Oficjalny opis 6.08 - Fade into You

Mia    1 listopad 2014    21

Portal SpoilerTV opublikował oficjalny opis 8 odcinka 6 sezonu Vampire Diaries zatytułowanego "Fade into You". Premiera odcinka odbędzie się 20. listopada.


PRZYJACIELSKIE ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA W WHITMORE COLLEGE / RETROSPEKCJE DO MORDERCZEJ PRZESZŁOŚCI KAIA - W czasie przygotowań do Przyjacielskiego Święta Dziękczynienia w akademiku Caroline (Candice Accola) i Elena (Nina Dobrev) otrzymują optymistyczną wiadomość od Alarika (Matt Davis) i Stefana (Paul Wesley), którzy udali się do Portland by zebrać trochę informacji o sabacie Bliźniąt. Tyler (Michael Trevino) jest zdeterminowany by pomóc Liv (gościnnie Penelope Mitchell) po tym, jak ona i Luke (gościnnie Chris Brochu) wyjawiają pewne niepokojące informacje o swoim magicznym rodowodzie i nieuchronnie zbliżającym się planie, jaki sabat ma wobec nich. W międzyczasie kolacja przybiera drastyczny obrót gdy Jo (gościnnie Jodi Lyn O’Keefe), która zdradziła kilka bolesnych szczegółów o swojej przeszłości, musi walczyć o swoje życie zostawiając Alarika, który spieszy z pomocą z daleka. Ostatecznie Kai (gościnnie Chris Wood) dokonuje niebezpiecznego odkrycia, dzięki któremu jest o krok bliżej do uwolnienia się.


W odcinku występuje również Ian Somerhalder (Damon) i Kat Graham (Bonnie). Epizod wyreżyserował Joshua Butler, a scenariusz napisali Nina Fiore i John Herrera.


tvd, 6.08, Fade into You, opis odcinkaKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (21)
leona1402 - 21 listopad 2014 o 19:41:16 - (1825 dni temu)

haaa szch mat :D @juljens miałyśmy racje :D

juljens - 15 listopad 2014 o 19:32:41 - (1831 dni temu)

@leona1402 też mi się tak wydaje bo w pewnym momencie jak była pokazana jej blizna mówiła że jej brat chciał ją zadźgać nożem ;)

leona1402 - 14 listopad 2014 o 20:34:35 - (1832 dni temu)

Czy tylko mi się wydaje, że Kai jest bratem Jo? ;c

_Ianowa_ - 11 listopad 2014 o 16:51:29 - (1836 dni temu)

Brak informacji o Damonie- źle :D

delena@love - 11 listopad 2014 o 1:54:47 - (1836 dni temu)

CHCE DELENE

Julitka1 - 9 listopad 2014 o 16:19:58 - (1838 dni temu)

Mi też się wydaje ze Liv i Luke mają coś wspólnego z tym sabatem bliźniąt.Chce więcej akcji z Damonem i Elka niech już spada ten cały "zarozumialy i lalusiowaty Liam" denerwuje mnie, nie pasuje nawet Lelena!!

cami_angel - 4 listopad 2014 o 16:22:10 - (1843 dni temu)

Tez czekam za tym....ale nie wiem czy sie doczekamy....

cami_angel - 4 listopad 2014 o 15:13:29 - (1843 dni temu)

Tez czekam za tym....ale nie wiem czy sie doczekamy....

Domi - 4 listopad 2014 o 10:33:30 - (1843 dni temu)

Ja tęsknię za DELENĄ, szczerze to bez wątku o nich nie mam takiej przyjemności z oglądania. Oglądam każdy odcinek czekając z utęsknieniem na epicki powrót Deleny. Elena ocknij się !!!

cami_angel - 3 listopad 2014 o 21:46:37 - (1843 dni temu)

Jestem fanką Damona i Eleny ale też fajnie się patrzało na Stefana i Elenę, a teraz ona jest taka nijaka i wkurzająca brakuję mi jakiegoś fajnego wątku z epic lov :-) szkoda dla mnie najlepszy był 3 sezon :-) Nina ma problemy i przenosi to na ekran...

cami_angel - 3 listopad 2014 o 21:42:02 - (1843 dni temu)

Nie mogę znieść zachowania Eleny, normalnie nie mogę...tak to ułożyli bo pewnie ma tu znaczenie życie prywatne Niny i Iana....

kolina - 3 listopad 2014 o 16:07:12 - (1844 dni temu)

Wszystko pięknie i ładnie, jednak martwi mnie brak większej wzmianki o Damonie...

Buffy - 2 listopad 2014 o 23:35:16 - (1844 dni temu)

Też mam nadzieje że dullena nie wróci do gry, są tacy nudni i przewidywalni. Jestem za Bonnie & Damonem.

Buffy - 2 listopad 2014 o 23:34:43 - (1844 dni temu)

ulalala70 - albo nic między nimi nie będzie, lmao

ulalala70 - 2 listopad 2014 o 19:09:59 - (1844 dni temu)

Skoro nic nie napisali o Damonie i Elenie to pewnie będzie się coś działo między nimi <3

ewakaaaa - 2 listopad 2014 o 19:07:48 - (1844 dni temu)

jeżdżą szukają tego szabatu bliźniąt, a czy tylko mi się wydaje ze Liv i Luke do niego naleza ?

sevendays - 2 listopad 2014 o 17:34:19 - (1844 dni temu)

OBY WRÓCIŁA DELENA! chce widzieć jak to rozegrają! :)

Katherinexdd - 2 listopad 2014 o 17:25:20 - (1844 dni temu)

Oby Delena już nie wróciła do gry xD

Lorenzo_Enzo - 2 listopad 2014 o 16:55:04 - (1845 dni temu)

A co z Damonem ??!! ELENA I DAMON chce informacji ;D

She_Vamp - 2 listopad 2014 o 13:22:08 - (1845 dni temu)

Bonnie nadal żyje . To najważniejsze :P

Adria - 2 listopad 2014 o 11:14:43 - (1845 dni temu)

Kai nadal żyje w 6x08. <3 Super. To najważniejsze.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: