Spoilery! Kto pomoże Tylerowi kontrolować swój gniew? Jak potoczy się życie uczuciowe Caroline?

Mia       1

Portale EW, TV Line i E!online zdobyły garść spoilerów na temat początkowych odcinków 6 sezonu TVD.Widziałam scenę z Vampire Diaries i to spojrzenie między Tylerem i Liv. Czy coś między nimi będzie? - Kim

To zależy, co rozumiesz przez "coś". Jeśli chodzi ci o chemię, to odpowiedź brzmi: tak. "Ich wątki będą się przeplatać", zdradza producentka wykonawcza Caroline Dries. "Liv pomaga Tylerowi stawić opór swojemu gniewowi". Oczywiście mowa o gniewie, który wynika z wilczego gniewu Tylera, i który pojawi się w premierowych odcinku dość szybko.

Stefan i Caroline z vampire Diaries są wspaniałymi przyjaciółmi, dlatego pogłoski o ich romansie są bardzo rozczarowujące. Czy są jakieś szanse, że te uczucia pozostaną platoniczne? - Scarlett

Jeśli to cię pocieszy, to cokolwiek jest między nimi, będzie się rozwijało powoli. "Widzimy różne warstwy tego", mówi producentka wykonawcza Caroline Dries. "Myślę, że Caroline nie zdaje sobie sprawy, jak głębokie są jej uczucia. Po prostu czuje się zraniona, okłamana i ignorowana, ponieważ Stefan nie odpowiada na jej telefony". W międzyczasie pan Salvatore "nie potrafi nawet przetworzyć lub pojąć pomysłu o kolejnym silnym, emocjonalnym związku. W swoim umyśle nawet nie otworzył się na myśl o umawianiu się lub byciu z kimś. Więc to wszystko jest bardzo powoli budowane".

Lauren K.: Jestem bardzo podekscytowana powrotem The Vampire Diaries, ale też zdołowana, że nie zobaczę razem braci Salvatore. Proszę, powiedz, że jest nadzieja!

Nie obawiaj się, zobaczysz wspólne sceny Paula i Iana... w retrospekcjach! "Zbliżają się retrospekcje", wyjawiła producentka wykonawcza Caroline Dries, ale nie chciała jeszcze zdradzać zbyt wiele. "Zobaczymy okres, któego jeszcze nie widzieliśmy w retrospekcjach i to pomoże powiązać ze sobą kilka wątków". Retrospekcji skupionych wokół Damona i Stefana możecie spodziewać się w czwartym odcinku.

Veronica: Mam tylko jedo pytanie na temat TVD: Enzo?!?!?!

Niestety, w premierowym odcinku nie ma pojawia się Enzo. Ale nie martw się, w drugim już jest i będzie miał plan odnośnie swojego najlepszego przyjaciela Damona, któego śmierć "bardzo na niego wpłynęła", zdradziła Dries. Oprócz Damona, fani mogą się spodziewać więcej flirtu między Enzo i Caroline. "Dynamika między nimi wciąż będzie obecna", powiedziała Dries, a później wyjawiła, kogo Enzo nie będzie w stanie oczarować: Matta Donovana. "Nie będą najlepszymi przyjaciółmi".


tvd, 6 sezon, 6.01, 6.02, 6.04, retrospekcjeKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (1)
samia - o - (0 sekund temu)

Czy tu mozna w ogole ogladnac jakis odcinek tego serialu ??

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2021 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.