Zwiastuny 6.02 - Yellow Ledbetter

VampireDiaries    4 październik 2014    34

Stacja CW opublikowała zwiastuny 2 odcinka 6 sezonu - "Yellow Ledbetter". Premiera odbędzie się 9 października.

Muzyka w tle: Luca "Waiting for Lost Time".




Alaric: Kim jest Damon Salvatore?
Elena: Był moim chłopakiem. Umarł.
Damon: Gdzie my do cholery jesteśmy jesteśmy?
Bonnie: Nie wiem.
Alaric: Próbuję się dowiedzieć, kiedy Elena zakochała się w Damonie.
Caroline: Zakochała się w Damonie gdy była jeszcze ze Stefanem.





Elena: Dla własnego dobra muszę pozwolić mu odejść.
Alaric: Kim jest Damon Salvatore?
Elena: Był moim chłopakiem. Umarł.
Damon: Gdzie jesteśmy?
Bonnie: Nie mam pojęcia. Wciąż przeżywamy ten sam dzień.
Damon: Jesteśmy w piekle.
Alaric: To nie zadziała jeśli nie dowiem się dokładnie, w którym momencie uświadomiłaś sobie, że jesteś zakochana w Damonie.
Elena: Nie wiem!
Alaric: Próbuję się dowiedzieć, kiedy Elena zakochała się w Damonie.
Caroline: Zakochała się w Damonie gdy była jeszcze ze Stefanem.


6.02, yellow ledbetter, tvd, zwiastunKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (34)
Tempest - 8 październik 2014 o 20:17:16 - (1111 dni temu)

Ale zrobiło mi się przykro na widok Stefana. Co do daty, to pewnie zapowiedziane retrospekcje (nie pamiętam, czy to w tym, czy którymś z kolejnych odcinków) będą sięgać lat 90. Co do tego, że Caroline "wie", że to stało się w momencie, gdy Elena była jeszcze ze Stefanem, to raczej wynika z faktu istnienia trójkąta, przynajmniej w mojej opinii.

Peony - 8 październik 2014 o 15:48:51 - (1111 dni temu)

Zakładając że właśnie tego dnia urodziła się Elena (10 maj 1994) jeśli dobrze pamiętam ze zwiastuna, to co miałby Damon z Bonnie zmienić w tym dniu? Zabić ja żeby zapobiec późniejszym wydarzeniom? np: powstaniu hybryd, śmierci Jenny itd?

asielolo - 7 październik 2014 o 23:30:49 - (1112 dni temu)

Niżej ktoś napisał, że może w 1994 urodziła się Elena i na początku też taki pomysł mi przyszedł do głowy

GoneGirl - 7 październik 2014 o 20:26:29 - (1112 dni temu)

Zapowiada się świetnie! Ale na samą myśl o odcinku czuję łzy w oczach :c

wampirka012 - 7 październik 2014 o 17:42:04 - (1112 dni temu)

Intrygujący odcinek się zapowiada!

tvdforeverde - 6 październik 2014 o 22:27:01 - (1113 dni temu)

ten odcinek będzie epicki. już nie mogę się doczekać. mam tylko nadzieję że Elenie nie uda się wymazać pamięci.

tpiapiac - 6 październik 2014 o 22:16:30 - (1113 dni temu)

@StafanSalvatore - gdzie ty masz powiedziane, że to się stało wtenczas? Trudno jest jednoznacznie powiedzieć, keidy się to stało, bo ich relacje zmieniały się z sezonu na sezon.

StefanSalvatore - 6 październik 2014 o 21:46:36 - (1113 dni temu)

To kiedy Elena zakochała się w Damonie jest proste jak drut, już w 2 bądź 3 sezonie było powiedziane, że to Damon pierwszy spotkał Elene przed wypadkiem jej rodziców, wtedy kiedy była na imprezie i jej rodzicie jechali po nią. Spotkała go pierwszy raz, lecz Damon wymazał to z jej pamięci pod koniec tego spotkania. Co do odcinka szału nie było.

sevendays - 6 październik 2014 o 21:15:52 - (1113 dni temu)

Masakra z tym wymazywaniem pamięci Eleny...

CamilleSalvatore - 6 październik 2014 o 20:15:33 - (1113 dni temu)

Mam nadzieję, że 6 sezon będzie dużo lepszy od 5 jak i 4 sezonu. Zresztą moim zdaniem muszą wymyślić coś dobrego jeśli na serio chcą tym sezonem zakończyć serial. Oby nie było już powrotów do żywych, duchów i innych odgrzewanych kotletów. Chciałabym oryginalnego zakończenia serialu. :))

faftyna87 - 6 październik 2014 o 17:59:52 - (1113 dni temu)

Normalnie zamarłam , gdy Elena powiedziała żeby Alaric wymazał jej pamięć . Myślałam że to ona będzie najbardziej chciała pamiętać o Damonie .. Ale ok i tak on wróci ; )

KatherinePierce - 6 październik 2014 o 17:39:43 - (1113 dni temu)

Ogólnie to myślałam, że Damon i Bonnie będą się znajdować w jakieś nicości, zupełnej ruinie, a tu prosze, prosze... Całkiem nieźle im się powodzi ;) Wydaje mi się, że odcinek drugi będzie lepszy od pierwszego^^

Agusienkaaa@ - 6 październik 2014 o 16:34:56 - (1113 dni temu)

Zapowiedź świetna. Szósty sezon zaczyna się nieźle rozkręcać :)
Wątek z Damonem i Bonnie jest bardzo ciekawy. Ciekawe jak dalej się to potoczy ? :)

VampireDiaries - 6 październik 2014 o 16:16:47 - (1113 dni temu)

Raczej chodzi o to, że Bonnie i Damon utknęli w 1994 roku w alternatywnej rzeczywistości.

@8olga8@ - 6 październik 2014 o 16:11:06 - (1113 dni temu)

(żeby się dowiedzieć)

@8olga8@ - 6 październik 2014 o 16:09:39 - (1113 dni temu)

Może Ellena się urodziła w roku 1994 ?
Nie mogę się doczekać źle się dowiedzieć.

Wampirka15 - 6 październik 2014 o 15:00:12 - (1113 dni temu)

Odcinek na prawdę świetnie się zapowiada! :D Już nie mogę się doczekać!

Też jestem ciekawa o co chodzi z tym rokiem - 1994. :D

Szkoda mi Stefana :(

radosny_elf - 6 październik 2014 o 13:42:28 - (1113 dni temu)

Dzięki Ianfear za info. Można cofnąć, ale tak czy siak znowu będzie dramat - on wróci, ona nie będzie pamiętać...Sarita, co do kotwicy, hm...nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że skoro Druga Strona się rozpadła, to nie będzie miała być czego Kotwicą, może będzie czymś/kimś innym...Odnośnie Caroline - skąd wie? Ona wie wszystko o związkach, zrobili ją ekspertką w tej dziedzinie;)

xenka122 - 6 październik 2014 o 13:40:31 - (1113 dni temu)

@sarita - bo przecież Caroline wie wszystko :D

sarita - 6 październik 2014 o 13:36:08 - (1113 dni temu)

A skąd niby Caro wie że Elena zakochała się w Damonie gdy ta była jeszcze z Stefanem jak nawet sama Elena tego nie wie.

sarita - 6 październik 2014 o 13:28:20 - (1113 dni temu)

Jak Damon i Bonnie wrócą to Bonnie dalej będzie tą kotwicą?

lanfear - 6 październik 2014 o 13:23:27 - (1113 dni temu)

Wymarze jej, bo w 6x03 będzie się całowała z tym kolesiem ze studiów. To było w spoilerach.
@radosny_elf Nie martw się to zawsze można cofnąć. Tak zrobił Klaus ze Stefanem.
A co do Damona to patrząc na zdjęcia zza kulis wróci najprawdopodobniej 7-8 odcinek.

sarita - 6 październik 2014 o 13:16:43 - (1114 dni temu)

A ja sądze że jednak Alaric wymarze Elenie z pamięci Damona by zaś ruszyć główny wątek DES.

radosny_elf - 6 październik 2014 o 13:04:16 - (1114 dni temu)

Bardzo mi się podoba wątek Bonnie i Damona. Ciekawa jestem ich przygody. Mam nadzieję, że Alaric nie wymaże jednak wspomnień Eleny o Damonie. To by było okrutne, biorąc pod uwagę, że on pewnie znajdzie drogę do domu...Wyobrażacie sobie stracić wszystkie wspomnienia o ukochanej osobie? Straszne.

sarita - 6 październik 2014 o 13:03:20 - (1114 dni temu)

Naprawdę jestem ciekawa co się stało tego 10 maja 1994 roku , wątpie by Damon kogoś wtedy zabił bo wtedy chyba nie powtarzali by w kółko ciągle tego samego dnia.

lanfear - 6 październik 2014 o 11:50:52 - (1114 dni temu)

Dokładnie znajdują się w dniu 10 maja 1994. Taka data jest na gazecie, którą trzyma Damon.

sarita - 6 październik 2014 o 11:35:16 - (1114 dni temu)

No nareszcie dostępne są komentarze co do zwiastunów to 2-gi odcinek zapowiada się lepiej niż 1-wszy chociaż 1 wszy odcinek nie był taki zły.Czytałam że Damon i Bonnie znajdują się w 1994 roku i to był ważny rok dla Damona że coś się wtedy wydarzyło i jak chcą wrócić do MF to muszą odkryć o co biega .A co do tego kiedy Elena zakochała się w Damonie to wydaje mi się że to była końcówka 2-go sezonu wtedy jak Damon był umierający kurcze ale mam nadzieję że Alaric jednak nie wymarze Elenie z pamięci Damona że powie jej lepiej byś go pamiętała bo wtedy Elena pójdzie na łatwiznę .

Delena - 6 październik 2014 o 8:38:14 - (1114 dni temu)

To jest TVD wszystko się może zdarzyć.

Annie1602 - 6 październik 2014 o 6:30:52 - (1114 dni temu)

jejku, jak oni wrócą z zaświatów?

sesze - 6 październik 2014 o 5:49:51 - (1114 dni temu)

Haha wiedziałam, że to dzień świstaka a te naleśniki to z nudów :) Ciekawe czy wskażą dokładny moment kiedy Elena zakochała się w Damonie właściwie to sama mam z tym problem. To może być cios dla Stefana, gdy np. okaże się że to już w 2 sezonie a potem tylko się oszukiwała.

asielolo - 5 październik 2014 o 23:13:14 - (1114 dni temu)

Szkoda zrobiło mi się Stefana.. Odcinek zapowiada się jak dla mnie lepiej niż 1. Widać, że coś się zacznie dziać w zaświatach (?) i tu na miejscu jakaś akcja będzie.

Tatia - 5 październik 2014 o 21:37:31 - (1114 dni temu)

Też jestem miło zaskoczona Eleną. Ten sezon zapowiada się dobrze, ale poczekamy, zobaczymy.
Czy wy też wyobrażaliście sobie trochę inaczej realia zaświatów? Bo ja na pewno nie spodziewałam się Damona robiącego śniadanie dla Bonnie.

_Pijawka_ - 5 październik 2014 o 20:40:12 - (1114 dni temu)

Szczerze, to z początku byłam nastawiona na nieoglądanie 6 sezonu, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka... zdecydowanie zmieniłam zdanie. Bardzo fajnie to zaczęli. Elena jakoś mniej mnie wkurzała. Mam nadzieję, że ten sezon będzie lepszy od 5 sezonu, który według mnie, był przeciętny.

Katherine_Queen - 5 październik 2014 o 20:19:55 - (1114 dni temu)