Druga scena z 6.06 - The More You Ignore Me, the Closer I Get

Mia    6 listopad 2014    8

Stacja CW opublikowała drugą scenę z odcinka 6.06 - The More You Ignore Me, the Closer I Get.


*Tu Bonnie, zostaw wiadomość.*
Damon: Tylko tyle? To twoja wiadomość? Serio? Ten jeden raz, gdy chcę usłyszeć twój głos, to dostaję tylko tyle. Pięknie. Tak czy inaczej, jestem w twoim pokoju, co jest mniej dziwne niż się wydaje, i chcę tylko powiedzieć, że dzięki temu co dla mnie zrobiłaś dzisiaj będę mógł zobaczyć Elenę. Dziękuję i przepraszam. Nie wiem co jeszcze powiedzieć, co powinienem powiedzieć poza tym, że znajdę na tym świecie jakiekolwiek możliwe rozwiązanie.


tvd, 6.06, The More You Ignore Me the Closer I Get, scena, webclipKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (8)
Delena@love - 9 listopad 2014 o 11:04:06 - (1562 dni temu)

Damon jest kochany i taki uroczy dzwoni do Bon
Bonie żeby jej podziękować. Szkoda tylko że nie wróciła z nim

Evella - 7 listopad 2014 o 14:27:38 - (1563 dni temu)

@GoneGirl Nie twierdzę, że Damon i Bonnie zwiążą się ze sobą bo raczej na 100% tak się nie stanie (chociaż znając Julie to zawsze może jej się wszystko odwidzieć, pamiętam jak kiedyś mówiła, że Caroline patrzy na Stefa tylko jak na przyjaciela). Ja po prostu pomyślałam o tym, że Damon i Bonnie pasowaliby do siebie już w I sezonie, kiedy Damon jeszcze nie kochał Eleny, a Bonnie nawet nie zwracała uwagi na Jera, teraz faktycznie może byłoby to nieco dziwne, więc po prostu cieszę się z nici sympatii jaka się między nimi zawiązała, dla mnie mogą pozostać przyjaciółmi, zwłaszcza, że prawie przez 5 sezonów byli do siebie stosunkowo wrogo nastawieni. Chociaż patrząc jak TVD zmienia się w "Modę na sukces" można wywnioskować, że bohaterowie parują się ze sobą na zasadzie jedno chce, drugie nie chce, a za tydzień zmiana. Teraz to już wszystko jest możliwe.

GoneGirl - 7 listopad 2014 o 1:03:09 - (1564 dni temu)

Damon nie zakochał się w Bonnie. To dokładnie to o czym mówiłą Julie oni znajdą drogę do siebie JAKO PRZYJACIELE. ,Dzięki tobie będę mógł zobaczyć Elenę ' dzięki Bonnie może osiągnąć swój cel, czyli odzyskać dziewczynę. Pobyli ze sobą przez te 4 miesiące i dzięki swojemu towarzystwu jakoś tam przetrwali, ale czy każda przyjaźń musi kończyć się związkiem? Nie sądzę, sądzę że tym razem Julie chciała coś zrobić bez miłosnego wątku i chwała jej za to. Bamon to świetna przyjaźń, ale niezapomnijmy że Damon od zawsze kochał Elenę i po części ten serial jest właśnie o nich o tym jak dążą do siebie, a Bonnie nadal ma Jera, którego jak sądze kochała i kocha. Nie sądzicie że było by to dziwne aby Bonnie najlepsza przyjaciółka Eleny zostawiała jej brata dla jej chłopaka, którego odbiła w 1944? Jak dla mnie to bardziej niż dziwne. Zresztą jakiekolwiek sceny łóżkowe z tą parą byłby przynajmniej dla mnie ogromnie niesmaczne :p

Kama - 7 listopad 2014 o 0:57:38 - (1564 dni temu)

Przebywanie w piekiełku 1994, zbliżyło ich jako przyjaciół. Znając Damona znajdzie sposób żeby jej pomóc. Ma wobec niej duży dług. Słodka scena. Mam nadzieje, że jak ona wróci, ich przyjaźń nie przeminie.


asielolo - 6 listopad 2014 o 23:59:08 - (1564 dni temu)

Wątpię żeby się w niej zakochał.. Wydaje mi się, że po prostu przez ten czas jaki spędzili razem zżył się z nią i w jakimś stopniu się zaprzyjaźnili, ale to może być za duże określenie ich relacji. Wydaje mi się, że on po prostu mówi takim głosem ponieważ jest wdzięczny Bonnie, że dzięki niej może znowu być z Eleną (pomijam to, że ona nie pamięta tego, że się w nim zakochała).

SamSalva - 6 listopad 2014 o 23:55:49 - (1564 dni temu)

Czyżby Damon się zakochał w Bonnie, bo mówi tym słodkim tonem, którym kiedyś mówił tylko do Eleny?

kolina - 6 listopad 2014 o 23:22:43 - (1564 dni temu)

Ja nie mam nic do Bamona, ale jako przyjaciół. Jako pary nie wyobrażam ich sobie. Mimo to, słodka ta scenka ^^.

Evella - 6 listopad 2014 o 23:17:40 - (1564 dni temu)

Możecie się śmiać, ale ja shipuję Bamon niemal od pierwszego odcinka. Pamiętam scenę (podajże był to 8 odcinek 1 sezonu), kiedy Damon groził Bonnie (nieładnie Damon!), chyba chodziło on ten naszyjnik Emily, ale była tam taka scena gdzie Damon dotknął włosów Bonnie, a ja pomyślałam "To jest to!". Wiem, że pewnie nigdy nie będzie mi dane zobaczyć ich razem, ale sam fakt, że się do siebie zbliżyli daje mi wiele radości.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: