Dyskusja na temat 6.02 - Yellow Ledbetter

Mia    9 październik 2014    80

Już dziś o godzinie 20:00 amerykańskiego czasu wschodniego (polskiej 2:00) na niedostępnym w Polsce kanale CW TV zostanie wyemitowany 2 odcinek 6 sezonu The Vampire Diaries noszący tytuł "Yellow Ledbetter".

Właśnie w tym miejscu przez cały czas możecie komentować przebieg wydarzeń w epizodzie, wyrazić wszystkie swoje odczucia oraz wrażenia.


Aby przygotować się do premiery polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:
* oficjalny opis odcinka;
* zwiastuny;
* sceny: #1, #2;
* zdjęcia promocyjne.

Nadal nie możesz się otrząsnąć po odcinku sprzed tygodnia? Zapraszamy od podzielenia się wrażeniami na forum internetowym!

Na stronie  TVPC, LiveStream, Stream2watch, RIPSINK.com, NowWatchTVLive.com, USTVNOW znajdują się odtwarzacze, dzięki którym możecie obejrzeć na żywo 2 odcinek 6 sezonu.


tvd, 6.02, yellow ledbetter, dyskusjaKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (80)
Domi - 14 październik 2014 o 9:30:47 - (1439 dni temu)

Odcinek świetny, jedyne co mnie wkurzyło to, że Alaric wymazał Elenie wspomnienie o Damonie. A najgorsze jest to, że efekt domina spowodował, że jedyne co pamięta o Damonie to okres do czasu jak uśmiercił Jeremiego. Po prostu super. Alaric nie spodziewałam się, że zrobisz coś takiego !!!

levittouxv - 12 październik 2014 o 1:41:45 - (1441 dni temu)

Wydaje mi się, że to raczej nie będzie Katherine. W zwiastunie było widać, że przewiną się tam jakiś mężczyzna.. z tego co zauważyłam.

Adria - 12 październik 2014 o 1:11:30 - (1441 dni temu)

Claire, uwielbiam Twój pojazd po Carenzo ;D

laura84 - 11 październik 2014 o 21:32:58 - (1441 dni temu)

acha i zastanawia mnie kto to jest ta tajemnicza postac od krzyzowki orAZ ten moment z wisiorkiem jak go damon znalazl w 94r to mozze byc znaczace???hmmm poraz pierwszy od 3sez nie moge sie doczekac nastepnego odcinka!!! kiedy bedzoe piatek??:P

laura84 - 11 październik 2014 o 21:30:36 - (1441 dni temu)

pozwolilam sobie jeszcze raz obejrzec odcinek...no jestem poprostu pod mega wrazeniem!!fantastyczny epizod:) bylo wszystko to czego brakowalo mi w ostatnich 2seonach...romantyczne wyznania, gleboka milosc,wspomnienia,akcja,tempo ,przystojny enzo,morderczy enzo i jeszcze wkoncu zdecydowany by cos zrobic enzo!!!sliczna i slodka caroline jak mi jej szkoda bylooo:( bardzo w porzadku elena nie sadzilam ze spodoba mi sie jej rachunek sumienia i emocji...oraz jeszcze dodatkowy punkt dla...wspanialego enzooo:):):):) pozdrawiam wszystkich fanow:P

Claire - 11 październik 2014 o 21:18:58 - (1441 dni temu)

Wszyscy potępiacie Stefana, który szukał Damona, ale w końcu się poddał. Elena przez 4 miesiące nie kiwnęła nawet palcem i to jest w porządku, tak? Co za hipokryzja.

Katherinexdd - 11 październik 2014 o 19:39:52 - (1441 dni temu)

Fabienne - Masz rację.Bez niej serial będzie nudny ;c

kasiok - 11 październik 2014 o 19:30:20 - (1441 dni temu)

Jak dla mnie to gdzie jest Damon i Bonnie to czyściec, jej babcia sama powiedziała,że musi zaznać spokoju, gdzie nie naprawiamy błędy jak nie w czyśćcu?

sarita - 11 październik 2014 o 18:46:35 - (1441 dni temu)


Odcinek był bardzo dobry tak też coś czułam że ten Tripp będzie mieć coś wspólnego z założycielami.Wkurza mnie Elena ok nie może się pogodzić ze stratą Damona ale od razu wymazać o nim wspomnienia i teraz będzie tylko pamiętać że jest potworem.Enzo po prostu jest genialny takie połączenie Damona i Klausa .Stefan poddać się po zaledwie 4 miesiącach,ale i tak myślę że nie do końca się poddał.Jestem strasznie ciekawa kto utknął wraz z Damonem i Bonnie w tym 94 r i serio Damon jest wampirem i nie wyczuł że ktoś jest z nimi.

Fabienne - 11 październik 2014 o 17:40:52 - (1441 dni temu)

Chciałabym, żeby to była Katherine, ale tego dobrego by już za wiele było tak mi się wydaje niestety :(
Poza tym, gdzieś czytałam - na tej stronie najprawdopodobniej - że Plec mówiła, że koniec Katherine jest definitywny....

ulalala70 - 11 październik 2014 o 17:05:48 - (1441 dni temu)

A ja mam przeczucie, że osobą, która jest z Damonem i Bonnie w 1994 jest Katherine, to że wypełniła krzyżówkę i się nie pokazuje trzymając ich w niepewności mogłoby być całkiem w jej stylu.

Fabienne - 11 październik 2014 o 16:11:46 - (1441 dni temu)

Odcinek mega na plus! Po pierwszym miałam wątpliwości, ale drugi super.
-Wymazanie wspomnień Elenie moim zdaniem to tylko na chwilę, tak jak to było ze Stefanem, gdy Tessa pozbawiła go wspomnień przeszłości. Ani mnie to ziębi ani grzeje, wiem, że wrócą jej pamięć o Damonie.
-Alaric - jak mi go brakowało w serialu!!
-Jeremy na początku nie mogłam go znieść, ale ten telefon do Bonnie... No widać nie może poradzić sobie jednak ze stratą.
-KTO JEST Z BONNIE I DAMONEM w jego domu?!
-Apropo pierwszy raz chyba pokazali kuchnię Salvatorów :D
-Enzo- Na początku gdy się pojawił to z wielkim trudem oglądałam go na ekranie bo mnie strasznie denerwował tym swoim gadaniem i przeżywałam czemu to on w ostatnim odcinku sezonu 5 zdołał przejść przez Bonnie a nie np. Lexi. Ale w obecnym sezonie plusuje. Wydawało mi się, że jego wątek i Caroline to takie dane na otarcie łez po Klausie. Ale po tym odcinku widzę, że naprawdę pasowali by do siebie i nie jest takim dupkiem jakim wydawał mi się na początku. I dobrze nagadał Stefanowi!
-Stefan- no nie mogę zrozumieć, że poddał się i zaczął zadawać z jakąś laską o_O
-Co wydarzyło się w maju '94?!
-AAAA... i bad ass Fell! No nie mogło być zbyt spokojnie. :D
Nie mogę doczekać się piątku!!! :)

Annie1602 - 11 październik 2014 o 15:39:44 - (1441 dni temu)

Czyli Caroline rzuciła studia i co już na nie nie wróci??

vampire_kinga - 11 październik 2014 o 15:12:19 - (1441 dni temu)

Czy tylko mi się wydaje że Enzo nadrabia trochę charakterem
Za Damona? no bo..oh błagam Stefan..twój brat utknął w roku moich narodzin a ty do cholery robisz kolację? Co z tobą?
Enzo dobrze mu powiedział i liczę na to że relacja między nimi (Enzo-Stefan) będzię chodź trochę podobna do (Damon-Stefan ) sezon 1.
No i ..Jer do diabła ty idioto weź się w garść rusz dupę i dołącz do Enzo i Caroline zamiast sie zachlewac dzien w dzien ..serio chłopie dorośnij!!!!! ranyyyy.
Ric ..ugh!!!! Stary a głupi ! zamiast z nią pogadać to po co lepiej słuchać nastolatki a następnie przez polowe sezonu będzie trwała walka Damon i Elena i to jak to ona strasznie go nie nawidzi i kto jest z Bon Bon i Damonem ? Omg ja chce zobaczyć Jene ! było by super :D

