Oficjalny opis 6.06 - The More You Ignore Me, the Closer I Get

Mia    19 październik 2014    21

Portal SpoilerTV opublikował ofcijlany opis 6 odcinka 6 sezonu Vampire Diaries zatytułowanego "The More You Ignore Me, the Closer I Get" (Im bardziej mnie ignorujesz, tym bardziej się zbliżam). Odcinek zostanie wyemitowany 6. listopada.


NA RATUNEK W NOCY - Gdy Alaric (Matt Davis) zdaje sobie sprawę, że Jo (gościnnie Jodi Lyn O’Keefe) nie może zostać zauroczona, prosi Elenę (Nina Dobrev) poszperała trochę w jej przeszłości. Po dowiedzeniu się, że Enzo Michael Malarkey) został złapany przez Trippa (gościnnie Colin Ferguson), Caroline (Candice Accola) łaczy siły z Mattem (Zach Roerig) i Stefanem (Paul Wesley) by uratować go, zanim Tripp odkryje ich prawdziwą tożsamość. Sarah (gościnnie Gabrielle Walsh) która teraz wie coś nowego o swojej przeszłości, włamuje się do biura Trippa i jest zaskoczona, gdy zastaje tam Matta także szukającego informacji. W międzyczasie Elena musi uporać się z konsekwencjami swoich czynów, a Jeremy (Steven R. McQueen) sięga dna i stacza się  w destrukcyjny sposób. Ostatecznie Damon (Ian Somerhalder) jest zdeterminowany, by wziąć sprawy w swoje ręce, gdy dostaje zasmucającą wiadomość.


Za reżyserię odcinka odpowiadał Garreth Stover, a scenariusz napisali Chad Fiveash i James Stoteraux.


tvd, 6.06, The More You Ignore Me the Closer I Get, opis odcinkaKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (21)
sarita - 21 październik 2014 o 16:36:10 - (1857 dni temu)

Sądzę że z tymi konsekwencjami z którymi ma się zmierzyć Elena to chodzi o to że zaatakowała tą Sarę i teraz ona wie że Elena jest wampirem i może ją wydać.Za szybko by było jakby Elena się dowiedziała że kazała se wymazać wspomnienia o Damonie .

kolina - 20 październik 2014 o 22:18:12 - (1857 dni temu)

Scenka z 6x04
https://www.youtube.com/watch?v=Cz nhBZUdngM

Julitka1 - 20 październik 2014 o 21:18:49 - (1857 dni temu)

No Damon i Bonnie to najciekawszy wątek, Caroline i Enzo tez mi się podoba a reszta nuda, Elena udaje szczesliwa, a Stef - to w ogóle bez komentarza.

Lonlay - 20 październik 2014 o 19:58:51 - (1857 dni temu)

Ale Elena, nie będzie pamiętac zbytnio co do niego czuje..

ulalala70 - 20 październik 2014 o 17:39:03 - (1857 dni temu)

Damon na pewno wróci, nie ma innej opcji. Twórcy dobrze wiedzą, że jeżeli najbardziej lubiana postać serialu zostanie pkrzywdzona jeszcze bardziej, to co najmniej jedna czwarta widzów przestanie to oglądać.

lanfear - 20 październik 2014 o 16:46:17 - (1858 dni temu)

Wcale mnie to nie zdziwi. Nie dość, że uratował im dupy, oni o nim zapomnieli i olali go to teraz jeszcze nie będzie się mógł wrócić. Typowe.

Wampirka15 - 20 październik 2014 o 15:53:27 - (1858 dni temu)

Damon dostanie zasmucającą wiadomość? Nie wiem czemu ale przyszło mi na myśl, że może tylko jedna osoba stamtąd gdzie oni są, będzie mogła powrócić :D

sevendays - 20 październik 2014 o 12:57:49 - (1858 dni temu)

@Peony bardzo trafna charakterystyka poczynań Stefana ;-)

sevendays - 20 październik 2014 o 12:54:30 - (1858 dni temu)

@Buffy popieram ;-)

lanfear - 20 październik 2014 o 11:16:51 - (1858 dni temu)

@Peony Podróżnicy wszyscy zginęli w tym wybuchu, który zrobił Damon i Eleną, a potem ich wywiało w cholerę tak jak Katherine do jakiegoś Mrocznego Wymiaru. Co do ratowania Enzo to Stef pomoże żeby Enzo nie wydał ich wszystkich, że są wampirami.
Zawsze mnie śmieszą te ich zmagania z łowcami, a wystarczy dorwać gościa i go zabić. Zawsze Stef może mu strzelić w plecy tak jak zrobił to z Enzo. No chyba, że Trippa nie będzie chciał zabić, bo jednak on mu o bracie nie przypomina.

Peony - 20 październik 2014 o 7:43:01 - (1858 dni temu)

Co się stało z tymi całymi podróżnikami? Narobili "bałaganu" czyszcząc miasto z magii ( tak wiem brzmi to aż dziwacznie:))i poszli dalej? O co chodzi?
Elena pewnie się będzie musiała prędzej czy później dowiedzieć o tym że dała sobie wymazać miłość swojego życia z głowy.
Damon dostaje zasmucającą wiadomość - może to być albo to że On nie da rady się wyrwać z tego miejsca gdzie jest, albo to że Elena "kopnęła go w dupę" po jego śmierci, i już go nie kocha, tylko nie wiem jak ta informacja miałaby dotrzeć do niego tam gdzie jest:)
Stefan to mam wrażenie że cierpi na jakąś chorobę psychiczna, od początku serialu, goni od bycia złym, do bycia świętym, a teraz jeszcze udawanie że jest prostym chłopkiem roztropkiem pracującym w warsztacie, i gotującym kolacje, jakby miał jakiś zaburzenia osobowości ( drogi Stefanie, to się leczy! - chyba że na wampiry nie działają psychotropy), a teraz jeszcze to wbicie kołka w Enzo, a później go ratowani...mam nadzieję że Oni to zaplanowali, a nie że jego dopadną jakieś wyrzuty sumienie, albo się mu odmieni, i stwierdzi że Enzo to jednak fajny gość i trzeba go ratować.
Taka trochę kupa się im tam porobiła, i będzie musiało dużo czasu minąć żeby się sprawy wyprostowały, i błagam niech się wyprostują przed wszystkim w kwestii Caroline i Stefana, bo jej uczucia do Niego są jak dla Mnie straszne, On jej nie chce, a Ona się ciśnie...czy w tym serialu, ludzie się po prostu nie mogą przyjaźnić, tylko każdy każdego musi kochać???

Buffy - 20 październik 2014 o 0:33:47 - (1858 dni temu)

@sevendays - myślałam że piszesz ogólnie o szóstym sezonie. Swoją drogą Damon & Bonnie to najlepszy wątek w serialu, reszta wieje nudą.

Mia - 19 październik 2014 o 23:58:04 - (1858 dni temu)

@asielolo: Dzięki za zwrócenie uwagi. ;)

asielolo - 19 październik 2014 o 23:28:01 - (1858 dni temu)

Nawet mi się nie chce komentować tego, że Stefan najpierw jakby oddał Enzo Trippowi, a teraz bohatera zacznie zgrywać żeby go uratować :))
"Elena ejst musi uporać się" - poprawcie jeśli możecie :p

sevendays - 19 październik 2014 o 21:14:34 - (1858 dni temu)

@Buffy nie ma jej w opisie odcinka ;)

Buffy - 19 październik 2014 o 21:06:18 - (1858 dni temu)

@sevendays - Pominęłaś Bonnie ;).

sevendays - 19 październik 2014 o 19:42:43 - (1858 dni temu)

Tripp - kolejny założyciel-czyściciel...wieje nudą.
Stefan - najpierw ładuje kołek w klatę Enzo a potem biegnie mu na ratunek, mam nadzieję że się umówili co do tego :/
Elena - cóż takiego narobiła nasza księżniczka, że musi ponieść konsekwencje??? Coś nowego Elka i konsekwencje - NARESZCIE!
Jerr - no cóż przynajmniej braciszek trzyma fason i robi to co zwykle hahaha
Caro - nigdy jej nie lubiłam, ale to się właśnie zmieniło!!! ta Blondi ma jaja!!! Ona jedna!!!
Damon - jak zwykle od czarnej roboty, "chcesz żeby było zrobione dobrze ??? ZRÓB TO SAM!!!"
Matt - zawsze pomocny.
Alaric - od papierkowej roboty :)


She_Vamp - 19 październik 2014 o 18:36:31 - (1858 dni temu)

@Syl spoko :P Może jeszcze się okaże , że nie będzie nudne. Mam taką nadzieję :)

syl - 19 październik 2014 o 16:57:41 - (1859 dni temu)

ten wątek z Trippem jest dla mnie mega nudny, co sezon jest cos w tym guście że ktos im tam zagraża. Poza Pierwotnymi nigdy nie było to specjalnie ciekawe (a to rodzina założyceli, a to Marcon, Sailas itp), lepiej zeby rozwinęli to co tam porabia Bonnie i Damon