Zwiastuny 2.06 - Wheel Inside the Wheel

Mia    4 listopad 2014    15

Stacja CW opublikowała zwiastuny odcinka 2.06 - Wheel Inside the Wheel.

Muzyka w tle: TJ Stafford "Home".


Klaus: Gdzie jest Elijah?
Lenore: Nie martw się, zwrócę ci go.
Elijah: Wygląda na to, że los jednak może się zmienić. Gdybym nie znał cie lepiej powiedziałbym, że martwiłeś się.



Klaus: Gdzie jest Elijah?
Hayley: Proszę cię, powiedz, że wiesz, gdzie jest Elijah.
Mężczyzna: Ja wiem gdzie.
Hayley: Więc załatwimy to w trdny sposób.
Elijah: Wygląda na to, że los jednak może się zmienić. Gdybym nie znał cie lepiej powiedziałbym, że martwiłeś się.

the originals, 2.06, Wheel Inside the Wheel, zwiastun, promoKategoria:TheOriginals > TheOriginalsZwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (15)
Discimes - 7 listopad 2014 o 21:55:28 - (2755 dni temu)

Będzie wpier**l będzie kuźwa jazda! :P
Za to kocham ten serial!

Katherinexdd - 6 listopad 2014 o 19:55:06 - (2756 dni temu)

mnie* ;>

Katherinexdd - 6 listopad 2014 o 19:54:49 - (2756 dni temu)

Ta Esther zaczyna nie wkurzać! ;/

kivi - 6 listopad 2014 o 15:36:35 - (2756 dni temu)

Ustawią kilka krzeseł w kółeczku i zaczną rozmawiać :D

ange31 - 6 listopad 2014 o 9:29:25 - (2756 dni temu)

Haha. Jak nam Eljasz sfiksuje, to Cami jako psychoanalityk udzieli mu kilku porad, może po znajomości nawet da mu zniżkę :-) I wyjdzie z gabinetu jeszcze bardziej szurnięty. Hehe, albo od razu trafi na kozetkę brata Finna.

Scelerata - 5 listopad 2014 o 22:35:51 - (2757 dni temu)

widocznie nie miał jak się przebrać po rozpruciu wszystkich złych wilkołaków na parkingu ;p

syl - 5 listopad 2014 o 16:11:16 - (2757 dni temu)

czemu Elajsza na zdjęciach do tego odcinka ma koszule we krwi? przecież ona go tam więzi a nie leje chyba?

kivi - 4 listopad 2014 o 21:02:19 - (2758 dni temu)

Trochę mi szkoda Elijaha, ale z drugiej strony to może być ciekawe. Taki mroczny psycho świr ...Byleby mu za szybko nie minęło

syl - 4 listopad 2014 o 20:55:53 - (2758 dni temu)

kivi-tak włąsnie mysle, ze odwóca role braci

kivi - 4 listopad 2014 o 20:49:26 - (2758 dni temu)

A może Klaus teraz będzie musiał zająć się braciszkiem i pobawi się w opiekunkę. Mógłby się wykazać kiedyś :D

syl - 4 listopad 2014 o 20:42:50 - (2758 dni temu)

właśnie myśle, ze Elajsza sfiksuje całkiem, a pomocny okaże sie Kol i moze Finn i tak razem z Klausem wykończą matke, o ile sama nie padnie na zawał jak męzą zobaczy :)

kivi - 4 listopad 2014 o 20:39:10 - (2758 dni temu)

Hehehe, taaak ona na pewno go uleczy :D w taki czy inny sposób... :D