Dyskusja na temat 6.01 - I'll Remember

Mia    2 październik 2014    12

Już dziś o godzinie 20:00 amerykańskiego czasu wschodniego (polskiej 2:00) na niedostępnym w Polsce kanale CW TV zostanie wyemitowany premierowy odcinek 6 sezonu The Vampire Diaries noszący tytuł "I'll Remember" (Będę pamietać).

Zapraszamy na forum by podzielić się swoimi odczuciami i wrażeniami z odcinka.



Aby przygotować się do premiery polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:
* oficjalny opis odcinka;
* zwiastuny: #1, #2;
* sceny: #1, #2;
* zdjęcia promocyjne: #1, #2.

Nadal nie możesz się otrząsnąć po poprzednim sezonie? Zapraszamy od podzielenia się wrażeniami na forum internetowym!

Na stronach TVPC, LiveStream, Stream2watch, RIPSINK.com, NowWatchTVLive.com, USTVNOW znajdują się odtwarzacze, dzięki którym możecie obejrzeć na żywo 1 odcinek 6 sezonu.


dyskusja, 6.01, i'll rememberKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (12)
Boni12326 - 9 październik 2014 o 17:54:33 - (1110 dni temu)

Bardzo wyczekiwał na nowy sezon i powiem szczerze , że pierwszy odcinek nie za bardzo mi się podoba.Moim zdaniem na siłę próbują coś wymyślić aby ten serial stał się ciekawszy i wszystko zaczyna sie plątać. Co do Eleny , w pierszych sezonach lubiłam jej postać ,ale teraz wydaje się taka 'głupia', niewiem czy dobrze widziałam ale w zwiastunie całego 6 sezonu ęlena całuje się ze Stefanem (?)(niewiem) tak mi się wydaję .Za to bardzo chciała bym zobaczyć Caroline&Enzo albo dowiedzieć sie co ze Caroline&Stefan.

ola15 - 6 październik 2014 o 17:52:56 - (1113 dni temu)

ALe się cieszę, że ta stronka się odnawia i powoli wraca wszystko do normy ;) Stęskniłam się za rozmowami z wami, ludzie :D i wgl za wszystkim! Pozdrowienia! :)

KatherinePierce - 6 październik 2014 o 17:31:49 - (1113 dni temu)

Odcinek nie był powalający. Szczerze? Liczyłam na coś więcej :P Akcji praktycznie nie było, wszystko było przeciągane. Mam nadzieję, że wszystko się jeszcze rozwinie... ;)

Allie - 6 październik 2014 o 16:16:41 - (1113 dni temu)

Odcinek nie urywał. Szczerze to zapomniałam nawet o premierze... może przez to, że sezon 5 nie był udany :P. Mimo to dobrze jest powrócić do starego powiedzenia 'byle do piątku'. I co do wiadomości poniżej, ja również zauważyłam zmianę w głównej bohaterce serialu. Niestety ta zmiana wyszła jej na gorsze. :(

She_Vamp - 6 październik 2014 o 14:11:20 - (1113 dni temu)

Czytałam gdzieś ostatnio,że Nina zoperowała nos. Ogólnie wygląda jakby ostrzykiwała się botoxem.. Taka jakaś zapuchnięta mi się wydaje. Nie przesadzajmy z wiekiem bo ona wciąż jest młoda , ma 25 lat, albo tak jak napisała Koi to przez większą wagę :)

Koi - 6 październik 2014 o 13:20:09 - (1113 dni temu)

Według mnie odcinek był w porządku :). Najbardziej mnie poirytowała ta prośba Eleny na koniec i sądzę że Alaric nauczony doświadczeniem nie powinien się na to zgodzić.
A co do samej Eleny, a w zasadzie jej wyglądu, zgadzam się z She_Vamp - nie umiem rozpoznać czego to wina, może tylko faktu że Nina przytyła, ale wyglądała trochę dziwnie... Plus włosy ma bardzo zniszczone, przynajmniej takie sprawiają wrażenie. Na zdjęciach na twitterze, tego tak nie widać (czyżby jakiś photoshop?). Oczywiście zdaję sobie sprawę że lata mijają, ale mam takie odczucie, że dopóki Nina nie zaczęła kombinować z włosami, zamiast po prostu o nie dbać to były naprawdę dużo zdrowsze i mocniejsze :). No ale to taka mała istotna uwaga :>

radosny_elf - 6 październik 2014 o 13:00:10 - (1114 dni temu)

Mnie się podobało, chociaż Stefan mnie nie przekonuje odnośnie braku poszukiwań, to nie w jego stylu moim zdaniem. Wątek z ziółkami spoko:) Nie zgadzam się z Tobą Vampires_Bite - to nie sposób Eleny na to, żeby zapomnieć, tylko właśnie żeby pamiętać o Damonie, mieć namiastkę ukochanego. Tylko to trochę tak jak z Kamieniem Wskrzeszenia w Harrym Potterze - można przywołać duszę ukochanej osoby, ale to tylko złudzenie, które odbiera energię. Co do Bonnie i Damona - ciekawa jestem jak się dalej potoczy ten wątek - szorstka przyjaźń w trudnych czasach? ;)

She_Vamp - 6 październik 2014 o 13:00:08 - (1114 dni temu)

Odcinek troszkę nudny, ale miło się oglądało mimo wszystko. Początek jakby żywcem z pierwszych sezonów :) Ps. zauważyliście jak Nina się zmieniła? Jakoś tak na niekorzyść, albo to mi się tak wydaje. Chyba pokombinowała coś z twarzą :D

jowcia13b - 6 październik 2014 o 12:44:13 - (1114 dni temu)

Niech się odezwą ludzie, którzy byli tu na tej poprzedniej stronce :D pozdrawia Julka :D

_Pijawka_ - 5 październik 2014 o 20:50:47 - (1114 dni temu)

Mnie osobiście początek 6 sezonu bardzo się podobał. Mam nadzieję, że wszystkie odcinki będą tak samo ciekawe i przyjemne jak ten. Elena jakoś mniej mnie denerwowała, co jest cudem, bo w 5 sezonie miałam jej dość i chciałam ją udusić własnoręcznie. Teraz była taka... ok, chociaż te ziółka i w ogóle. Przynajmniej jest ciekawie. Martwi mnie trochę Stefan. Mam nadzieję, że wróci do reszty.

Nina - 5 październik 2014 o 20:40:46 - (1114 dni temu)

Oby ten sezon był lepszy... Czekam na Enzo :D

Vampires_Bite - 5 październik 2014 o 20:09:57 - (1114 dni temu)

Odcinek nawet fajny.
Ale mam pytanie.
Gdzie do cholery są wszyscy?