Oficjalny opis 6.07 - Do You Remember the First Time?

Mia    1 listopad 2014    18

Portal SpoilerTV opublikował oficjalny opis 7 odcinka 6 sezonu Vampire Diaries zatytułowanego "Do You Remember the First Time?" (Czy pamiętasz ten pierwszy raz?). Premiera odcinka odbędzie się 13. listopada.


WSPOMNIENIA Z PRZESZŁOŚCI - Gdy przeszłość powraca by ją nawiedzać, Elena (Nina Dobrev) musi stawić czoła problemom. Po wieczorze spędzonym na corocznej zbiórce pieniędzy w Centrum Medycznym Withmore, Jo (gościnnie Jodi Lyn O’Keefe) wyjawia Alarikowi (Matt Davis) swoją tragiczną przeszłość. W międzyczasie Stefan (Paul Wesley), Matt (Zach Roerig) i Enzo (Michael Malarkey) uciekają się do ostatecznych sposobów, gdy Tripp (gościnnie Colin Ferguson) zataja informację o swojej operacji obejmującej zabicie wampirów, a Caroline (Candice Accola) ściga się z czasem, gdy szeryf Forbes (gościnnie Marguerite MacIntyre) zostaje uwikłana w sam środek niebezpiecznego planu. Gdzieś indziej Tyler (Michael Trevino) i Liv (gościnnie Penelope Mitchell) coraz bardziej zbliżają się do siebie, a Damon (Ian Somerhlader) natyka się na zaskakującą wskazówkę, która na nowo daje mu nadzieję.


W odcinku występuje również Kat Graham (Bonnie). Epizod wyreżyserował Darren Genet, a scenariusz napisała Rebecca Sonnenshine.


tvd, 6.07, Do You Remember The First Time?, opis odcinkaKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (18)
Wika2803 - 6 listopad 2014 o 8:23:00 - (1841 dni temu)

Elena zachowuje się idiotycznie.

justka - 4 listopad 2014 o 21:28:12 - (1842 dni temu)

kiedy patrzę na Elenę to jakbym widziała prawdziwą Ninę, czyli tylko głupota i zabawa w głowie. Biedna Elenka, zrozumcie musi pozbyć się Damona z pamięci bo inaczej zwariuje. Co za niedojrzałość. A pamiętacie kiedy Stefan chciał aby Bekka wymazała mu miłość do Eleny ? jaka była reakcja Eleny? Stefan no jak możesz, według mnie Elena nie zasługuje na tyle uwagi ze strony braci. Jak dla mnie nie ma dla niej wytłumaczenia i tyle, teraz uważa Damona za seryjnego mordercę, ok jest nim ale ten maniak wiele razy ratował jej tyłek, poświęcił życie aby inni je odzyskali.

asiaa22 - 3 listopad 2014 o 11:20:35 - (1844 dni temu)

Bardzo mi podoba komentarz-,,zawsze była wkurzająca, ale teraz przechodzi samą siebie,,. :) I ten jej nowy wybranek- zniewieściały studencik:P

amazonka1989 - 3 listopad 2014 o 10:48:45 - (1844 dni temu)

4 miesiące to aż tyle czasu? Moim zdaniem to nie jest aż tak długo, żeby wymazywać z pamięci miłość do faceta którego się kochało. Co innego gdyby on ja skrzywdził, zranił to ok rozumiem, żeby mogła tak postąpić, ale on zmarł. Mogła inaczej to załatwić, Alaric mógł zahipnotyzować ją, żeby zaczeła żyć dalej, ale ona zawsze idzie na łatwiznę i taka jest prawda. To jak się teraz zachowuje jest nie do przyjęcia, zawsze była wkurzająca, ale teraz przechodzi samą siebie.

sevendays - 3 listopad 2014 o 9:24:49 - (1844 dni temu)

@Adria uśmiałam się z tej matki April :-D dobre :-D

Adria - 2 listopad 2014 o 21:23:22 - (1844 dni temu)

@sevndays - Matt ma tragiczną historię - puszczalską matkę, martwą sis-wampira, to, że rzuciły go Caro i Elena, a potem Bex zostawiła. ;p
Jo jak dla mnie jest bardzo słabą podróbą Meredith... i wygląda, o zgrozo, jakby była matką April Young ;/

sevendays - 2 listopad 2014 o 21:14:23 - (1844 dni temu)

@aga160233 przecież mamy Matta :D

aga160233 - 2 listopad 2014 o 20:37:24 - (1844 dni temu)

Oczywiście, że Jo ma tragiczną historię. Jakże mogłoby być inaczej. Myślałam, że w końcu będzie jedna normalna postać, która nie ma żadnej ,,tragicznej przyszłości". Taki zwyczajny ludzik, bez problemów ;D

sevendays - 2 listopad 2014 o 18:54:19 - (1844 dni temu)

A w ogóle chciałabym teraz widzieć wpisy wszystkich tych którzy potępiali Elenę i Damona za to, że nie szukali Stefana :D ciekawe jak to się ma teraz do tego jak Stefan szukał Damona :/
Elena nie może płakać całe życie po Bonnie, za to co zrobiła ze wspomnieniami po Damonie też nie powinien jej nikt winić. Myślę, że wielu ludzi skorzystałoby z takiej opcji gdyby mieli okazję i sposobność.

Adria - 2 listopad 2014 o 18:46:29 - (1844 dni temu)

Bo Elena ma na zawsze przywdziać żałobę wyrwać włosy z głowy wszystkie, a i tak wszyscy ją zhejtują, natomiast cholerna blondyneczka może mieć Bon-bon w odwłoku, a i tak wszyscy będą mówić, że to cudowna, wierna przyjaciółka. ;/

Elena pewnie będzie mieć problem z odzyskaniem wspomnień i Damon od nowa ją w sobie rozkocha..

Claire - 2 listopad 2014 o 18:41:58 - (1844 dni temu)

Poza tym Bonnie była też przyjaciółkę Caroline i jakoś nie przeszkadza ci to, że ona też po niej nie rozpacza?

Claire - 2 listopad 2014 o 18:40:25 - (1844 dni temu)

Bonnie umarła 4 miesiące temu? Elena ma mieć po niej żałobę do końca swojego wampirzego życia? W 1 sezonie po śmierci jej rodziców minęło tyle samo czasu, Elena chodziła do szkoły, spotykała się z przyjaciółmi i jakoś nikt nie mówił, że to jest nienormalne zachowanie.

Katherinexdd - 2 listopad 2014 o 17:24:19 - (1845 dni temu)

Czyżby Steroline wraca? ;D

Allie - 2 listopad 2014 o 16:07:38 - (1845 dni temu)

Tyle czasu przeżywała żałobe, ile można? :) Poza tym popieram komentarz Claire.

asiaa22 - 2 listopad 2014 o 13:48:52 - (1845 dni temu)

Normalna Elena chyba bardziej przeżywałaby śmierć Bonnie a ona odkąd wymazała Damona to świetnie się bawi i wogóle nie myśli o swojej przyjaciółce?? To chyba nie jest normalna Elena...

Claire - 2 listopad 2014 o 13:40:15 - (1845 dni temu)

Elena właśnie teraz zachowuje się normalnie.

NataSzmont - 2 listopad 2014 o 11:29:33 - (1845 dni temu)

Elena to Elena, musi jeszcze powkurzać ludzi, oglądalność spadnie bardziej i zacznie zachowywać się normalnie żeby przywrócić oglądalność :P