Oficjalny opis 6.05 - The World Has Turned and Left Me Here

Mia    16 październik 2014    18

Portal SpoilerTV opublikował oficjlany opis 5 odcinka 6 sezonu Vampire Diaries zatytułowanego "The World Has Turned and Left Me Here" (Świat odwrócił się i zostawił mnie tutaj). Premiera odcinka odbędzie się 30 października.


ZJAZD ABSOLWENTÓW - Zbliża się zjazd absolwentów i Elena (Nina Dobrev) zaprasza Liama (gościnnie Marco James) na imprezę w labiryncie w polu kukurydzy. Zamiast uczestniczyć w zabawach związanych ze zjazdem, Caroline (Candice Accola) jest zajęta, ponieważ Stefan (Paul Wesley) pojawia się niespodziewanie i potrzebuje jej pomocy w uprzątnięciu bałaganu, jakiego narobił Enzo (Michael Malarkey). Podążając za radą Eleny by być bardziej towarzyskim, Alaric (Matt Davis) niechętnie bierze udział w imprezie, ale straszny wypadek szybko sprawia, że on i Joe (gościnnie Jodi Lyn O’Keefe) śpieszą komuś na ratunek. Gdzieś indziej Tyler (Michael Trevino) znajduje się w niebezpiecznym położeniu, gdy jego wilcza klątwa jest poddawana testowi, a emocjonalnie osaczony Stefan przyznaje się Caroline, że ma zamiar wyprowadzić się z Mystic Falls. Ostatecznie Damon (Ian Somerhalder) i Bonnie (Kat Graham) dokonują ważnego odkrycia, które wpływa na ich plan powrotu do domu.


Za reżyserię odcinka odpowiadała Leslie Libman, a scenariusz napisał Brett Matthews.


tvd, 6.05, The World Has Turned and Left Me Here, opis odcinkaKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (18)
Vinga - 17 październik 2014 o 21:09:35 - (1766 dni temu)

hopechild, ja zawsze oglądam na video.anyfiles.pl, bez logowania i bez limitów, już z napisami. Polecam tę stronę.

asielolo - 16 październik 2014 o 23:31:53 - (1767 dni temu)

Skoro Stefan wyprowadzi się z MF to oznaczałoby, że zdjęli te zaklęcie czy coś tam? Dziwne to

asielolo - 16 październik 2014 o 23:31:11 - (1767 dni temu)

Katerina - 16 październik 2014 o 20:12:00 - (3 godzin i 18 minut temu)

Z tego co słyszałam dwójka z wampirzego trio podpisała kontrakty na 7 sezon. :)

Jeśli się nie mylę to była nawet mowa, że jedna z ważnych postaci serialu odejdzie na stałe i chyba chodziło właśnie o główną 3. Mam jakieś takie przeczucie, że Stefan poświęci się dla Damona. Mogę się mylić, ale kto wie co wymyślą :)

asielolo - 16 październik 2014 o 23:30:02 - (1767 dni temu)

Pewnie będzie podany tutaj bądź na fb link do streama, a z napisami jutro na zalukaj albo iitv :)

Weronika - 16 październik 2014 o 22:23:15 - (1767 dni temu)

Opis 6.06: http://brandedonmysoul.tumblr.com/image/10 0132676808

hopechild - 16 październik 2014 o 21:59:31 - (1767 dni temu)

Gdzie można obejrzeć odcinek online? Na jakiej stronie? Pomoze ktoś? Plisss

_innainaczej - 16 październik 2014 o 21:29:54 - (1767 dni temu)

wiem , to nie było oficjalnie tylko takie tam jej gadanie , miejmy jednak nadzieje że nie zakończa na 6 s ;)

kolina - 16 październik 2014 o 21:08:45 - (1767 dni temu)

To chyba jeszcze wprost nie było powiedziane.

_innainaczej - 16 październik 2014 o 21:07:10 - (1767 dni temu)

z tego co Plec mówiła w tamtym roku serial będzie miał jeszcze jeden sezon :)

syl - 16 październik 2014 o 20:26:48 - (1767 dni temu)

A kto nie podpisal? Ian ?

Katerina - 16 październik 2014 o 20:12:00 - (1767 dni temu)

Z tego co słyszałam dwójka z wampirzego trio podpisała kontrakty na 7 sezon. :)

Holland1162 - 16 październik 2014 o 19:57:20 - (1767 dni temu)

Przecież to jest naprawdę dobry serial! :D

Holland1162 - 16 październik 2014 o 19:56:51 - (1767 dni temu)

I nie chcę żeby TVD się kończyło ma być jeszcze pare sezonów, no!

Holland1162 - 16 październik 2014 o 19:56:06 - (1767 dni temu)

Bonnie i Damon już wracają? Nieee, ja chcę żeby tam jeszcze posiedzieli tak do 7 czy 10 odcinka :D

syl - 16 październik 2014 o 19:22:19 - (1767 dni temu)

taa, TVD to już się kończy, niestety to nie to co 2-3 sezon

Annie1602 - 16 październik 2014 o 18:22:01 - (1767 dni temu)

Właśnie uświadomiłam sobie. TVD jest najwspanialszym serialem, jaki kiedykolwiek oglądałam. Ani przy jednym serialu nie komentowałam tyle, nie oglądałam w nocy, żadnym. :D

NiKlaus - 16 październik 2014 o 18:03:17 - (1767 dni temu)

TVD-jakie to się robi nudne i kiczowate

Katherinexdd - 16 październik 2014 o 17:51:25 - (1767 dni temu)

Stefan wyprowadzi się z Mystic Falls? WHAT?!

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: