Czwarta scena z 6.03 - Welcome to Paradise.

Mia    15 październik 2014    13

Stacja CW opublikowała czwartą scenę z odcinka 6.03 - Welcome to Paradise.



Elena: Zgłosiłam się do szpitala jako wolontariuszka, ale później uświadomiłam sobie, że możemy poimprezować nad kąpieliskiem. Wiesz, że normalnie po powrocie powinno się rozpakować?
Caroline: Nie zostaję. Ostatnia noc była chwilową chwilą słabości.
Elena: Chwilową chwilą? Na pewno nie chcesz wrócić na studia? Caroline, to że potrzebujesz przyjaciół nie jest słabością. Ani chwilową, ani żadną.
Caroline: Powiedz to Stefanowi, który najwyraźniej nie potrzebuje nikogo.
Elena: Daj mu trochę luzu, przecież stracił brata. Co prawda wspomniany brat był morderczym szaleńcem, ale i tak... No co?
Caroline: Nic, po prostu muszę już iść. Jem śniadanie z Enzo.
Elena: Enzo? Pojechaliście na jedną wycieczkę i już jesteście kumplami od wspólnych śniadań?
Caroline: Tak, chyba tak. Jak na ironię, ostatnio stał się jedną z najbardziej stabilnych emocjonalnie osób w moim życiu.
Elena: Dobra, więc zaproś go na imprezę.
Caroline: Eleno...
Elena: No dalej! Namówiłam Matta, żeby zrobił sobie wolne popołudnie i Tylera, żeby zrobił przerwę w treningu. Nawet Jeremy przyjdzie. Minęły wieki odkąd byliśmy wszyscy razem. Będzie fajnie! I nie zmuszaj mnie, żebym wybrała ostateczne rozwiązanie. Bo będę cię dręczyć co 5 minut.
Caroline: Dobra! Przyjdę na imprezę. Ale nie wprowadzam się z powrotem.
Elena: O tym pogadamy nad shotami z galaretki!


tvd, 6.03, welcome to paradise, scena, webclipKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (13)
Carenzo - 16 październik 2014 o 23:52:20 - (1467 dni temu)

czekam na Carenzo <3 :D

_innainaczej - 16 październik 2014 o 21:09:19 - (1467 dni temu)

carenzo :D

sesze - 16 październik 2014 o 20:16:29 - (1467 dni temu)

Nie wiem jak oni to robią ale jakoś w tym sezonie lubię Caroline, która mnie niemiłosiernie irytowała w poprzednim sezonie natomiast Eleny nie mogę znieść. Beznadziejnie wymyślili z tym wymazaniem wspomnień, teraz ona nie jest sobą. W głowie jej zabawa pomimo iż przyjaciółka niedawno umarła?! W tym momencie oglądam dla Carenzo i Bamona :)

Holland1162 - 16 październik 2014 o 19:46:14 - (1467 dni temu)

"Jem śniadanie z Enzo."
Ummmm...świetnie :D Mam nadzieję, że coś miedzy nimi będzie :D
A tak w ogóle to mi się nie wydaje żeby Elena cieszyła się ze śmierci Damona. Może jest w stosunku do tego obojętna, ale nie cieszy się.

sevendays - 16 październik 2014 o 19:11:08 - (1467 dni temu)

och wkurza mnie ta sytuacja z Eleną . Alaric pewnie tak namieszał że nie uda mu się tego odkręcić...bla bla bla i Damon wróci i znów będzie musiał się umizgiwać do Eleny...odgrzewany kotlet w pigułce nas czeka :/

Katherinexdd - 16 październik 2014 o 17:49:04 - (1467 dni temu)

Elena wreszcie jest taka jak kiedyś :D

Claire - 16 październik 2014 o 15:38:34 - (1467 dni temu)

Elka wreszcie zachowuje się normalnie.

lanfear - 16 październik 2014 o 12:47:43 - (1467 dni temu)

@asielolo Jeremiemu też jest ciężko, bo to 3 jego dziewczyna, która ginie nagle. Poza tym zawsze będę obstawała przy tym, że Alaric mógł jej powiedzieć: "Eleno pogodziłaś się ze śmiercią Damona. Układaj sobie życie na nowo." a nie modyfikować 3 lata jej życia. Moim zdaniem tego nie uda mu się odkręcić, bo za bardzo namieszał. Już samo to, że ona tak mówi jakby się cieszyła ze śmierci Damona i jakby zapomniała, że nie tylko dla niej był dobry, ale min. wiele razy pomagał no i finał 5 sezonu. Tego też nie pamięta?

Tempest - 16 październik 2014 o 10:39:18 - (1468 dni temu)

Elena po wyłączeniu człowieczeństwa powinna nauczyć się nie plątać niczego w głowie. Zgadzam się z Peony, że raczej nie uda się ot tak przywrócić Elenie wspomnień. Będzie to kolejne utrudnienie i a piat Damon będzie musiał walczyć o jej miłość, przy czym teraz Elena uważa go tylko z monstrum, które jest bratem Stefana. Usunięcie Damona sprawia, że Elena nie zachowuje się jak wcześniej, ale straciła też Bonnie. Gdzie jakaś minimalna choćby żałoba po stracie przyjaciółki? Pewnie w galaretkowych shotach.

Peony - 16 październik 2014 o 8:34:38 - (1468 dni temu)

Elena powiedziała do Caroline w poprzednim odcinku, ze jeśli uda się sprowadzić z powrotem Damona i Bonnie to Alarick wróci jej wspomnienia.Tylko że ja myślę iż to nie będzie takie proste. Za dużo w jej głowie namotał, za dużo wspomnień zmodyfikował, żeby teraz od tak siup kazać jej usiąść i powiedzieć:" Eleno, kochasz znów Damona" i po robocie. W moim odczuciu będzie to naprawdę konkretny problem który jeśli Damon i Bonnie wrócą, pociągnie się przez dużą cześć sezonu, a nie wiadomo ( co majaczy mi gdzieś z tyłu głowy) czy Damon nie będzie musiał na nowo zdobywać uczucia Eleny.

asielolo - 15 październik 2014 o 23:54:39 - (1468 dni temu)

Nie powiedziałabym, że Elena jest jakąś "kretynką" bo kazała wymazać sobie z głowy Damona. Było to dla niej trudne, ale sama zauważyła to jak niebezpieczna się robi przez to, że go nie ma przy niej, a ona nie potrafi się z tym pogodzić.

lanfear - 15 październik 2014 o 23:07:53 - (1468 dni temu)

Chyba się teraz zamieniły rolami. Caroline martwi się o wszystko, a tamtej tylko imprezy i faceci w głowie. Btw widać jak Elena opłakuje Bonnie i martwi się stanem swojego brata. Przynajmniej Jer nie jest takim kretynem, żeby sobie kazać wymazać Bonnie z głowy. Widocznie on wie, że najcenniejsze co zostaje nam po ukochanych zmarłych to wspomnienia.

syl - 15 październik 2014 o 22:23:42 - (1468 dni temu)

Elka z amnezją jest nie do zniesienia dla Caro :)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: