Co ta za piosenka pomiędzy dwoma ostatnimi wypowiedziami, tą Hayley, a Klausa ????

syl - 12 listopad 2014 o 19:02:36 - (2750 dni temu)

Ansel - raczej nie bedzei jak Elajsza, bo nie ma problemy ze swoja naturą i nie chowa trupów dziewczyn za drzwiami czerwonego pokoju, raczej będzie starego typu wilkołakiem

vanilla153 - 12 listopad 2014 o 14:04:45 - (2750 dni temu)

Dla mnie to ten ojciec Klausa bardziej przypomina starszą wersję Elijah.

Scelerata - 12 listopad 2014 o 13:19:25 - (2750 dni temu)

coś czuję że ojciec Klausa będzie takim Alarickiem TO :D aktor świetnie dobrany, zgadzam się. w ogóle nie wiem, czy wy (a przynajmniej część żeńska widowni) też tak macie, ale te wszystkie długowłose retrospekcje to "uch...", a jak się ogarną we współczesności... "i want him in my room"

syl - 12 listopad 2014 o 10:34:00 - (2750 dni temu)

jeszcze raz obejrzałąm, ale Klaus akcentuje "ojcze", totalnie inaczej niż do Michala. czekam na ich sceny

syl - 11 listopad 2014 o 18:57:38 - (2751 dni temu)

ojciec, fajnie dobrali aktora;) oj będzie sie działo

gary - 11 listopad 2014 o 18:35:38 - (2751 dni temu)

czyli to jest ojciec Klausa ? :O

lanfear - 11 listopad 2014 o 14:15:27 - (2751 dni temu)

No raczej nie, bo on się pyta, więc szyk zdania musi być pytający.

gruszkowa96 - 11 listopad 2014 o 14:02:48 - (2751 dni temu)

Albo w sumie bardziej I have made you proud father

gruszkowa96 - 11 listopad 2014 o 13:59:53 - (2751 dni temu)

Powiedział: I'll make you proud father. Tak według mnie.

gabi1991 - 11 listopad 2014 o 13:36:41 - (2751 dni temu)

a no faktycznie, powtórzyłam to po raz kolejny patrząc na to jak mówi i jest "i mde you pround, father" dzieki :)

lanfear - 11 listopad 2014 o 13:03:39 - (2751 dni temu)

Powiedział coś w stylu "Have I made you pround father?". Przynajmniej ja tak usłyszałam :)

lanfear - 11 listopad 2014 o 13:00:41 - (2751 dni temu)

tak