Muzyka z 6.02 - Yellow Ledbetter

Mia    10 październik 2014    10

Chris Mollere na swoim Twitterze opublikował listę utworów, które pojawiły się w odcinku 6.02 - Yellow Ledbetter.


1. Gabrielle Aplin "Salvation"

2. Israel Cannan "Hello Goodbye"

3. Tim Murdock "I Got Something For You"

4. The TVC "Now You Know"

5. Romans "All That Glitters"

6. Salt N Pepa feat. En Vogue "Whatta Man"

7. Spin Doctors "Little Miss Can't Be Wrong"

8. Stereo MC's "Connected"

9. Sleeping At Last "All Through The Night"

10. Bread & Butter "Everybody Hurts"

11. REM "Everybody Hurts"

tvd, 6.02, yellow ledbetter, muzyka, lista utowórwKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (10)
Deborah - 13 październik 2014 o 14:59:24 - (1933 dni temu)

Hmm..Ciekawe te nutki :)

xythly - 12 październik 2014 o 10:55:03 - (1934 dni temu)

A ja to się zakochałam w tytułowym utworze - "Yellow Ledbetter".

Menevieve - 12 październik 2014 o 10:08:22 - (1934 dni temu)

Świetne. :)

Katherinexdd - 11 październik 2014 o 19:36:30 - (1934 dni temu)

Cudo :*

Fabienne - 11 październik 2014 o 16:02:27 - (1934 dni temu)

Soundtrack nigdy nie zawodzi. Piosenka "All trough the night" po prostu magiczna.

Salvatore - 10 październik 2014 o 17:39:57 - (1935 dni temu)

+ no i oczywiście nie zapominajmy o 'Everybody Hurts' :'(

Salvatore - 10 październik 2014 o 17:38:44 - (1935 dni temu)

'Whatta Man' wprowadza w wesoły nastrój natomiast 'Sleeping At Last' jest bardzo smutne ,ale za to jakie piękne :)

Adria - 10 październik 2014 o 16:33:18 - (1935 dni temu)

1 i 9 <3 Tak póki co. REM z kolei to klasyka, kurczę. ;)
Btw, nie wiecie czy 10. to cover REM, czy inna piosenka? bo nie mogę znaleźć na YT.

kolina - 10 październik 2014 o 15:49:34 - (1935 dni temu)

Gdy kończyłam gimnazjum, jeden z moich nauczycieli zrobił dla każdej klasy filmik pożegnalny (taki ze zdjęciami z dzieciństwa, ze wspólnie spędzonymi chwili, itd.) i dla mojej klasy trafiło się właśnie "Everbody Hurts". Kiedy usłyszałam tą piosenkę, zatęskniłam za moją starą ekipą i zatęskniłam za Damonem i Bonnie jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że szybko ich przywrócą...