Koi - 11 październik 2014 o 13:33:33 - (1441 dni temu)

Ale co by tak w kółko nie narzekać: scena, w której Damon mówi do Bonnie, że może problem jest w jej negatywnym nastawieniu do jego naturalnego negatywnego nastawienia, jeszcze wymachując przy tym łopatką, po prostu mnie zmiażdżyła :DDD. Szczególnie, że jestem urodzoną pesymistką, muszę to zapamiętać i użyć przy najbliższej okazji, kiedy ktoś będzie miał pretensje do mojego podejścia :D.

Koi - 11 październik 2014 o 13:30:01 - (1441 dni temu)

Ta... czułam cały czas że potraktowanie Stefana było mocno niesprawiedliwe... :/. To Elena z tego co widzę nic nie zrobiła, Alaric też udzielał się dużo mniej. Wymazanie tych wspomnień też mi się bardzo nie podoba, bo teraz Elena jest cała szczęśliwa jakby nic się nie stało, a cała reszta ma udawać bo jej to pasuje... Rozumiem że bardzo to przeżywała, ale wciąż uważam że można to było inaczej rozwiązać niż przez szukanie taniej sensacji przez twórców pt "kto tym razem straci pamięć?". Ktoś już o tym tutaj pisał, Alaric mógł ją zauroczyć tak żeby (na przykład) była spokojniejsza, a nie od razu pozbawiać ją wspomnień. No ale to wina twórców, że na siłę szukają "podniety". Szkoda, że pozbawili Eleny tej całej dojrzałości, którą miała kiedyś.

Annie1602 - 11 październik 2014 o 12:36:48 - (1441 dni temu)

Vinga to efekt domina, jedno najważniejsze wydarzenia, a wszystko wysiadło.

BonnieXOXOKat - 11 październik 2014 o 12:25:16 - (1441 dni temu)

jak oni mogli jej wymazać pamięci

Vinga - 11 październik 2014 o 11:34:41 - (1441 dni temu)

Dziwne dla mnie jest to, że Elena pała teraz do Demona nienawiścią za zabicie Jeremiego. Przecież Alaric wymazał jej pamięć o miłości a nie o wszystkich wydarzeniach z późniejszego czasu. Przecież nie mogła zapomnieć, że razem z Damonem szukali Stefana, kiedy ten odszedł z Klausem, że działali razem próbując pozbyć się pierwotnych, itp. Nie rozumiem więc jej reakcji po tym całym zauroczeniu.

Claire - 11 październik 2014 o 10:45:02 - (1441 dni temu)

Biedny Stefan. Wszyscy traktują go jak śmiecia, bo przestał szukać Damona, a co w tym czasie robiła Elena? Ach tak, brała czarodziejskie narkotyki, żeby móc go widzieć. A Alaric? Wrócił do pracy jakby nigdy nic. Ale oczywiście, to wszystko wina Stefana, bo on jako jedyny starał się z tym pogodzić.
Btw, Enzo i Blondi byliby dobrą parą. Oboje są tak samo tępi.

sesze - 11 październik 2014 o 8:47:21 - (1442 dni temu)

rudahubabuba jeśli ze Stefanem jest tak jak mówisz to pierwsza przyznam się do błędu a przed Stefkiem uderzę się w pierś. Na razie póki co zachowuje się jak zwykły dupek (nie mylić z typem "uroczy i seksowny dupek").

enzo - 11 październik 2014 o 8:16:54 - (1442 dni temu)

wymazanie elce pamięci to najgłupsze co mogli zrobić, a to dopiero początek sezonu.

gabi1991 - 10 październik 2014 o 23:13:30 - (1442 dni temu)

Enzo moj bohater <3 uwielbiam typa od pierwszego pojawienia się w TVD

isumaaa - 10 październik 2014 o 22:01:46 - (1442 dni temu)

Cieszę się, że rozwijają wątek Caroline i Enzo <3

levittouxv - 10 październik 2014 o 21:39:00 - (1442 dni temu)

Nie mogę uwierzyć, że Rick wymazał Elenie wspomnienia o Damonie. Powinien ją od tego odwieść i w ogóle. Dopiero co wrócił, a już go nie znoszę. Dajmy na to, że znajdą sposób na przywrócenie ich obu i co wtedy?
'Wtedy Rick przywróci mi wspomnienia' - żenada, raz tak, następnie tak.

Nina - 10 październik 2014 o 21:34:34 - (1442 dni temu)

Co było w ostatniej scenie z Damonem i Bonnie? Nie obejrzałam do końca :(

Salvatore99 - 10 październik 2014 o 21:15:37 - (1442 dni temu)

Świetny był ten odcinek <3 Upłakałam się jak nigdy :D
Ciekawe kto tam jest z Bonnie i Damonem?

rudahubabuba - 10 październik 2014 o 20:59:46 - (1442 dni temu)

Co z wami ludzie, nie dajcie się tak łatwo zwieść! Idę o zakład, że Stefan wcale nie odpuścił. Zapewne ma jakiś plan i to takie w jego stylu, że nie chce dawać innym nadziei, póki sam nie będzie pewien rezulatów. Wydaje mi się, że znajomość z tą dziewczyną, którą Enzo zabił, była częścią jego planu.
Ogólnie sezon jak narazie na plus, wykluczając kolejnego członka rodziny założycieli.. Znowu "good-bad ass" w MF? No prosze.. -.-

wikaaa1 - 10 październik 2014 o 20:32:31 - (1442 dni temu)

Miejmy nadzieję, że powraca stare TVD, rodem z pierwszych sezonów! Jak na razie poziom jest całkiem nieźle trzymany.
Alaric - świetnie, ale szkoda, że kazał Elenie zapomnieć. Przecież mógł zahipnotyzować ją, żeby np. nie brała tych ziół, no nie? :c
A oglądając ten fragment, gdzie Damon zakłada Elenie naszyjnik, to miałam w głębi takie przeczucie, że Elena coś już do niego czuje, a teraz okazało się, że mnie to przeczucie nie zawiodło :D
Spodobała mi się scena, jak Jeremy dzwonił do Bonnie. Mimo że go nie lubię, to zrobiło mi się go żal :(
No i w końcu Enzo! <3 Taki bad boy, ale fajnie, że dołożył Stefanowi. Chciałabym, żeby był z blondie, bo mogłyby być ciekawe i śmieszne dialogi (chociaż teraz też są). Przynajmniej widać, że Enzo ma jakieś sumienie.
Stefan to porażka totalna. Nie dość, że odpuścił sobie WŁASNEGO BRATA, Elenę i innych przyjaciół, spotykał się z jakąś brzydką chinką, to jeszcze ma to wszystko gdzieś. Nie lubię go. Znowu. Wr...
Oby tak dalej! No i niech Elenie wrócą wspomnienia, bo przecież ona zabije Damona, jak on wróci z tych zaświatów :C

sevendays - 10 październik 2014 o 19:34:41 - (1442 dni temu)

odcinek z serii "tych z lepszych czasów" :) bardzo fajny.
Nie podoba mi się tylko jeden wątek, mianowicie nigdy nie darzyłam Stefana sympatią ale to co z nim teraz zrobili to podłe. Czyżby Stefanek obracał się w podłego brata??

sesze - 10 październik 2014 o 17:11:06 - (1442 dni temu)

Powiało starym dobrym TVD, właściwie wszystko było dobre w tym odcinku oprócz Stefana. Beznadziejna postawa i należało mu się manto od Enzo. Enzo był świetny w każdej scenie, ta postać to skrzyżowanie Damona i Klausa, podoba mi się w duecie z blondi. Nawet Jeremy miał fajny moment z telefonem do Bonnie. Damon wygląda jak w pierwszym sezonie, czyli najlepiej. Wreszcie pojawiła się jakaś tajemnicza zagadka w postaci trzeciej osoby w MF z 1994r., liczę na to że scenarzyści nas zaskoczą jak w pierwszych sezonach.

sesze - 10 październik 2014 o 17:10:42 - (1442 dni temu)

Powiało starym dobrym TVD, właściwie wszystko było dobre w tym odcinku oprócz Stefana. Beznadziejna postawa i należało mu się manto od Enzo. Enzo był świetny w każdej scenie, ta postać to skrzyżowanie Damona i Klausa, podoba mi się w duecie z blondi. Nawet Jeremy miał fajny moment z telefonem do Bonnie. Damon wygląda jak w pierwszym sezonie, czyli najlepiej. Wreszcie pojawiła się jakaś tajemnicza zagadka w postaci trzeciej osoby w MF z 1994r., liczę na to że scenarzyści nas zaskoczą jak w pierwszych sezonach.

Koi - 10 październik 2014 o 16:43:50 - (1442 dni temu)

A mnie zastanawiają inne kwestie... skoro nie ma drugiej strony to jak do cholery mogą się tworzyć nowe wampiry, a stare umierać i powracać? :/
Skoro Damon jest wampirem dalej to gdzie się pożywia? Jeśli jedzą te naleśniki to znaczy że jakoś tam organizm im działa.
Wątek kolejnego obrońcy MF przed supernaturals mi nie podpadł... ile razy można odgrzewać to samo?
Ale sama fabuła bardzo ciekawa :). Zastanawiam się czy kręcenie tego odcinka było ciężkie dla samej Niny, pewnie jakoś tam swoje osobiste rany też rozdrapała.
Ps: Faktycznie Elena zamieniła się na role z Caroline. :)

Agusiek498 - 10 październik 2014 o 16:29:14 - (1442 dni temu)

I nie wiem jak wy, ale wydaje mi się, że jeśli Damon, to Elena nie przywita go tak, jakby chciał. Prędzej go rozszarpie xD

Agusiek498 - 10 październik 2014 o 16:26:59 - (1442 dni temu)

Jak dla mnie serial chyba zaczyna przeżywać po raz drugi swoje dobre czasy. Coś ciekawego się dzieje, nie ma żadnej nudy, bez ciągłego siedzenia i płakania. Elena? Elena teraz jest lepsza :P mam nadzieję, że tak pozostanie (choć smutno, że aż musiano wymazać jej pamięć). Najlepszy jest Enzo. Pamiętacie "starego" Damona, który bez mrugnięcia okiem zabijał? Teraz jego przyjaciel przejął tę posadę :)On i Caroline jako chyba jedyni próbują ratować wszystko, na czym im zależy.I bardzo dobrze. Stefcio mnie denerwuje. Nie zasługuje na to by mieć brata. Damon przynajmniej starał się go ratować w poprzednich sezonach. Oczywiście nie wiadomo, dlaczego zrezygnował. Mam nadzieję, że akcja będzie się bardziej rozkręcać!

Akane7 - 10 październik 2014 o 15:12:12 - (1442 dni temu)

Wszyscy piszą "jak oni z tego wybrną". Moim zdaniem ważny wątek to ten, że Elena dzwoniła do tego brata czarownicy bliźniaka (imię mi uciekło). Przecież nie rozłączyła połączenia. Całe wymazywanie pamięci i ten wątek, w którym pokochała Damona nagrał się na jego skrzynkę.

asielolo - 10 październik 2014 o 15:03:14 - (1442 dni temu)

Co do odcinka to jak dla mnie ten jest zdecydowanie lepszy od pierwszego. Moim zdaniem akcja w tym sezonie rozkręca się powoli, ale ciekawa jestem co się dzieje z Bonnie i Damonem dokładniej, o co dokładniej chodzi z tym 10 maja 1994. Ciekawa jestem czy uda im się wrócić jeszcze na stałe czy zostaną w tym innym świecie bądź zginą na zawsze. Zastanawia mnie też o co dokładniej chodzi z Trippem. Trzeba czekać na nowy odcinek :) Podejrzewam, że Elena w nim będzie zupełnie inna niż kiedykolwiek

margaret_13 - 10 październik 2014 o 11:36:36 - (1442 dni temu)

Dokladnie laura84 .. ostatnie dwa sezony były.. nie czarujmy się .. ale beznadziejne ;/ wątki mnie nie porywały, ale pierwszy raz od dawna widzę jakąś nadzieje dla tego serialu !

laura84 - 10 październik 2014 o 10:54:04 - (1442 dni temu)

enzo jest typowo stworzony dla caroline widac ze ona mu sie podoba i jest w tym cos podobnego jak z klausem tez ma takie powiedzonko,,, klaus mowil love a enzo gorgeous hehe fajnie podoba mi sie to:)

Annie1602 - 10 październik 2014 o 10:53:41 - (1442 dni temu)

laura84 ja też pierwszy raz jak stefan mnie zdenerwował i Enzo powinien mu mocno skopac tyłek.

laura84 - 10 październik 2014 o 10:43:54 - (1442 dni temu)

odcinek rewelacja!!jestem zachwycona wkoncu podniesli poziom !! pierwszy raz znielubilam stefka!!

GoneGirl - 10 październik 2014 o 5:06:19 - (1443 dni temu)

matko ryczę! Ja chcę żeby Elena odzyskała wspomnienia,chce Damona w MF proszę..

Annie1602 - 10 październik 2014 o 3:41:24 - (1443 dni temu)

Alez ten odcinek mignal mi, myslałam ze mineło 20 minut, a to był koniec odcinka :(

suer - 10 październik 2014 o 3:22:34 - (1443 dni temu)

Jak ktoś umie to robi ale są genialne

horned_angel - 10 październik 2014 o 3:19:57 - (1443 dni temu)

Uwielbiam naleśniki! Dla mnie mógłby robić :D <3

Annie1602 - 10 październik 2014 o 3:14:55 - (1443 dni temu)

Tak to naleśniki, tylko ten rodzaj grubych, w Polsce rzadko się robi :(

horned_angel - 10 październik 2014 o 3:12:00 - (1443 dni temu)

suer Hahaha Nie, nie z względu na naleśniki :D To co ronił to naleśniki?
Ciekawe kto z nimi jest? Katherine? Rose? Grams? A może ktoś inny?

horned_angel - 10 październik 2014 o 3:05:56 - (1443 dni temu)

O nie.., On nie potworem, Elena! Kochasz go do diabła! :(

Annie1602 - 10 październik 2014 o 3:03:27 - (1443 dni temu)

Własnie tak tez pomyslałam, ale scenarzysci chyba dali spokój z jej watkiem :(

Mikoszi - 10 październik 2014 o 3:02:21 - (1443 dni temu)

Katherine Pierce

Annie1602 - 10 październik 2014 o 3:00:54 - (1443 dni temu)

ja cie nie mogę Tripp, to prawdziwy dupek. Ktos rozwiązał krzyzówke do konca, nie Bonnie i nie Damon to kto??

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:57:33 - (1443 dni temu)

Elena płacze, Caroline płacze, ja płacze. Enzo jest wściekły, Elena szczęśliwa, a Stefan wkurzający jak nigdy!

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:55:29 - (1443 dni temu)

Enzo zabił dziewczyne Stefana, przez to, że Caroline płakała.

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:54:03 - (1443 dni temu)

OMG! Elena zamieniła się z Caroline na role!!!

suer - 10 październik 2014 o 2:53:33 - (1443 dni temu)

mnie zastanawia jak oni z tego wybrną kiedy Damon wróci

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:52:15 - (1443 dni temu)

ja płaczę :( Elena bedzie pamietac Damona za to, że był bratem Stefana i że zabił Jeremiego!!! WOW

suer - 10 październik 2014 o 2:49:42 - (1443 dni temu)

zakładam, że ze względu na naleśniki:p

horned_angel - 10 październik 2014 o 2:49:34 - (1443 dni temu)

Chce mi się płakać... ;(

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:47:30 - (1443 dni temu)

ja chce tam być

suer - 10 październik 2014 o 2:47:05 - (1443 dni temu)

nie wiem czy na pozytywnie z tym gotowaniem ja nabawiłam się traumy, boję się że jak wyląduję w zaświatach to będę przez resztę wieczności smażyć naleśniki:D

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:43:30 - (1443 dni temu)

Noo Iana i Paula po dzisiejszym gotowaniu powinni zaprosić do jakiegoś programu kulinarnego. Faceci w kuchni to jest to.

horned_angel - 10 październik 2014 o 2:42:58 - (1443 dni temu)

Hehe no :D A mnie się wydaję, że Elka zakochała się w Damonie jak poznała, a nie jak była ze Stefanem, w sumie to już nie była

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:42:17 - (1443 dni temu)

Ale na pozytywnie :D z tym jedzeniem!

suer - 10 październik 2014 o 2:41:44 - (1443 dni temu)

to uczucie dy twój serial zmienia się w program kulinarny bezcenne:D

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:38:31 - (1443 dni temu)

Bija sie, bija sie :D takie pyszne jedzenie i na podłodze

horned_angel - 10 październik 2014 o 2:36:07 - (1443 dni temu)

Co, Ric nie może wymarzać wspomnień? Elena cały czas powtarza słowo "He's my boyfriend'

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:31:46 - (1443 dni temu)

mnie jeszcze na świecie nie było '96

horned_angel - 10 październik 2014 o 2:30:31 - (1443 dni temu)

Noo, tylko co raz starszy rok, teraz 1994 (mój :D)

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:29:11 - (1443 dni temu)

O cholero ani cały czas powtarzaja ten sam dzien!!

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:28:29 - (1443 dni temu)

Damon tańczy gotująć w kuchni w swoim domu z lat '90. Enzo wspaniały! Teraz to juz mnie szczeka boli od usmiechania się!

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:23:04 - (1443 dni temu)

Alez Stefek upichcił pyszne jedzonko! Mniam... Nie mogę się przestać uśmiechać od początku odcinka. Pewnie książka którą czytałam przed rozpoczęciem odcinka wiele zdziałała.

horned_angel - 10 październik 2014 o 2:19:39 - (1443 dni temu)

Noo :D Damon i Bonnie cofani w czasie do maja 1995 roku.. i zaćmienie, nie wiem co myśleć, może to coś związanego z Gilbertami?

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:08:54 - (1443 dni temu)

Ale jaja, cóz Caroline przeszkodziła w ,,czymś'' Enzo i tej dziewczynie :D

Annie1602 - 10 październik 2014 o 2:01:37 - (1443 dni temu)

Nareszcie!!!

horned_angel - 10 październik 2014 o 1:57:24 - (1443 dni temu)

Damon_Elena "Facebook Log-In Error
An error has occurred." Co zrobić?

horned_angel - 10 październik 2014 o 1:51:03 - (1443 dni temu)

Damon_Elena Mi wyskakuje jakiś error, niestety

Damon_Elena - 9 październik 2014 o 23:29:33 - (1443 dni temu)

Obejrzałabym w nocy, ale nie wytrwam tym razem do tej godziny :(
Jeśli chodzi o stream to szczerze polecam ustvnow :) minutka Wam zajmie rejestracja, a jakość oglądania w porównaniu z innymi jest znakomita. Nic się nie tnie ;)

Życzę nocnym markom miłego oglądania :D

evilll - 9 październik 2014 o 22:30:50 - (1443 dni temu)

A mi na każdym wyskakuje błąd "Error #2032" albo "This channel has been deleted due to a Copyright infringement" . Nie wiem, gdzie leży problem, skoro innym działają te linki ;/

Gary - 9 październik 2014 o 22:00:19 - (1443 dni temu)

@evilll mi działają :P

evilll - 9 październik 2014 o 21:42:52 - (1443 dni temu)

Czy komuś jeszcze oprócz mnie nie działa żaden z tych linków ?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: