[AKTUALIZACJA] Sceny z 6.03 - Welcome to Paradise

Mia    14 październik 2014    21

Stacja CW udostępniła trzy sceny z odcinka 6.03 - Welcome to Paradise.



Bonnie: Nie ma powodu by być takim pesymistą. Mamy dowód, że nie jesteśmy tu sami.
Damon: Po pierwsze - żadnych ksywek. To moja działka. A ten "dowód", który tajemniczo rozwiązał krzyżówkę to mogłaś być ty.
Bonnie: Nie rozwiązałam tego.
Damon: Nie, nie wiesz, że to rozwiązałaś. Tak samo jak nie wiesz, że mówisz przez sen. Jajka.
Bonnie: Co sugerujesz? Że rozwiązałam ją we śnie?
Damon: To ma więcej sensu niż twoja wersja.




Damon: Wiem, że minęło trochę czasu, ale gdy byłaś Kotwicą to nie mogłaś czarować. Więc jestem ciekaw co sprawia, że wierzysz, że możesz to robić teraz?
Bonnie: Wiesz co? Gdy to wszystko się zaczęło to robienie naleśników szło ci fatalnie, a teraz są nawet jadalne.




Tyler: Hej, szybkie pytanie...
Liv: Szybka odpowiedź: nie.
Tyler: Przezabawne. Urządzamy dzisiaj imprezę. Myślisz, że dasz radę załatwić beczkę lub dwie piwa z uczelnianego baru? Możesz też przyjść.
Liv: Ty, alkohol i mój brat - dlaczego to połączenie brzmi dziwnie znajomo i okropnie? Jak tam twoje gardło, Luke?
Luke: Jakoś żyję. Ale przeprosił.
Tyler: Staram się. Uważam z alkoholem, unikam rzeczy, które działają mi na nerwy.
Liv: Przyjdź pod bar po 13, zobaczę, co da się zrobić.
Luke: Znów to robisz.
Liv: Niby co?
Luke: Zachowujesz się jak suka, bo kogoś lubisz. To dość widoczne, ale nie dziwię ci się, bo ciacho z niego.


tvd, 6.03, welcome to paradise, scena, webclipKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (21)
Kimberlyy - 16 październik 2014 o 21:43:50 - (1929 dni temu)

Never never never ! Żadnej Liv z Tylerem , never ! : (

Holland1162 - 16 październik 2014 o 19:23:11 - (1929 dni temu)

Uwielbiam wspólne sceny Damona i Bonnie i oby byli jak najdłużej po drugiej stronie :D Mam nadzieję, że coś między nimi będzie... coś głębszego :D

GoneGirl - 16 październik 2014 o 4:19:29 - (1930 dni temu)

Bamon nigdy nie będzie realny, Julie mówiła jedynie o ich przyjaźni :)

Claire - 15 październik 2014 o 20:56:34 - (1930 dni temu)

Bamon to chyba najlepsze co spotkało ten serial od 4 sezonu.

syl - 15 październik 2014 o 20:34:59 - (1930 dni temu)

Damon i Bonnie to jedyna szans TVD na kolejny sezon. Wszystko inne juz sie przejadło a to jest ciekawe :)

sunrise - 15 październik 2014 o 19:22:18 - (1930 dni temu)

sceny Damon'a i Bonnie najlepsze :D

sarita - 15 październik 2014 o 18:31:50 - (1930 dni temu)

Raczej nie sądze by Bonnie i Damon się w sobie zakochali raczej te ich wspólne sceny sugerują że relacje między nimi się poprawiają.

solczii - 15 październik 2014 o 16:21:05 - (1930 dni temu)

Już od finału obstawiałam, że Damon i Bonnie będą pewnie razem. Teraz wydaje mi się to jeszcze bardziej prawdopodobne.
A co do Tylera i Liv... Tyler może być z kimkolwiek oprócz Caroline. Nie lubię go, a tym bardziej Tylera i Caro razem.

Deborah - 15 październik 2014 o 15:39:13 - (1931 dni temu)

Nie wiem dlaczego, ale przeszło mi przez myśl, że Damon i Bonnie mogliby się w sobie zakochać w tym niebie...

Damon_Elena - 15 październik 2014 o 15:16:03 - (1931 dni temu)

Bonnie i Damon wymiatają :D Zachowują się jak stare małżeństwo, ale miło się ich relacje ogląda

sarita - 15 październik 2014 o 13:35:18 - (1931 dni temu)

Narazie nie jestem przekonana co do relacji Liv-Tyler ale zobaczymy jak się to potoczy dalej.

sarita - 15 październik 2014 o 13:33:58 - (1931 dni temu)

Ta sceny Bonnie i Damona są najlepsze , chce zobaczyć mine Damona jak się okaże że Bonnie ma rację.

asiuleqq - 15 październik 2014 o 11:58:35 - (1931 dni temu)

Sceny Damona i Bonnie są jednymi z lepszych jak narazie w tym sezonie;).

Buffy - 14 październik 2014 o 23:25:27 - (1931 dni temu)

Bamon - wizytówka tego sezonu, ich sceny są najlepsze.

kolina - 14 październik 2014 o 22:50:32 - (1931 dni temu)

Początkowo obwiałam się relacji Tyler-Liv, ale teraz uważam, że sceny z nimi mogą być niezłe :).

_innainaczej - 14 październik 2014 o 22:41:50 - (1931 dni temu)

Lyver może być ciekawe ;)

asielolo - 14 październik 2014 o 22:02:24 - (1931 dni temu)

@momik17 aż tak nimi nie rzucił.. :D