Zwiastuny 6.03 - Welcome to Paradise

Mia    10 październik 2014    45

Stacja CW opublikowała zwiastuny odcinka 6.03 - Welcome to Paradise. Premiera: 16 października.



Stefan: To moja dziewczyna Ivy. Ktoś zabił ją ubiegłej nocy. Muszę go znaleźć i zabić, więc potrzebuję kilka dni wolnego.
Tripp: Uważaj, gdzie zabijasz. Nigdy nie wiadomo, kto patrzy.
Caroline: To ciasto czy krew?
Enzo: Shirley!
Enzo: Chyba sobie kpisz!




Stefan: To moja dziewczyna Ivy. Ktoś zabił ją ubiegłej nocy. Muszę go znaleźć i zabić, więc potrzebuję kilka dni wolnego.
Elena: Dzisiaj impreza, powinieneś przyjść.
Stefan: Enzo tam będzie?
Tripp: Uważaj, gdzie zabijasz. Nigdy nie wiadomo, kto patrzy.
Caroline: To ciasto czy krew?
Enzo: Shirley!
Bonnie: Widziałeś to?
Enzo: Chyba sobie kpisz!


tvd, 6.03, welcome to paradise, zwiastunyKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (45)
ClaireHolt - 14 październik 2014 o 21:05:05 - (1469 dni temu)

Zapowiada się świetny odcinek ! I nawet Stefek się trochę rozkręcił :D

xenka122 - 14 październik 2014 o 10:07:03 - (1470 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=OsiYMSTLOH c > a tu jest scena :D

Tempest - 14 październik 2014 o 9:03:18 - (1470 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=lbOzuRmxa7 Q australijskie promo :)

_innainaczej - 13 październik 2014 o 19:53:25 - (1470 dni temu)

A może to ktoś nowy , w zeszłym roku czytałam (prawdopodobnie na tej stronie) że ma się pojawić dużo nowych postaci...

sarita - 13 październik 2014 o 18:05:48 - (1470 dni temu)

Z Damonem i Bonnie nie jest Katherine bo wyrażnie powiedziano że jej wątek został definitywnie zakończony.

GoodMorningSunshine - 13 październik 2014 o 17:23:59 - (1470 dni temu)

ja myślę, że z Damonem i Bonnie jest Katherine :D

Annie1602 - 13 październik 2014 o 13:44:50 - (1470 dni temu)

Holland1162 Nie tylko Ty jedna :D

Holland1162 - 13 październik 2014 o 13:39:18 - (1470 dni temu)

Już się nie mogę doczekać!!! :D

Katherinaaa - 13 październik 2014 o 12:42:16 - (1470 dni temu)

Co się stało z tą stroną wgl ? ;o Nowe odcinki są ciekawe, a rozdzielenie Damona i Eleny najlepsze, nigdy nie byłam zawziętym delenowcem, czy stelenowcem... i nigdy nowy sezon tvd nie podobał mi się tak bardzo jak ten. Według mn ostatnie tak dobre odc vd widziałam w 3 sezonie ;3

camelka - 13 październik 2014 o 12:20:51 - (1470 dni temu)

ooo ile tu ludzi!
Po 5x22 obiecałam sobie że nie bedę oglądać tvd na znak protestu ale skoro Damon jest tutaj i dalej występuje... ;)
strasznie jestem ciekawa tego wątku drugiej strony, nieźle to wymyślili
i w ogóle widok damona i bonnie razem jest przemiły
A Enzo to mnie pozytywnie zaskoczył, coraz bardziej go lubię

Annie1602 - 12 październik 2014 o 22:16:40 - (1471 dni temu)

@Szklanka mleka pamietam ten login :)

SzklankaMleka - 12 październik 2014 o 19:11:23 - (1471 dni temu)

O Boże, kiedy ja tu ostatnio byłam?! Pamięta mnie ktoś jeszcze? Szczerze mówiąc sama zapomniałam, ale sezon VI zaczął się w porządku, dlatego wpadłam poczytać opinie.
Tak, podoba mi się start, może podciągną trochę serial, bo ostatnie sezony były - nie oszukujmy się - słabe.
Po pierwsze podoba mi się rozdzielenie Damona i Eleny, pomijając fakt, że samej Elki mam szczerze dość. Od początku miałam nadzieję, że będą razem, ale przejechałam się na własnych oczekiwaniach. Zdecydowanie wolę gdy Damon się ubiega, a Elena traktuje go jak potwora, dlatego podekscytował mnie wątek z usunięciem pamięci. Przyznam się bez bicia, że oglądając miałam takie wewnętrzne "awc". Myślałam, że Elena powie, iż pokochała go po pierwszym pocałunku na łożu śmierci. A potem takie, ok. Ale nic nie pobije moich oczekiwań na sceny starszego Salvatore'a z (nie)czarownicą Bennett. Ach, kocham ich relację, może wyjdzie z tego coś ciekawego? Ale prawdę mówiąc przestałam już lubić jakąkolwiek parę. Może z Caroline i Enzo coś wyjdzie? Po tym zwiastunie jeszcze bardziej czekam na odcinek trzeci. Kto jest z nimi w zaświatach? Hmmm, macie jakiś pomysł prócz Katherine? Jeśli ma to być nowe zło to proszę, niech nie będzie komiczne niczym Sillas, może coś w deseń Nogitsune z Teen Wolf?
Wracając do Eleny - dam sobie głowę odciąć, że magicznym sposobem nie będzie można jej wrócić tych wspomnień. A może Damon poczuje coś do Bonnie? Byłyby jaja. Z początkiem tego sezonu wrócił mój szacunek do jego postaci, woow!
Macie jakieś domysły co do dalszej akcji?
Odnośnie, jeśli chcielibyście poczytać opowiadanie o vd zapraszam na prolog. Nie jest to kolejna Delenka, nic Stelenowskiego - coś nowego. Tak myślę. Tak jakby początek V sezonu po mojemu, hyhyhy.
http://trouble-is-in-you.blogsp ot.com/

sunrise - 12 październik 2014 o 17:09:15 - (1471 dni temu)

Robi się coraz ciekawiej :D iii Enzo wymiata :D

Rebekah - 12 październik 2014 o 13:55:33 - (1471 dni temu)

Może tą osobą z Damonem i Bonnie jest ten ich wujek Zach czy jak on tam się nazywał? w 1994 żył jeszcze i nie darzył Damona z tego co pamiętam zbytnią sympatią.

oliii - 12 październik 2014 o 12:19:43 - (1471 dni temu)

No no no poziom idzie do góry, aż mi się chce to oglądać! Intrygujący konflikt Enzo-Stefan, ale tu biorę stronę Enzo. On jest świetny, zachował się w ostatnim odcinku wręcz fantastycznie, gdy zobaczył, że Caroline płacze ... Awww Uwielbiam go :D

Deborah - 12 październik 2014 o 11:26:33 - (1471 dni temu)

Proszę...Niech, to będzie Katherine ;c To był największy błąd tutaj w tym serialu - jej śmierć ;) Jestem pewna, że po tym oglądalność diametralnie spadła...

Menevieve - 12 październik 2014 o 10:10:00 - (1472 dni temu)

Haha, Enzo. :D

Vinga - 12 październik 2014 o 8:47:37 - (1472 dni temu)

A może Damon i Bonnie przebywają w Mistc Falls pełnym ludzi, tylko oni sami ich z jakiegoś powodu nie widzą a osobą, która rozwiązała krzyżówkę jest zwyczajny mieszkaniec domu, np. żyjący w 1994 Damon lub Stefan? Tylko, nie mam teorii, dlaczego powtarza się ten sam dzień a hasło zostało wpisane tylko raz a nie codziennie.

Karolina - 11 październik 2014 o 22:22:45 - (1472 dni temu)

Drugi odcinek był dobry , powiało w nim starym TVD :) Jestem ciekawa kto jest z Bonnie i Damonem:)

Tatia - 11 październik 2014 o 20:40:49 - (1472 dni temu)

Mi się wydaję, że tym nowym czarnym charakterem będzie ta babka od Jeremiego, którą zaatakowała Elena.

Katherinexdd - 11 październik 2014 o 19:34:57 - (1472 dni temu)

* Niech wróci Katherine ;D *
Enzo < 3

sarita - 11 październik 2014 o 18:53:37 - (1472 dni temu)

Jeśli mam być szczera i ten nowy czarny charakter ma być naprawdę zły i nie ma dla niego ratunku to trzymam ich za słowo .Czy ja mam wrażenie że Elena zaś się przystawia do Stefana i serio Stefan nazwał Ivy swą laską przecież nic ich nie łączyło.

shannaro - 11 październik 2014 o 18:47:29 - (1472 dni temu)

Zwiastun świetny ! Oby tylko odcinka nie zepsuli...

asielolo - 11 październik 2014 o 18:04:35 - (1472 dni temu)

Zatrzymałam sobie zwiastun w 0:20 bo jakoś ten facet wydał mi się podobny do Trippa (?). Czy ktoś jeszcze tak myśli?

Peony - 11 październik 2014 o 16:35:54 - (1472 dni temu)

No powiem że 2 odcinek Mnie mega pozytywnie zaskoczył. Był ciekawy, wzruszający, i bardzo zachęca do czekania na następny.
A zwiastun pokazuje że oczekiwania mogą być tego warte:)

Annie1602 - 11 październik 2014 o 12:39:25 - (1472 dni temu)

mi podróże w czasie chyba zawsze już będą się kojarzyć z Czarodziejkami (Charmed, kochałam i nadal kocham te serial, tam w porównaniu do TVD jest sporo ,,przesadzonych'' rzeczy i wydarzeń, ale nigdy na to nie narzekałam, jeśli w TVD coś takiego się pojawiło też nie bede narzekać!

BonnieXOXOKat - 11 październik 2014 o 12:23:20 - (1472 dni temu)

Ciekawe kto był tam z Damonem.Może ktoś nowy a może jakiś wróg Damona.Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka,Sezon zapowiada się fajnie.5 sezon Był nudny.

sesze - 11 październik 2014 o 8:38:13 - (1473 dni temu)

kolina masz rację, teoria ze spotkaniem samego siebie jest zbyt zagmatwana nawet jak na TVD poza tym nawiązanie do Back to the Future było już zastosowane ostatnio w Once Upon a time więc na pewno wymyślili coś innego.

enzo - 11 październik 2014 o 8:14:33 - (1473 dni temu)

Enzo <3

horned_angel - 11 październik 2014 o 1:23:05 - (1473 dni temu)

@nielivka Nie, nie tylko ty :) ja oglądałam i sobie w myślach mówiłam "Ten odcinek powinien być pierwszy" tamten był dość słaby (pomimo scen Damona i Eleny) jak na pierwszy, chyba najsławniejszy z początkujących

nielivka - 10 październik 2014 o 23:01:25 - (1473 dni temu)

Czy tylko mi się wydaje, że jakoś ten odcinek drugi był o wiele lepszy niż pierwszy? W końcu coś się dzieje. Już się nie mogę doczekać! :D Dawno tego nie czułam w stosunku do TVD :D

natyczx - 10 październik 2014 o 22:32:34 - (1473 dni temu)

chce obejrzeć już ten odcinek boooże

Gosiaczek141 - 10 październik 2014 o 22:17:11 - (1473 dni temu)

Enzo mistrz :D Po drugim odcinku szóstego sezonu stwierdzam, że to chyba będzie moja ulubiona postać w tym serialu

Katherinexdd - 10 październik 2014 o 22:10:14 - (1473 dni temu)

Nie wróci Katherine! :D

Weronika - 10 październik 2014 o 21:06:53 - (1473 dni temu)

Na początku tego wywiadu jest scena z najbliższego odcinka :)

https://www.youtube.com/watch?v= C3zQ9iWjUKY

sevendays - 10 październik 2014 o 19:43:21 - (1473 dni temu)

Zapowiadali, że w tym sezonie będziemy mieli całkiem nowy czarny charakter który będzie na wskroś zły i że nie ma dla niego "ratunku" ze złej drogi. Założę się, że tym nowym jest ten ktoś kto jest z Bonnie i Damonem tam w '94! Nie ma co zgadywać bo to ktoś nowy :) Dodatkowo gdzieś czytałam, że Damon w tym dniu (10 maja'94) popełnił jakiś straszny błąd i wydaje mi się, że dlatego tam utkwili i że ta postać ma z tym coś wspólnego :)

aga160233 - 10 październik 2014 o 18:36:41 - (1473 dni temu)

Ja bym chciała, żeby Katherine była z Damonem i Bonnie. Niestety pewnie marne to nadzieje.

kolina - 10 październik 2014 o 17:47:42 - (1473 dni temu)

@sesze Początkowo też pomyślałam, że Damon jest tam z samym sobą, ale potem doszłam do wniosku, że gdyby był tam ze samym sobą, to Damon z 2012 (czy który tam teraz jest rok) musiał chyba powiedzieć Damonowi z 1994 jak tam trafił, a co się z tym wiąże, D. z 1994 za te 18 lat powinien wiedzieć, że po wysadzeniu Grillu musi się pospieszyć by zdążyć powrócić do życia, więc raczej Damon nie spotkał się sam z sobą.

Salvatore - 10 październik 2014 o 17:36:30 - (1473 dni temu)

Najbardziej ciekawi mnie kto jeszcze znajduje się z Bonnie i Damonem...no kurcze...kto to będzie?! :D
Wojna między Stefanem a Enzo zapowiada się ciekawie ;)

sesze - 10 październik 2014 o 17:22:45 - (1473 dni temu)

0:12 co to za scena Damon walczy z jakimś gościem w płonącym sklepie, może to jego wspomnienia z 1994r? Albo to się dzieje obecnie w alternatywnym MF?

Katerina - 10 październik 2014 o 16:34:01 - (1473 dni temu)

Zapowiada się niezły odcinek. Ten sezon zaczyna mnie pozytywnie zaskakiwać. :D

"Caroline: To ciasto czy krew?
Enzo: Shirley!"- Haha, i ta mina Enzo :D


asielolo - 10 październik 2014 o 15:00:15 - (1473 dni temu)

Jak dla mnie z odcinka na odcinek coś się fajnego zaczyna dziać :)

tpiapiac - 10 październik 2014 o 13:55:44 - (1473 dni temu)

Szczerze mówiac, abstrahując zupełnie od śmiesznych tekstów Ezno, mam nadzieję,zeStefan rozsrzela mu tą szczurzą facjatę... Takie drobne zyczenie, skoro scenarzyści upierająsię przy trzymaniu przy życiu Tylera czy Juniora, mogliby zrobić krok naprzód, by mnie przekonac do swoich czynów...