Australijski zwiastun 6.03 - Welcome to Paradise

Mia    14 październik 2014    26

W sieci pojawił się australijski zwiastun odcinka 6.03 - Welcome to Paradise.



Elena: Stefan?
Stefan: Wydajesz się jakaś inna. Szczęśliwsza.
Elena: Ty i Stefan... Czujesz coś do niego?

tvd, 6.03, welcome to paradise, zwiastun, promoKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (26)
Holland1162 - 16 październik 2014 o 19:37:33 - (1519 dni temu)

Na początku byłam za Steleną i długo się jej trzymałam, ale w ostatnim sezonie zrobiło mi się to obojętne. Bardzo lubię Damona, ale jakoś wydaje mi się, że lepiej mu bez Eleny. Jest wtedy bardziej interesującą postacią.
A co do tego co się dzieje w teraźniejszych odcinkach , to może jak Elena nie pamięta swojej miłości do Damona to znowu zakocha się w Stefanie, a jak wróci jej pamięć to uświadomi sobie iż mimo, że kochała Damona to jej miłość do Stefcia jest silniejsza? Sama nie wiem jak by to mogło być. To tylko spekulacje. Sama nawet nie jestem pewna kogo bardziej wolę, Stelenę czy Delenę :D
A co do potencjalnego związku Stefana i Caroline to jest na NIE! To byłoby dziwne, nie wiem dlaczego, ale ta myśl mnie obrzydza.

LUSIA03 - 16 październik 2014 o 8:09:36 - (1520 dni temu)

A ja nie mogę się przekonać do Deleny, dla mnie Elena i Stefan to epic love. Zawsze przy Stefanie jest taka delikatna, szczerze uśmiechnięta zupełnie inna niż przy Damonie....Ale Stefano i Caroline NO NO NO!!!

horned_angel - 15 październik 2014 o 23:15:11 - (1520 dni temu)

@Peony - Dokładne, też tak samo myślę :)

Vase - 15 październik 2014 o 22:16:26 - (1520 dni temu)

Nie, proszę... nie to samo...

Malia - 15 październik 2014 o 21:38:02 - (1520 dni temu)

Ten serial powoli robi sie jak moda na sukces

kolina - 15 październik 2014 o 21:06:34 - (1520 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=qR33sxoBA- A - kolejna scena z "Welcome to Paradise".

sevendays - 15 październik 2014 o 19:51:02 - (1520 dni temu)

Jeeeejku zaś Stelena?? nieee no to jest chore! Stefan musiałby chyba stracić poczucie własnej godności żeby na to przystać.

sunrise - 15 październik 2014 o 19:28:54 - (1520 dni temu)

Peony - mam identyczne odczucia co do Deleny.

Claire - 15 październik 2014 o 17:20:50 - (1520 dni temu)

Jak tylko Damon wróci to Elka znów zapomni o Stefanie.

CamilleSalvatore - 15 październik 2014 o 17:18:35 - (1520 dni temu)

Błagam tylko NIE Steroline! :O :/

Katherinexdd - 15 październik 2014 o 16:49:51 - (1520 dni temu)

Stelena <3

solczii - 15 październik 2014 o 16:18:12 - (1520 dni temu)

Lubiłam Stelene. Ale dawniej. Teraz to już nie będzie to samo. Jeśli Julie zrobiła już Delene to niech zostanie Delena, proste. A Stefan niech sobie układa życie na nowo bez Eleny. Najlepiej z Caroline, he :3

Peony - 15 październik 2014 o 15:24:57 - (1520 dni temu)

Przyznam się szczerze że od samego początku związku Damona i Eleny, kiedy oficjalnie byli już zakochani oboje i razem, byłam na "nie". Twierdząc że przeskakuje z kwiatka na kwiatek, ze jest chaotyczna i niezdecydowana, jednym słowem same argumenty przeciw. Aż do ostatniego odcinka kiedy jak obuchem w łeb, dostałam tymi wszystkim wspomnieniami Eleny, i zrozumiałam głębokość tego uczucia do Damona, że to co czuła do Stefana choć było wielkie, i pozostało w jakiejś cząstce w jej sercu, było jednak młodzieńczą miłością, potrzebna żeby wyjść z żałoby po rodzicach. A to co poczuła do Damona, w też trudnym dla Niej okresie, długo dojrzewało, wypierane przez nią. Teraz dopiero gdzieś do Mnie dotarło że kochała go taką dojrzała już miłością, wystawianą przez obu z nich wiele razy na próby, dlatego żałuję że zdecydowała się wymazać sobie te wszystkie wspomnienia.

Damon_Elena - 15 październik 2014 o 15:20:10 - (1520 dni temu)

Myślę, że Elena nie będzie przystawiać się ponownie do Stefana. Zachowa z nim relacje czysto przyjacielskie. Ale pewnie spiknie się z tym studencikiem (nie pamiętam imienia)

sarita - 15 październik 2014 o 13:31:44 - (1521 dni temu)

Ric dorosły facet a słucha się nastolatki ,Elena chce bym wymazał jej wspomnienia o ukochanym by mogła ruszyć dalej to robie to bo ona przecież tak chce , wtym serialu to każdy robi to co ona chce bo w przeciwnym razie się obrazi.

lanfear - 15 październik 2014 o 12:44:47 - (1521 dni temu)

Ona ogólnie dziwnie się zachowuje. W nowej scenie mówi tak jakby się cieszyła ze śmierci Damona, a nawet jak się na niego obrażała to na pewno nie życzyła mu śmierci, więc nieźle musiał jej Ric namieszać w głowie. Ziółka były złe, ale pranie mózgu zrobione Elenie było dobre. To straszna głupota. Przecież wystarczyło żeby on powiedział "Pogodziłaś się ze śmiercią Damona. Układaj sobie życie na nowo".

sarita - 15 październik 2014 o 12:32:33 - (1521 dni temu)

Wiedziałam że te całe wymazanie Elenie wspomnień o Damonie nie wyjdzie na dobre teraz Elena chyba będzie się przystawiać zaś do Stefana.Mam nadzieję że Stefan nie przyjmie zaś Eleny z powrotem bo ma świadomość tego że ona to będzie robić bo nie pamięta tego co łączyło ją z Damonem.

lanfear - 15 październik 2014 o 11:29:06 - (1521 dni temu)

Oni zawsze tak mówią żeby zadowolić wszystkich fanów. Plec powiedziała na Comic Conie zapytana o Stelenę, że nie lubi mówić, że czegoś już nie będzie, więc powie, że nigdy nic nie wiadomo, ale już wyraźnie dała do zrozumienia o co jej chodzi. To samo robili w 5 sezonie na zmianę delenowe i stelenowe sceny dawali - dla każdego coś miłego. Dla mnie to idiotyzm, bo robią z Eleny debilkę, a z braci jeszcze większych kretynów. A poza tym nie sądzę, że Stefan chciałby wykorzystywać to, że zrobili Elenie pranie mózgu i chciał się do niej teraz przystawiać i żyć ze świadomością, że gdyby Alaric nie namieszał jej w głowie to nadal kochałaby Damona.
Moim zdaniem końcówka zwiastuna jest najważniejsza, bo gdy Elena się dowie, że Caroline zależy na Stefanie to się odsunie od tego i zabierze za tego Liama, ale każdy sobie może wierzyć w to co chce.

Buffy - 15 październik 2014 o 9:37:38 - (1521 dni temu)

@Ianfear - Wszystko może się zmienić, sama Nina powiedziała że do końca sezonu wydarzyć może się dosłownie wszystko, że nie można tego przewidzieć.

lanfear - 15 październik 2014 o 0:51:31 - (1521 dni temu)

Ona z nim nie będzie, bo w opisie 6x05 jest, że zaprasza Liama żeby poszedł z nią na imprezę, a Stefan zwierza się Caro, że opuszcza MF i zaczyna życie na nowo:

6x05 “The World Has Turned And Left Me Here”
With Homecoming around the corner, Elena (Nina Dobrev) invites Liam (guest star Marco James) to attend a party at the corn maze with her. Instead of attending the homecoming festivities, Caroline (Candice Accola) is preoccupied after Stefan (Paul Wesley) shows up unexpectedly and needs her help cleaning up a mess created by Enzo (Michael Malarkey). Heeding Elena’s advice to be more social, Alaric (Matt Davis) reluctantly attends the party, but a devastating accident quickly leaves him and Jo (guest star Jodi Lyn O’Keefe) rushing to save lives. Elsewhere, Tyler (Michael Trevino) finds himself in a dangerous position when his werewolf curse is put to the test, and an emotionally embattled Stefan comes clean to Caroline about his intent to move on from Mystic Falls. Lastly, Damon (Ian Somerhalder) and Bonnie (Kat Graham) make an important discovery that affects their quest to get back home. Leslie Libman directed the episode written by Brett Matthews (#605).

Poza tym Paul powiedział w wywiadzie, że ich relacja jest platoniczna, a Nina mówiła to samo.

aga160233 - 15 październik 2014 o 0:36:01 - (1521 dni temu)

Nie, nie i jeszcze raz nie. Elena nie zasługuje na Stefana. Nie chcę, żeby zaczynali z tym wszystkim od nowa. Znowu trójkąt, bo Elena, Stefan i Caroline. Jak już dali Delenę to niech tak zostanie.

asielolo - 14 październik 2014 o 23:29:34 - (1521 dni temu)

Właśnie dlatego przydałaby się tutaj edycja komentarzy... "że zerwała ze Stefanem i związała się z jego bratem" o to mi chodziło :)

Buffy - 14 październik 2014 o 23:26:28 - (1521 dni temu)

To urocze, mam nadzieje że będą razem, ich sceny są słodkie :).

kolina - 14 październik 2014 o 22:46:04 - (1521 dni temu)

Elena przypadkiem nie zerwała ze Stefanem przez Damona? Bo jak tak, to jestem ciekawa jak teraz ona "pamięta" ich zerwanie.

asielolo - 14 październik 2014 o 22:05:25 - (1521 dni temu)

Czyżby znowu próbowali coś ze Steleną? Mam jakieś takie wrażenie, że skoro Elena nie pamięta, że kochała Damona to nie pamięta też tego, że zostawiła Stefana i związała się z jego bratem więc może ona zacznie się do niego coraz bardziej zalecać, on ją będzie odtrącał i nie będzie mogła zrozumieć dlaczego. Ewentualnie Stefan zwiąże się z nią mimo tego co było wcześniej (w co szczerze wątpię). Chce już nowy odcinek :)

tyna02 - 14 październik 2014 o 22:02:16 - (1521 dni temu)

Stelena ? Prosze nie ;c

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: